Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu :(

Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )

Teema: Lootusetu :(

Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi sinu probleemiga tegelema, kuna ise sellistega ei lävi. Suhtlen normaalsete inimestega. Siin irreaalis võid ju oma umbluujuttu ajada, suhtlemisprobleemid, nagu sul päriselus on.

Sinu suhtlemine ei vasta ju samuti normatiividele. Nii et peaksid pigem ikka peeglisse vaatama, mitte kellegi teise pärast muretsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu suhtlemine ei vasta ju samuti normatiividele. Nii et peaksid pigem ikka peeglisse vaatama, mitte kellegi teise pärast muretsema.

Minu suhtlemine vastab kõikidele normatiividele. Kui sa ei oska inimeste emotsioone lugeda, siis selliste kohta on diagnoos. Küll tead ise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu suhtlemine vastab kõikidele normatiividele. Kui sa ei oska inimeste emotsioone lugeda, siis selliste kohta on diagnoos. Küll tead ise.

Sa käid anonüümses foorumis inimesi psühhopaadiks kutsumas lihtsalt sellepärast, et nad ei nõustu sinuga. See ei ole päris normaalne käitumine.

Millest sa järeldad, et ma ei oska inimeste emotsioone lugeda? See, et ma midagi näen ei tähenda ju veel, et see tõele vastab. Sa võid enda arust neid märke näha, sest see võib olla sinu soovunelm või oled ise oma armumisest nii pimestatud, et näed asju, mida seal tegelikult olemas ei ole. Seni, kuni teine inimene ise seda oma sõnade ja tegudega ei kinnita, on minu nähtu vaid hüpotees, millele on vaja tõestust. Sina võid pimesi uskuda oma silmist lugemise oskust, kuid ratsionaalsemad inimesed ikkagi kontrollivad enne, kas see ka tõele vastab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa järeldad, et ma ei oska inimeste emotsioone lugeda? See, et ma midagi näen ei tähenda ju veel, et see tõele vastab. Sa võid enda arust neid märke näha, sest see võib olla sinu soovunelm või oled ise oma armumisest nii pimestatud, et näed asju, mida seal tegelikult olemas ei ole. Seni, kuni teine inimene ise seda oma sõnade ja tegudega ei kinnita, on minu nähtu vaid hüpotees, millele on vaja tõestust. Sina võid pimesi uskuda oma silmist lugemise oskust, kuid ratsionaalsemad inimesed ikkagi kontrollivad enne, kas see ka tõele vastab.

Kõige vähem elus tasub sõnu uskuda. Kui vana sa oled?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige vähem elus tasub sõnu uskuda. Kui vana sa oled?

Silmist meeldimise lugemine ei ole ka usaldusväärne, sellest siin ju räägingi.

40+, mitte et see nüüd väga oluline peaks olema. Arvasin sama juba teismelisena.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Silmist meeldimise lugemine ei ole ka usaldusväärne, sellest siin ju räägingi. 40+, mitte et see nüüd väga oluline peaks olema. Arvasin sama juba teismelisena.

No aga siiani pole saanud kõiki mehi, kes meeldivad ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga siiani pole saanud kõiki mehi, kes meeldivad ju.

Kahju kuulda, et sa pole meeldivaid mehi endale saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielustatistikat vaadates on teise ringi võimalus väike. Kui veab, siis 5-10 aastat vanem mees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et ma midagi näen ei tähenda ju veel, et see tõele vastab. Sa võid enda arust neid märke näha, sest see võib olla sinu soovunelm või oled ise oma armumisest nii pimestatud, et näed asju, mida seal tegelikult olemas ei ole. Seni, kuni teine inimene ise seda oma sõnade ja tegudega ei kinnita, on minu nähtu vaid hüpotees, millele on vaja tõestust. Sina võid pimesi uskuda oma silmist lugemise oskust, kuid ratsionaalsemad inimesed ikkagi kontrollivad enne, kas see ka tõele vastab.

Mina pole see, kellele sa vastasid, aga mind kohe kopika eestki ei huvita mingi tõestus ega armastuse taadeldud mõõdupuu. Pole vaja mingit tõestust, templiga paberit ega armastuse ministeeriumi, mis otsustab, kas see on tõeline tunne või ei ja väljastab vastava tõendi.

Kui tunnen, et teine pool on minu vastu soe, hea, huvitatud – sellest täiesti piisab. Täna olen siis õnnelik, kindlustusfirma, isegi maailmakuulus Lloyd ei anna niikuinii kunagi garantiikirja, et see kestab igavesti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tunnen, et teine pool on minu vastu soe, hea, huvitatud – sellest täiesti piisab.

Jah, piisab küll. Aga inimene, kes on sinu vastu soe, hea ja huvitatud, ei anna seda ainult silmadega edasi. Ta ikkagi käitub sinu juuresolekul niimoodi, mis paneb sind uskuma tema soojust, headust ja huvitatust. See ongi tõestus tema tunnetest, mitte asi, mille sa enda arvates tema pilgust oled välja lugenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, piisab küll. Aga inimene, kes on sinu vastu soe, hea ja huvitatud, ei anna seda ainult silmadega edasi. Ta ikkagi käitub sinu juuresolekul niimoodi, mis paneb sind uskuma tema soojust, headust ja huvitatust. See ongi tõestus tema tunnetest, mitte asi, mille sa enda arvates tema pilgust oled välja lugenud.

Jah, inimesed ei ole nagu puunukud, kuigi sina vist oled, nii veider must ja valge suhtumine. Pilkudega koos on ka kehakeel. Osad inimesed teevad ka suu lahti ja ütlevad sõnu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tunnen, et teine pool on minu vastu soe, hea, huvitatud – sellest täiesti piisab.

Jah, piisab küll. Aga inimene, kes on sinu vastu soe, hea ja huvitatud, ei anna seda ainult silmadega edasi. Ta ikkagi käitub sinu juuresolekul niimoodi, mis paneb sind uskuma tema soojust, headust ja huvitatust. See ongi tõestus tema tunnetest, mitte asi, mille sa enda arvates tema pilgust oled välja lugenud.

Mis tõestus. Ah et tõestus on, kui ta paneb mu midagi uskuma, näiteks oma headust 🙂 Tead, iga natuke kooliteatrit teinud mees suudab tahtmise korral mõnd naist kuude kaupa hanitada, see pole mingi tõestus.

Mul polegi mingit tõestust vaja. Egoistina ütlen, et mulle piisab, kui ma olen õnnelik. Kama kaks, mida teine pool tunneb. Miks peksin murdma pead selle üle, kas ta ikka päriselt armastab mind. Mis see minu asi üldse on. Mina olen koos sellega, keda mina armastan ja kes on nõus 🙂 kasvõi igavusest. Mitte sellega, kes mind armastab. Kui ära tüdineb või mina tüdinen, astun edasi. Oma tunded huvitavad, mitte ei otsi tõestust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polegi mingit tõestust vaja. Egoistina ütlen, et mulle piisab, kui ma olen õnnelik. Kama kaks, mida teine pool tunneb. Miks peksin murdma pead selle üle, kas ta ikka päriselt armastab mind. Mis see minu asi üldse on. Mina olen koos sellega, keda mina armastan ja kes on nõus ???? kasvõi igavusest. Mitte sellega, kes mind armastab. Kui ära tüdineb või mina tüdinen, astun edasi. Oma tunded huvitavad, mitte ei otsi tõestust.

Olen samuti egoist ja nii madal latt mul pole. Ilmselgelt peab inimene ka mind armastama, sest suvalise kepisõbraga ma koos olla ei viitsiks, pigem olen üksi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polegi mingit tõestust vaja. Egoistina ütlen, et mulle piisab, kui ma olen õnnelik. Kama kaks, mida teine pool tunneb. Miks peksin murdma pead selle üle, kas ta ikka päriselt armastab mind. Mis see minu asi üldse on. Mina olen koos sellega, keda mina armastan ja kes on nõus ???? kasvõi igavusest. Mitte sellega, kes mind armastab. Kui ära tüdineb või mina tüdinen, astun edasi. Oma tunded huvitavad, mitte ei otsi tõestust.

Olen samuti egoist ja nii madal latt mul pole. Ilmselgelt peab inimene ka mind armastama, sest suvalise kepisõbraga ma koos olla ei viitsiks, pigem olen üksi.

Kuni mul on temaga soe, mõnus, kerge ja rõõmus, ta kannab osa mu raskustest, hoolib, teeb, toob, abistab – täpselt nii egoist olengi, et mind ei huvita, kas ta ikka TÕESTI mind armastab 🙂 Mõõdupuud pole. Enesepettus on totter. Urgitsemine mõttetu. Tõestuseks ajulaineid mõõtma ei hakka. Või õigemini see ongi mõõdupuu, kuidas mina ennast temaga tunnen. Kohe kui hakkab närvidele või tüütab ära – kohver->uks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, inimesed ei ole nagu puunukud, kuigi sina vist oled, nii veider must ja valge suhtumine. Pilkudega koos on ka kehakeel. Osad inimesed teevad ka suu lahti ja ütlevad sõnu.

Kui siin mitu postitust tagasi juba ütlesin, et inimesed peaksid ikka tunnetest rääkima ka omavahel, mitte lihtsalt pilgust vaadates arvama, et nüüd meeldin kellelegi, siis hakati mulle puid alla viskama, et rääkimine on nõrkadele. Sina pead seda siis must-valgeks suhtumiseks?

Mul polegi mingit tõestust vaja. Egoistina ütlen, et mulle piisab, kui ma olen õnnelik. Kama kaks, mida teine pool tunneb. Miks peksin murdma pead selle üle, kas ta ikka päriselt armastab mind. Mis see minu asi üldse on. Mina olen koos sellega, keda mina armastan ja kes on nõus ???? kasvõi igavusest. Mitte sellega, kes mind armastab. Kui ära tüdineb või mina tüdinen, astun edasi. Oma tunded huvitavad, mitte ei otsi tõestust.

Inimesi on erinevaid. Ühele piisab enda tunnetest, teised soovivad ikka vastastikuseid tundeid mitte ärakasutamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi on erinevaid. Ühele piisab enda tunnetest, teised soovivad ikka vastastikuseid tundeid mitte ärakasutamist.

Eh, mina hea meelega kasutan meest ära, kellega mul on hea ja kindle olla, kui ta ka mind just maailma suurima aruloona ei armasta. Täiesti piisab, kui ma meeldin talle piisavalt, et mul on hea. Egoistina ütlen ma igale mehele: “Mees, sul on minuga ainult siis hea, kui minul on sinuga hea”.
Nemad peavad pingutama. Mitte mina. Mind üldse ei huvita, mis on tema motivaator, kui ma saan teda kasutada ja mul on temaga väga hea olla.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, mina hea meelega kasutan meest ära, kellega mul on hea ja kindle olla, kui ta ka mind just maailma suurima aruloona ei armasta. Täiesti piisab, kui ma meeldin talle piisavalt, et mul on hea. Egoistina ütlen ma igale mehele: “Mees, sul on minuga ainult siis hea, kui minul on sinuga hea”. Nemad peavad pingutama. Mitte mina. Mind üldse ei huvita, mis on tema motivaator, kui ma saan teda kasutada ja mul on temaga väga hea olla.

Psühhopaadiga koos olla pole just kõigi unistus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, mina hea meelega kasutan meest ära, kellega mul on hea ja kindle olla, kui ta ka mind just maailma suurima aruloona ei armasta. Täiesti piisab, kui ma meeldin talle piisavalt, et mul on hea. Egoistina ütlen ma igale mehele: “Mees, sul on minuga ainult siis hea, kui minul on sinuga hea”. Nemad peavad pingutama. Mitte mina. Mind üldse ei huvita, mis on tema motivaator, kui ma saan teda kasutada ja mul on temaga väga hea olla.

Psühhopaadiga koos olla pole just kõigi unistus.

Noh, kui talle ei meeldiks, läheks ju ära. Ja kõigi unistus ma olla muidugi ei tahakski, paljuks läheks. Üks korraga, ikka üks korraga. Abikaasa on õnneks nii tark, et saab ka aru, et tal on minuga hea siis, kui mul on temaga hea 🙂 Seega ta teeb kõik, mida ta suudab, et mul oleks hea. Sest vaaat siis on tal minuga hea 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kui talle ei meeldiks, läheks ju ära. Ja kõigi unistus ma olla muidugi ei tahakski, paljuks läheks. Üks korraga, ikka üks korraga. Abikaasa on õnneks nii tark, et saab ka aru, et tal on minuga hea siis, kui mul on temaga hea ???? Seega ta teeb kõik, mida ta suudab, et mul oleks hea. Sest vaaat siis on tal minuga hea ????

Vihjati sellele, et sulle meeldiks siis ka psühhopaadiga koos olla, peaasi et sul hea on? Teised valivad ehk võimalusel ikka teistsuguse partneri.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kui talle ei meeldiks, läheks ju ära. Ja kõigi unistus ma olla muidugi ei tahakski, paljuks läheks. Üks korraga, ikka üks korraga. Abikaasa on õnneks nii tark, et saab ka aru, et tal on minuga hea siis, kui mul on temaga hea ???? Seega ta teeb kõik, mida ta suudab, et mul oleks hea. Sest vaaat siis on tal minuga hea ????

Vihjati sellele, et sulle meeldiks siis ka psühhopaadiga koos olla, peaasi et sul hea on? Teised valivad ehk võimalusel ikka teistsuguse partneri.

Psühhopaadiga mul ju poleks hea. Sellist ülemust näinud ja kaon kui tuul väljal, kui mõni selline mees peaks ligi tikkuma. Hea on siis, kui olen praktiliselt kätel kantud…ja siis tahan sama asja ka vastu pakkuda. Kama kaks, kas või kui suur see armastus siis teisel poolel tantstundides või tonnmeetrites on, mõõta seda ei saa. Kokkuvõttes on mõlemal hea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühhopaadiga mul ju poleks hea.

Miks siis järsku ei oleks? Sa ju kasutad teda ainult ära, sul on ikka hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kama kaks, kas või kui suur see armastus siis teisel poolel tantstundides või tonnmeetrites on, mõõta seda ei saa. Kokkuvõttes on mõlemal hea.

Ikka saab mõõta. Kui inimene sinuga palju aeg koos veedab kui ta võiks valida ka mitte koos veetmise, siis kõik see on mõõdetav. Selleks ei pea aega võtma ega midagi kirja panema, mööduvad päevad koos on juba selle tõestuseks, et sa vist ikka meeldid talle natuke rohkem kui kellelegi teisele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kama kaks, kas või kui suur see armastus siis teisel poolel tantstundides või tonnmeetrites on, mõõta seda ei saa. Kokkuvõttes on mõlemal hea.

Ikka saab mõõta. Kui inimene sinuga palju aeg koos veedab kui ta võiks valida ka mitte koos veetmise, siis kõik see on mõõdetav. Selleks ei pea aega võtma ega midagi kirja panema, mööduvad päevad koos on juba selle tõestuseks, et sa vist ikka meeldid talle natuke rohkem kui kellelegi teisele.

Nojah, aga see ei tähenda ju automaatselt armastust, eksole. Vat ja sellest ongi mul kama, miks täpselt ta minu vastu hea, soe ja südamlik on. Kas armastusest, igavusest, harjumusest või ma ei tea…millest iganes.

Esimene abikaasa näiteks oli minuga, kuna minuga oli huvitav, põnev ja talle meeldis minu mitmekihilisus ja seltskond. Ta oli nõus kõrvade peal käima, et ma teda ära ei ajaks. Armastus? No võimalik. Võimalik, et mitte. Välistada ei saa, aga oluline ka pole, mida täpselt ta tundis. Minul oli hea ja kohtlesin teda vastu ka hästi. Alati. Austavalt, soojalt ja hästi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, aga see ei tähenda ju automaatselt armastust, eksole.

Rääkisime ju meeldimisest. Armastuse ja meeldimise vahel võib veel pikk tee olla käia.

Aga ükskõik, peaasi et ise end teise inimese seltsis hästi tunned ja ideaalvariandis siis tunneb see teine inimene sinu vastu sama. Ühekülgne asi ammendab end kiiresti ja siis ei olegi enam nii hea olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, aga see ei tähenda ju automaatselt armastust, eksole.

Rääkisime ju meeldimisest. Armastuse ja meeldimise vahel võib veel pikk tee olla käia.

Aga ükskõik, peaasi et ise end teise inimese seltsis hästi tunned ja ideaalvariandis siis tunneb see teine inimene sinu vastu sama. Ühekülgne asi ammendab end kiiresti ja siis ei olegi enam nii hea olla.

Seda küll. Seda enam on mul kama, miks ta pinguutab, et mul hea oleks. Kas põhjuseks on misiganes alates kihlveost kuni rahani. Või köidab teda mu seks, mõistus, jalad, koer või näiteks kokakunst. Kuni mul on hea ja mulle sobib, tore. Kui ta enam ei pinguta – kiire lend.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühhopaadiga mul ju poleks hea.

Miks siis järsku ei oleks? Sa ju kasutad teda ainult ära, sul on ikka hea olla.

Psühhopaat ei ole suuteline teist inimest teenima ja endast kõrgemale tõstma. Kui nüüd seda sõna tarvitada. Seega mul poleks ju ka hea. Peres keerleb absoluutselt kõik ümber minu ja minu pisimategi soovide, kui just lapsed kõrvale jätta. Psühhopaatia definitsioon välistab selle, et psühhopaat suudaks elada teise inimese jaoks ning iga jumala hetk mõelda, kuidas teisel parem oleks.

Psühhopaat olen ikka mina, kes ma ootan esmalt enda jäägitut palveldamist ja kui see mulle sobib, pakun vastu soojust, rõõmu ja headust. Kui ei sobi, siis lendab nagu pudrukuul. Ma ei ole elus isegi partnerile “mine eest ära” või “ole nüüd vait” öelnud. Miks? Sest nad ümbritsevad sellise headusega misiganes põhjusel, et tahan vastu anda nii palju, kui on anda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Psühhopaat ei ole suuteline teist inimest teenima ja endast kõrgemale tõstma. Kui nüüd seda sõna tarvitada. Seega mul poleks ju ka hea. Peres keerleb absoluutselt kõik ümber minu ja minu pisimategi soovide, kui just lapsed kõrvale jätta. Psühhopaatia definitsioon välistab selle, et psühhopaat suudaks elada teise inimese jaoks ning iga jumala hetk mõelda, kuidas teisel parem oleks. Psühhopaat olen ikka mina, kes ma ootan esmalt enda jäägitut palveldamist ja kui see mulle sobib, pakun vastu soojust, rõõmu ja headust. Kui ei sobi, siis lendab nagu pudrukuul. Ma ei ole elus isegi partnerile “mine eest ära” või “ole nüüd vait” öelnud. Miks? Sest nad ümbritsevad sellise headusega misiganes põhjusel, et tahan vastu anda nii palju, kui on anda.

Ma räägingi, et psühhopaat oled sina.

Sa olid vist see naine, kelle mehel on ka eelmisest suhtest lapsi ja nad teie koju tulla ei tohtinud ja pärijateks ka ei saa, sest sinu lapsed peavad olema kõige olulisemad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa olid vist see naine, kelle mehel on ka eelmisest suhtest lapsi ja nad teie koju tulla ei tohtinud ja pärijateks ka ei saa, sest sinu lapsed peavad olema kõige olulisemad.

Ei, ei ole. Minu mehe laps esimesest abielust on mulle väga oluline ning kui mu mees oleks kunagi unustanud talle elatisraha maksta või unustanud koorikontserdile minna, siis ma oleksin ta ise sinna kamandanud ja ise ülekande teinud. Õnneks ta ei unustanud kunagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 91 kuni 118 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu :(