Esileht Pereelu ja suhted Lõpetada suhe või mitte

31 postitus (kokku 31)

Teema: Lõpetada suhe või mitte

Postitas:
Kägu

Aga pigem tundub nii, et varsti ta ütleb, et sorry, me muusikamaitse (vms) on liiga erinev ja suhtest ei tule ikka midagi välja.

Kusjuures mulle on täpselt sellist asja öeldud 😀 Erinev muusika jms asjade maitse toodi põhjuseks. Ja kusjuures samuti mehe poolt, kes ei soovinud koos elada. See tähendab, ta ei soovinud ühises elamises koos elada. Ta tahtis, et oleks kummalgi oma elamine ja siis me ööbisime kogu aeg emma-kumma pool. Nii kestis see aastaid…Ühist üürikorterit ega ka ühist eluasemelaenu ei soovinud.

Kui olime teadnud teineteist ligi aasta, siis selle asemel, et võtta ühine üürikas, otsustas ta osta endale üksi korteri. Mis pidi siis saama meie ühiseks koduks (ei tea kuidas), tegelikkuses ta pärast korteriostu seda enam jutuks ei võtnud ega mind sinna elama ei kutsunud..

Muide, meil oli ka algusest peale selgeks räägitud, et tahame justkui samu asju, muidu ma poleks temaga suhtesse ju astunud. Abielu ja lapsi kindlasti. Aga reaalsuses see rohkem edaspidi jutuks ei tulnud. Oli ainult see kena teooria, et tahaks abielu ja lapsi. Kunagi, teoreetiliselt, peaks ju olema. Ühiskondlik surve jne.  Aga ei ühtki reaalset sammu selles suunas. Sellised mehed saavadki need lapsed ja abielu vist alles siis, kui nende meelest see viimane taks ja hirm/meeleheide peale tulevad. Seni ei soovi vastutust võtta ega oma elus nii suurt pööret läbi teha. Kahjuks meestel on see iga palju hiljem tavaliselt kui 30ndate algus. Paanika hakkab tulema alles 30ndate lõpus, 40ndates alguses.

Nagu näha, siis mõne mehe jaoks on kooselu ka tohutult kardinaalne muutus nende tavapärases turvalises rutiinis.

Eks need oli mul ühed hästi kulutatud aastad…Meie mõlema pere jaoks tundus meie suhe imelik ja arusaamatu. Miks aastate möödudes ikka ühist kodu pole, vaid kummalgi oma elamine. Miks ikka abiellunud pole ega lapsi pole. Ämm ükskord võttis mind isegi liistule, et seda uurida.

Pühendumuse puudumine on selle nimi.

Ja mina ei lugenud TA jutust välja, et nad mehega tutvudes veel suhetes olid. Lugesin välja, et enne praegust suhet oli mehel oma eelneva kaaslasega ikkagi kooselu olnud, nagu ka TAl.

Ehk siis mõlemad olid eelmises suhtes ikkagi kooselus, mitte visiitsuhtes. Aga uues suhtes millegipärast mees enam kooselu ei taha. Ju siis oli kooselu tema jaoks igav ja rutiiinne. Mugavam, kui naine nö külalisena kodus elab, seni kaua ja nii palju kui mehele sobib.

+7
0
Please wait...

31 postitus (kokku 31)

Esileht Pereelu ja suhted Lõpetada suhe või mitte