Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu :(

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )

Teema: Lootusetu :(

Postitas:
Kägu

Sa hakkad oma peas iga meeldiva mehega abielluma?

Mina ei hakka. Aga need, kes pilkudest, puudutustest ja suitsusignaalidest kõik välja loevad, need võivad vist küll midagi sellist hakata ette kujutama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole nii hea kehakeele lugeja, et kellegi silmadest midagi aru saaks, ma saan rohkem sellest aru, mida keegi mõtleb, kui nähvab, ei taha midagi koos teha või ei taha minuga rääkida, kuigi näeb mind küll. Sellest teen järelduse, et ma ei meeldi.

Mehel löövad silmad särama, kui sa talle meeldid. Ju siis sa pole meeldinud.

Teisel võivad ju silmad särama lüüa mind nähes, aga kas mul ka löövad silmad särama teda nähes? Pigem ei löö, sest inimene on mind ära tüüdanud ja parema meelega ei kohtuks me rohkem üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle veel, et mõtteid lugedes saab aru. Normaalsed inimesed vast ikka ütlevad, et teine inimene meeldib, mitte ei hakka mingite uinamuina märkide järgi ära arvama, et mis, kus ja kes.

Ütlema peab vist lollidele tõesti. Muidu käib ikka nii, et inimesed vahetavad pilke, naeratavad, hoiavad pikemat pikkontakti, puudutavad, jäävad unustatult vestlema jne jne siis saavad aru, et teineteisele meeldivad. Pole mitte kunagi pidanud seda kellelegi ütlema, pole keegi ajupuudeline olnud ka muidugi, normaalsed mõistusega inimesed.

Mina vaataks sellist pikalt otsa vaatajast puudutajast naeratajat küll väga imelikult. See käitumine lihtsalt ei kutsu mind suhtlema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle veel, et mõtteid lugedes saab aru. Normaalsed inimesed vast ikka ütlevad, et teine inimene meeldib, mitte ei hakka mingite uinamuina märkide järgi ära arvama, et mis, kus ja kes.

Ütlema peab vist lollidele tõesti. Muidu käib ikka nii, et inimesed vahetavad pilke, naeratavad, hoiavad pikemat pikkontakti, puudutavad, jäävad unustatult vestlema jne jne siis saavad aru, et teineteisele meeldivad. Pole mitte kunagi pidanud seda kellelegi ütlema, pole keegi ajupuudeline olnud ka muidugi, normaalsed mõistusega inimesed.

Normaalne oleks ka öelda, kui keegi meeldib, küsida kas tunneb sama, see oleks ilmselt viisakas. Pole eriti mõtet tõmmelda nende naeratuste ja pilkudega, suhtlus on kõige alus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole eriti mõtet tõmmelda nende naeratuste ja pilkudega, suhtlus on kõige alus.

Täpselt. See on sama nagu üritaksid teise inimese mõtteid lugeda ja siis kujutad endale ette, et lugesid õigesti. Kõik on sinu peas ja ei pruugi tegelikkusele vastata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole eriti mõtet tõmmelda nende naeratuste ja pilkudega, suhtlus on kõige alus.

Täpselt. See on sama nagu üritaksid teise inimese mõtteid lugeda ja siis kujutad endale ette, et lugesid õigesti. Kõik on sinu peas ja ei pruugi tegelikkusele vastata.

Naeratamisega peab ettevaatlik olema, sest see võib teist ka solvata. Enda arvates väljendatakse sümpaatiat, aga teine võib arvata, et hoopis naerdakse tema üle. Puuriv ainitine silmside on pigem teisele hirmutav, samuti ka lühikesed pilgud, mida võidakse lugeda ju vastupidi huvi puudumiseks ja ükskõiksuseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisel võivad ju silmad särama lüüa mind nähes, aga kas mul ka löövad silmad särama teda nähes? Pigem ei löö, sest inimene on mind ära tüüdanud ja parema meelega ei kohtuks me rohkem üldse.

Jutt oli sellest, et on aru saada, et mehele meeldid. Kuidas sinu suhtumine siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaataks sellist pikalt otsa vaatajast puudutajast naeratajat küll väga imelikult. See käitumine lihtsalt ei kutsu mind suhtlema.

Ega see korraga ei tule, järk-järgult ikka vaadates sinu vastusignaale.

Aga sinuga pole tõesti midagi teha. Mu tuttavad aspergerid sellised, midagi emotsioonidest aru ei saa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisel võivad ju silmad särama lüüa mind nähes, aga kas mul ka löövad silmad särama teda nähes? Pigem ei löö, sest inimene on mind ära tüüdanud ja parema meelega ei kohtuks me rohkem üldse.

Jutt oli sellest, et on aru saada, et mehele meeldid. Kuidas sinu suhtumine siia puutub?

Mis kasu sellest on, kui sa mehele meeldid, aga see mees sulle ei meeldi? Ega siis keegi mehega säravate silmade tõttu suhtesse ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaataks sellist pikalt otsa vaatajast puudutajast naeratajat küll väga imelikult. See käitumine lihtsalt ei kutsu mind suhtlema.

