Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu :(

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 118 )

Teema: Lootusetu :(

Postitas:
Kägu

Suure viisiku teooria sai alguse juba 1950. aastatel ja eksisteerib siiani teiste teooriatega paralleelselt. See, milline teooria on hetkel populaarsem ei oma suurt tähtsust.

Nii palju omab, et teaduskirjanduses mingeid sangviinikuid ja koleerikuid ei kasutata väga ammu. Nii et ära siin seleta oma rahvapärast jampsi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju omab, et teaduskirjanduses mingeid sangviinikuid ja koleerikuid ei kasutata väga ammu. Nii et ära siin seleta oma rahvapärast jampsi.

Mina neid siia teemasse ei toonud. Kui aga on aastakümneid mingeid teooriaid ka teaduskirjanduses lahatud, siis ei kao need kuskile, mis sellest, et tänapäeval neid väga enam ei uurita. Kes ajalugu ei mäleta, see elab tulevikuta. Jungi veel tohib mainida või on tema ka juba ära canceldatud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kunagi suutnud aru saada miks peale lahkuminekut otsitakse meeleheitlikult uut suhet ???? elage ja kui uus suhe tahab tulla, siis tuleb.

Mina saan küll aru-sest elu peab minema edasi. Kuni ikka ollakse üksi, pole ju suutnud eelmisest suhtest piisavalt taastuda, aga justnimelt tuleb taastuda ja ei peaks küll nii olema, et oli kehv suhe ja mindi lahku, siis jäädaksegi üksi. Ikka peab edasi proovima uut suhet luua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan küll aru-sest elu peab minema edasi. Kuni ikka ollakse üksi, pole ju suutnud eelmisest suhtest piisavalt taastuda, aga justnimelt tuleb taastuda ja ei peaks küll nii olema, et oli kehv suhe ja mindi lahku, siis jäädaksegi üksi. Ikka peab edasi proovima uut suhet luua.

Jah, muidugi peab elu minema edasi. Aga see, keda tsiteerisid mainis ju hoopis kohe pärast lahkuminekut meeleheitlikult uue suhte otsimist. Seda võiks küll vältida. Õpi end tundma, õpi üksiolemist nautima. Kui niisama lõbutseda tahad ja seeläbi end enesekindlamana hakkad tundma, siis lase käia. Aga päris suhte loomist ei pea meeleheitlikult taga ajama siis, kui eelmisest saadud haavu veel lakud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui juba lahku läksid, siis lõplikult. Uus on igal juhul veel hullem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui juba lahku läksid, siis lõplikult. Uus on igal juhul veel hullem.

Kui sa nii mõtled, siis kindlasti leiadki veel hullema. Aga miks sa peaksid tahtma veel hullemas suhtes olla? Inimene peaks tahtma ikka endale kõige paremat suhet, mis vähegi võimalik on.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kunagi suutnud aru saada miks peale lahkuminekut otsitakse meeleheitlikult uut suhet ???? elage ja kui uus suhe tahab tulla, siis tuleb.

Suhtesõltlased.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan küll aru-sest elu peab minema edasi. Kuni ikka ollakse üksi, pole ju suutnud eelmisest suhtest piisavalt taastuda

Misasja? 😀 Nii saab rääkida ainult see, kellele kõik sobib. Kui ollakse üksi, järelikult pole leitud kedagi südamele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lohutamine oleks, et küll sa mingi aeg leiad kellegi. Samas see mõte, et sulle keegi ei meeldi, tegelikult ei loe väga, sest isegi, kui meeldiks, siis pole ju kindel, kas sina temale ka meeldid, kas ta vaba on vms. Oluline on leida keegi, kus meeldimine on vastastikune. Ja siis edasi minna sealt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan küll aru-sest elu peab minema edasi. Kuni ikka ollakse üksi, pole ju suutnud eelmisest suhtest piisavalt taastuda

Misasja? ???? Nii saab rääkida ainult see, kellele kõik sobib. Kui ollakse üksi, järelikult pole leitud kedagi südamele.

Mis mõttes, kõik sobib? Ei sobi sugugi kõik. Kas aga peaks kõik endast eemale tõrjuma, kes tahaksid sind, kuna oled nüüd vaba, sest sina ei tea, millal edasi liikuda ja muudkui oma peas mõtled mõtteid eksist ja oma purunenud suhtest. Samal ajal sinu eks juba uuega koos ja end ei piira või pole ka suhtes olles piiranud, kui pettis juba suhtes. Minu arvates tuleks ka endale uus võimalus anda mingil ajal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, kõik sobib? Ei sobi sugugi kõik. Kas aga peaks kõik endast eemale tõrjuma, kes tahaksid sind, kuna oled nüüd vaba, sest sina ei tea, millal edasi liikuda ja muudkui oma peas mõtled mõtteid eksist ja oma purunenud suhtest. Samal ajal sinu eks juba uuega koos ja end ei piira või pole ka suhtes olles piiranud, kui pettis juba suhtes. Minu arvates tuleks ka endale uus võimalus anda mingil ajal.

Ega ju ei vali seda, kes sind tahab vaid selle, keda ise tahad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lohutamine oleks, et küll sa mingi aeg leiad kellegi. Samas see mõte, et sulle keegi ei meeldi, tegelikult ei loe väga, sest isegi, kui meeldiks, siis pole ju kindel, kas sina temale ka meeldid, kas ta vaba on vms. Oluline on leida keegi, kus meeldimine on vastastikune. Ja siis edasi minna sealt.

No täpselt, uut suhet saab kaaluda alles siis, kui ilmub inimene, kes meeldib sulle, kes on vaba ja sinust huvitatud. Siis saab alles muid omadusi vaadata, kas klapib või ei. Praegu pole ju nagunii mõtet seda kartagi, sest pole ju seda inimest su elus veel. Kui aga oleks või homme tekiks, mida siis teeksid, see tasuks küll läbi mõelda enne, kui tekib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, kõik sobib? Ei sobi sugugi kõik. Kas aga peaks kõik endast eemale tõrjuma, kes tahaksid sind, kuna oled nüüd vaba, sest sina ei tea, millal edasi liikuda ja muudkui oma peas mõtled mõtteid eksist ja oma purunenud suhtest. Samal ajal sinu eks juba uuega koos ja end ei piira või pole ka suhtes olles piiranud, kui pettis juba suhtes. Minu arvates tuleks ka endale uus võimalus anda mingil ajal.

Ega ju ei vali seda, kes sind tahab vaid selle, keda ise tahad ????

Mees peabki naist rohkem tahtma, kui naine meest. Muidugi valiks pigem mehe, kes tahab mind ja on minu nimel nõus pingutama ja näitab igati välja, et olen ta väljavalitu. Mitte ei jookseks lollakalt kellegi järel, kes mind ei tahagi ja pooleldi määriks end kuidagi pähe ja pärast kui lörri läheb, nagunii läheb, sest mees pole tahtnudki, siis kahetseda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peabki naist rohkem tahtma, kui naine meest. Muidugi valiks pigem mehe, kes tahab mind ja on minu nimel nõus pingutama ja näitab igati välja, et olen ta väljavalitu. Mitte ei jookseks lollakalt kellegi järel, kes mind ei tahagi ja pooleldi määriks end kuidagi pähe ja pärast kui lörri läheb, nagunii läheb, sest mees pole tahtnudki, siis kahetseda.

No mul on siis ikka vedanud, olen saanud kõik mehed, keda olen tahtnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas see mõte, et sulle keegi ei meeldi, tegelikult ei loe väga, sest isegi, kui meeldiks, siis pole ju kindel, kas sina temale ka meeldid, kas ta vaba on vms.

Veidi inimesega vestelda, on see kohe selge. Pole mingi tuumateadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas see mõte, et sulle keegi ei meeldi, tegelikult ei loe väga, sest isegi, kui meeldiks, siis pole ju kindel, kas sina temale ka meeldid, kas ta vaba on vms.

Veidi inimesega vestelda, on see kohe selge. Pole mingi tuumateadus.

Miks sa arvad, et keegi sinuga vesteldes sulle oma tegelikud mõtted ja tunded ja meeldimise paljastaks? Mina küll seda ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et keegi sinuga vesteldes sulle oma tegelikud mõtted ja tunded ja meeldimise paljastaks? Mina küll seda ei tee.

Mis mõttes paljastaks? Ega seda otse pea küsima, silmist ja maneeridest ju näha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sain teada ,et tal on armuke.

Valetav naine, valetav mees= Rõve kooslus. Nagu sibulatort. Mitte armuke, vaid sulaselge valetaja. Kuidas saab pätti ja varast armastada, ei tea. Ei ole sõnu. Kuidas saab pätti ja varast armukeseks nimetada? Valetav samasooline, puhhhhh. Vihkan, täielikud nullid!

Delfis oli alles lugu, kus armuke oli roll. Lugesite? Ja siis seda oma rolli täites, ta oli nagu loobunud kõigest, et temaga koos olla- abielust, lastest, isegi karjäärist. Taibu sai 41 ja oma rollist oli kinni pidanud 20 aastat.

Dziisus, ma nii naersin seda klounilugu lugedes. Eesti naine ja nii-pisut rumala võitu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valetav naine, valetav mees= Rõve kooslus. Nagu sibulatort. Mitte armuke, vaid sulaselge valetaja. Kuidas saab pätti ja varast armastada, ei tea. Ei ole sõnu. Kuidas saab pätti ja varast armukeseks nimetada? Valetav samasooline, puhhhhh. Vihkan, täielikud nullid! Delfis oli alles lugu, kus armuke oli roll. Lugesite? Ja siis seda oma rolli täites, ta oli nagu loobunud kõigest, et temaga koos olla- abielust, lastest, isegi karjäärist. Taibu sai 41 ja oma rollist oli kinni pidanud 20 aastat. Dziisus, ma nii naersin seda klounilugu lugedes. Eesti naine ja nii-pisut rumala võitu.

Lillkapsamutt jälle omas elemendis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sain teada ,et tal on armuke.

Valetav naine, valetav mees= Rõve kooslus. Nagu sibulatort. Mitte armuke, vaid sulaselge valetaja. Kuidas saab pätti ja varast armastada, ei tea. Ei ole sõnu. Kuidas saab pätti ja varast armukeseks nimetada? Valetav samasooline, puhhhhh. Vihkan, täielikud nullid!

Delfis oli alles lugu, kus armuke oli roll. Lugesite? Ja siis seda oma rolli täites, ta oli nagu loobunud kõigest, et temaga koos olla- abielust, lastest, isegi karjäärist. Taibu sai 41 ja oma rollist oli kinni pidanud 20 aastat.

Dziisus, ma nii naersin seda klounilugu lugedes. Eesti naine ja nii-pisut rumala võitu.

Jälle see, kes iseendaga pikki vestlusi peab ja igas teemas sonib. Jälle täna aktiveerunud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et keegi sinuga vesteldes sulle oma tegelikud mõtted ja tunded ja meeldimise paljastaks? Mina küll seda ei tee.

Mis mõttes paljastaks? Ega seda otse pea küsima, silmist ja maneeridest ju näha.

Ma pole nii hea kehakeele lugeja, et kellegi silmadest midagi aru saaks, ma saan rohkem sellest aru, mida keegi mõtleb, kui nähvab, ei taha midagi koos teha või ei taha minuga rääkida, kuigi näeb mind küll. Sellest teen järelduse, et ma ei meeldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole nii hea kehakeele lugeja, et kellegi silmadest midagi aru saaks, ma saan rohkem sellest aru, mida keegi mõtleb, kui nähvab, ei taha midagi koos teha või ei taha minuga rääkida, kuigi näeb mind küll. Sellest teen järelduse, et ma ei meeldi.

Mehel löövad silmad särama, kui sa talle meeldid. Ju siis sa pole meeldinud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel löövad silmad särama, kui sa talle meeldid. Ju siis sa pole meeldinud.

Ütle veel, et mõtteid lugedes saab aru. Normaalsed inimesed vast ikka ütlevad, et teine inimene meeldib, mitte ei hakka mingite uinamuina märkide järgi ära arvama, et mis, kus ja kes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle veel, et mõtteid lugedes saab aru. Normaalsed inimesed vast ikka ütlevad, et teine inimene meeldib, mitte ei hakka mingite uinamuina märkide järgi ära arvama, et mis, kus ja kes.

Ütlema peab vist lollidele tõesti. Muidu käib ikka nii, et inimesed vahetavad pilke, naeratavad, hoiavad pikemat pikkontakti, puudutavad, jäävad unustatult vestlema jne jne siis saavad aru, et teineteisele meeldivad. Pole mitte kunagi pidanud seda kellelegi ütlema, pole keegi ajupuudeline olnud ka muidugi, normaalsed mõistusega inimesed.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle veel, et mõtteid lugedes saab aru. Normaalsed inimesed vast ikka ütlevad, et teine inimene meeldib, mitte ei hakka mingite uinamuina märkide järgi ära arvama, et mis, kus ja kes. Rate this item:Submit Rating00

Sa oled see tüütus, kes siin kirjutas, et lööb pidevalt meestele külge ja saab koguaeg korve?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see tüütus, kes siin kirjutas, et lööb pidevalt meestele külge ja saab koguaeg korve?

Misasja? Kehv detektiiv oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlema peab vist lollidele tõesti. Muidu käib ikka nii, et inimesed vahetavad pilke, naeratavad, hoiavad pikemat pikkontakti, puudutavad, jäävad unustatult vestlema jne jne siis saavad aru, et teineteisele meeldivad. Pole mitte kunagi pidanud seda kellelegi ütlema, pole keegi ajupuudeline olnud ka muidugi, normaalsed mõistusega inimesed.

Ega iga enda lõbuks flirtimine ei tähenda veel, et tahaks inimesega suhtesse minna. Kui see su vastas loeb igast pilgust (viisakusest ikka vaadatakse vestluskaaslasele otsa), sekund pikemast pilkkontaktist (lühinägelik) ja huvitaval teemal natuke energilisemalt vestlemisest välja et kohe sellepärast kindlasti meeldid inimesele sügavamalt kui niisama suheldakse, no siis on lihtsalt kukkumine valusam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega iga enda lõbuks flirtimine ei tähenda veel, et tahaks inimesega suhtesse minna. Kui see su vastas loeb igast pilgust (viisakusest ikka vaadatakse vestluskaaslasele otsa), sekund pikemast pilkkontaktist (lühinägelik) ja huvitaval teemal natuke energilisemalt vestlemisest välja et kohe sellepärast kindlasti meeldid inimesele sügavamalt kui niisama suheldakse, no siis on lihtsalt kukkumine valusam.

Kes suhtest rääkis? Ime, et sa laste saamisest ei räägi. Jutt oli teineteisele meeldimisest, et seda ei pea otse ütlema, saab niigi aru.

Sa hakkad oma peas iga meeldiva mehega abielluma?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Kehv detektiiv oled.

Siis on teid, veidraid, mitu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on teid, veidraid, mitu.

Mina olen see, kes korvidest rääkis, oluline oli sõnum enesehinnangu mitte niivõrd korvide kui selliste kohta, vaid kuidas mõjub inimesele see, kui talle ära öeldakse ja ta ise pole korvi andja (vt eelpool ´´No mul on siis ikka vedanud, olen saanud kõik mehed, keda olen tahtnud”) ja kuidas seda tuleb otse teha täpselt nagu lahkuminekutki, otse ja korraga, mitte vinduvalt ja ennast süüdistades. Korvid on teisejärgulised, jutt on naise enesekindlusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu :(