Esileht Lapse ootamine Lootekott tühi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lootekott tühi

Postitas:

Käisin täna naistearsti juures kuna paberiga pühkides tuli helehele roosat voolust. Samas olid ka pruunid tükid vms sees. Viimane menstruatsioon oli 30.07. Samas tehti ovitrelle süst mulle 13.08. Seega peaks raseduse suurus reaalselt olema 4 nädalat täis kohe. Arst vaatas ultraheliga ning nägi vaid ilusat lootekotti. Samas otsis tükk aega ja ei leidnud loodet. Naistearst võttis ise raseduse suuruseks alguse menstruatsiooni päevast. Reaalselt oleks ju väiksem . Arst ise arvas et loodet sinna ei tekkinudki või peetunud. Samas nähvas ka arst et tema veritsust küll eo näe, et mis ma ette kujutan. 🙁 Olen kurb. Kas on võimalik et loodet veel näha polnud ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 18:24; 11.09 10:01; 27.09 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nähti ka ainult täppi nii vara, (läksin päevade järgi 5+6, hiljem selgus et nädal väiksem, ehk siis tõenäoliselt oli tol hetkel 4+6 ja tänu sellele ei nähtud midagi). Öeldi ka, et midagi nagu on, aga võimalik, et tühi. 4 nädalat hiljem läksin uuesti oli konnapoeg täitsa olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga vara on midagi näha. Kannata paar nädalat veel ja loodetavasti on UH-s parem pilt, ning loodame et pühkides enam midagi paberile ei jää.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb….
Veri ja määrimine on väga tõenäoline märk peetumisest. Minul just nii lõppes. Ka 4nd paiku oli vaid lootekott. Nädal hiljem hakkas verejooks ja polnud enam midagi.

Muidugi tasub oodata veel paar nädalat, äkki tekkib veel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 21:01; 11.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas ta siis määras kaamidagi? St kui on tühi lootekott, oletame, et loodet ei tekkinud, siis peaks ju emaka mingi hetk puhastama, kui ise ei puhastu. Kas ta määras mingi aja, et oodata ise puhastumist? Kui ta diagnoosis, et lodoet ei ole, siis pidi ta ju ka mingid järgnevad sammud määrama?

Kui vahepeal isepuhastumist ei toimu, võid ju 2 nädala pärast uuesti arstile minna. Kui toimub puhastus, siis noh, tavalisel tnagunii peale peetumist on soovituslik kontrollis käia, et kas puhastus täielikult.

Seega – kui loodet ei tekkindu, ei saa sa nagunii midagi muuta. Arste ajavadki närvi liiga varakult arsti juurde minevad patsiendid, kui on teada, et nagunii midagi näha veel pole või seesama määrimine võib tegelikult hoopis päevasid tähendada ja rasedustest oli valepositiivne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas ta siis määras kaamidagi? St kui on tühi lootekott, oletame, et loodet ei tekkinud, siis peaks ju emaka mingi hetk puhastama, kui ise ei puhastu. Kas ta määras mingi aja, et oodata ise puhastumist? Kui ta diagnoosis, et lodoet ei ole, siis pidi ta ju ka mingid järgnevad sammud määrama?

Kui vahepeal isepuhastumist ei toimu, võid ju 2 nädala pärast uuesti arstile minna. Kui toimub puhastus, siis noh, tavalisel tnagunii peale peetumist on soovituslik kontrollis käia, et kas puhastus täielikult.

Seega – kui loodet ei tekkindu, ei saa sa nagunii midagi muuta. Arste ajavadki närvi liiga varakult arsti juurde minevad patsiendid, kui on teada, et nagunii midagi näha veel pole või seesama määrimine võib tegelikult hoopis päevasid tähendada ja rasedustest oli valepositiivne jne.

