Esileht Ilu ja tervis Lööve tagumikul ühel pool peale oppi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lööve tagumikul ühel pool peale oppi

Postitas:

Väga kummaline suur, üle kannika laiali, punane, õhetav, väga sügelev ja kuumav lööve tekkis eile ühele kannikapoolele.
Olin 5 päeva lamanud ja higistanud peale oppi. Aga nüüd lõpus väga vastiku laudlinasarnase lina peal haiglavoodis, mis pandi eile. Samuti sain eile jalga opijärgsed sünteetilised võrkaluspüksid.
Mitu päeva varem hakati manustama antibiootikume. Sain morfiin ja jubedates kogustes paracetamooli ning ibumetiini. Neist nagu löövet ei tekkinud.
Terve konsiilium, ega õed ei osanud arvata, millest selline allergia on. Pole kunagi varem olnud.
On kellelgi sellist asja esinenud?
Tsinksalv anti haiglast ja Loratin allergiarohi. Veel ei ole parem. Õnneks olen kodus tänasest ja linad voodis normaalsed.
Suur aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 19:06; 11.06 23:00; 12.06 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see võib olla allergia antibiootikule? See võib ka hiljem välja lüüa. Mul tekkis peale mitmenädalast kuuri allergia, kuidagi tuttav kirjeldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 22:37; 12.06 07:25; 12.06 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see võib olla allergia antibiootikule? See võib ka hiljem välja lüüa. Mul tekkis peale mitmenädalast kuuri allergia, kuidagi tuttav kirjeldus.

Väidetavalt polevat võimalik, sest sel juhul oleks lööve igal pool kehal, mitte ühel kannikal…
Tõde teab vaid tuul…
Kuidas Sa lahti said sellest lõpuks? Mul veel täna ja homme AB võtta opijärgselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 19:06; 11.06 23:00; 12.06 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuur lõpetati ära, ega muud ei tehtudki. Mäletan, et ravim oli penitsiliin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 22:37; 12.06 07:25; 12.06 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuur lõpetati ära, ega muud ei tehtudki. Mäletan, et ravim oli penitsiliin.

Minul on ka penitsiliini vastu allergia. Mingeid punne ei tule kehale, aga alt ots(tupp siis) praktiliselt “kuivab” lõheliseks ja tekib kohutav seen!
Niiet, kui sul on ka penitsiliin ab-ks võib see lööve olla küll sellest.

Mul lapsel tulid üksikud punnid põskedele ja lõuale antibiootikumidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roos? https://inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/roospoletik-889
Mitte ei taha ehmatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 22:37; 12.06 07:25; 12.06 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roos? https://inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/roospoletik-889

Mitte ei taha ehmatada.

Tänud kaasa mõtlemast????
Õnneks mul on crv näit korras (langenud järjepidevalt opist alates, kuigi polnud ka opijärgselt rohkem, kui 31. üleeile, kui see sügelus algas, oli 16).
Temperatuur täna madalam, kui eile. Eile 37,2, täna 36,6.
Ei ole õnneks ka teravalt piirdunud, ega laienenud kiiresti. Püsib ja on ümbert täpiline. Nii hullult ei sügele ka enam peale tsiksalviga alustamist. Vappekülm ka kadus eile õhtul.
Loodan ikka, et ei ole roos, kuigi just vasakult võeti emaka lümfid ära opi ajal.
Ja ab-ga jätkan samamoodi. Ilmselt siis ei saa ka see põhjuseks olla…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 19:06; 11.06 23:00; 12.06 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, allergialööve ei teki nii lokaalselt, see ikkagi vast voodilinast või “vakstust” vms. Nagu ekseemi või kontaktallergia tüüpi, magasid ja higistasid selle plastiku peal jne. Küll ära paraneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Lööve tagumikul ühel pool peale oppi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.