Esileht Sünnitus Lootevett vähe -kas midagi saaks teha…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lootevett vähe -kas midagi saaks teha…

Postitas:

Mul on esilekutsumine järgmine esmaspäev. Arst oleks nädalavahetuseks saatnud haiglasse juba, kuna lootevett vähe. Jäi kokkulepe, et kui liigutusi veel vähem tunnen, lähen kohe haiglasse; dopleriga kuulates südametöö korras õnneks.
Kas joogi hulk võib mõjutada lootever hulka. Ei tea, miks see väheneb, kaaluiive ka mul negatiivne viimased korrad..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga äkilised liigutused ka vähendavad. Kui lootekotis on rebend ja tilgub, siis peab end sujuvalt ja vähem liigutama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpus mõnedel läheb kaal veidi alla. See poleks muretsemiseks põhjus.

Sõbrannal, kel lootevett vähe oli, kästi palju-palju juua. Natuke see aitas ja kui ta oli päev otsa endale vett sisse pingutanud, siis oli indeks järgmiseks päevaks veidi ülespoole läinud, aga muutus polnud suur. Ta oli haiglas jälgimisel ja suure joomisega suutis hoida lapsel ikka mingi minimaalse koguse vett mõnda aega ümber. Muidu oleks laps väga enneagsena sündinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheksin täna haiglasse sisse. Kui sul lootevesi niriseb välja praegu, siis sa ei tohi mitte midagi teha, pead ainult lamama või istuma. Minul nirises pool lootevett 12h ära, see oli vaid puhas juhus, et õigel ajal haiglasse jälgimisele sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle äe ütles, et joomine küll lootevee hulka ei suurenda. Et midagi pole teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas 2,5l joomine iga päev. Pelgulinna haigla arst naeris väja, et sellest ei ole kasu, aga minu Fertilitase arst jälle soovitas palju juua. MInu lootevee indeks tõusis 5,3 pealt vahetult enne sünnitust veel 8-le. See veehulk on tegelikult pidevas muuutumises. Oleneb kuidas laps pissib ja kuidas ta asend on UH ajal. Mõni veetasku võib jääda mõõtmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina läheksin täna haiglasse sisse. Kui sul lootevesi niriseb välja praegu, siis sa ei tohi mitte midagi teha, pead ainult lamama või istuma. Minul nirises pool lootevett 12h ära, see oli vaid puhas juhus, et õigel ajal haiglasse jälgimisele sain.[/tsitaat]

Mismoodi see nirisemine välja näeb? Mul täna selline imelik tunne, juba kolmel korral on olnud sellist rohkemat vedeliku nirisemist, võib võrrelda sellega kui päevad ja vahel tuleb korraga rohkem verd. Vedelik selline läbipaistev või veidi kollakas ja lõhnab ka hoopis teistmoodi kui tavaline voolus.
Kas peaksin erakorralisse minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Lootevett vähe -kas midagi saaks teha…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.