Esileht Sünnitus Lootevee indeks/hulk (liiga palju)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lootevee indeks/hulk (liiga palju)

Postitas:

Viimasel uh 36nel tuvastati, et lootevee hulk on liiga suur. Number oli äkki 23? Kindel pole. Igatahes ämmaemand rohkem ei kommenteerinud vaid saatis suuremasse haiglasse lisa ultrahelile arsti juurde.

Mida see lootevee asi näitab? Mul on ka gest diab ning googeldamine näitab, et need seotud.

Olen natuke mures aga arsti ajani veel aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka rasedusdiabeet ja lootevett üle normi. Kui palju üle normi, seda ei tea. Saadeti 38+5 esilekutsumisele, kuigi diabeeti sain dieediga terve raseduse vältel kontrollitud ja süstima ei pidanud. TÜKis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka diabeet + looteveeliigsus. Kutsuti esile 39+3. Diabeet ei allunud ka ravimitele, aga doosi suurendada ega sûstida ma ei lasknud.

Diabeediravimiga ûldjuhul lastaksegi kuni 39 nädalani kanda. Kui veel looteveeliigsus ka, siis minu ämmakas kartis, et äkki laps enne sündi veel pöörab end ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jälle normi alumisel piiril. Guugeldasin ka ise põhjuseid ja ainus variant, mis lauale jäi, on beebi neerupuudulikkus :O Rohkem ma ikka ei guugelda enam …… minule määras arst täiendava veretesti, et uurida infektsiooni või midagi, sest muus osas on kõik tibens-tobens, voolust ei ole, et kahtlustada lootevee tilkumist vmt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gsd(rasedusdiabeeti) polnud aga sünnitusel lootekotti avades arst ka ehmatas, et nii palju vett oli. Kõht oli hiigelsuur. Uh ajal indeksit kas ei määratud, või ei mäleta. Igaljuhul tol ajal ei öeldud selle kohta midagi. Isegi kõhu suuruse või kaalutõusu kohta oli 0 kommentaari. Mul tehti viimane uh 19.ndal nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poole raseduse peal avastati, et lootevett on liiga palju. Pidevalt käisin uh, sest vaja hoida silm peal. Haiglasse (esilekutsumiseks) kutsuti 38. nädalal, laps sündis ilus ja roosa (3,5kg ja 52cm).

 

Kõik muud analüüsid olid terve raseduse aeg korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka räägiti, et lootevett on liiga palju aga ühelgi sünnitusel ei olnud üle normi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Lootevee indeks/hulk (liiga palju)