Esileht Pereelu ja suhted Lootust kaotamas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Lootust kaotamas

Postitas:

Oleme mehega koos olnud seitse aastat ja selle aja jooksul pole tulnud naiseks palumist. Mehega sellest teemast rääkides ta konkreetset vastust ei anna miks ta seda teinud ei ole. Minu jaoks on abielu oluline selleks, et ühist nime kanda ja enne, kui mees pole naiseks palunud siis ei taha temaga lapsi saada. Olukorra teeb veel lootusetumaks see, et varsti oleme sellises vanuses, kus parim aeg laste saamiseks möödas. Mulle tundub, et olen täiesti lootusetus olukorras ja seda sõrmust ei tulegi.

+8
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:00; 25.02 13:54; 25.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu eluõnne eest ei vastuta ikka keegi muu, kui sina ise.
(Osta see sõrmus ja) tee ise konkreetne ettepanek, siis saad teada ja oma eluga vastavalt edasi minna.

Kas mees tahab üldse lapsi saada?

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:06; 25.02 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub suht absurdne olukord, 7 aastat? Mees tahab lapsi? Rääkinud olete sellest? Kui tahab, siis peaks ta teadma ka sinu abielu soovist. Mina paneks ta valiku ette, kui kaua võib kummi venitada?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah. Ja lihtsalt tahtsid jagada või oli küsimus ka? Ma arvan ka, et seda sõrmust ei tule, kui see oli küsitlus.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised asjad räägitakse selgeks ju kohe – milline kooselu vorm, lastearv, kes jääb lapsetega koju, kus elama hakatakse.
Mine siis lahku ja leia mees, kes su ära võtab. Ja mõtle kas saad endale parema mehe või lood suhte abiellumise pärast.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ka teab, et enne abielu lapsi ei tule (ja kas ta lapsi üldse tahab või veel tahab, või on sinul sellega kiire, temal mitte), olete sellest täiesti tõsiselt rääkinud? Või olesklete niisama 7a, sina loodad ja tema vaatab, et käib niisamagi, ei hakka naine minema kuskile. Mina ütleks otse, et kui meie 8.aastapäevaks (või misiganes teil tähtpäev on, mis tähtajaks sobib) pole mees selgeks mõelnud, kas abielu tuleb või mitte ja sellest teada andnud, siis sina enam temaga koos elada ei taha. Võid pehmendada, et see poleks otsene ultimaatum, aga tähtaeg jookseb. Põhiline on, et tema teaks, mida sa temalt ootad. Vastasel juhul pole sul mõtet tema peale rohkem aega raisata.

Ja tasub ennast valmistada ette ka faktiks, et kui ta oleks TAHTNUD sind naiseks paluda, oleks ta seda ammugi teinud, päris ise ja ilma vastu seina surumata ja mune pihku võtmata… järelikult…?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:13; 25.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud ka aru, mida teemaalgataja küsida või öelda soovib, aga esitatud andmete põhjal ei näe tõesti erilist alust sõrmust oodata.
Samas ega sa ilma selle sõrmuseta siis päris jalapealt elutuna ka maha ei kuku, niiet mis seal ikka halada kui 7 aastat seni kõlbas (sulle). Või tahad öelda, et oled seitse aastat mehe aega raisanud ILMA, et oleks talle selgelt mõista andnud, et lapsi ilma abieluta sina talle ei sünnita? Miks sa oled mehele seda teinud?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 25.02 14:15; 25.02 17:16; 25.02 21:28; 26.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki mees häbeneb pulmi ja seda värki, seepärast ei taha. Miks sina tahad, vast ikka mehe kinnitamiseks enda külge ja lapsed oleks ka ammu tehtud kui sa ise neid tahaks. Elada koos sõrmuse pärast, kahju su mehest, aga ju ta siis aimab isegi kui väärtusetu suhe on.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:53; 25.02 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja loomulikult me rääkisime sellest mehega suhte alguses (kus ta rääkis, et soovib kolme last ja abielu jne) ja aastate jooksul seda teemat meelde tuletanud. Mees on avaldanud soovi laste saamiseks ja olen ta ultimaatumi ette seadnud, et kui järgmiseks tähtpäevaks sõrmust ei tule siis meiega kõik. Mehega on nii mitu korda tõsiselt räägitud, kuid mida teha kui mees ei tee ikka seda sammu?

Pigem mu küsimus oligi selles, et kas edasi oodata või jätta ühiselt rajatud kodu ning suhe mehega, seetõttu et sõrmust ei tulnud?

+7
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:00; 25.02 13:54; 25.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja loomulikult me rääkisime sellest mehega suhte alguses (kus ta rääkis, et soovib kolme last ja abielu jne) ja aastate jooksul seda teemat meelde tuletanud. Mees on avaldanud soovi laste saamiseks ja olen ta ultimaatumi ette seadnud, et kui järgmiseks tähtpäevaks sõrmust ei tule siis meiega kõik. Mehega on nii mitu korda tõsiselt räägitud, kuid mida teha kui mees ei tee ikka seda sammu?

