Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )

Teema: Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus

Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/95633217/mari-anne-harma-omikrontuve-levik-voib-tahendada-et-covid-passi-asemel-hakatakse-eelistama-kiirteste

Süstikummardajate hiilgeaeg hakkab tõesti viimaks otsakorrale saama? Siis ei saagi ju läbipõdenuid ja mittevaktsineerituid enam lollideks lamemaalasteks nimetada, kui samal pulgal taas olete. Eks nende arust võiks olla muidugi see passindus igavene, saab end jätkuvalt ju kuidagi parema ja soosituma ühiskonna liikmena tunda. Jumal tänatud et mõistuse hääl on ärganud.

 

Läbipõdenu, antikehi synlabi andmetel 24000. Süsti ei soovi.

 

+26
-38
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tola on rääkinud.

+20
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tola on rääkinud.

Ajupestu

+18
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jumal tänatud et mõistuse hääl on ärganud.

Mõistuse hääl on kogu aeg ärganud olnud ja hetkeoludes parimat valikut proovinud teha. Nüüd on olud muutunud, sellest ka teistmoodi valikud. On ikka täiesti erinev asi, kas eitada süsti kasutegurit praegu, omikroni valguses, või aasta tagasi, kus see alfa vastu ikka väga korraliku kaitse andis. Su praegune rõõmus hüplemine on umbes selline, nagu sa suvel uhkustaks, et “ma ju ütlesin juba pool aastat tagasi, et mingeid jopesid ega kasukaid pole vaja kanda” 😀 😀

+20
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lamemaalane sureb nakatudes, enamus vaxitud mitte. Iseasi mis on elukvaliteet pärast põdemist

Oota mida? Peale põdemist pole kellelgi midagi suurt viga,vähemalt ei tea küll ja neid on sadu. Aga peale sutsusid on tervised ikka paljudel pekkis, liitu fbs grupiga koroonavaktsiinide korvaltoimed. Vaevalt et oma naoga ja nimega seal kõike välja mõeldakse. Kurvad lood on seal paraku.

+12
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jumal tänatud et mõistuse hääl on ärganud.

Mõistuse hääl on kogu aeg ärganud olnud ja hetkeoludes parimat valikut proovinud teha. Nüüd on olud muutunud, sellest ka teistmoodi valikud. On ikka täiesti erinev asi, kas eitada süsti kasutegurit praegu, omikroni valguses, või aasta tagasi, kus see alfa vastu ikka väga korraliku kaitse andis. Su praegune rõõmus hüplemine on umbes selline, nagu sa suvel uhkustaks, et “ma ju ütlesin juba pool aastat tagasi, et mingeid jopesid ega kasukaid pole vaja kanda” ???? ????

Usu mida tahad. Lootus muidugi peab olema, et sind pole petetud ja kõik vaid su tervise huvides. (naer)

+12
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Usu mida tahad. Lootus muidugi peab olema, et sind pole petetud ja kõik vaid su tervise huvides. (naer)

Appi, kui rumal sa oled.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mida tahad. Lootus muidugi peab olema, et sind pole petetud ja kõik vaid su tervise huvides. (naer)

Mind tõesti petetud ei ole. Olen oma silmaga näinud kevadel vaktsiini suurt kasutegurit (jaanuar-veebruar vaktsineerimata patsientidega hooldekodus, pidev haigestumine, karantiin, kaitseülikonnad, surmad; ning märts-aprill vaktsineeritutega, mitte ühtegi haiget, külastajad lubatud, hooldajatel vaid maskinõue, mitte enam kuulikindlat skafandrit) ja minuga sul sel teemal vaielda pole mõtet. Ela oma veidras eitusmullis, kui soovid.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle peaks see uus tulevik siis ju väga hästi sobima. Samas oled ikka kibestunud ja pritsid sappi. Miks?

Muide, kõik vaktsineerimata inimesed ei ole lamemaalased ning kõik lamemaalased ei ole vaktsineerimata.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/95633217/mari-anne-harma-omikrontuve-levik-voib-tahendada-et-covid-passi-asemel-hakatakse-eelistama-kiirteste

Süstikummardajate hiilgeaeg hakkab tõesti viimaks otsakorrale saama? Siis ei saagi ju läbipõdenuid ja mittevaktsineerituid enam lollideks lamemaalasteks nimetada, kui samal pulgal taas olete. Eks nende arust võiks olla muidugi see passindus igavene, saab end jätkuvalt ju kuidagi parema ja soosituma ühiskonna liikmena tunda. Jumal tänatud et mõistuse hääl on ärganud.

Läbipõdenu, antikehi synlabi andmetel 24000. Süsti ei soovi.

raske uskuda, et keset nakatumise plahvatuslikku tõusu piiranguid leevendama hakatakse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani leevendab. Suur nakatumine, kuid pigem kerge nohu/köha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lamemaalane sureb nakatudes, enamus vaxitud mitte. Iseasi mis on elukvaliteet pärast põdemist

Kui peale vaktsitust surrakse, siis ikka seetõttu, et vaktsiinid mõjusid. Tead kui palju neid on? See, et seda ei võeta põhjusena arvesse, noo see ei muuda seda, et vaktsineeritud surevad. Samamoodi kui vaktsineerimata inimesed.

+5
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas TA tõesti arvab, et inimesed kogu aeg mõtlevad temast? Kerge suurusehullus?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et seda ei võeta põhjusena arvesse, noo see ei muuda seda, et vaktsineeritud surevad.

Mhmh. See, et teadus juba mõnisada aastat ei nõustu, et maa lapik on, ei muuda ka seda, et teie arust ta ikkagi on.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani leevendab. Suur nakatumine, kuid pigem kerge nohu/köha.

Soome kaalub eriolukorra kehtestamist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani leevendab. Suur nakatumine, kuid pigem kerge nohu/köha.

Soome kaalub eriolukorra kehtestamist.

Ilmselgelt tegelikult pole kellelgi õrna aimu, mida teha vaja oleks. Keerulised ajad, mis parata. See, kes õigesti otsustas, on taganjärele näha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? 😀 mida sa kardad, nagu ausalt 😀  ei suuda uskuda. Kas see on tõesti väärt enda sutsamist ja riski tohutute korvaltoimetega mida pärast keegi isehi vaktsiiniga seostada ei taha. Kogemused enda perekonnast, vaielda pole vaka sest hunnikud 2 doosi saanud meil siin endam kolmandat ei tee. Neilegi jõudis kohale, kui samamoodi põdesid koos leiega, aga paraku raskemalt ja lausa 40 palavikuga. Mul polnudki palavikku! 🙂 deltaga, kordan, deltaga! Ajupesu on korraliku jalje sulle jatnud.  Ja ära aja, et vanaema kaitsta tahad end vaktsineerides, see ammu ei päde ja pole minu arust kunagi pädenud. Valus saab see aeg neile olema, kes ei tahagi oma silmi avada. Sel aastal on tohutu suremuse tõus, aga kindlasti mitte vaktsiindest! Covid seda nii suurelt ei mõjutanud. Aga go go ja oota neljandat sutsu käsivarde, mul on nii kahju… Aga ega keegi teine abi anda ei saa,kui oma pea ikka veel ei tööta. Äkki lülitavad need sutsud üldse loogilise mõtlemise välja????

+8
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda. Kas see on tõesti väärt enda sutsamist ja riski tohutute korvaltoimetega mida pärast keegi isehi vaktsiiniga seostada ei taha. Kogemused enda perekonnast, vaielda pole vaka sest hunnikud 2 doosi saanud meil siin endam kolmandat ei tee. Neilegi jõudis kohale, kui samamoodi põdesid koos leiega, aga paraku raskemalt ja lausa 40 palavikuga. Mul polnudki palavikku! ???? deltaga, kordan, deltaga! Ajupesu on korraliku jalje sulle jatnud. Ja ära aja, et vanaema kaitsta tahad end vaktsineerides, see ammu ei päde ja pole minu arust kunagi pädenud. Valus saab see aeg neile olema, kes ei tahagi oma silmi avada. Sel aastal on tohutu suremuse tõus, aga kindlasti mitte vaktsiindest! Covid seda nii suurelt ei mõjutanud. Aga go go ja oota neljandat sutsu käsivarde, mul on nii kahju… Aga ega keegi teine abi anda ei saa,kui oma pea ikka veel ei tööta. Äkki lülitavad need sutsud üldse loogilise mõtlemise välja????

Nii kahju, et läbipõdemine sulle ullikesele elementaarset kirjaoskust ei andnud, seega oleks liig loota, et sa vaktsineerimise põhimõttest üldse aru saakski kunagi.

Ma ei mõista, mis valu pees neil mittevaktsineeritutel ometi on pidevalt oma “usku” levitada? Täiesti lolliks minnakse peast ja ei suudeta vait olla mitte kuskil. Hullemad kui jehoovakad ausalt. Jumala eest – ära vaktsineeri, ära käi kuskil väljas (sa ei saagi ju muidugi), ole lihtsalt VAIT!

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda. Kas see on tõesti väärt enda sutsamist ja riski tohutute korvaltoimetega mida pärast keegi isehi vaktsiiniga seostada ei taha. Kogemused enda perekonnast, vaielda pole vaka sest hunnikud 2 doosi saanud meil siin endam kolmandat ei tee. Neilegi jõudis kohale, kui samamoodi põdesid koos leiega, aga paraku raskemalt ja lausa 40 palavikuga. Mul polnudki palavikku! ???? deltaga, kordan, deltaga! Ajupesu on korraliku jalje sulle jatnud. Ja ära aja, et vanaema kaitsta tahad end vaktsineerides, see ammu ei päde ja pole minu arust kunagi pädenud. Valus saab see aeg neile olema, kes ei tahagi oma silmi avada. Sel aastal on tohutu suremuse tõus, aga kindlasti mitte vaktsiindest! Covid seda nii suurelt ei mõjutanud. Aga go go ja oota neljandat sutsu käsivarde, mul on nii kahju… Aga ega keegi teine abi anda ei saa,kui oma pea ikka veel ei tööta. Äkki lülitavad need sutsud üldse loogilise mõtlemise välja????

Issand kui loll sa oled…

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi tahab ennast süstida, ei ole mõtet norida. Igaühe enda asi.

Probleem on siis, kui teistele peale surutakse, okei?

Mõttetu teema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda.

Su kirjastiil reedab, et sa oled lihtsalt liiga loll, et aru saada, et see pole nohu. Töötan kovidi osakonnas ja hea meelega tiriks sinusugused lambad surevate haigete juurde voodite ette seisma.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie pooliku teaduse usaldajad olite lollid. Aga no nagu ravimikatsetes ikka voisite platseebot saada. Hea siin siis hõigata, kui head süstid on. Koigil nii ei vea!  Arvad et neid vaktsiinitüsitusi pole? 36 a sõber peale modernasid trombe saanud, jaksu pole jne. Ah arvake edasi ja elage oma suletud silmadega maailmas. Covid on enamikele mõttetult lihtne haigus ja nii ongi. Omicroni variant lausa olematu. Aga õlg alla, sest varsti on neljaga kindlam. Uskuge mu juttu 🙂

+5
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks ma ei saa. Läbipõdenud saavad kenasti ringi liikuda. Küll 3 kuud vähem. Kui vaja otsin uue noosi viirust oma 25000 antikehade peale. Küll pcr vamja kaevab, haigestuda pole motet ju enam karta. Siis jalle närused 6 kuud mureta (mis üldse ei päde). Vat nii! Aga teie peate süstla otsa jääma, muidu ju tõend ei kehti. Hea sõltuvus 😀

Aga nagunii tuleb suvi ja see palagan saab labi,niiet edu enda tõhustamisel ????

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind tõesti petetud ei ole. Olen oma silmaga näinud kevadel vaktsiini suurt kasutegurit (jaanuar-veebruar vaktsineerimata patsientidega hooldekodus, pidev haigestumine, karantiin, kaitseülikonnad, surmad; ning märts-aprill vaktsineeritutega, mitte ühtegi haiget, külastajad lubatud, hooldajatel vaid maskinõue, mitte enam kuulikindlat skafandrit) ja minuga sul sel teemal vaielda pole mõtet. Ela oma veidras eitusmullis, kui soovid.

Algul tõesti oli kasutegur suur, eriti hooldekodudes. Kuid varsti juba pool aastat see kõik enam ei päde, eriti tavaliste, noorte ja tervete inimeste puhul. Tõhustusdoosid ehk samuti korraks aitavad, nii paariks kuuks, kui sedagi. Milleks kõigile valimatult praeguste teadmiste ja tüve juures endiselt vaktsiini surutakse, on mulle täiesti arusaamatu. Vaktsiinipassiga inimeste eristamine veelgi arusaamatum, kuigi olen isegi veel viimased kuud passiomanik.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.delfi.ee/artikkel/95633217/mari-anne-harma-omikrontuve-levik-voib-tahendada-et-covid-passi-asemel-hakatakse-eelistama-kiirteste

Süstikummardajate hiilgeaeg hakkab tõesti viimaks otsakorrale saama? Siis ei saagi ju läbipõdenuid ja mittevaktsineerituid enam lollideks lamemaalasteks nimetada, kui samal pulgal taas olete. Eks nende arust võiks olla muidugi see passindus igavene, saab end jätkuvalt ju kuidagi parema ja soosituma ühiskonna liikmena tunda. Jumal tänatud et mõistuse hääl on ärganud.

Läbipõdenu, antikehi synlabi andmetel 24000. Süsti ei soovi.

No see on ju teine haigus nüüdseks juba, lammas. Oleks omikroni vastu tõhus vaktsiin, kasutaks seda küll. Kuigi, jah, kuna see nii raske haigus pole, siis teise linna võib-olla ei viitsiks selle järgi sõita. Ja üldse ega sellest, et sa veel elus oled, ei saa järeldada, kas sa oled sama tark või isegi veel targem, kui teised ellujäänud (kes valisid vaktsineerimise). Loeb ainult see, kuidas sa sellele otsusele jõudsid ja kui selleks oli ikka soolapuhujate saitidelt info kaevamine, irratsionaalne hirm süsti ees ja loogikavabad arutlused, siis oled kindlasti lollem kui nii mõnigi ärasurnu.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda.

Su kirjastiil reedab, et sa oled lihtsalt liiga loll, et aru saada, et see pole nohu. Töötan kovidi osakonnas ja hea meelega tiriks sinusugused lambad surevate haigete juurde voodite ette seisma.

Aga mis ma teha saan kui ma olen 25 aastane, immuunsusteem on mega tuhev, antikehasid on pea 25000,kas selleparast pean ma end süstima et covidi osakonnas peamiselr vanurid seda raskelt põevad?! See pole ju kusagilt otsast minu teha mis nendega saab. Keskenduge siis neile! Mis te noori ja tugevaid kiusate. Kõik haigused on hirmsad. Mu 30 a sugulasel on ajuvähk.. Vot see on haigus! Ja kohutav haigus! Tulge maa peame tagasu oma vanurite loendamisega. Kui nad peale vaktsiini sussid pusti viskavad pole kellelgi kahju, eksole!

sinusugune parastaks ilmselt ka oma ema ja vanaema haigevoodi kõrval.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda.

Su kirjastiil reedab, et sa oled lihtsalt liiga loll, et aru saada, et see pole nohu. Töötan kovidi osakonnas ja hea meelega tiriks sinusugused lambad surevate haigete juurde voodite ette seisma.

Aga mis ma teha saan kui ma olen 25 aastane, immuunsusteem on mega tuhev, antikehasid on pea 25000,kas selleparast pean ma end süstima et covidi osakonnas peamiselr vanurid seda raskelt põevad?! See pole ju kusagilt otsast minu teha mis nendega saab. Keskenduge siis neile! Mis te noori ja tugevaid kiusate. Kõik haigused on hirmsad. Mu 30 a sugulasel on ajuvähk.. Vot see on haigus! Ja kohutav haigus! Tulge maa peame tagasu oma vanurite loendamisega. Kui nad peale vaktsiini sussid pusti viskavad pole kellelgi kahju, eksole!

sinusugune parastaks ilmselt ka oma ema ja vanaema haigevoodi kõrval.

Mitte iial. Ma raagin enda valikutest ja need tundusid mulle õiged. Ka kahe doosiga voivad nad vaga raskelt haiged olla voi lausa surra. Omikroni valguses vast jah mitte. Doosiga voi ilma. Ma ei ulistaks neid vaktsiine taevani. Nii on.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas. Vaktsineerisin ikka enda tervise huvides, mitte selleks, et „pääseda“ maskidt, testmisest vms toimingutest.

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda.

Su kirjastiil reedab, et sa oled lihtsalt liiga loll, et aru saada, et see pole nohu. Töötan kovidi osakonnas ja hea meelega tiriks sinusugused lambad surevate haigete juurde voodite ette seisma.

Aga mis ma teha saan kui ma olen 25 aastane, immuunsusteem on mega tuhev, antikehasid on pea 25000,kas selleparast pean ma end süstima et covidi osakonnas peamiselr vanurid seda raskelt põevad?! See pole ju kusagilt otsast minu teha mis nendega saab. Keskenduge siis neile! Mis te noori ja tugevaid kiusate. Kõik haigused on hirmsad. Mu 30 a sugulasel on ajuvähk.. Vot see on haigus! Ja kohutav haigus! Tulge maa peame tagasu oma vanurite loendamisega. Kui nad peale vaktsiini sussid pusti viskavad pole kellelgi kahju, eksole!

sinusugune parastaks ilmselt ka oma ema ja vanaema haigevoodi kõrval.

Mitte iial. Ma raagin enda valikutest ja need tundusid mulle õiged. Ka kahe doosiga voivad nad vaga raskelt haiged olla voi lausa surra. Omikroni valguses vast jah mitte. Doosiga voi ilma. Ma ei ulistaks neid vaktsiine taevani. Nii on.

aga kuskilt ikkagi valutab?

kui sa ise oleks oma valikuga rahul, poleks ehk põhjust siin parastada ja oma noorust ülistada ja vanainimesi parastada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind tõesti petetud ei ole. Olen oma silmaga näinud kevadel vaktsiini suurt kasutegurit (jaanuar-veebruar vaktsineerimata patsientidega hooldekodus, pidev haigestumine, karantiin, kaitseülikonnad, surmad; ning märts-aprill vaktsineeritutega, mitte ühtegi haiget, külastajad lubatud, hooldajatel vaid maskinõue, mitte enam kuulikindlat skafandrit) ja minuga sul sel teemal vaielda pole mõtet. Ela oma veidras eitusmullis, kui soovid.

Algul tõesti oli kasutegur suur, eriti hooldekodudes. Kuid varsti juba pool aastat see kõik enam ei päde, eriti tavaliste, noorte ja tervete inimeste puhul. Tõhustusdoosid ehk samuti korraks aitavad, nii paariks kuuks, kui sedagi. Milleks kõigile valimatult praeguste teadmiste ja tüve juures endiselt vaktsiini surutakse, on mulle täiesti arusaamatu. Vaktsiinipassiga inimeste eristamine veelgi arusaamatum, kuigi olen isegi veel viimased kuud passiomanik.

Kire oma passiga seni kuni kehtib siis. Varsti istud kodus ja kuskile ei pääse. Paras!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus