Esileht Pereelu ja suhted Lõppenud suhe ja kuidas elus edasi liikuda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Lõppenud suhe ja kuidas elus edasi liikuda

Postitas:

Tere!

Mul lõppes selle aasta alguses suhe ja nüüd tunnen, et kuigi tahaks leida kaaslast ja pere luua, siis ega ei teagi kust kaaslast leida ja kas enam üldse usaldada suudaks, sest haiget on elus saadud omajagu. Ma olen 32 aastane ja lapsi veel pole. Olen alati lapsi tahtnud, aga paraku on elu viinud kokku valede meestega. Vanus on selline, et ega palju aega enam laste saamiseks ei ole ja see teeb murelikuks, et kas üldse kunagi emaks saan. Viimane mees oli varsti 40 aastaseks saav, kuid paraku tema polnud veel laste saamiseks valmis. Ütles, et me noored inimesed alles ja aega meil on. Tunnistas, et ta ei teaks kuidas lastega hakkama saaks ja et lähi aastatel kindlasti ta veel ei taha. Ta oli tõsine arvutimängur, mängis iga päev tundide kaupa ja sai väga pahaseks kui ma selles osas midagi ütlesin. Lisaks oli ta väga kinni oma emas, kohati jäi mulje, et ema arvamus oli olulisem kui minu oma. Suhte lõpetasin, sest tundsin, et mees oli pigem nagu laps kui mees, kelle eest ma pidin hoolitsema , lisaks emas kinni olemine, mängurlus ja laste mitte soovimine. Ma tundsin, et ma raiskan vaid oma aega. Lahku minnes ütles mees, et ma veel ei hoolitsenud piisavalt tema eest, ei armastanud piisavalt, kuigi ma andsin endast nii palju kui võimalik.

Kust üldse leida kaaslast, kes sooviks lapsi saada või oleks mõistlik saada laps üksi ja spermapangaga? Viimane mees oli leitud kunagi internetist, kuid pärast seda olen väga skeptiline internetist kaaslase leidmise osas. Tutvusringkonnas vabu mehi pole ja kokku ma oma elus puutun naistega, kuid meestega kokkupuude on minimaalne.

 

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit on selliseid küsimusi mõttetu küsida. Perekanade stampvastus on “spermapangast, sest siis ei pea mehega arvestama” või siis “kui mõni mees sind rasestab, siis ära temaga koos elama hakka ja pane alimendid peale”. Lapse huvisid sellised “soovitused” ei kaitse kuidagi pidi.

Kui päris vastust tahad teada, siis internetist mehe leidmine tähendab mitte seda, et leiad ühe mänguri ja õhkad talle kuldse kuu selga, vaid seda, et tuleb mingi 50 mehega kohtuda (keskmiselt) enne, kui sotti saad, milline võiks sobida. Ja laste teema võib juba esimesel kohtumisel lauas olla. Milleks raisata aega neile, “kes pole valmis” jms. Siin on ka natuke juhiseid: https://foorum.perekool.ee/teema/suhteportaalid/ (Siin on ühe mehe vaatenurk)

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 19:44; 16.07 20:31; 16.07 23:43; 17.07 00:07; 17.07 00:34; 17.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheöösuhted

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAs sa suudad lapse eest vastutada ja teda üksi kasvatada. Sa ei saa eeldada, et partner aitab sul lapsega toime tulla. Kas sa hetkel oled üksi õnnelik ja tuled endaga väga hästi toime? Oled rõõmus lihtsalt sellepärast, et elu on olemas? Lapse saamine on koormus ja kui sa praegu ei ole üksi õnnelik, vaid õnnetu, siis see õnnetuks olemine veelgi süveneb.  Kõigepealt ela oma elu väga õnnelikuks ja siis mõtle lapse peale. Lapse võib ka lapsendada või olla kasuvanemaks mõnele lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAs sa suudad lapse eest vastutada ja teda üksi kasvatada. Sa ei saa eeldada, et partner aitab sul lapsega toime tulla. Kas sa hetkel oled üksi õnnelik ja tuled endaga väga hästi toime? Oled rõõmus lihtsalt sellepärast, et elu on olemas? Lapse saamine on koormus ja kui sa praegu ei ole üksi õnnelik, vaid õnnetu, siis see õnnetuks olemine veelgi süveneb. Kõigepealt ela oma elu väga õnnelikuks ja siis mõtle lapse peale. Lapse võib ka lapsendada või olla kasuvanemaks mõnele lapsele.

Selle jutu järgi toimides oleksime kõik välja surnud. Lapsendamisel on nõuded märksa kõrgemad ja riskid märksa suuremad. Võivad olla suvalised geenid ja suvaline eelnev kasvukeskkond ning võib tekkida dihhotoomia, et on vaja Kobini meetodeid või saad kasvatuse tulemuseks päti (keegi läheb emmal-kummal juhul vangi, sul on ainult valida, kas ise või lapsendatud laps).

Normaalne terve inimene, kes elatab end ära, ei peaks ootama, “kuni ma olen üksi õnnelik”, “kuni mul on unistuste töökoht”, “unistuste maja” ja kõike muud sellist, sest selleni ei tarvitse jõuda või on selleks ajaks vanus mitte 32, vaid 52.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 19:44; 16.07 20:31; 16.07 23:43; 17.07 00:07; 17.07 00:34; 17.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit on selliseid küsimusi mõttetu küsida. Perekanade stampvastus on “spermapangast, sest siis ei pea mehega arvestama” või siis “kui mõni mees sind rasestab, siis ära temaga koos elama hakka ja pane alimendid peale”. Lapse huvisid sellised “soovitused” ei kaitse kuidagi pidi.

Kui päris vastust tahad teada, siis internetist mehe leidmine tähendab mitte seda, et leiad ühe mänguri ja õhkad talle kuldse kuu selga, vaid seda, et tuleb mingi 50 mehega kohtuda (keskmiselt) enne, kui sotti saad, milline võiks sobida. Ja laste teema võib juba esimesel kohtumisel lauas olla. Milleks raisata aega neile, “kes pole valmis” jms. Siin on ka natuke juhiseid: https://foorum.perekool.ee/teema/suhteportaalid/ (Siin on ühe mehe vaatenurk)

Ma käisin kusjuures mitmetel kohtingutel tol ajal ja antud inimene tundus väga tore ja nii me suhtlema jäime ja suhte lõime. Elasime koos ligi 2a ja kui mainisin laste teemat, et paari aasta pärast tahaks, siis sai pahaseks. Me olevat liiga vähe veel koos olnud, selleks et üldse seda teemat mainida võiks. Ja selline teema tekitas temas arusaama, et kas ta on vajalik vaid laste saamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et oled veel piisavalt noor ja naudi praegu vabadust. Sa nimelt jõuad veel armuda, abielluda ja mitu last saada. Võta sellest mehest lahkuminekut ja laste mittesoovimist kui taevakingitust-selline mees ja ämm oleks õudus olnud. Vaata järgmisel korral endavanuseid mehi, 32 ja 40 on liiga suur vanusevahe.

Loomulikult loeb inimestevaheline klapp, liigselt pole vaja vanustes kinni olla. Pealegi ta kirjutas ligi 40,mis võib olla 37-39.
Siin tekib jälle see, et 37-38 a (lastetu) mees võib vabalt tutvuda endast 10-12 nooremate naistega jne.
Kõik tahavad endavanuseid v nooremaid, saamine on iseasi.

Ps mina tutvusin oma mehega 10 a tagasi olles 31. Mul ei ole muidugi kunagi mingit lapsepainet olnud, ei ole neid soovinud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 21:28; 17.07 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled alles 32. Kui lapsesoov on väga suur, siis anna endale näiteks kuus aastat. Kui selleks ajaks pole leidnud sobivat meest, siis saab lapse ka doonoriga.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust üldse leida kaaslast, kes sooviks lapsi saada või oleks mõistlik saada laps üksi ja spermapangaga?

Üksi ära kindlasti last saa!!! Laps on väga suur vastutus ja töö.

32aastane on tegelikult noor veel. Kui oleksid näiteks 38aastane, siis võiksid hakata muretsema.

Sa peaksid olema väga väärt naine paljudele meestele, sest oled ilma lapseta naine.

Mehed, kes lähevad 30+ uuele ringile, otsivad naisi, kes on lastetud. Selliseid naisi on siiski vähe.

Paljudel lastetutel meestel tuleb ka endal 35+ mõte, et võiks siiski lapse saada ning siis nad just sellist naist nagu sina otsivadki. Ilma lasteta mehed tihti välistavad lastega naise.

Kui sa nüüd saaksid spermadoonoriga lapse, siis oleks palju raskem leida endale üldse mingit meest. Sest esiteks pole sul aega lapse kõrvalt. Teiseks ei soovi mehed üksikemadest midagi kuulda. Seega minu soovitus – tasa ja targu. Otsi rahulikult meest, sul aega aastaid veel.

Tahaks esimest last saada enne 35. Ei tahaks olla vana ema ja siis ehk on lootust et tuleb teine laps ka lisaks.  Vanuse kasvades väheneb ka viljakus ja rasestumise tõenäosus, mida kardan.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees oli küll siis igatepidi ajaraisk, kirjelduse järgi puhta mömm, vana või noor, mis vahet seal.

Sul on veel julgelt nii 3a aega leida omale suhe ja peret-lapsi sooviv mees. Kui siis ikka ei ole õnnestunud, on alati naisel võimalus saada omale laps kliinikus. Meestel pole sedagi võimalust.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätke palun see spermapanga jutt. Lugege natuke netis doonoriga saadud laste kogemusi, millised halvavad identiteediprobleemid neil enamasti on, mis tihti viivad vaimsete häireteni. Laps ei ole asi, mida lihtsalt poest ostetakse siis kui endale meeldib. Teadlikult ja planeeritult last teha nii, et ta ühte poolt oma geenidest ei tunne, on suurim sigadus, mis sa oma lapsele teha võid.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40-aastane mees nüüd küll kuskilt otsast vana pole. Vähemalt mitte 32-aastasele naisele, kelle vanusest sõltub lapse tervisele oluliselt rohkem.

Ma olen 38 aastane meesterahvas – ei tunne küll kuidagi, et ma kuidagi vana oleks. Pigem tunnen ennast nagu noor põder 😀

Kuna endal lapsi pole siis õe lastega on väga hea tegeleda 😀 Neid tal jätkub.
Kahjuks aga pole leidnud endale sobivat kaasat kes vääriks naiseks võtmist. Mõned tunduvad liiga lapsikud, mõned aga on oma ilusalongides kinni. Eks pikale veninud küll jah aga uisapäisa ei taha tormata. Kasvatatud on ikkagi sedasi, et naist võetakse üks kord ja kuni surmani.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pikale veninud küll jah aga uisapäisa ei taha tormata. Kasvatatud on ikkagi sedasi, et naist võetakse üks kord ja kuni surmani.

Selline printsiip ongi üks pikalevenimise põhjusi, kuna ükski ei tundu õige, “eluaegne”. Õigupoolest on see rumal printsiip.

Olen puutunud kokku olukorraga, kus isikud A ja B omavahel ei saanud lapsi, läksid seepeale lahku ning A ja C, samuti B ja D on mõlemad nüüd mitme lapsega paarid.

Oleks need A ja B sinu printsiipi pidanud, oleks üks kibestunud perekond ja mitu potentsiaalset sündimata last.

Toodud jutuga ma ei taha õigustada sagedast partnerite vahetamist, oma laste hülgamist ja muud taolist, mis on hoopis teised asjad.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 19:44; 16.07 20:31; 16.07 23:43; 17.07 00:07; 17.07 00:34; 17.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed sellises vanuses ei ole enam isegi võimelised naist viljastama.

See on rumal jutt.

Kui 38aastaseks on elatud lastetuna ja ka naist ei ole, siis tõenäoliselt puuduvad oskused teistega suhtes arvestada. Lapsega öösel üleval olla jne.

See võib olla tõsi. Kõige väärtuslikumad suhtekandidaadid on need, kellel on üksi elamise kogemus ja kellegagi (mitte vanematega) koos elamise kogemus. (Teistega olmetasemel arvestamise seisukohast pole isegi vajalik, et oleks paarisuhtes koos elamine, ka pikaajaline ühikas vms on ka piisav.)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 19:44; 16.07 20:31; 16.07 23:43; 17.07 00:07; 17.07 00:34; 17.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ha-ha!

Naisi on nimelt rohkem ja mehi vähem.

See on laialdane eksiarvamus. Naisi on rohkem kuskil alates 45. eluaastast. Kuni sinnamaani on naisi vähem kui mehi. Seega praeguses teemas (naine 32+, keegi mees 38 vms) ei ole meeste vähesus ega naiste rohkus mingi küsimus.

Põhiprobleem on selles, et mehi on erinevamaid – paadialuste seas on rohkem mehi ning geeniuste ja rikkurite seas on rohkem mehi. Naised on aga sellised rohkem keskmised. Seega neid mehi, keda antud vanusgrupi naised tahaksid, on vähem kui kõiki antud vanusgrupi naisi. (Loogiline – kes see ikka lakardit meheks tahab.) Anekdoodina öeldakse koguni, et 90% naisi tahab 10% mehi, mis on muidugi hüperbool.

Oma lisapitseri paneb meeste viljakuse aeglasem langus, aga ka see on 45+ teema. (See annaks lihtsalt ühe lisapõhjenduse M50, N40 suhtele, aga samasugust põhjendust ei oleks M40, N50 suhtel.)

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 19:44; 16.07 20:31; 16.07 23:43; 17.07 00:07; 17.07 00:34; 17.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40-aastane mees nüüd küll kuskilt otsast vana pole. Vähemalt mitte 32-aastasele naisele, kelle vanusest sõltub lapse tervisele oluliselt rohkem.

On ikka küll. Ja see on vale arvamus, et võtad aga noorema naise ja kõik on korras. Ka meeste vanus on oluline. Lisaks on 40 aastasest lasteta mehest kujunenud juba paras egoist, kes ei suudagi enam teistega arvestada ega lapse eest hoolitseda. Nooremal mehel on tunduvalt kergem kohaneda. Kui võtad vana mehe, siis tihtipeale on nende suhtumine selline, et laps võiks olla, aga tegeleda võiks temaga keegi teine, mind paluks mitte tülitada. Kui beebi on majas, siis hakkavad veel armukadetsema ja mossitama ka veel, et miks pole kodu korras ja miks naine ei “hoolitse” tema eest.

Teise ringi meest ära mingil juhul võta, parem üksi laps saada. See kärgperendus on tõeline peavalu. Seega vanem mees kindlasti ei sobi, kui on lasteta, on vanapoiss ja kui mingi mitmenda ringi mees, on küll ehk lastega harjunud, aga kõik muud tegurid on katastroof. Kui tööl värskeid isasid vaatan, siis nooremad mehed on kõik väga head isad, jäävad isapuhkusele, toimetavad lastega võrdselt, aga 40+ on kõik sellised, et tulevad pigem sinna töö juurde niisama passima, kui et lastega kodus midagi teha aitaks. Virisevad ööd ja päevad, kuidas naine on pahuraks nõiaks muutunud ja kodus magada ei saa.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks need A ja B sinu printsiipi pidanud, oleks üks kibestunud perekond ja mitu potentsiaalset sündimata last.

Ka teemaalgataja soovib ju pigem last, mitte meest.

Kui temavanused kõige targemad, kenamad, edukamad mehed teda märkaks, küllap oleks juba märganud. Me ei tea ju, milline ta väljagi näeb.
Lihtsalt tasub arvestada, et cool tark kena 32ne mees saab endale ilmselt u 8-10 aastat nooremaid “lubada”.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 21:28; 17.07 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt tasub arvestada, et cool tark kena 32ne mees saab endale ilmselt u 8-10 aastat nooremaid “lubada”.

Aga miks peaks üks noor mees kahekümnest niiväga tahtma. Nad on ju täiesti erinevas elusituatsioonis ja ebavõrdsel arengutasemel. Vähemalt peaks olema. 32 aastane naine ei pea küll veel mingit hinnaalandust tegema, et ei saaks omavanust meest. Kes kahekümnesest naisest unistab, pole nagunii mingi perelooja ja võibki kõrvale jääda.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest 30+ naine on juba rasestatud. Mõnikord korduvalt. Naine valib, kellega magab. Naine, kes vanema mehega ei seksi, ei heieta vanameestest. Ära siis panusta statistikasse. Need mehed tänu sinusugustele naudivad, et võtavad noore keha ja kasutavad seda, võtavad uue noore ja jälle kordub sama.

Millest sina sonid, teemaalgatajal pole lapsi. Ei ole tal vaja mingite vanameestega leppida, sellised tuleb kohe välistada.

Ei olnud teemaalgataja jutust küll aru saada, et see 40 aastane mingi unelmate prints oleks olnud, seega oli küll täiesti mahavisatud aeg sellisega üldse olla. Järgmine kord on inimene targem.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ühel käol on. Ma ju ei räägi paaniliselt millestki, mida minul pole. Kes räägib – see on sperma sisse lasknud. Mina pole. Mina ei vihka mehi, sest nad pole mind kasutanud. Kes vihkab, seda on muditud. Mina ei kingi ennast ära, TA ka ilmselt, aga vihkajad on oma nooruse andnud. Fakt on fakt. Teod määravad, mitte jutud. Mul on nii tegu kui jutt kooskõlas.

Su jutt on nii imelik, kas mingi kergemat sorti vaimne puue? Üks sarnase jutuga inimene kirjutab igal pool ja tal on küll puue määratud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tupp on puutumata ja puudega inimeseks tembeldamine ei määra midagi. Arva, mida tahad. Ei paljune matsidega. Samas nad ei pruugi matsid olla, see on see hormoonivärk.

Ok, selge, sain vastuse. Võib-olla oledki jälle seesama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 38 aastane meesterahvas – ei tunne küll kuidagi, et ma kuidagi vana oleks. Pigem tunnen ennast nagu noor põder ????

50+ ja 60+ mehed tunnevad ennast samamoodi, enda arust sugutäkud surmani.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tupp on puutumata ja puudega inimeseks tembeldamine ei määra midagi. Arva, mida tahad. Ei paljune matsidega. Samas nad ei pruugi matsid olla, see on see hormoonivärk.

Püha taevas, mida siit lugeda saab. 😀 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 14:36; 17.07 14:40; 17.07 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ühel käol on. Ma ju ei räägi paaniliselt millestki, mida minul pole. Kes räägib – see on sperma sisse lasknud. Mina pole. Mina ei vihka mehi, sest nad pole mind kasutanud. Kes vihkab, seda on muditud. Mina ei kingi ennast ära, TA ka ilmselt, aga vihkajad on oma nooruse andnud. Fakt on fakt. Teod määravad, mitte jutud. Mul on nii tegu kui jutt kooskõlas.

Su jutt on nii imelik, kas mingi kergemat sorti vaimne puue? Üks sarnase jutuga inimene kirjutab igal pool ja tal on küll puue määratud.

😀 😀 liiga palju infot.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 14:36; 17.07 14:40; 17.07 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga klapp on nr 1 ja vanus nr 2.

Kui sul endal kogemused puuduvad, mis siis seletad üldse. Võta endale need vanamehed kõik. Mis sa neist noortele topid.

Miks peaks 30aastane naine mingi 40aastase vanamehega jahmerdama, kes isegi lapsi ei soovi? Vanamees peaks ju ometi teadma, et 30aastasel võivad olla lapsesaamise soovid ning aeg tiksub tema kahjuks. Saaks aga noori ja kogemusteta naisi hanitada. Et lükkab aga edasi ja edasi seda vestlust. Äkki siis naine lõpuks lepib sellega, et lapsi ei tulegi, sest kahju ju mehest lahku minna selle pärast? Sellele need mehed panustavadki.

40a mees, kes lapsi ei soovi ja on ema küljes kinni, pole jah teab mis isakandidaat. 32-aastane naine ohverdaks enda nooruse siin mehele ja suhtele, mis ehk ei püsikski kaua nagunii. Kerides aastaid 5 edasi, on naine siis ise ligi 40 ja lapsega ja mees 45, aga vaba ja mõni noorem jälle silmapiiril. Tõesti soovitaks vaadata paar aastat noorema ja vaba mehe või omavanuse ja vaba, mitte 40-st.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 14:36; 17.07 14:40; 17.07 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa enda kommentaare pidevalt kustutad?

Sest ta on selle portaali peast kõige haigem inimene. Tegelikult hirmutav lausa, kui sassis inimesed meie seas liiguvad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul pole kohustusi minu ees. Ütledki, et jah, oled see ja kribad samu komme edasi, kui tahad kutsud hulluks jne.

Mina pakkusin, et sul pole peas kõik korras. Mina ei ole sinu ihaldusobjekt. Aga seda näen küll, et kergemat sorti vaimne puue sul on. Päris õõvastav oleks sellise inimese huviorbiidis olla. Nüüd siis on siin uus inimene, kes iga teema ärastab ja oma joru hakka ajama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu mees ei ole minust parem. Ta võib olla voodis hea ja kätega hea ja meessoost, aga pere ja väärtused on mul paremad. Ära võrdle mind selle matsiga. Ta parem olgu õnnelik, et ta sind paneb. Tal veab, et sai noore naise.

Lõpeta nüüd ära oma jama ajamine siin. Kui sul on mingi ihaldusobjekt, suhtle temaga kuskil mujal. See on ainult sinu peas, et ta siin sulle vastab. Psühhiaatri juurde pöördumine äkki aitab ka. Aga teistel ei ole huvitav su sonimist lugeda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin midagi oodata, osadel naistel kaob suguvõime juba 35selt.

Meest soovitan otsida äri ja IT seltskonnast. Näiteks hakka tööle mingis üritusi korraldavas firmas ja sealt leiab tutvusi küll.

Äri ja IT kuttidel raha on ja nad on suhetes kobad. Aga neil on tavaliselt käpp peal aga osavalt intriigides saad mõne ikka üle meelitada. Ja siis titt hakkama. Kui jätabki maha, mis siis, alimente peab ikka maksma. Kui pole just mingi vana kooli ihnuskoi ärimees siis maksab ka.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 20:46; 18.07 00:00; 18.07 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanustes just nimelt on vaja kinni olla, mitte taga ajada mingit suvalist inimestevahelist klappi. Klapp võib tekkida, kellega tahes, see ei tähenda, et see keegi kohe meheks ja isaks sobib. Lapsega tuleb palju tegeleda ka, mitte ei ole küsimus ainult rasedaks jäämises. Eeldatavasti TA ikka tahab lapsele isa ja endale meest leida, mitte ainult rasedaks jääda ja üksikema olla. 32 ja 40 on väga suur vanusevahe, unustame selle variandi ära.

Tahaks küll meest ja lapsele isa, kui võimalik, aga seda ei tea kunagi ette. Üksikemaks hakata on viimane variant, aga kui tõesti muud moodi ei saa, siis tuleb teadlikult üksikemaks hakata.  Last olen alati soovinud ja ma ei taha sellest unistusest loobuda.  Eks paar aastat ikka veel aega, aga väga kaua ka enam aega ei ole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõppenud suhe ja kuidas elus edasi liikuda