Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu vanatüdruk?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 276 )

Teema: Lootusetu vanatüdruk?

Postitas:
Kägu

Tere! Pealkiri tundub ehk liiga depressiivne ja vanamoeline, aga olengi hetkel veidi masendunud. Nimelt käisin möödunud nädalavahetusel oma emal külas ja nüüd terve nädala jooksul pole saanud sellest mõttest lahti: olen muutumas oma emaks! Ja ometi olen koguaeg vandunud, et minu elu saab olema teistsugune! Kuidas ma seda varem ei märganud?

Minu emal pole kunagi erilisi meessuhteid olnud. Mind eostati omamoodi õnnetuse läbi (nagu ema ise nii peenetundeliselt paljastas), kahjuks oli see mees juba abielus ning paras ringitõmbaja, eks mu ema oli kerge saak ka. Minu sündides oli ema 32-aastane; oma isa olen vaid paarilt pildilt näinud ja isakuju oli mulle kogu elu mu vanaisa. Ema on oma elu pühendanud tööle ja paarile hobile. On tegus, aga ometi näen, et ta tunneb hirmu üksinda vananemise ees ja ta elu on natuke tühi.

Mulle on ta juba noorest peast sisendanud, et meestele ei saa loota, naine peab tegema karjääri ja olema iseseisev. Mingis mõttes olen talle tänulik. Olen oma ametis edukas, aga kuidagi märkamatult on läinud nii, et olen ikka vallaline. Sain just 35-aastaseks ja see number tundub kuidagi saatuslik. Isegi mu sõbrad ei aima seda, aga siin anonüümselt julgen tunnistada: ma pole eal mehega maganud. Suudelnud küll, aga kaugemale pole lasknud asjal minna. Ja mida aeg edasi, seda suuremaks häbitunne paisub. Kuidas ma lasen üldse kellegi enam lähedale? Ma ei taha naeruvääristatud saada. Lisaks satuvad mu teele kas tossikesed või kibestunud isendid. Mina aga unistan mehest, kes tuleks ja mu jalust rabaks. Nagu tõeline mees!

Ma loodan, et mu enesehaletsus põlgust ei ärata. Eks see klaas veini teeb ka oma töö. Otsustasin sünnipäeva puhul teha niinimetatud pika nädalavahetuse, aga lõbutsemise ja sõpradega ajaveetmise asemel hoopis tipsutan siin ja haletsen end. Tahaksin siiski teada, kas mul on saatusekaaslasi? Ja mis te arvate, on mul veel lootust kedagi leida? Endale tundub küll hetkel kõik tühi ja mõttetu…

+57
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga siin anonüümselt julgen tunnistada: ma pole eal mehega maganud. Suudelnud küll, aga kaugemale pole lasknud asjal minna. Ja mida aeg edasi, seda suuremaks häbitunne paisub. Kuidas ma lasen üldse kellegi enam lähedale? Ma ei taha naeruvääristatud saada.

See on jah, vblla esmapilgul pisu üllatav fakt, aga mitte elumuutev.
Sa ei pea ju seda esimese asjana mehele ka teada andma. Ja ma olen 100% kindel, et keegi ei tule selle pealegi, et seda küsida. Ehk siis sa tõenäoliselt ei pea valetama ka. (kas mitterääkimine on valetamine, see on vaieldav küsimus, antud juhul ilmselt ei ole)
Kui Õige mees on juba tulnud, eks siis võid kunagi rääkida…

Ja niimoodi lasedki, angu ikka lastakse. Et kui on inimesega koos olles hea tunne, naerate samade asjade peale jne, siis lasedki lähedale.
Lootusetu ei ole muidugi. Vara veel selleks…

/Suvalise mehe uitmõtted, mis tekkisid.

+43
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt lootusetu mitte, kuid raske juhtum küll.

Ega sa sellepärast, et pole seksinud, ei pea häbi tundma. sa ei pea seda ka kellelegi ka kuulutama. Kui sul pole olnud tõsist suhet – normaalne ongi, et sa ei maga igaühega, kellega paar korda väljas käid.

Eks sa pead enda sisse vaatama ja selgusele saam, miks sul ei ole olnud tõsist suhet. Kas asi on sinu enda hirmudes või tõesti ei ole armunud olnud.

Mul endla on üks sama vana sõbranna, ka vallaline ja pole olnud tõsiseid suhteid, kes muudkui räägib, et “õige mees peab /autod, normaalne töö jne”. Kui on sellised ainult varalised väärtused olulised, siis ongi nii, et normaalne, kuid autota mees, visatakse lihtsalt kõrvale. Lisaks ta veel tõsiselt arvab, et mehel ei tohiks kindlasti lapsi varasemast olla – selles vanuses tuleb sellest mõttest loobuda.

No ja sisi mõtle ka, kas kuidas meestega suhtled? Kas oled avatud või kinnine, itsitad nagu teismeline, ei saa sõnagi suust meeste juuresolekul?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine laupäeval klubisse 69, mine lihtsalt vooluga kaasa. Äkki juurtšakra avaneb.

Kusjuures ära võta seda kui solvangut. Sa ei pea seal midagi tegema, seal on vaba eelsed inimesed. Lihtsalt jälgi ja vaata, kas su vaated elule muutuvad. Usu mind, su ema lause, et meestele ei saa loota, on sul kaelas kui needus. Sa ei suuda seetõttu ühtegi meest usaldada. Aga usaldus on kõige alus. Kõik mehed pole pahad. Enamus inimesi on head, jäta see meelde.

+21
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mine laupäeval klubisse 69, mine lihtsalt vooluga kaasa. Äkki juurtšakra avaneb.

No kuule, siis äkki ikka kohe otse Mangiga puuõõnde, tema ajab vast selle juurtšakra asja korda silmapilguga!

+29
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selgitan veel mõningaid asjaolusid.

Lastega mees ei oleks takistus. Pigem eelistaksingi just meest, kel juba laps(ed) olemas. Sel moel ehk oleks minul vähem survet, sest lapsi ma ei taha, pole kunagi tahtnud. Kasulaste vastu pole midagi.

Ma ei süüdista ema, et ta mu meeste osas ära rikkus. Kindlasti on oma osa selles, et kasvasin isata, aga põhiliselt on asi siiski mu iseloomus ja hoiakus, mille olen omandanud. Varem, kui veel ööklubides käisin, siis paljud sõbrad ütlesid, et ma ei oska end lõdvaks lasta. Üks meesterahvas tuli mult lausa küsima, miks ma nii kuri olen. Nii et asi on selles ma kardan.

Ja armunud olen küll olnud, aga alati salamisi ja kättesaamatutesse meestesse. Eelmisel töökohal olin aastaid armunud ülemusse. Väga mehelik ja intelligentne mees. Aga mind ei märganud üldse. Pealegi abielus.

Septembris läksin kohtama leitud virtuaalsõbraga. Jällegi sümpaatne mees, aga mulle tundub, et ta pettus mind nähes. Rohkem pole kohtunud, messengeris vahetevahel teretame. Ometi ei ole ma inetu, täiesti normaalse välimusega. Ainult kerged aknearmid näos, aga neid annab peita. Käin ilusti riides ja meigin end. Ei saa aru, mida mehed siis küll tahavad?!

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jumal küll, ühega käisid kohtamas ja kohe “mida mehed küll tahavad”. Usu mind, keppi tahavad kõik. Sellest võid alustadagi. Või teine asi – vastastikusest meeldimisest, ühistest huvidest. Aga kui ühega käia ja see ei sobi, siis sellest küll järeldada ei saa, et keegi sind ei taha.
Pealegi – naistel ei olegi oluline et oleks kindlasti algusest peale “sümpaatne mees”. Naised on võimelised ka fassaadi taha vaatama ja sealt leidma väärtusi (meestele käib see sageli üle jõu, nii et sellise pead küll leidma, kes sind sümpaatseks peab).
Seda, et sa kellegagi maganud pole, ära kuulutama mine. See on tänapäeval pigem ohumärk meestele – midagi peab selle naisega olema lahti, kui teda mitte keegi tahtnud pole. Seda mehed ju ei tea, et sa ise oled alati pidurit tõmmanud.
Vanema põlvkonna emad läksid liiale sageli selle hirmuga, et äkki tütar läheb litsiks ja kasvatasidki nii, et tütred hoidsid end ei tea kellele unistuste printsile. Aga ega seda printsi ju ei leia, kui kellegagi ei maga. Süütus on voorus vaid paduusklike seas, teiste jaoks on see pigem ehmatav.
Mis muud soovitada, kui otsi suhteid, ära karda voodit ja erinevaid mehi. Ei pea igaühega magama, aga mingi vooruse etalon ka olla ei tasu tänapäeval, see peletab kõik mehed eemale.

+30
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsi ei taha, seksida ei taha, mis sa sellest mehest siis tahad?
Lihtsalt sellepärast, et teised sind vanatüdrukuks ei peaks?

Ela rahulikult oma elu edasi, sest kui sul ei ole laste saamise soovi ega seksisoovi, siis oleksid teise inimese lapsed ja mees oma tungidega sulle ainult koormaks ja muudaksid su elu põrguks.

KUI sul oleks soov seksida, siis oleksid sa seda juba ammu teinud. Kuna sa oled süütu, siis see on küll ainult sinu enda valik sinu eas.

TÕELINE mees ei kraba naist, vaid austab naise soovi. Kui naine ütleb, et ta suudlemisest kaugemale minna ei taha, siis normaalne mees ei hakka kuidagi rebima. Sul on mingid veidrad fantaasiad, kui sa arvad, et tõeline mees tuleb ja krahmab sind ja siis sa sulad ja kõik meeldib ja elate õnnelikult ja harmoonias elu lõpuni koos.

+34
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Septembris läksin kohtama leitud virtuaalsõbraga. Jällegi sümpaatne mees, aga mulle tundub, et ta pettus mind nähes. Rohkem pole kohtunud, messengeris vahetevahel teretame. Ometi ei ole ma inetu, täiesti normaalse välimusega. Ainult kerged aknearmid näos, aga neid annab peita. Käin ilusti riides ja meigin end. Ei saa aru, mida mehed siis küll tahavad?!

No ei tekkinud tal seda esimese korra sädet, siis ei tekkinud. Viga pole ju sinus, 100% kõigi vastu ei teki lellegi.
Ja tunnista, et ega sa ilmselt ei tahagi meest, kel igaühe vastu kohe mingi tunne tekib. Sa ise pole ju samuti selline.
Käi, tutvu 20 mehega kordamööda ja siis küsi uuest, et “mida mehed siis tahavad”.
Tavaliste meestega kohtu.
Ära vali mingeid abielus ega hullu elukogemusega ilusaid playboysid/jahi kõrval poseerivaid vms tüüpe.
See, et sa lapi ei taha, on samuti ok, aga pad sellest teada andma. (mõni võib veel 40selt tahta hakata pere kka looma). Aga kui lapsesuvet sul pole, siis pigem oled meeste seas hinnatud, 40stel ju pooltel vähemalt on lapsed olemas; lihtsalt emaga ei klappinud.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja niimoodi lasedki, angu ikka lastakse. Et kui on inimesega koos olles hea tunne, naerate samade asjade peale jne, siis lasedki lähedale.

Mehe arvamust on eriti huvitav lugeda. Tänan, et kirjutasid.

Need mõned kohtamised, kus sel aastal käinud olen, on läinud hästi. Olen küll pisut reserveeritud, aga enda arust huvitav vestluspartner. Naerame, joome veini, kõik tundub ideaalne – aga edasi vajub suhtlemine ära. Ühe korra võtsin julguse kokku ja kutsusin kohtamise lõpus ühe eriti ligitõmbava mehe isegi enda juurde. Ei tulnud, vabandas end tööga. Enam pole kutsunud ka.

Mis see viga mu küljes siis on,? Ma ei käitu ju meeleheitlikult, pigem hoian end alati pisut tagasi, ei kaota väärikust. Kas meestele ei meeldi siis nii-öelda kindlust vallutada?

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lootusetu kindlasti mitte.
Ennast ja oma mõttemustreid saab muuta. Küsimus on kui väga sa seda tahad? Kas sa tõesti tahad muutuda? Või sulle meeldib rääkida sellest, et kui väga sa tahad muutuda ja ennast haletseda?

Mõtle see kõigepealt enda jaoks selgeks. Kui tahad muutuda, siis pühendu sellele. Tee enda mõtetega tööd. See on raske. Kuid on võimalik! Tean, millest räägin. Mulle ka sisendatud väiksest peale, et kõik mehed on sitapead. Ja ainult sitapäid ma oma teel kohtasin. Kuid nüüd olen ma õnnelikus suhtes ja ei tunne enda vana mina ära.

Paar mõttekohta sulle. Sa kirjutad, et sulle on õpetatud, et meestele loota ei saa, naine peab tegema karjääri ja oleme iseseisev. Ja sa tahad tõelist meest, kes tuleb ja sind jalust rabab!
Kuid kuidas saab sind keegi rabada, kui sa ei saa selle inimese peale loota, tema peale toetuda raskel hetkel, kui kõike saab teha ju ise. Mehele ja eriti tõelisele mehele on vaja tunda, et teda vajatakse, et ta on tahetud. Ka naisena me tahame ju olla suhtes tahetud.

Kui sa aga vehid mehele nina ees, et ma saan ise ka ja sinule ma loota ei saa… Siis tõeline mees läheb otsib sellise naise, kellele ta on vajalik. Sulle aga jäävadki tossikesed, sest sa saad ju ise hakkama.

Kui sa oskad vene keelt, siis soovitan vaadata Mila Levchuk videosid. Ma läbisin omal ajal tema kursuse ja olen oma hea suhte osas just talle palju tänu võlgu:)

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühe korra võtsin julguse kokku ja kutsusin kohtamise lõpus ühe eriti ligitõmbava mehe isegi enda juurde. Ei tulnud, vabandas end tööga. Enam pole kutsunud ka.

Ära tee seda enam, see ei ole hea mõte. Las võimlevad ise.
Aga julgust sul järelikult on, mida siis veel vaja…:)-

Viga polegi midagi. Lihtsalt pole see õige otsa sattunud. Vblla kardavad sind – reserveeritud; mees mõtleb, et äkki on jube tark naine, mida ma sellisega peale hakkan… või mine sa tea põhjust. Enesekindel mees näeks selle läbi ja ei teeks probleemi.

Aga jah, kui korra on väljas käidud, ära pärast kunagi mine küsima, et noh, mis saab. Mitte midagi ei saa. Ta peab ise tulema uuesti ligi hiilima ja ära võta neilt seda võimalust ära. Muidu nad ei tunne end hästi, ehk mehelikult. Kui ilmub välja, ole rõõmus, aaa, sinaaa.

Aga mis põhiline, suhtle, suhtle. Kiiret sul kuhugi pole. Eks ise näed, millised need mehed on ja mida tahavad.
Mõni üksik võib vahel harva täitsa sümpaatne olla. Minu tutvusringkonnas küll on normaalseid mehi ja needki olid ju kunagi kõik vabad mehed.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TÕELINE mees ei kraba naist, vaid austab naise soovi. Kui naine ütleb, et ta suudlemisest kaugemale minna ei taha, siis normaalne mees ei hakka kuidagi rebima. Sul on mingid veidrad fantaasiad, kui sa arvad, et tõeline mees tuleb ja krahmab sind ja siis sa sulad ja kõik meeldib ja elate õnnelikult ja harmoonias elu lõpuni koos.

Kardan, et tabasid valusat kohta, pisar tuli lausa silma. Sul on õigus. Olen ise ka samu mõtteid heietanud. Loen mõnda naistekat, fantaseerin meeskangelasest, aga elu ja mehed ei ole ju sellised! Samas ei suuda ma esimesel kohtamisel end kohe seksile häälestada. Üks kord oleksin valmis olnud, aga see mees vastas eitavalt. Ja tavaliselt teist kohtingut ei järgnegi, mehed kaovad või jääme lihtsalt kirjasõpradeks. Uhkus on ka liiga suur, et küsida, miks ma talle ei meeldinud. Teen lihtsalt “kõik on korras, tore sinust kuulda” näo pähe, aga ise põlen sisimas.

Lähen poofi teise veini järele. Kas keegi soovib ka? 😉

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

sa ootad täiuslikku printsi valgel hobusel, kes tuleks ja päästaks su ära. sellised on ainult muinasjutus. päriselus on mehed tavalised inimesed oma eripärade ja kiiksudega, nagu sa isegi.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja tavaliselt teist kohtingut ei järgnegi, mehed kaovad või jääme lihtsalt kirjasõpradeks. Uhkus on ka liiga suur, et küsida, miks ma talle ei meeldinud.

Kuule, nii ei saa. See pole õige viis asjale läheneda. Inimesed saavad kokku ja keemia ehk meeldimine peab olema VASTASTIKUNE. Ja selles, kui seda ei teki teie vahele, pole keegi süüdi. Seda juhtubki harva, eriti pimekohtingutega jms. Kummalgi pole midagi viga, lihtsalt SEDA sädet ei tekkinud teie vahel.

Ma saan aru, su ema on enda elukogemuse ja oma pettumused ülisügavalt sinusse istutanud, lisaks oled tõenäoliselt neid ka ise juurutanud oma elukogemusest. Ja paari “oli tore, kirjutame!” kohtumisest ei saa mingit üldpilti ega pole mõtet lootusetusse vajuda.
Iseasi, kui sügavalt sa ikkagi kedagi tahad, mõnele meeldibki unistada, et oleks, aga tegelikult ei oleks ta harjunud kellegiga koos elama ja maksimum võiks kõne alla tulla visiitsuhe vms.
Lahutatud mehi on omajagu, pea igalühel neist on selleks vanuseks mingi saba taga (eksid, lapsed, mõnel mitme eksiga mitu last) ja nendega seonduv. Mõni on vaba ka, samamoodi nagu sina jäänud üksikuks, aga kas temast ka kooselumaterjali oleks, vot ei tea.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

sa ootad täiuslikku printsi valgel hobusel, kes tuleks ja päästaks su ära. sellised on ainult muinasjutus. päriselus on mehed tavalised inimesed oma eripärade ja kiiksudega, nagu sa isegi.

Usu või mitte, aga päris nii hull ma ikka pole. Ikka naistekaid loen ja romantilisi filme vaatan, aga kassi pole veel võtnud ja olen kohtamas käinud nii firmajuhi kui “kalevipojaga”. Nii et ei pirtsuta, kuniks mees ikka padulabane ei ole.

Eks mul on halb päev olnud, sellest ka mu hala. Käisin poes, jälle näen, kuidas suhteliselt räämas naisterahval mees kõrval, valisid koos keeduvorsti. Häbi öelda, aga kadestan isegi selliseid. Kuidas nemad leiavad, aga mina mitte? Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda rohkem tahaks karjuda. Ometi on ju siingi arvatud, et mehed panevad kõike, mis liigub. Mis siis minul viga on?

Ja tegelikult ma ei taha kaastunnet. Kas pole siin siis edagi, kes hilise õitsejana mehe leidnud on? Andke nõu, kuidas end paremini välja reklaamida!

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ometi on ju siingi arvatud, et mehed panevad kõike, mis liigub. Mis siis minul viga on?

Jälle? Kirud mehi ja samas ennast?

TEATUD grupp mehi paneb kõike, mis liigub. Võibolla, et nad on isegi enamus.
Aga sa ei taha endale sellist meest, sest peale sinu liigutab mõni naine end ehk kasvõi vorstisabas ja siis, läinud ta sul ongi.
(kohe ja sulle ta muidugi ei ütle, ikka õnnis teadmatus on sul edasi)

Sel räämas naisel on mees samuti räämas, lihtsalt hetkel kaine ja sirge.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas nemad leiavad, aga mina mitte? Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda rohkem tahaks karjuda. Ometi on ju siingi arvatud, et mehed panevad kõike, mis liigub. Mis siis minul viga on?

Sinul on minu arvates see viga, et sa oled seksuaalselt nii rumal. Vana, aga rumal, harimatu, kogenematu. Noorel neiul on kogenematus vbl võluv, 35-aastasel on see naeruväärne ja mehele seksuaalses mõttes pärssiv. Palun mitte võtta solvanguna, arvan tõesti nii. Sus ei ole seksapiili, sul pole mingit kogemust, sa ei oska/taha/suuda/julge flirtida, sa ei erutu mehele silma vaadates mitte karvavõrdki, sa oled reserveeritud, tuim ja kange, hirmunud ja igav. Sädet pole. Loomulikult mees tajub seda kohe. Ta tajub seda KOHE, võimle oma sõnade ja muuga palju tahad, näed, isegi koju kutsusid, aga isegi sellest otsesest seksivõimalusest ütles mees ära. No mida veel, kuidas see võimalik on?
Aga kui ükskord peaks juhtuma selline imeasi, et sa pärast teist pudelit veini mõne mehega voodisse lähed, siis ma soovitan valetada, et sul on päevad. Seletab vereplekikesed kenasti ära. Saad piinlikust asjast üle ja mees ei saa midagi teada.

+31
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui see tõesti nii on, nagu sa räägid, siis see, et sa pole aastaid erinevate voodite linu kulutamas käinud, on sinu tõeline väärtus. Ei maksa neid perekooli kanasid kuulata, kes hea meelega sind enda sekka ootaksid.

Mõtle nii – on väga palju 35 aastaseid naisi (ka siin teemas kindlasti), suurel hulgal veel lastekari ka kaasas, kõik erinevate meestega (perekooli standard). Ja siis oled sina, pole lapsi ja oled veel noor ja kogenematu, ruumi areneda ja õppida. Usu mind, mehed oskavad seda vägagi hinnata, kui vähegi väärilise leiad. Pigem ongi sinu oht see, et lased oma mehevalus lati alla ja lõpetad nagu kõik teised.

Armumine on aga lihtsalt selline asi, mis tulebki siis kui on õige aeg, kas sa ise tahad või mitte, sa pole lihtsalt seda, kes sus sädeme tekitaks, veel leidnud. Ja seda kunstlikult endale peale suruda on ju täielik lollus.

+14
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja tegelikult ma ei taha kaastunnet. Kas pole siin siis edagi, kes hilise õitsejana mehe leidnud on? Andke nõu, kuidas end paremini välja reklaamida!

Ma ei olnud küll 35, aga 25 olin küll kui alls õitsema hakkasin. Ma arvan, et selles ÕITSEMISES ongi sul ehk küsimus. Kõigepealt tuleb õitsema hakata ja siis tuleb mees/mehi. Vähemalt minul küll juhuts niimoodi. Kuidagi tundisn ennast järsku ise teistmoodi, kui varem, mil seks mind tegelikutl ei huvitanudki. Hakkasin kuidagi hoopis teistmoodi käituma, riideid kandma, puusi hõõrutama, juuksed olid ka selleks ajaks pikaks kasvanud (20ndate alguses lõikasin endale näiteks siilika). Ja kohe päris tõsiselt õitsesin ning mehi tekkis ka ümberringi päris mitmeid, kes mind hea meelega voodisse püüdsid vedada – ma sain siis valida, kellega :).

Nii, et kui õige aeg tuleb, siis vast hakkad sinagi õitsema. Kui see ikka tuleb. Aga ega vist ei peagi kõigil tulema. Elu võib niisamagi tore olla, või mis?

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selgitan veel mõningaid asjaolusid.

Lastega mees ei oleks takistus. Pigem eelistaksingi just meest, kel juba laps(ed) olemas. Sel moel ehk oleks minul vähem survet, sest lapsi ma ei taha, pole kunagi tahtnud. Kasulaste vastu pole midagi.

Ma ei süüdista ema, et ta mu meeste osas ära rikkus. Kindlasti on oma osa selles, et kasvasin isata, aga põhiliselt on asi siiski mu iseloomus ja hoiakus, mille olen omandanud.

Seda oligi arvata, just täpselt iseloomu pärast pole keskmistel ja ka vahest kenadel naistel meest.
Aga loe nüüd uuesti see ema “mittesüüdistamise” osa läbi, mustvalgelt ju siiski süüdistad.

Nõu ei taha anda, aga selles vanuses saad kas kena ja totu mehe, või siis sita iseloomuga veidriku. Latti pead alla laskma, sest juba kabedatel ja lahedatel naistel napib valikut.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas nemad leiavad, aga mina mitte? Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda rohkem tahaks karjuda. Ometi on ju siingi arvatud, et mehed panevad kõike, mis liigub. Mis siis minul viga on?

Sinul on minu arvates see viga, et sa oled seksuaalselt nii rumal. Vana, aga rumal, harimatu, kogenematu. Noorel neiul on kogenematus vbl võluv, 35-aastasel on see naeruväärne ja mehele seksuaalses mõttes pärssiv. Palun mitte võtta solvanguna, arvan tõesti nii. Sus ei ole seksapiili, sul pole mingit kogemust, sa ei oska/taha/suuda/julge flirtida, sa ei erutu mehele silma vaadates mitte karvavõrdki, sa oled reserveeritud, tuim ja kange, hirmunud ja igav. Sädet pole. Loomulikult mees tajub seda kohe. Ta tajub seda KOHE, võimle on sõnade ja muuga palju tahad, näed, isegi koju kutsusid, aga isegi sellest otsesest seksivõimalusest ütles mees ära. No mida veel, kuidas see võimalik on?

Aga kui ükskord peaks juhtuma selline imeasi, et sa pärast teist pudelit veini mõne mehega voodisse lähed, siis ma soovitan valetada, et sul on päevad. Seletab vereplekikesed kenasti ära. Saad piinlikust asjast üle ja mees ei saa midagi teada.

100% nõus

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga isegi sellest otsesest seksivõimalusest ütles mees ära. No mida veel, kuidas see võimalik on?

On küll võimalik. Mees oli lihtsalt hõivatud ja hakkas mõtlema, mida tal kõik kaotada on.

Alul, võibolla tõesti oli arvanud, et teeb selle ära (et proovib oma seksapiilsust mõne teise naise peal, noh, ego upitamiseks nagu see neil käib) aga selleks hetkeks ta oli juba kätte saanud selle, mida ta tahtis – teadmise, et ka teised naised teda tahavad.
Ning siis loobuski ja kellelegi kunagi sellest vahejuhtumist ei rääkinud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Toutakk

Oleksin ma vaba ja vallaline, siis sooviksin ma küll teemaalgatajat ära sebida, kui ta oleks mittesuitsetav ja ülekaaluta.

+2
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on ta juba noorest peast sisendanud, et meestele ei saa loota, naine peab tegema karjääri ja olema iseseisev. Mingis mõttes olen talle tänulik. Olen oma ametis edukas, aga kuidagi märkamatult on läinud nii, et olen ikka vallaline. Sain just 35-aastaseks ja see number tundub kuidagi saatuslik. Isegi mu sõbrad ei aima seda, aga siin anonüümselt julgen tunnistada: ma pole eal mehega maganud. Suudelnud küll, aga kaugemale pole lasknud asjal minna. Ja mida aeg edasi, seda suuremaks häbitunne paisub. Kuidas ma lasen üldse kellegi enam lähedale? Ma ei taha naeruvääristatud saada. Lisaks satuvad mu teele kas tossikesed või kibestunud isendid. Mina aga unistan mehest, kes tuleks ja mu jalust rabaks. Nagu tõeline mees!

Ma mõtlesin, kas hakkan sinu kontekstist asju välja kiskuma, et peegeldada seda sisemist konflikti, või mitte. Siis mõtlesin, et hea küll, kui sa nii lahkelt oma mõtteid siin juba jagad, mis siis ikka muud, kui peegeldan.

Ühest küljest tundud olevat iseseisev naine, väidad, et pead olema iseseisev, ei saa meestele loota. Teisest küljest ootab üks osa sinust, et tuleks keegi – eedlatavasti prints valgel hobusel, teaks kohe õhust, mis on sinu salasoovid, teeks sind oma tarkuse ja võludega jalust nõrgaks, sa võiksid olla õrn ja haavatav, nagu üks tõeline printsess olla saab ja sinu väljavalitu on siis vastukaaluks nagu tõeline mees.

Ma mõtlen, et tõepoolest pead oma ema tänama kõikide nende hirmude eest, mis ta sulle õpetanud on ja mis sind on elus ettevaatlikuks teinud, et ohtudest ning südamevalust eemale hoida. Nüüd on aeg nendest õpetustest õppust võtta ning tõdeda – selleks, et tõeline armastus sinu ellu tulla saaks, peadki sa oma südame avama ja ennast kellelegi haavatavaks tegema. Sinu valida on see inimene, kes sulle sobib, südamevalu eest ei ole keegi kaitstud. Selles võid kindel olla, et mida suurem armastus, seda tõenäolisemalt suurem on ka südamevalu, mis sellega kaasneb. Samas, on sul kõige selle suure südamevalu kõrvale … enne surma, klaas veini ühes käes ja šokolaad teises käes, mõnus meenutada, et oli vast ilus aeg – see aeg, kui südame päriselt avasin ja maailma ning ise-ennast tundma hakkasin. 🙂

Rohkem julgust ja pea meeles, et sina ei pea laskma ühelgi teisel inimesel oma elu juhtida, sinu õnn ei ole kellegi teise vastutusel peale sinu enda.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lootusetu vanatüdruk jäi täis ja kukkus magama. Eks ta homme loeb ja kommenteerib edasi.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No tõesti! Ei, ma ei vajunud ära, käisin vannis ja mõnulesin niisama. Veiniga läksin vähe liiale, aga sünnipäeva puhul ikka võib.

Palusid küll mitte solvuda, kägu 19.28, aga tahaks kohe öelda, et mine põrgu! Aga ei ütle. 😀 Vastne vanusenumber lõi jalad alt jah, aga ma pole iial arvanud, et olen vana ja kipras ja mingit seksapiili pole. Lihtsalt selline tunne on, et nüüd või mitte kunagi. Kahekümnendad möödusid õpingute ja enda üles töötamise tähe all, nüüd on viimane aeg enda eraelu käsile võtta. Õnneks ei avastanud ma seda 45-na, lohutus seegi.

Mul oli duši all aega mõelda ja jõudsin järeldusele, et eks see alateadvuses pesitsev häbi, et olen ikka veel süütu, mõjutab mu käitumist. Et ma kujutan ette, et mehed saavad aru, kuigi tegelikult pole see ju võimalik.

Aga asi pole kunagi olnud selles, et ma seksi ei tahaks või kardaks. Asi on kuidagi läinud nii, et mitte ühegi mehega pole kunagi suhe nii kaugele arenenud, et oleks voodisse jõudnud. Sest võõraga ma seksida ei taha. Ehk ainult siis, kui tõmme on tohutu ja mees vajutab kõigile õigetele nuppudele.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oleksin ma vaba ja vallaline, siis sooviksin ma küll teemaalgatajat ära sebida, kui ta oleks mittesuitsetav ja ülekaaluta.

See on nüüd ehe näide mehest, keda ma naisena EI vaataks.
Kogu aeg käib ringi üks ja seesama plaat (ülekaal ja suitsetamine), mingigi areng puudub, vähemalt üritab panna kõike, mis liigub ning kellegi juurde kunagi pidama jääda ei ole plaaniski. Tõenäoliselt vihkab naisi.
Mingil imelikul X põhjusel.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
talutavaim

Mina olen ka “hiline õitseja”, olin ligi 30, kui esimest korda seksisin. Pidasin end ka lootusetult vanaks, arvasin, et vist jääbki nii, et mehed, keda mina tahaksin, ei märkagi mind naisena; need aga, kes paistsid mind tahtvat, ei tulnud minu jaoks kõne allagi.
Noh, ei jäänud nii. Tuli mitmeid ägedaid mehi ja tuli seegi, kellega abiellusin.
Soovitada midagi ei oska. Tundud tore inimene. Teik it iizi, ega muud. See lati allapoole laskmise jutt … mind see omal ajal ärritas. Pole olemas liiga kõrget latti. Mingit latti pole. Iga inimene on erinev ja kui ma lihtsalt ei taha selle inimesega voodisse minna, siis ei lähe ka, latiga või latita.
Pea vastu, joo ikka veini ja suhtle inimestega.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

võib arvata, et 35a neitsi on nats ogar peast küll

+3
-17
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 276 )


Esileht Pereelu ja suhted Lootusetu vanatüdruk?