Esileht Lapse ootamine Loote suurus päevade või uh järgi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Loote suurus päevade või uh järgi

Postitas:
Kägu

Hei! Kui kalendri (päevade) järgi peaks olema raseduse suurus 12+2, aga esimeses UH-s tundus juba natuke suurem ja ka Oscari UH-s mõõdeti 13+1 suuruseks, siis kumma järgi te edaspidi arvestust peaksite? Ämmakas ütles, et kui üle nädala ei erine, siis ta paneks ikkagi selle väiksema aja ehk 12+2, kuna siis ei hakta tulevikus liiga vara esile kutsuma, kui üle peaks kandma, aga endale meeldib mõelda, et on juba 13+1, siis tundub, et oleks nagu asjaga juba kaugemal 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli erinevus 7 päeva ja arvestus pandi uh järgi, kuna see pidi täpsem olema. Tsükkel on ebaregulaarne seega ei tea millal see ov tegelikult oli ja päevade järgi arvestust pidades ongi ov olemuslik.

Uh järgi oli suurem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teadsin täpset rasestumise kuupäeva. Tähtaeg pandi siiski uh järgi, mis klappis enamvähem ka päevadega. 3 päeva vist oli vahet. Laps sündis päev enne tähtaega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei osanud tähtaega väga vaidlustada ning jäi nii nagu tavapraktika on. Mul küll mõõdeti rasedus 5 päeva väiksemaks. Kui ootamatult esilekutsumisele taheti saata, siis selle alusel vaidlustasin ning arstid vaatasid, et kui tähtpäeva muuta, siis tõesti numbrid klapivad piisavalt, et veel oodata. (Mul ootamisest siiski tolku polnud, laps sündis ikkagi esilekutsumisega, aga siis olin selleks juba rohkem valmis.)

Ma arvan, et isegi kui sul saab kirja algne, päevade järgi tähtaeg, siis saad ju samuti, kui tunne selline on, hiljem ka arstiga vestelda, et raseduse kulgu ka selles osas vaadata, et kui tähtaeg varasem oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tähtaeg päevade järgi oli 24.06 aga ultraheli järgi oli 01.07 (ehk täpselt 7päeva vahet) ja paika pandi ikkagi ultraheli järgi kuna ultraheli pidi täpsem olema🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alguses arvutatakse päevade järgi, sest muud pole, aga lõpupoole on uh täpsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul UHs tuli nädal suuremaks, praegu veel ei muudetud. Öeldi, et LAs vaadatakse ja vastavalt sellele vajadusel muudetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Loote suurus päevade või uh järgi