Esileht Ilu ja tervis Lõpuks ometi saavad paksud lahti oma pekkidest

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Lõpuks ometi saavad paksud lahti oma pekkidest

Postitas:

Kas pole tore, et teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga. Paks võib süüa 30% rohkem, kuid muutub ikka saledaks! Ei mingit posimist ega jumala poole palvetamist, vaid ülekaalulistele tuleb appi teadus!

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

 

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 18:04; 04.08 19:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pane oma kehast siia pilt ülesse. Ma kohe tahaks näha seda iludust, kes neid pidevaid paksuteemasid treiab.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks ikka täielik katastroof, sest siis ei saakski enam Perekooli paksuteemasid teha…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks ikka täielik katastroof, sest siis ei saakski enam Perekooli paksuteemasid teha…

Ja randa poleks mõtet minna, kui seal pakse poleks…

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

Aga kujutad sa ette, et rasvast vabanemise perioodil eritaksid need paksud siis hulgaliselt rasu. Kõik kohad oleks täis rasust leemendavaid inimesi. Sellise vaatepildi peale annaks teemaalgataja raudselt saba. Kui juba pirukat söövad paksud närvivapustuse tekitavad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kujutad sa ette, et rasvast vabanemise perioodil eritaksid need paksud siis hulgaliselt rasu. Kõik kohad oleks täis rasust leemendavaid inimesi. Sellise vaatepildi peale annaks teemaalgataja raudselt saba. Kui juba pirukat söövad paksud närvivapustuse tekitavad.

Saan isegi aru, et ilmselt oleks aluspüksid kogu aeg rasust märjad, samas saab ju rasvaväljutamise perioodil võtta omale puhkuse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 18:04; 04.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole tore, et teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga. Paks võib süüa 30% rohkem, kuid muutub ikka saledaks! Ei mingit posimist ega jumala poole palvetamist, vaid ülekaalulistele tuleb appi teadus!

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

Oota, sa unustasid selle teema veel EKREga kuidagi siduda, fantaasiast ei peaks sul puudust ju tulema. Ikka usklikud, paksud ja EKRE, kõik tuleb korraga ette võtta.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole tore, et teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga. Paks võib süüa 30% rohkem, kuid muutub ikka saledaks! Ei mingit posimist ega jumala poole palvetamist, vaid ülekaalulistele tuleb appi teadus!

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

Oota, sa unustasid selle teema veel EKREga kuidagi siduda, fantaasiast ei peaks sul puudust ju tulema. Ikka usklikud, paksud ja EKRE, kõik tuleb korraga ette võtta.

No selleks on natukene ajutegevust tarvis, aju vajab teatavasti suhkrut, nii et….

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:49; 05.08 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei usu, et tsütokiinide aktiveerimine on väga ohutu ja hõlbus viis kaalualandamiseks. Tulemuseks võivad olla põletikulised reaktsioonid või ka kasvaja arenemine.

Nii et, paksud, vara rõõmustada, nii lihtne see asi ilmselt olema ei saa. Ikka vähem tuleks õgida, ainus kindel viis kaalualandamiseks.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:01; 05.08 07:30; 05.08 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teema vastused kinnitavad, et perekoolis liiguvadki valdavalt vaid paksud.
Aga muidu – unistage edasi 😀

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vist juba toimub see protsess. Ma olen alakaalu piiril, aga nahk on väga-väga rasune ja ma higistan palju.

Ah, ja kasvajaid on mul mitu tükki ära lõigatud. Õnneks kõik healoomulised.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles siin vaieldi selle üle, et paks= üle õhiv inimene ja peenike=korralikult toituv ning muud protsessid nagu hormoonid, geneetika, ravimid ja haigused seal rolli ei mängi. See uuring juba üksi näitab, et kehakaal ei ole mõjutatud ainult sissesöödavatest või kulutatud kaloritest, vaid väga paljudest muudest faktoritest.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 01:54; 06.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga

Ma siiralt loodan, et kõik need perekooli paksuvihkajad surevad ükskord oma ülekaalulisuse poolt põhjustatud terviseprobleemidesse.

Sest elu teeb tihti imelikke pöördeid – täna sa kalpsad siin ringi ja mölised/teematad iga päev paksude kallal, aga mingi 5a pärast ei jaksa sa enam trepistki üles minna ega 100m jalutada.
Ja sured diabeeti või mõnesse südame- ja veresoonkonna haigusesse.
Samuti su lapsed. (muidugi juhul, kui on leidunud loll, kes neid sinusugusega teinud on. Aga vaevalt)

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma siiralt loodan, et kõik need perekooli paksuvihkajad surevad ükskord oma ülekaalulisuse poolt põhjustatud terviseprobleemidesse. Sest elu teeb tihti imelikke pöördeid – täna sa kalpsad siin ringi ja mölised/teematad iga päev paksude kallal, aga mingi 5a pärast ei jaksa sa enam trepistki üles minna ega 100m jalutada. Ja sured diabeeti või mõnesse südame- ja veresoonkonna haigusesse. Samuti su lapsed. (muidugi juhul, kui on leidunud loll, kes neid sinusugusega teinud on. Aga vaevalt)

Jah, ja kõik Perekooli praegused paksud saavad üleöö saledateks haldjateks, kes mängleva kergusega õielt õiele hõljuvad.  Ja nad ei sure iialgi, muutuvad surematuteks ja nende lapsed samuti.

Aamen.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:01; 05.08 07:30; 05.08 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga

Ma siiralt loodan, et kõik need perekooli paksuvihkajad surevad ükskord oma ülekaalulisuse poolt põhjustatud terviseprobleemidesse.

Sest elu teeb tihti imelikke pöördeid – täna sa kalpsad siin ringi ja mölised/teematad iga päev paksude kallal, aga mingi 5a pärast ei jaksa sa enam trepistki üles minna ega 100m jalutada.

Ja sured diabeeti või mõnesse südame- ja veresoonkonna haigusesse.

Samuti su lapsed. (muidugi juhul, kui on leidunud loll, kes neid sinusugusega teinud on. Aga vaevalt)

Wow! Üks õnnelik paksuke on sõna võtnud. ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Jah, ja kõik Perekooli praegused paksud saavad üleöö saledateks haldjateks, kes mängleva kergusega õielt õiele hõljuvad. Ja nad ei sure iialgi, muutuvad surematuteks ja nende lapsed samuti.

Aamen.

Aga muidu oled sa ju eeskujulik sallija ja empaatiast ning kaastundest pakatav hea inimene, eks!

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:49; 05.08 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

Aga kujutad sa ette, et rasvast vabanemise perioodil eritaksid need paksud siis hulgaliselt rasu. Kõik kohad oleks täis rasust leemendavaid inimesi.

hmm, tegelikult on  ju rasu eritumine naha kaudu normaalne füsioloogiline protsess. kui ma nüüd oma elu üle järgi mõtlen, siis mingi vanuseni ei pidanud ma kunagi kehakreeme kasutama. lihtsalt ei olnud vaja. ja ei olnud mul ka mingeid kaaluprobleeme, aga vanus 45+ tõi endaga kaasa kaalutõusu algamise ja ka kuivema naha. seni ei osanud ma siin seost näha, nüüd tundub see aga täiesti loogiline.

väga huvitav artikkel. aitäh teemaalgatajale hea viite eest. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ja kõik Perekooli praegused paksud saavad üleöö saledateks haldjateks, kes mängleva kergusega õielt õiele hõljuvad. Ja nad ei sure iialgi, muutuvad surematuteks ja nende lapsed samuti.

Aamen.

Aga muidu oled sa ju eeskujulik sallija ja empaatiast ning kaastundest pakatav hea inimene, eks!

Olen küll. Ma vastasin enda poolt tsiteeritud saledatevihkajale tema omas keeles, mida ta mõistab. Loe veel kord tema empaatilist ning kaastundest pakatavat kommentaari.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 21:01; 05.08 07:30; 05.08 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole tore, et teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga. Paks võib süüa 30% rohkem, kuid muutub ikka saledaks! Ei mingit posimist ega jumala poole palvetamist, vaid ülekaalulistele tuleb appi teadus!

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

IMHO tõestab see veelkord juba varem tehtud uuringuid, et neil kes oma kaaluga kimpus ei ole pole see mitte tervisliku käitumise ja tervisliku toitumise tulemus vaid näiteks mingid lülitid võivad olla sisse lülitatud (igaüks ju teab mõnda ülisaledat supergõgijat).  Neid kaalu mõjutavaid  lüliteid on veelgi.

Ehk kui kaal oleks üksnes enda teha siis meil kaaluga kimpus inimesi ei eksisteerikski.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole tore, et teadlased tegelevad paksude kaaluprobleemiga. Paks võib süüa 30% rohkem, kuid muutub ikka saledaks! Ei mingit posimist ega jumala poole palvetamist, vaid ülekaalulistele tuleb appi teadus!

https://tervis.postimees.ee/7308187/teadlased-avastasid-ennekuulmatu-viisi-kohurasvast-vabanemiseks

IMHO tõestab see veelkord juba varem tehtud uuringuid, et neil kes oma kaaluga kimpus ei ole pole see mitte tervisliku käitumise ja tervisliku toitumise tulemus vaid näiteks mingid lülitid võivad olla sisse lülitatud (igaüks ju teab mõnda ülisaledat supergõgijat). Neid kaalu mõjutavaid lüliteid on veelgi.

Ehk kui kaal oleks üksnes enda teha siis meil kaaluga kimpus inimesi ei eksisteerikski.

Eks eksisteeriks ikka ka neid, aga kordades vähem. On ju ka neid, kes end tõepoolest paksuks õgivad. Minu tutvusringkonnas on kõige suuremad õgardid suhteliselt pooleks paksud ja ülisaledad. Kui vaatan kasvõi sotsiaalmeedias, kus nad söömas käivad, mida nad söövad jne, siis toitumise järgi peaks nad kõik samas kaaluklassis olema. Ka eluviisilt ei saa järeldusi teha, kuna on väga aktiivse eluviisi harrastajaid mõlema kaaluklassi esindajate seas, samuti füüsilise töö tegijaid. Mina ise olin saledana see, kes sõi ebanormaalselt palju rämpsu, ei liikunud piisavalt palju ja samas olin hädas alakaalulisusega. Ühel hetkel aga sain ravimid peale, mis tõid ülekaalu. Seda juba siis kui toitumine oli vägagi tervislik ???? Õnneks ma ise igapäevaselt selle kaaluteema pärast ei põe, kuna füüsiliselt mul jaksu on ja tervisemuresid see rohkem pole kaasa toonud. Hoolitsen selle eest, et mu keha saaks kvaliteetset kütust ja ekstreemsustesse ei lange. Kõige nõmedam on see, et kõik ilusad riided ei passi enam hästi selga, nagu vanasti. Mingit hormooni või ravimit sisse võtma ei hakkaks, et kaalu alandada. Karta on, et sel oleks ootamatud tagajärjed, mida veel ei osata ette näha. Samal põhjusel ei teeks ka ühtegi operatsiooni jne.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 01:54; 06.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Lõpuks ometi saavad paksud lahti oma pekkidest