Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Looteveeuuring Tartu vs. Tallinn

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Looteveeuuring Tartu vs. Tallinn

Postitas:

Loobusin Tartus LVU-st, nüüd aga muretsen, kas ikka tegin õigesti. Panin järgmiseks nädalaks aja Tallinna Nova Vita kliinikusse, samas on võimalus minna ka Tartusse. Kumba valiksite Teie, protseduur sama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 10:33; 21.01 14:56; 21.01 17:55; 21.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin sama asja fertiilitases tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti ITK s dr.Ferenc Szirko.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin kuu aega tagasi Nova Vitas, protseduuri viis läbi dr. Karits.
Ta oli nii professionaalne ja rahulik, et kõik mu hirmud seoses LVUga kadusid. Kusjuures mul on platsenta eesseinas, mis teeb protseduuri veidi riskantsemaks, aga dr. Karits oli nii rahulik ja põhjalik, et ka selle pärast ei muretsenud. Pärast protseduuri näitas mulle veel tükk aega UHga lapsekest 🙂
Mu tuttav käis Tartus (ma ei tea, kes oli arst) ja jäi ka seal väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on Shoisi juures juba käidud ja ka geneetiku juures, aga ikkagi on õhus see aga… Shoisi UH järgi risk puudub ja kui triple testile KV lisati kadus ka see risk, aga ikkagi on hirm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 10:33; 21.01 14:56; 21.01 17:55; 21.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜ kliinikumis teeb LVU minu meelest dr Ehrenberg – igal juhul väga kogenud arst. Seega ei saa ma aru, miks hakata Tallinnasse minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin samuti TÜ Kliinikumi, kus arvan et tehakse oluliselt rohkem looteveeuuringuid kui Nova Vitas. Mulle tehti lvu TÜ Kliinikumis novembri lõpus ja arst oli Eva-Liina Ustav. Jäin väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka hiljuti TÜ Kliinikumis LVU-d tegemas ja jäin väga rahule. Tegijaks oli dr Asser.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et Asser ja Ustav ongi Tartus ühed paremad tegijad UH osas.
Siiski lähen ka mina Tartust ¦oisi juurde lisaultrahelisse, sest minu probleemidega oleks vaja pisut põhjalikumat uurimist parema aparaadiga. Mul arst Tartust soovitas ka seda, sest no mis teha – ei ole praegu riiklikus samal tasemel aparaate ega spetsialistigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah aga jutt ei ole mitte UH vaid LVU, UH on minul Soisi juures juba tehtud… Nüüd proovin välja mõelda kas minna Nova Vitasse või TÜ

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 10:33; 21.01 14:56; 21.01 17:55; 21.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin LVU paar kuud tagasi Tartus dr. Asseri juures. Väga rahulik, sõbralik ja asjatundlik arst.Eelnevalt käisin ka Shoisi juures KV ultrahelis. Otsustavaks sai Tartu kasuks see, et oli lihtsalt elukohale lähemal. Ka Shois soovitas Tartu tohtritest dr.Asserit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asserit järgmine nädal pole ja mulle on Tallinn lähemal, sellepärast ka see kaalumine…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 10:33; 21.01 14:56; 21.01 17:55; 21.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka Nova Vitas, dr Karits teostas, väga rahulik arst ja pidi ikka hea professionaal olema – iga neljapäeva teostab LVUsid, seega kogemust tal peaks ikka olema. Ning saatekirjaga on tasuta, haigekassa maksab.
Jäin väga rahule.
Kindlasti TÜs ka kõik väga OK. Sinu otsuse küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Looteveeuuring Tartu vs. Tallinn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.