Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )

Teema: Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus

Postitas:
Kägu

Seda enam, kui vaktsineeritult haigussümptomid ei pruugi tõenäolisemalt avalduda ja endal ei ole aimugi, et nakatunud oled.

Selline täiesti asümptomaatiline inimene levitab kordades vähem viirust.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline täiesti asümptomaatiline inimene levitab kordades vähem viirust.

Palun viidet teadusuuringule. Mitte kellegi ARVAMUSELE, vaid tõestatud ja kontrollitud teadusuuringule.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline täiesti asümptomaatiline inimene levitab kordades vähem viirust.

Palun viidet teadusuuringule. Mitte kellegi ARVAMUSELE, vaid tõestatud ja kontrollitud teadusuuringule.

Mul teadusuuringut pole, aga on isiklik kogemus: neljast pereliikmest üks asümptomaatiliselt positiivne, aga ükski teine pereliige temalt nakkust ei saanud, kuigi jätkasime kodus tavalist igapäevaelu, üksteisest distantsi ei hoidnud. Kõik vaktsineeritud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline täiesti asümptomaatiline inimene levitab kordades vähem viirust.

Palun viidet teadusuuringule. Mitte kellegi ARVAMUSELE, vaid tõestatud ja kontrollitud teadusuuringule.

Mul teadusuuringut pole, aga on isiklik kogemus: neljast pereliikmest üks asümptomaatiliselt positiivne, aga ükski teine pereliige temalt nakkust ei saanud, kuigi jätkasime kodus tavalist igapäevaelu, üksteisest distantsi ei hoidnud. Kõik vaktsineeritud.

Mul on sarnane kogemus töökollektiivist, kus 3 süsti saanud ja hiljem selgunud, et haigestunud töötaja osales koosolekute päeval, kust käis läbi pea kogu ettevõtte töötajaskond, erinevatel kellaaegadel küll, aga see inimene suhtles kõigiga, osales pea kõigil koosolekutel. Mitte keegi (ja neid inimesi oli seal oma 30) ei haigestunud. Kõik kaastöötajad olid ka vaktsineeritud, kes 2 ja kes 3 süstiga.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis näiteks hambaarstil minu süstist?

Nakatumisrisk tuleb viia miinimumini.

Kas see, et üle poolte uutest nakatunutest on vaktsineeritud, näitab kuidagi, et vaktsineerimine vähendab nakatumis- ja nakatamisriski? Kuidas?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see, et üle poolte uutest nakatunutest on vaktsineeritud, näitab kuidagi, et vaktsineerimine vähendab nakatumis- ja nakatamisriski? Kuidas?

Kui nii küsid, siis jah, näitab küll. Kui kõigist Eesti inimestest 62% on täisvaktsineeritud, siis peaks ka haigestunutest sama protsent täisvaktsineerituid olema, kuid ei ole, on 51% (viimase nädala näitel). Mõju on palju väiksem kui varem, delta ajal, kuid täiesti olemas. Ja seda sa ju küsisidki, et kas on numbritest mõju näha. On küll.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see, et üle poolte uutest nakatunutest on vaktsineeritud, näitab kuidagi, et vaktsineerimine vähendab nakatumis- ja nakatamisriski? Kuidas?

Kui nii küsid, siis jah, näitab küll. Kui kõigist Eesti inimestest 62% on täisvaktsineeritud, siis peaks ka haigestunutest sama protsent täisvaktsineerituid olema, kuid ei ole, on 51% (viimase nädala näitel). Mõju on palju väiksem kui varem, delta ajal, kuid täiesti olemas. Ja seda sa ju küsisidki, et kas on numbritest mõju näha. On küll.

Kusjuures viimastel päevadel on kaalukauss jalle tagasi vajunud sinnapoole, et kolmandik vaktsineeritud ja 2/3 vaktsineerimata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures viimastel päevadel on kaalukauss jalle tagasi vajunud sinnapoole, et kolmandik vaktsineeritud ja 2/3 vaktsineerimata.

Vaatasin ka seda. Vaktsineeritud inimesed teevad tõhustusdoose, mistõttu Omicron neid enam kätte ei saa.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani leevendab. Suur nakatumine, kuid pigem kerge nohu/köha.

