Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: .

Postitas:

.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 13:28; 20.10 13:51; 20.10 14:44; 20.10 14:55; 20.10 15:08; 20.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mul on mingi võimalus selle mehega edasi olla?

ei.

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei saa aru, kuidas saavad sellise mehe vastu tunded alles olla? Sulle meeldivad sadomaso- ja peitmis-avastamismängud?

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta oma eneseväärikus kokku ja astu välja sellest suhtest. Isegi kui mees suudaks end parandada, siis sinu haavad ikka jäävad. Sa võid ju andestada, aga ei unusta kunagi.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole sul mingi armastus, see on sõltuvus s”tast suhtest. Kaassõltuvus on selle nimi.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 13:51; 20.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jah panin kirja mehe pandud teod.
Aga vaadake mind-
nuhin ja kontrollin teda. Kellele see meeldiks? Muidugi minnakse petma.
Kui ma poleks iialgi ta sõnumeid näinud- vb poleks seda KUNAGI juhtunud ja ma elaksin praegu õnnelikult temaga koos. Usaldaksin pimesi ja ei kahtlustaks midagi.
Mina ju alustasin sellest, et leidsin mingi naise sõnumid ja läksin temalt vastuseid pinnima.

Kui ma oleksin suutnud edaspidi olla enesekindel ja usaldav naine, kas siis oleks see juhtunud?

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 13:28; 20.10 13:51; 20.10 14:44; 20.10 14:55; 20.10 15:08; 20.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algas kõik talvisel ajal kui mehe telefoni ilmusid teise naise sõnumid. Küsides selgitust, oli vastuseks et see teine naine on vana tuttav, kes on ebastabiilne ja mehest huvitatud, aga mees teda ei taha.

Läks aega edasi aga minu kahtlused ja kõhklused suurenesid, seega ka pidevalt kontrolliv vajadus.

Mees käis pidevalt sõprade, töökaaslastega väljas, pidudel, üritustel, kuhu mind polnud kutsutud (suhe oli siis alles värske).

Kevadel leidsin mehe telefonist erinevate naiste sõnumeid, kus kirjutati kuidas kaisus oli hea olla. Mehelt vastust küsides, eitas kõike.

Hiljem avastasin, et kondoomipakist oli kadunud kondoome, mees vastas et andis sõbrale.

Pisarsilmi selgitas ja seletas, et ta pole midagi teinud.

Suvel tuli välja 2 naist kellega ta oli olnud seksuaalses vahekorras. Mees lõpuks tunnistas ka ise. Palus vabandust ja ütles, et suhe oli raske ja mina kontrolliv ja ebakindel. See ta selleni viiski. palus vabandust ja soovis suhet taastada.

Mina olin nõus jätkama. Mees käitus kuu aega ideaalselt. Siis hakkasid uued väljas käimised, kus mind ei kutsutud.

Mina olin kontrollimise ja skeemitamise meistriks saanud oma peas, proovisin leida viise kuidas meest vahele võtta ja skeemitada ja nukida jne. olin lolliks läinud peast.

Mees varjab siiani telefoni nagu segane. Ma ei tea kas varjab sellepärast, et on mida varjata või lihtsalt kardab et ma nuhin.

Praeguseks on suhe koost lagunemas, meest ei huvita, samas ei taha ta minust ka lahku minna.

Ma ei tea enam millega ta tegeleb ja kellega.

Mul on tunded, muidu ma siin poleks.

Mees väitis et pole enam mind petnud ja ei teeks seda enam.

Samas kust kuradist ma tean seda?

Kas mul on mingi võimalus selle mehega edasi olla?

Mu naine oli peaaegu samasugune nagu su mees. Selle vahega et mina ei nuhkinud. Ja mu katsetele kutsuda naine dialoogile ja arutada, mis on valesti läinud, mida saaks teisiti teha, millest on puudu olnud, vastati arrogantselt, et sina seda pakkuda ei suuda. Tagatipuks jäi teise mehega mulle kodus vahele. Null kahetsust tema poolt. Mina lahutasin. Ma ei tahaks temaga üldse mingit tegemist teha, sest ta reetis julmalt väga tähtsa osa minu väärtusmaailmast aga laste pärast peame.

Nii et kui soovid vastust, et kas saab usaldada on vastus kindel ei!

Reetmine ka peresisestes suhetes peab olema karistatav!

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 13:56; 20.10 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sul oleks mõne spetsialistiga vaja rääkida. See jutt on täiesti jabur, värske suhe, mees on petnud mitmete naistega ja sina oled selles kõiges süüdi ja selle põhjustanud kuna nuhid. Päriselt?! 😀
See pole sinu viga, et mees valetaja ja petja on, see on tema viga. Oli enne sind on ka edaspidi. Sul on kindlasti parem üksi kui temaga.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et seda suhet päästa ei anna. Ilmselgelt ta petab sind edasi ja sa lepid sellega, sest muidu oleksid ammu lahutanud. Mingi eneseväärikus võiks ka olla.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et seda suhet päästa ei anna. Ilmselgelt ta petab sind edasi ja sa lepid sellega, sest muidu oleksid ammu lahutanud. Mingi eneseväärikus võiks ka olla.

Mida siin lahutada on?
Kas nad elavad koos üldse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et seda suhet päästa ei anna. Ilmselgelt ta petab sind edasi ja sa lepid sellega, sest muidu oleksid ammu lahutanud. Mingi eneseväärikus võiks ka olla.

Mida siin lahutada on?

Kas nad elavad koos üldse?

Elame koos, aga otsin üürikorterit, et välja kolida.
Samas tunnen, et raske on temast loobuda ja temal samamoodi tunduvad olevat suured tunded. Ma ei saagi aru, kas ta tõesti armastab mind või mis tema peas toimub, miks ta tahab teisi ja tahab mind, nüüd viimasel ajal ütleb siiski, et peame eraldi olema, et selgusele jõuda. seega otsin korterit.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 13:28; 20.10 13:51; 20.10 14:44; 20.10 14:55; 20.10 15:08; 20.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et seda suhet päästa ei anna. Ilmselgelt ta petab sind edasi ja sa lepid sellega, sest muidu oleksid ammu lahutanud. Mingi eneseväärikus võiks ka olla.

Mida siin lahutada on?

Kas nad elavad koos üldse?

Elame koos, aga otsin üürikorterit, et välja kolida.

Samas tunnen, et raske on temast loobuda ja temal samamoodi tunduvad olevat suured tunded. Ma ei saagi aru, kas ta tõesti armastab mind või mis tema peas toimub, miks ta tahab teisi ja tahab mind, nüüd viimasel ajal ütleb siiski, et peame eraldi olema, et selgusele jõuda. seega otsin korterit.

Loodetavasti pole teil ühiseid lapsi. Minul nii hästi pole läinud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 13:56; 20.10 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära raiska ennast inimese peale, kes sind inimeseks ei pea. Üllata teda sellega, et teed näiteks kohe lõpu. Ta ei oota seda, usu. Ja su elu saab peale seda kannatuste rada uued värvid. Kas teeksid seda?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 14:53; 20.10 16:51; 20.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära raiska ennast inimese peale, kes sind inimeseks ei pea. Üllata teda sellega, et teed näiteks kohe lõpu. Ta ei oota seda, usu. Ja su elu saab peale seda kannatuste rada uued värvid. Kas teeksid seda?

Teeksin, pole korterit, muidu koliksin jalamaid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 13:28; 20.10 13:51; 20.10 14:44; 20.10 14:55; 20.10 15:08; 20.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi aru, kas ta tõesti armastab mind või mis tema peas toimub, miks ta tahab teisi ja tahab mind, nüüd viimasel ajal ütleb siiski, et peame eraldi olema, et selgusele jõuda. seega otsin korterit.

Kõlab sedamoodi, et ta pole kindel, kas kõrvalsuhtega asja saab, kuid ta tahab proovida. Siit ka jutt, et peate eraldi olema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi aru, kas ta tõesti armastab mind või mis tema peas toimub, miks ta tahab teisi ja tahab mind, nüüd viimasel ajal ütleb siiski, et peame eraldi olema, et selgusele jõuda. seega otsin korterit.

Kõlab sedamoodi, et ta pole kindel, kas kõrvalsuhtega asja saab, kuid ta tahab proovida. Siit ka jutt, et peate eraldi olema.

Olen ise ka sama mõelnud, ET ÄKKI ON KEEGI UUS, aga samas kahtlen et tal võib olla ÜKS kindel suhe, sest tal neid tavaliselt mitu erinevat, keda sebida jne….kuidas ma siis mõista kas seekord on keegi kindel või lihtsalt tahab KÕIGIGA rahus aega veetA ja minust eemal olla, et äkki tekib igatsus???

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 13:28; 20.10 13:51; 20.10 14:44; 20.10 14:55; 20.10 15:08; 20.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi aru, kas ta tõesti armastab mind või mis tema peas toimub, miks ta tahab teisi ja tahab mind, nüüd viimasel ajal ütleb siiski, et peame eraldi olema, et selgusele jõuda. seega otsin korterit.

Kõlab sedamoodi, et ta pole kindel, kas kõrvalsuhtega asja saab, kuid ta tahab proovida. Siit ka jutt, et peate eraldi olema.

Olen ise ka sama mõelnud, ET ÄKKI ON KEEGI UUS, aga samas kahtlen et tal võib olla ÜKS kindel suhe, sest tal neid tavaliselt mitu erinevat, keda sebida jne….kuidas ma siis mõista kas seekord on keegi kindel või lihtsalt tahab KÕIGIGA rahus aega veetA ja minust eemal olla, et äkki tekib igatsus???

Kuidas sa saad niii naiivne olla????? ????

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi aru, kas ta tõesti armastab mind või mis tema peas toimub, miks ta tahab teisi ja tahab mind, nüüd viimasel ajal ütleb siiski, et peame eraldi olema, et selgusele jõuda. seega otsin korterit.

no aga kuidas sa saad kinddel olla?

Kõlab sedamoodi, et ta pole kindel, kas kõrvalsuhtega asja saab, kuid ta tahab proovida. Siit ka jutt, et peate eraldi olema.

Olen ise ka sama mõelnud, ET ÄKKI ON KEEGI UUS, aga samas kahtlen et tal võib olla ÜKS kindel suhe, sest tal neid tavaliselt mitu erinevat, keda sebida jne….kuidas ma siis mõista kas seekord on keegi kindel või lihtsalt tahab KÕIGIGA rahus aega veetA ja minust eemal olla, et äkki tekib igatsus???

Kuidas sa saad niii naiivne olla????? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 13:28; 20.10 13:51; 20.10 14:44; 20.10 14:55; 20.10 15:08; 20.10 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jah panin kirja mehe pandud teod.

Aga vaadake mind-

nuhin ja kontrollin teda. Kellele see meeldiks? Muidugi minnakse petma.

Kui ma poleks iialgi ta sõnumeid näinud- vb poleks seda KUNAGI juhtunud ja ma elaksin praegu õnnelikult temaga koos. Usaldaksin pimesi ja ei kahtlustaks midagi.

Mina ju alustasin sellest, et leidsin mingi naise sõnumid ja läksin temalt vastuseid pinnima.

Kui ma oleksin suutnud edaspidi olla enesekindel ja usaldav naine, kas siis oleks see juhtunud?

Kulla inimene, see et keegi nuhib ja kontrollib, ei aja teist inimest petma. Et nagu kättemaksuks lähen ja teengi seda, mida sa kõige enam kardad?!? Normaalne inimene ei tee nii. Nii teeb isik, kel on teise tunnetest täiesti suva. Ta ei armasta sind, sa oled talle mugav elukaaslane, aga teisi kõrvalt panemast ta ei loobu. PÕGENE ja ära vaata tagasi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ka kunagi samasugune kalts nagu teemaalgataja. No lasin endale igasugust käojaani ajada mehel, kes igal võimalusel oleks mind petnud. Telefonis olid ka sõnumid “Kallistaks sind palju” , “Lõunale?”, jne
Kondoome leidsin ka mitu korda. KURADI HOOR- ma ütlen selle mehe kohta praegu.

No ja muidugi ajas ka tema tagasi, ilmselt oleks ka siia ajanud, kui oleksin ta teise naise seljas avastanud.

Ma ei kritiseeri sind, teemaalgataja.
Lihtsalt ütlen, et sa pole veel sellest p”asast aru saanud ja kunagi aastaid hiljem lööb sulle nagu puuga pähe, kui loll sa olid.

Andestust emotsioonide pärast, aga selliseid mehi ei kannata ma enam silmaotsaski.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 13:51; 20.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida varem suhtega lõpu teed, seda rohkem närve alles jääb, usu mind.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära raiska ennast inimese peale, kes sind inimeseks ei pea. Üllata teda sellega, et teed näiteks kohe lõpu. Ta ei oota seda, usu. Ja su elu saab peale seda kannatuste rada uued värvid. Kas teeksid seda?

Teeksin, pole korterit, muidu koliksin jalamaid.

Kus sa elad ja kui vana oled? Kuidas suhtud uutesse algustesse “kusagil mujal”? Kas oled inimene, keda see hirmutab või pigem kutsub? Oletan, et sul lapsi pole? TEeil pole? Kui mitte, oled ju vaba, kui lind.
Võta nett ette, lappa l’bi kohad, kus elada saaksid-tahaksid ja hakka tegelema. Kogu kompott, paik, infra, elukohta, tööala, kõik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 14:53; 20.10 16:51; 20.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linna lähedal maal on kortereid jalaga segada. Vahest mitte Harjumaal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka loen ja imestan kuidas kõik mehed on sellised … lõdva püksikummiga hoorapurikad ja kõik naised (sest see “mul oli selline ka naine” on naise poolt kirjutatud umbluu) on korralikud.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka loen ja imestan kuidas kõik mehed on sellised … lõdva püksikummiga hoorapurikad ja kõik naised (sest see “mul oli selline ka naine” on naise poolt kirjutatud umbluu) on korralikud.

Ära nii kergelt imesta. Siin kirjutavad inimesed oma probleeme. On selge, et sellised ,kes ise petavad, siin valdavalt sõna ei võta, sest nad eriti ei põe. Põevad need, kellele nii tehakse, mitte kes nii teevad, kuna kui petjad samaoodi põeks, siis nad seda ei teeks. Ei kirjuta siin suhtes mehed, kes selliselt petavad. Ega lõdvad naised, kellega petetakse või kes ise on pereemad ja lasevad ringi.
Parema ülevaate saad nendest asjadest, kui vaatad ennast ja oma suhtumist naistega ja/või oma lähedasi ja tuttavaid, kelle elust sa ehk niipalju tead.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 14:53; 20.10 16:51; 20.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole see suhe küll väärt jätkamist.
Kirjutad, et mees on vähemalt kahe naisega seksinud, aga tunned end süüdi.
Samas ma usun, et sina sellest mehest ise ei loobu. Muidu sa selliseid skeeme oma peas ei punuks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel see, et kui kolid eraldi siis võib ta kuu aja pärast ärgata ja igatsuse juttu ajada. praegu tahab ta rahus teisi sebida. vahet ju pole kas ühte või mitut.
kui tahad seda pinget ja actionit oma ellu, siis kolid tagasi. või hakkab ta sul üürikas külas käima kui aega tekib.
teine variant on temast eemale kolida ja omaette põdeda ning lähevad need tunded sul ajaga üle. siis ehk näed selgema pilguga, et see mees pole sind väärt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et teil on juba kindel muster kujunenud ja kahjuks suhte algusest. Mees petab, sina kahtlustad, nuhid, saad tõestust, mees suudab sind veenda, et sina ise oled viinud ta selleni, elate edasi, mees petab, sina kahtlutad, nuhid, saad tõestust … Ega midagi ei muutugi, sest ise lased sel kõigel sündida. Sellest suhtest ei saa midagi paremat, sest täiskasvanud inimesed reeglina ei muutu. Mees petab edasi, sina nuhid ja andestad edasi. Nii et tasub mõelda, kas sa tõesti tahad sellist suhet ja pereelu. Nagu sa ise teema pealkirjastasid: lootusetu seis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh, mis ta nüüd nii lootusetu. Paljud naised ju elavad nii, et et mees petab ja siis nad nuhivad ja siis saab seda materjali ära kasutada, et endale paremaid tingimusi kaubelda (+ seda, et mees ehk mõnda aega ei peta või vähemalt varjab paremini). Muidugi osa elavad ka selliste fruktidega, kes ei viitsi seda showd kaasa teha, aga naisel lihtsalt ka pole kuhugi minna. Nüüd on ka ju teemaalgatajal tegelikult korteriprobleem. Kahjuks ma soodsaid üürikaid ei tea, et aidata, Tln lähedastes paikades vanasti oli nt Rummus ja Ämaris, aga seal peab uurima, kas küte ikka on sees ja transport ka eriti tihedasti ei käi, tegelikult leiab hea õnne korral kesklinna ka midagi, paljud on kasutanud sellises olukorras vanemate juurde kolimist, aga alati see ei sobi (nt töökohast kaugel, vanemad juba vanadekodus või surnud, vanem ise elab juba kellegi juures, pole ruumi, ei salli seda last, on põhimõtteliselt sellise elukorralduse vastu vms häda). Vahel aitab hädast välja mõni hea sõbranna, vahel aitab mõne samasugusega kokku kolimine, arvestades petvate meeste arvu, peaks ju saatusekaaslasi leidma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus on, et mis su eesmärk on, teemaalgataja? Nuhkimine on üks tore mäng, seda võib teha lihtsalt nuhkimise enda pärast. Aga kuna sa nagunii tead, et mees sind petnud on ja seda siis igal juhul tagasi ajanud, siis kas loodad leida oma mehe teise naise pealt, et mees tunnistaks ja sa ise usuksid? Kui ilmselt saaks mees ka siis öelda, et kukkus kogemata ja naine jäi alla 😛

Kui sa edasi nuhid, siis kõigepealt mõtle selle peale, et mis sa saadud infoga hiljem peale hakkad. Kas jätkub nii nagu peale esimest petmist, et mees vabandab ja sina usud? Või läheksid minema?

Petmise puhul on minu arust ainult üks variant, kui tõesti tahetakse koos edasi minna. Sel juhul ei saa petja enam “krediiti”, et kuskil käia kas üksi või sõpradega. Väljas käiakse ainult koos või ei käi petja enam üldse. Kui talle see ei sobi, siis aidaa. Ei ole nii, et terve kuu aega käitus korralikult ja nüüd võib lõdvaks lasta linna peal.

Üks tuttav paar, kelle mees jäi petmisega vahele 4 a tagasi, tegidki oma elus kannapöörde. Kui enne käis mees päris palju üksi tuulutamas, siis nüüd on leitud ühine hobi, seda teevad koos. Mees käib ainult sellistel sündmustel üksi, kuhu tõesti ainult tema on kutsutud (konverentsid, tööga seotud asjad), muul ajal üritavad koos asju teha. Mõlemad peavad suhte lappimise korral pingutama, mitte nii, et naise osaks jääb nuhkida. Suhe ei ole selline asi, mida ühepoolselt saab arendada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.