Ega see korraga ei tule, järk-järgult ikka vaadates sinu vastusignaale.

Aga sinuga pole tõesti midagi teha. Mu tuttavad aspergerid sellised, midagi emotsioonidest aru ei saa.

Tõesti ei saa aru mingist naeratamisest ja pilkudest. Minu vastusignaal sellisele näoga veiderdamisele oleks resting bitch face iga kord.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kasu sellest on, kui sa mehele meeldid, aga see mees sulle ei meeldi? Ega siis keegi mehega säravate silmade tõttu suhtesse ei lähe.

Appi, sa oled tõesti emotsionaalse puudega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kasu sellest on, kui sa mehele meeldid, aga see mees sulle ei meeldi? Ega siis keegi mehega säravate silmade tõttu suhtesse ei lähe.

Appi, sa oled tõesti emotsionaalse puudega.

Mõtle, kui mehel silmad säravad, nii nunnu mees kohe sinu jaoks ja armastus suur. Mida iganes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle, kui mehel silmad säravad, nii nunnu mees kohe sinu jaoks ja armastus suur. Mida iganes.

Jutt oli sellest, et kas on aru saada, kui mehele meeldid. Vastus on jaa. Minule meeldib üldse keegi mitme aasta tagant, see ei tähenda, et ma ei saaks aru, kui ma meestele meeldin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle, kui mehel silmad säravad, nii nunnu mees kohe sinu jaoks ja armastus suur. Mida iganes.

Jutt oli sellest, et kas on aru saada, kui mehele meeldid. Vastus on jaa. Minule meeldib üldse keegi mitme aasta tagant, see ei tähenda, et ma ei saaks aru, kui ma meestele meeldin.

Meeste tunded sinu osas võivad ka muutuda. Alguses võisid meeldida mehele, mees võis väljendada seda, sa võisid aru saada, et meeldid mehele. Seejärel võis mees aru saada, et sa enam ei meeldigi talle. Kas sina sel juhul saad aru, kui sa ei meeldi enam sellele mehele või arvad endiselt, et meeldid kuna alguses ju meeldisid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste tunded sinu osas võivad ka muutuda. Alguses võisid meeldida mehele, mees võis väljendada seda, sa võisid aru saada, et meeldid mehele. Seejärel võis mees aru saada, et sa enam ei meeldigi talle. Kas sina sel juhul saad aru, kui sa ei meeldi enam sellele mehele või arvad endiselt, et meeldid kuna alguses ju meeldisid?

Näost ju näha, kui mehe huvi on kadunud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iga enda lõbuks flirtimine

Haigus ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste tunded sinu osas võivad ka muutuda. Alguses võisid meeldida mehele, mees võis väljendada seda, sa võisid aru saada, et meeldid mehele. Seejärel võis mees aru saada, et sa enam ei meeldigi talle. Kas sina sel juhul saad aru, kui sa ei meeldi enam sellele mehele või arvad endiselt, et meeldid kuna alguses ju meeldisid?

Näost ju näha, kui mehe huvi on kadunud.

Aga kui näost poleks näha, millest siis aru saaksid, et huvi on kadunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui näost poleks näha, millest siis aru saaksid, et huvi on kadunud?

Kui see nägu enam sinu poole ei pöördu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iga enda lõbuks flirtimine

Haigus ju!

Mis, mis? Kas siis näost ei oska lugeda, et toimub ainult flirtimine? Rääkimine on nõrkadele.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis, mis? Kas siis näost ei oska lugeda, et toimub ainult flirtimine? Rääkimine on nõrkadele.

Guss, guss! Näost võib vabalt lugeda, kas tahab midagi saada, seksi, mingit muud kasu. Miks peaks sellises mudas ujuma, et meeldima peaks. Enda arvamus, ettevaatlikus ei loe? tähtis on et teisele meeldimine peale tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tähtis on et teisele meeldimine peale tuleb.

Üks siin ju seda ainult soovibki teiste silmist lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks siin ju seda ainult soovibki teiste silmist lugeda.

Idioot oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Idioot oled?

Miks sa sõimad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Idioot oled?

Miks sa sõimad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iga enda lõbuks flirtimine

Haigus ju!

Mis, mis? Kas siis näost ei oska lugeda, et toimub ainult flirtimine? Rääkimine on nõrkadele.

Ja mis siis peale flirtimist edasi saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Idioot oled?

Lugeda või tekstist aru saada oskad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis peale flirtimist edasi saab?

Küsi sellelt, kes siin silmist meeldimise lugemise kohta on kirjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugeda või tekstist aru saada oskad?

Sinusuguse psühhopaadi omast mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusuguse psühhopaadi omast mitte.

Äkki peaksid siis sellega tegelema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki peaksid siis sellega tegelema?

Ma ei viitsi sinu probleemiga tegelema, kuna ise sellistega ei lävi. Suhtlen normaalsete inimestega. Siin irreaalis võid ju oma umbluujuttu ajada, suhtlemisprobleemid, nagu sul päriselus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu :(