Esileht Koolilaps lõpukleit

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: lõpukleit

Postitas:

kas on ok tellida tallinn dolls-st tütarlapsele lõpukleit? See on lapse ise soov, kuna see annab ka lisaks kleidile tunnetuse, kuidas käituda ja kleiti välja kanda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma arvan, et õige tunnetuse annab Chaneli või Prada kleit ikka. Dollsi oma jääb lahjaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tütarlaps lõpetab lasteaia või ülikooli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et tegu põhikooli lõpetajaga. Kui on nii teadlik, tegelegu ise tellimisega. Sina, kui rahakott, astud mängu tasumisel alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres on sellel aastal kolm lõpetamist. Üks lõpetab lasteaia, teine 9nda klassi ja kolmas gümnaasiumi.
Huhh, ei taha mõeldagi, mis see kõik maksma läheb!
See selleks, tahtsin lihtsalt soovitada teistele, et lõpukleit võiks olla siiski selline, mida on võimalik ka pärast kanda.

Kui vanem laps lõpetas põhikooli, siis tegin selle vea, et ostsin väga kalli kleidi – nii 2000 krooni ringis ning see saigi lapsele selga täpselt üheks korraks. Rohkem pole seda enam kuhugile selga pandud.
Kahjuks ei tule nooremale tütrele pärandamine ka kõne alla, kuna keegi ju ei taha teise vanas kleidis lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps lõpetas günnaasiumi ja käis veel ühel väga olulisel vastuvõtul minu kleidis. Tüdruk ise tahtis. Hästi vahva kleit, oleme seda suvel mõlemad kandnud. Lapse sõbrannad imestasid, et kuidas küll ema kapist nii lahedaid asju saab :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps lõpukleit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.