Pigem mu küsimus oligi selles, et kas edasi oodata või jätta ühiselt rajatud kodu ning suhe mehega, seetõttu et sõrmust ei tulnud?

Libateema nagu ikka, sa annad nii ruttu end välja.
Mõttetu isegi midagi arvata

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:53; 25.02 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee ise ettepanek. kui hakkab vingerdama ja põhjuseid otsima, siis tead oma kohta ja ka seda, kuidas ise edasi liikuda.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega on nii mitu korda tõsiselt räägitud, kuid mida teha kui mees ei tee ikka seda sammu?

Ahah. No selge. Mida sa siis veel seal ootad, kui tõsiselt on räägitud? Pall on ju sinu väljakupoolel tegelikult!
Minu jaoks näitab naise eneseteadlikkust (ehk teadlikkust sellest, et ta midagi väärt on) just see, et ta pole nõus ootama aastaid ja aastaid mingi mehe taga, kas see võtab ikka ää või mitte. Et naine suudab mehele selgeks teha, et kui mees ei suuda ega taha täita teatud standarde, mis naisel hea suhte jaoks on, siis ei jää see naine mokk töllakil ootama, millal ikka ja äkki, vaid otsustab ise…

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:13; 25.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheks kops üle maksa ja läheksin ära – kaua võib? Kuidas sa sellisega üldse lapsi saad, kui juba enne laste saamist on tõsiste asjadega (abielu) selline lolli mängimine? Lapsed ju veel tõsisemad ‘asjad’.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega on nii mitu korda tõsiselt räägitud, kuid mida teha kui mees ei tee ikka seda sammu?

Pigem mu küsimus oligi selles, et kas edasi oodata või jätta ühiselt rajatud kodu ning suhe mehega, seetõttu et sõrmust ei tulnud?

Misasja, no mis sa enam ootad siis? Astu eemale, jäta see valelik abielupõlgur ja luba endal leida selline kaaslane, kellel on sinuga samad soovid.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 25.02 14:15; 25.02 17:16; 25.02 21:28; 26.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga selle asemel, et kuidagi ääri veeri abiellumisest rääkida, tee mehele konkreetne ettepanek.

hale on lugeda neid teemasid, kus muudkui räägitakse midagi abiellumisest, tehakse vihjeid, aga kuna mees pole ühele põlvele laskunud, siis jääbki asi tegemata…

küsi mehelt konkreetselt: kas ta soovib sinuga lapsi saada? Kui jah, siis edasi – tore, siis võiksime lähima aasta jooksul abielluda, paneme kuupäeva paika, kas teeme suured pulmad või kahekesi või pereringis? (just nii, anna talle valida – las see jääb tema otsuseks, et asi jälle ei takerduks sinu unistuste taha suuri pulmi saada, raha taha jne).

Mõtle läbi, mis on sinu jaoks oluline, kas abielu solemine, suur uhke pulm, või romantiline ettepanek, millest sõbrannadele rääkida. pane prioriteedid paika, mis on tegelikult oluline, mida sa tegelikult tahad ja lähtu sellest, mitte segavatest faktoritest.

Ja kui mees ütleb, et tema ei taha abielluda, aga sinule on vastuvõetamatu nii lapsi saada – no siis on teada ju, et te pole teineteisele õiged.

PS ma lähen suvel pulma, kus paar on koos olnud üle 10 aasta ning neil on ühiselt 3 last, nii et kõike võib juhtuda (ja nad on piisavalt noored, et veel lapsi saada, st ei ole vanas eas abiellumine enne surma)

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja loomulikult me rääkisime sellest mehega suhte alguses (kus ta rääkis, et soovib kolme last ja abielu jne) ja aastate jooksul seda teemat meelde tuletanud.

Kas mees on teadlik, et lapsi tahad ainult abielus olles ja enne abielu sa pole loobunud ega kavatse loobuda rasestumisvastaste vahendite kasutamisest? Kui olete 7 aastat koos olnud ja selle aja jooksul pole tema arusaama järgi ja äkki vaikselt lootes, rasedust tekkinud, siis äkki mees kardab, et mis siis, kui abielludes sama probleem tekib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:35; 25.02 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on avaldanud soovi laste saamiseks ja olen ta ultimaatumi ette seadnud, et kui järgmiseks tähtpäevaks sõrmust ei tule siis meiega kõik

Millal see tähtaeg tuleb? Siis pead mitte sõrmust saades lahkuma või ta välja viskama, sest kui sa seda ei tee, ei austa sind enam mitte keegi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 14:39; 25.02 19:18; 25.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks provotseerida meest ? See idee võiks mehel ikka endal tulla mitte et naine peab raiuma peale. Ajuvaba täiesti 😀

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:06; 26.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee ise ettepanek. kui hakkab vingerdama ja põhjuseid otsima, siis tead oma kohta ja ka seda, kuidas ise edasi liikuda.

täpselt. ja ära rahuldu vingerdamisega. Ei või jaa, muud varianti pole mõtet kuulatagi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:09; 25.02 18:12; 26.02 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja loomulikult me rääkisime sellest mehega suhte alguses (kus ta rääkis, et soovib kolme last ja abielu jne) ja aastate jooksul seda teemat meelde tuletanud. Mees on avaldanud soovi laste saamiseks ja olen ta ultimaatumi ette seadnud, et kui järgmiseks tähtpäevaks sõrmust ei tule siis meiega kõik. Mehega on nii mitu korda tõsiselt räägitud, kuid mida teha kui mees ei tee ikka seda sammu?

Pigem mu küsimus oligi selles, et kas edasi oodata või jätta ühiselt rajatud kodu ning suhe mehega, seetõttu et sõrmust ei tulnud?

No mida sa enam ootad? Kui mees on su ultimaatumile sinu soovi kohaselt ei vasta, siis ei jää tõesti muud üle, kui asju pakkima ja see ühine kodu müüki. Milleks esitada ultimaatumit, kui sa seda tegelikult päriselt ei mõtle?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:06; 25.02 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida sa enam ootad? Kui mees on su ultimaatumile sinu soovi kohaselt ei vasta, siis ei jää tõesti muud üle, kui asju pakkima ja see ühine kodu müüki. Milleks esitada ultimaatumit, kui sa seda tegelikult päriselt ei mõtle?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, need, kes lahku minna soovitavad – läheksitegi armastava ja armastatud mehe juurest minema? :O Lihtsalt paberi pärast?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ära jonni, teemaalgataja. See on sinult puhas jonn, et peab olema mingi sõrmus. Vat ei pea.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, need, kes lahku minna soovitavad – läheksitegi armastava ja armastatud mehe juurest minema? :O Lihtsalt paberi pärast?

No mis meie, teemaalgataja ju on ultimaatumi esitanud. Alusetu ultimaatumi esitajad lörtsivad kogu naissoo mainet!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 25.02 14:15; 25.02 17:16; 25.02 21:28; 26.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

29.veebruar on päev, mil naised võivad abieluettepaneku teha, vanarahvas ütleb nii.

Võtad mehe ette, küsid konkreetselt: “Palun hakka mulle abikaasaks” vms

Ja siis vastusest oleneb, mis edasi. Kas otsite kalendri või hakkad pakkima (mehe asju)

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, need, kes lahku minna soovitavad – läheksitegi armastava ja armastatud mehe juurest minema? :O Lihtsalt paberi pärast?

No mis meie, teemaalgataja ju on ultimaatumi esitanud. Alusetu ultimaatumi esitajad lörtsivad kogu naissoo mainet!

Pigem rikuvad meessoo mainet need mehed, kes ei suuda oma naist ära võtta ja naisest ausat naist ei tee!

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 13:00; 25.02 13:54; 25.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka uut meest otsima, kes paluks naiseks. Mingil üritusel, kus koos olete, kui peaks olema võimalus, mõni mees huvi ilmutab, siis käitu temaga, nagu oleksid vaba naine. Vaata, mis su mees arvab asjast? Kui aru pärib, ütle, aga te olete ju vabad inimesed. Abielus pole ja ilmselt ei kavatsegi mees abielluda, sest juttu on sest ju mitu korda olnud, aga ettepanekut ei kusagil. Millest said sina teha ainuvõimaliku järelduse: te olete vabad ja vabad inimesed on ju ometi uutele võimalustele avatud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa kunagi nendest teemadest aru. Miks tehakse enne lapsed ja siis alles abielu? Vastupidi käib! Rumalad naised, kes asju vales järjekorras teevad.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tehakse enne lapsed ja siis alles abielu? Vastupidi käib! Rumalad naised, kes asju vales järjekorras teevad.

Mis siis, kui suure õhinaga abiellutakse ja selgub, et lapse saamine polegi lihtne? Arstid teavad hästi, et neid paare pole tänapäeval enam vähe, kes pikalt üritavad, aga vaevalt nad sellest teistele kuulutama lähevad. Kui tekib pere ja laps on sündimas või sündinud, jõuab samuti abielluda.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:35; 25.02 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, need, kes lahku minna soovitavad – läheksitegi armastava ja armastatud mehe juurest minema? :O Lihtsalt paberi pärast?

kui see oleks lihtsalt paber, siis pole ju mehel probleem see ära teha, või mis?
see on siiski põhimõtteline otsus – kas sa tahad seda inimest oma abikaasaks või mitte.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:09; 25.02 18:12; 26.02 19:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Lootust kaotamas