Esileht Pereelu ja suhted Lootust kaotamas

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Lootust kaotamas

Postitas:

Ma ei tea, need, kes lahku minna soovitavad – läheksitegi armastava ja armastatud mehe juurest minema? :O Lihtsalt paberi pärast?

Asi pole ju lihtsalt paberis, vaid armastatud kaasa soovi austamises. Miks ma küll arvan, et seesama mees tahab lastele oma nime, sest see on auväärne traditsioon…
Kui see ongi mehe jaoks lihtsalt paber, siis saab ta ju selle tühise paberi hankimisega oma armastatu nii õnnelikuks teha! Iga pühendunud ja armastav inimene teeb seda ju suurima heameelega?

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 18:23; 25.02 18:26; 25.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka uut meest otsima, kes paluks naiseks. Mingil üritusel, kus koos olete, kui peaks olema võimalus, mõni mees huvi ilmutab, siis käitu temaga, nagu oleksid vaba naine. Vaata, mis su mees arvab asjast? Kui aru pärib, ütle, aga te olete ju vabad inimesed. Abielus pole ja ilmselt ei kavatsegi mees abielluda, sest juttu on sest ju mitu korda olnud, aga ettepanekut ei kusagil. Millest said sina teha ainuvõimaliku järelduse: te olete vabad ja vabad inimesed on ju ometi uutele võimalustele avatud.

Just nimelt. tuleb selgelt öeda: inimesed on kas vabad või abielus. Kui mees soovib olla vaba, siis kehtib loomulikult sama ka naisele. Kui kunagi ühe mehega (töökaaslane) seda niimoodi arutasin, siis ta leidis, et kus sa sellega – tema elukaaslane küll vaba ei saa olla!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 18:23; 25.02 18:26; 25.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tehakse enne lapsed ja siis alles abielu? Vastupidi käib! Rumalad naised, kes asju vales järjekorras teevad.

Mis siis, kui suure õhinaga abiellutakse ja selgub, et lapse saamine polegi lihtne? Arstid teavad hästi, et neid paare pole tänapäeval enam vähe, kes pikalt üritavad, aga vaevalt nad sellest teistele kuulutama lähevad. Kui tekib pere ja laps on sündimas või sündinud, jõuab samuti abielluda.

Abielluma peaks armastusest, mitte mingi kauba (laps) saamiseks. Abielutõotus ütleb: “Haiguses ja tervises” jne. Kui inimesed teineteist armastavad, leaiavad nad ka võiamluse ühiseks lapsesaamiseks, kui mitte muud moodi, sis lapsendades. Esiplaanil on ikka paarisuhe, mitte vanemlus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 18:23; 25.02 18:26; 25.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa kunagi nendest teemadest aru. Miks tehakse enne lapsed ja siis alles abielu? Vastupidi käib! Rumalad naised, kes asju vales järjekorras teevad.

Ma ei saa aru, miks tehakse enne kommentaar ja siis loetakse teemat (või ei loetagi üldse). Rumalad inimesed, kes asju vales järjekorras teevad, tõesti.

Ma ei tea, need, kes lahku minna soovitavad – läheksitegi armastava ja armastatud mehe juurest minema? :O Lihtsalt paberi pärast?

No mis meie, teemaalgataja ju on ultimaatumi esitanud. Alusetu ultimaatumi esitajad lörtsivad kogu naissoo mainet!

Kui paned ultimaatumi paika, siis pead valmis olema ju ka vastavalt oma lubadusele tegutsema, kui olukord ei lahene positiivselt. Bluffida ju võib ka muidugi, aga samas seltskonnas mitu korda bluffida ei tasu, inimese sõna peaks midagi väärt ka olema, et teda tõsiselt võetaks.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paned ultimaatumi paika, siis pead valmis olema ju ka vastavalt oma lubadusele tegutsema, kui olukord ei lahene positiivselt. Bluffida ju võib ka muidugi, aga samas seltskonnas mitu korda bluffida ei tasu, inimese sõna peaks midagi väärt ka olema, et teda tõsiselt võetaks.