Tean kindlalt et rasestusin 15.08. Teste olen teinud 10 tk vähemalt. Kõik testid on läinud tumedamaks. Ja ma ei saagi aru naistearstist. Ütlesin na talle et reaalselt saab mul rasedust olla 4 nädalat täis vaid. Tema aga ütles et arvestatakse viimase menstruatsiooni järgi.. enam määrinud ei ole ka õnneks. Loodangi et oli liiga vara ultraheli jaoks sest seal ei saagi 4 nädalal midagi peale lootekoti näha olla..
Ma ei saagi sellest aru miks suruvad arstid peale sesa menstruatsiooni viimast aega kui ma ise tean millal ma rasedaks jääda sain.. kui palju rasedusi tegelt on niimoodi ära lõpetatud kuna veel midagi näha pole 🙁 kurb.
Uus aeg pandi mulle 18.09. Ja ämmaemand oli mul niikuinii ka 24.09 . Eks siis saan targemaks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 18:24; 11.09 10:01; 27.09 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina läksin esimesel korral arstile,kui nädalaid oli 4+,aga siis küll rasedus tuvastati,aga täpsemalt midagi näha polnud,vast üliväike täpike ja arst ütles ka,et praegu pole siin midagi näha,sest loode nii väike alles.Parema pildi saime alles 6+ nädalal,kus oli juba näha ka lootekott ja väike loode.
Mina sain oma rasedusest teada selle roosaka voolusega,enne seda poleks vist örna aimugi olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas ta siis määras kaamidagi? St kui on tühi lootekott, oletame, et loodet ei tekkinud, siis peaks ju emaka mingi hetk puhastama, kui ise ei puhastu. Kas ta määras mingi aja, et oodata ise puhastumist? Kui ta diagnoosis, et lodoet ei ole, siis pidi ta ju ka mingid järgnevad sammud määrama?

Kui vahepeal isepuhastumist ei toimu, võid ju 2 nädala pärast uuesti arstile minna. Kui toimub puhastus, siis noh, tavalisel tnagunii peale peetumist on soovituslik kontrollis käia, et kas puhastus täielikult.

Seega – kui loodet ei tekkindu, ei saa sa nagunii midagi muuta. Arste ajavadki närvi liiga varakult arsti juurde minevad patsiendid, kui on teada, et nagunii midagi näha veel pole või seesama määrimine võib tegelikult hoopis päevasid tähendada ja rasedustest oli valepositiivne jne.

Tean kindlalt et rasestusin 15.08. Teste olen teinud 10 tk vähemalt. Kõik testid on läinud tumedamaks. Ja ma ei saagi aru naistearstist. Ütlesin na talle et reaalselt saab mul rasedust olla 4 nädalat täis vaid. Tema aga ütles et arvestatakse viimase menstruatsiooni järgi.. enam määrinud ei ole ka õnneks. Loodangi et oli liiga vara ultraheli jaoks sest seal ei saagi 4 nädalal midagi peale lootekoti näha olla..

Ma ei saagi sellest aru miks suruvad arstid peale sesa menstruatsiooni viimast aega kui ma ise tean millal ma rasedaks jääda sain.. kui palju rasedusi tegelt on niimoodi ära lõpetatud kuna veel midagi näha pole ???? kurb.

Uus aeg pandi mulle 18.09. Ja ämmaemand oli mul niikuinii ka 24.09 . Eks siis saan targemaks.

Aga raseduse pikkust arvestataksegi ju päevade järgi. Sest enamsti naised siiski ei tea täpset rasestumise kuupäeva ja jube keeruline oleks hakata igaühe puhul eraldi graafikut koostama. Pole sul praegu mitte 4 vaid 6 nädalat. Mis ei tähenda muidugi, et kohe lootuse kaotama peaks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kahepäevase vahega HCG veretestile, kui arstiaeg liiga kaugel tundub – selle kasvu suuruse järgi saad üsna tõenäoliselt teada, kas areneb või on peetunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna keegi ei tea täpselt, millal viljastamine ja pesastumine toimub siis võetakse alati aluseks päevade algus. Sinna on juba enivei sisse arvestatud see, et reaalselt kohtusid rakud umbes tsükli keskel.
Koduste testide tumenemine ei näita suurt midagi sest need reageerivad väga madalale hcgle ja isegi peale katkemist näitab test veel positiivset.
Muidugi on võimalus, et sinna tekkib veel hiljem aga veri ja määrimine ei tähenda head.
Kui sa 15 rasestusid siis raseduse algus on ikka al 30.07. Oled juba üle 6 nädala rase ja tegelikult peaks olema loode juba näha. Oleneb muidugi masinast ka. Minul 6+2 oli juba südametöö näha. 4+2 oli lootekott ja loote täpike.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 21:01; 11.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei teenaalgataja, mis sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei teenaalgataja, mis sai?

Läksin nädal hiljem arstile ka loode kenasti sees, süda lõi. Nüüd juba oma kasvust ees isegi ????

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 18:24; 11.09 10:01; 27.09 10:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Lootekott tühi