Esileht Koolilaps Loova Tuleviku Kool

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Loova Tuleviku Kool

Postitas:

Avati 2017. a sügisel, asub Sõle 40. Esimsesse liitklassi astus 8 õpilast. Lugesin kõik netist kättesaadava info selle kooli kohta ja väga sümpaatne tundub. Minu tagasihoidlikule ja kohusetundlikule lapsele võiks selline metoodika hästi sobida. Kas on keegi selle kooli kohta midagi kuulnud? Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loov Tulevik …. võimas!
Kas on mõeldud nii, et kui juhm ja laisk esivanem oma juhmi ja laisa järeltulija ukse vahelt sisse lükkab, siis mõne aasta pärast tuleb välja LOOV tulevikuinimene?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib ja olen väga rahul. Hea rahulik õhkkond, tõesti loominguline, iga reede on õppekäigud, palju grupitöid, nüüd tuleb Eestluse konverents, sügisel oli maailma konverents, kus lapsed tegid ettekandeid erinevatest riikidest, prooviti erinevaid puuvilju, vanemad küpsetasid, vastavalt riigile mida laps tutvustas, ühisele lauale. Tehakse palju vahvaid asju, traditsioonilist õpikute vihikute tassimist pole. Lapsi käib üle linna. Ainus miinus, et on erakool ja õppemaksuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loov Tulevik …. võimas!
Kas on mõeldud nii, et kui juhm ja laisk esivanem oma juhmi ja laisa järeltulija ukse vahelt sisse lükkab, siis mõne aasta pärast tuleb välja LOOV tulevikuinimene?

Huvitav kas see on üks inimene või on neid suurem hulk, kes iga teema alla mingeid mürgiseid kommentaare pritsivad? Mina ei oska küll ka küsijale vastata, aga jäin huviga teemat jälgima, sest tundub olevat põnev kool. Aga miks peaks kommenteerima inimene, kellel juba kooli nimetus negatiivseid mõtteid tekitab, ilma et ta sellest midagi rohkemat teaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui elaksin seal piirkonnas valiksin iga kell selle kooli ja mitte Pelgulinna lollide kooli. Vähemalt säiliks lootus, et lapse klassi keskmine on üle 20 punkti 100st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui elaksin seal piirkonnas valiksin iga kell selle kooli ja mitte Pelgulinna lollide kooli. Vähemalt säiliks lootus, et lapse klassi keskmine on üle 20 punkti 100st.

Lollide kool tervitab ja oled oodatudd esmaspäevast kooli, läbisid just sisseastumiskatsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Loova Tuleviku Kool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.