Just. Ja kui see naine nüüd ei käitu oma ultimaatumi järgi, on ta mehe jaoks veel mõttetum inimene. Naine annab selge signaali, et mees saab temaga käituda, nagu iganes soovib-naine talub seda nagunii ja on alandlikult kõrval.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 14:39; 25.02 19:18; 25.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem rikuvad meessoo mainet need mehed, kes ei suuda oma naist ära võtta ja naisest ausat naist ei tee!

See on iganenud arusaam.
Ühises kooselus mees ja naine on ikka mõlemad võrdselt “ausad”

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 25.02 14:15; 25.02 17:16; 25.02 21:28; 26.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et olen täiesti lootusetus olukorras ja seda sõrmust ei tulegi.

Mis sulle olulisem on, kas abielu või sõrmus? Ma teeksin ettepaneku kooselu ära registreerida, see põlvili pidulik ettepanek ja sõrmus magustoidupokaali põhjas on rohkem filmide teema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui see naine nüüd ei käitu oma ultimaatumi järgi, on ta mehe jaoks veel mõttetum inimene. Naine annab selge signaali, et mees saab temaga käituda, nagu iganes soovib-naine talub seda nagunii ja on alandlikult kõrval.

Samas on see mees siis ise ju üsna jube inimene, kui ta peab oma elukaaslast mõttetuks inimeseks ja käitub temaga, kuidas soovib (st soovib käituda halvasti ja käitubki halvasti). Mingit erilist inimlikkust ei ole. Ta ju näeb ja teab, et naine soovib abielluda, aga lihtsalt seisab tuimalt kõrval, ei lase naisel minna, ei lähe ise ära, et otsusta midagi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ju näeb ja teab, et naine soovib abielluda, aga lihtsalt seisab tuimalt kõrval, ei lase naisel minna, ei lähe ise ära, et otsusta midagi.

Ta ju otsustaski mitte abielluda. Naine siin viskab mingeid veksleid õhku, mida ta ei täida.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 14:39; 25.02 19:18; 25.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksingi osalt seetõttu ära 7 aastasest kooselust ja kodust, mida koos ehitasime. Minu jaoks oli abielu tähtis ja kõik. Nüüd olengi abielus teise mehega. Jäin niigi liiga kauaks ootama ja raiskasin oma elust aega.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

29.veebruar on päev, mil naised võivad abieluettepaneku teha, vanarahvas ütleb nii.

Võtad mehe ette, küsid konkreetselt: “Palun hakka mulle abikaasaks” vms

Ja siis vastusest oleneb, mis edasi. Kas otsite kalendri või hakkad pakkima (mehe asju)

Kui madalale saab veel laskuda ? Mismõttes naine palub mehe kätt.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:06; 26.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui madalale saab veel laskuda ? Mismõttes naine palub mehe kätt.

Miks mitte, miks sa end alandatuna tunned sellise mõtte pärast, et naine teeb ettepaneku?
Kas sina oled ainult kellegi võtta või jätta, ilma oma soovideta?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 25.02 14:15; 25.02 17:16; 25.02 21:28; 26.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui madalale saab veel laskuda ? Mismõttes naine palub mehe kätt.

mis seal madalat on? kui mees seda teeb, siis ei ole madal, aga kui naine, siis on madal? ma ei näe mingit erinevust.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:09; 25.02 18:12; 26.02 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, mees abiellub selle naisega. Kas on see ka sobiv, et seada ultimaatum, et millal peavad lapsed olemas olema? Kui lapsi 3 aasta jooksul ei tule, siis lahutab uuesti ära.
See on ka nurk, mille alt vaadata. Selles mõttes on lastega naised kindlam valik. Ükskõik, kas nuiab abielu või mitte, vähemalt on teada, et viljakas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, mees abiellub selle naisega. Kas on see ka sobiv, et seada ultimaatum, et millal peavad lapsed olemas olema? Kui lapsi 3 aasta jooksul ei tule, siis lahutab uuesti ära.

See on ka nurk, mille alt vaadata. Selles mõttes on lastega naised kindlam valik. Ükskõik, kas nuiab abielu või mitte, vähemalt on teada, et viljakas.

Issand jumal. Kõlbab naisega, kellega veel lapsi ei ole, elada 7 aastat, aga vat kui abielludes lapsi ei tule, siis enam ei kõlba ja peaks lahutama?
Isiklikult ka isegi mitte ei kaaluks mõtet saada last kuni ei ole abielus. Vanematel peaks ikka olema sama nimi, mitte et on mingi kirju p*rsega perekond.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see peatselt vabanev mees on?
Olen ise 30 ja mulle sobiks 28-37 vahemik. Palun mehe kontakte, kui on sobivas vahemikus ja vaba.
Abielluda ma ei soovi. Väga sobiks selline partner, kes samuti ei soovi. Lapsi soovin.
Ühiselt soetatud kodu võib sulle jätta. Mul on endal nii mõnigi korter, saame valida, kuhukanti sisse seada.

Minu jaoks on abielu kristlik igand, mis ei turva mitte midagi ega mitte kedagi, ei loo mingeid eeliseid – küll aga seab lõkse ühisvara valdkonnas ja pärimises. Ma ei ole mitte mingil juhul nõus sellega kaasa minemast. Ja mulle su mees sobiks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:26; 27.02 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mehega koos olnud seitse aastat ja selle aja jooksul pole tulnud naiseks palumist. Mehega sellest teemast rääkides ta konkreetset vastust ei anna miks ta seda teinud ei ole. Minu jaoks on abielu oluline selleks, et ühist nime kanda ja enne, kui mees pole naiseks palunud siis ei taha temaga lapsi saada. Olukorra teeb veel lootusetumaks see, et varsti oleme sellises vanuses, kus parim aeg laste saamiseks möödas. Mulle tundub, et olen täiesti lootusetus olukorras ja seda sõrmust ei tulegi.

Tee üllatuspulm mehele.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase aga mees vabaks ja oota oma printsi! Ära anna alla! Ära loobu abiellumise mõttest! Oled õigel teel!
Mehe saatuse pärast pole vaja muretseda: Naisi, kes hea mehega lapsi soovivad ka ilma abiellumata, leidub hulgim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehee, asi pole selles, et “paber on jube tähtis”, mingid formaalsused.
Asi on selles, et mingi jama on mehe suhtumisega ja see tekitab teemaalgatajas ebakindlust.

Me näiteks mehega teadsime algusest saadik, et oleksime kohe valmis ka abielluma teineteisega, paber polnudki tähtis, seepärast abiellusime reaalselt aastaid hiljem suvalise hetkeemotsiooni ajel. Sama hästi oleks võinud jäädaka abiellumata. See teadmine, et kummalgi polnud mingit mentaalset blokki sellel teemal, oli oluline.

Kui aga mees on PÕHIMÕTTELISELT vastu sinuga abiellumisele, tekib ikkagi õigustatud küsimus- milles mure on? Mis teda tagasi hoiab? Kui arusaadavat vastust ei saa, siis tekibki küsimus- kas kaaslane suhtub ikka sinusse sama tõsiselt kui sina temasse? Kas ta soovib just sinuga luua pere, kodu ja sinuga koos vanaks saada?

Ja kui sind hoitakse selles teadmatuses aastaid- noh jah, pole tore seis.
Ehk küss pole “paberis”.

Teemaalgatajale- mina sinu asemel teeksin mehele korraliku abieluettepaneku.
Kui sellele tuleks eitav vastus, siis lõpetaksin suhte ja läheksin eluga edasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, mees abiellub selle naisega. Kas on see ka sobiv, et seada ultimaatum, et millal peavad lapsed olemas olema? Kui lapsi 3 aasta jooksul ei tule, siis lahutab uuesti ära.

See on ka nurk, mille alt vaadata. Selles mõttes on lastega naised kindlam valik. Ükskõik, kas nuiab abielu või mitte, vähemalt on teada, et viljakas.

Mis sajandis sa elad? Misajast ainult naised viljatud on? Probleem võib olla täiesti mõlemapoolne.

Ei tea, kas meie tuttavad pidasid ka mind viljatuks. Olime abikaasaga enne 6 aastat koos kui lapse saime. Täpselt siis kui otsustasime sedasi. Nad ju ometi leiutasid tõhusad rasestumisvastastased vahendid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:26; 27.02 17:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Lootust kaotamas