Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lootevesi

Postitas:

Käisin täna ultrahelis ja öeldi, et lootevett on normist rohkem. Raseduse alguses olid looteveed kõik normis ja nüüd siis juba üle normi. Laps ise on äärmiselt aktiivne. Kas kellelgi on midagi sarnast olnud? Kas peaks muretsema? Mida lootevete rohkus endaga kaasa võib tuua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 16:38; 15.03 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka palju vett, avastati 33+3 nädalal kui ¦oisi juures käisin. Enne olid kõik UH-d korras. Lootevee rohkus võib tähendada, kui beebil on midagi pahasti või kui ema on haige olnud. Mul arst vaatas beebi väga põhjalikult üle ja ei leidnud midagi ja ise ma pole ka haige olnud. Enamasti ei leitagi põhjust, miks seda vett nii palju on.

Veerohkuse tõttu võib tulla enneaegne beebi, kuna emakal on tohutu koormus. Samas võib ka vabalt üle minna, kuna emakas venib välja ning ei hakka tööle.

Mina käin praegu iga nädal UH-s kontrollimas veetaset, siiani on langenud. Kui peaks tõusma, siis võib ikka mingi bakter seal olla ja võidakse hakata sünnitust esile kutsuma. Kui suur sul lootvee indeks on? Mul oli 28cm ja eelmine nädal oli 24,6cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma ei eksi, siis öeldi et 27cm. Kolm nädalat tagasi käisin ka dr. ¦oisi juures, siis oli indeks 24cm. Vahepeal olin haige, vb sellest see suurenemine. Ega ei jää muud üle, kui loota, et läheb paremaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 16:38; 15.03 20:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.