Esileht Lapse ootamine Loote liigutused, nii vara?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Loote liigutused, nii vara?

Postitas:

Läheb 9-s rasedusnädal ja juba mitmes päev tunnen mullitamist vms kõhus. UH rasedus vastab ilusti suurusele.
Esimese rasedusega ca 17 näd, teisega tiba varem, aga nüüd kolmandaga juba 9-ndal? Ei tea, kas olen peast soe? Alguses arvasin, et gaasid vms, aga no ei ole, mullitab ja liigutab, eriti õhtupoolikul. Olen seda varem tundnud ju, aga hulga suurema rasedusega. Platsenta asukohta ei tea, ülekaaluline pole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju need ikka gaasid on, loode ju alles kirsisuurune..

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel ajal on loode u 2.3 cm ja 2 grammi. Tema käed ja jalad on ju alles arenema hakkamas ja imepisikesed. Lisaks jääb sinu ja lapse vahele lootekott, emakas ja teised siseorganid, rasvkude, nii et liigutusi ei saa sa kohe kindlasti tunda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb 9-s rasedusnädal ja juba mitmes päev tunnen mullitamist vms kõhus. UH rasedus vastab ilusti suurusele.

Esimese rasedusega ca 17 näd, teisega tiba varem, aga nüüd kolmandaga juba 9-ndal? Ei tea, kas olen peast soe? Alguses arvasin, et gaasid vms, aga no ei ole, mullitab ja liigutab, eriti õhtupoolikul. Olen seda varem tundnud ju, aga hulga suurema rasedusega. Platsenta asukohta ei tea, ülekaaluline pole…

Nii vara võimatu! Gaasid kindlasti 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on gaasid, soolestiku töö muutub rasedusega. Liigutusteni veel mitu kuud aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Loote liigutused, nii vara?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.