More than 80% of the population over the age of five have had two vaccinations and over 60% have been given a third booster dose.” Oleks meil vaktsineerimisega sama hästi, siis oleks ja piirangud kergemad, aga eestlastel on vaja ju lolli mängida Vabaduse platsil. Ja kui nüüd järgi mõelda, siis muu maailmaga võrreldes ei ole meil piiranguid ollagi. Ei saa aru neist vabaduse karjujatest- Eestis ei ole kellegi vabadusi piiratud. Kas tõesti raske mõelda teiste peale ja see vaktsiin ära teha.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis näiteks hambaarstil minu süstist?

Nakatumisrisk tuleb viia miinimumini.

Kas see, et üle poolte uutest nakatunutest on vaktsineeritud, näitab kuidagi, et vaktsineerimine vähendab nakatumis- ja nakatamisriski? Kuidas?

Vaktsiin ei vähenda nakatumist, vaid rasket ja/või surmaga lõppevat haigestumist. Keegi ei tea ette kui kergelt/raskelt ta koroona läbi põeb ja minu jaoks oli lihtsam vaktsineerida, sest ma ei soovi oma tervisega riskida. Kui juhtun raskelt põdema, siis ma ei soovi , et mu lapsed peaksid mi pärast muretsema, et kas emme jääb ellu v mitte

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nii küsid, siis jah, näitab küll. Kui kõigist Eesti inimestest 62% on täisvaktsineeritud, siis peaks ka haigestunutest sama protsent täisvaktsineerituid olema, kuid ei ole, on 51% (viimase nädala näitel). Mõju on palju väiksem kui varem, delta ajal, kuid täiesti olemas. Ja seda sa ju küsisidki, et kas on numbritest mõju näha. On küll.

See on ju olematu vahe sisuliselt? Te ilmselt puhuks mingi pool protsendipunkti ka õhku täis, et ikka viimse hingetõmbeni neid mõttetuid vaktsiine õigustada 😀

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures viimastel päevadel on kaalukauss jalle tagasi vajunud sinnapoole, et kolmandik vaktsineeritud ja 2/3 vaktsineerimata.

Vaatasin ka seda. Vaktsineeritud inimesed teevad tõhustusdoose, mistõttu Omicron neid enam kätte ei saa.

Järgmised kolm nädalat…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis näiteks hambaarstil minu süstist?

Nakatumisrisk tuleb viia miinimumini.

Kas see, et üle poolte uutest nakatunutest on vaktsineeritud, näitab kuidagi, et vaktsineerimine vähendab nakatumis- ja nakatamisriski? Kuidas?

Vaktsiin ei vähenda nakatumist, vaid rasket ja/või surmaga lõppevat haigestumist. Keegi ei tea ette kui kergelt/raskelt ta koroona läbi põeb ja minu jaoks oli lihtsam vaktsineerida, sest ma ei soovi oma tervisega riskida. Kui juhtun raskelt põdema, siis ma ei soovi , et mu lapsed peaksid mi pärast muretsema, et kas emme jääb ellu v mitte

Miks sa mingist aiaaugust vastad, mida kõik teavad niikuinii? Loe palun eestpoolt ka vestlus läbi, millest jutt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te räägite nakatunute protsendist või haigla omadest? Nakatunute seas on palju koolilapsi – haiged nad väga ei ole – aga ega nende seas väga palju vaktsineerituid ka ei ole.

Haiglasse raskes seisundis – kui sinna vaktsineerituid rohkem jõuaks, näitaks see, et ei aita isegi raske haigestumise korral. Vanuritele jm riskigruppidele – väga tore. Aga kas ka kõigi teiste vaktsineerimine NEID aitaks, vaevalt.

Need, kes seal haiglas on, pole ka need, kes protestidel käivad jne. Üks pudru ja kapsad teil siin kõik.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures viimastel päevadel on kaalukauss jalle tagasi vajunud sinnapoole, et kolmandik vaktsineeritud ja 2/3 vaktsineerimata.

Vaatasin ka seda. Vaktsineeritud inimesed teevad tõhustusdoose, mistõttu Omicron neid enam kätte ei saa.

Ja mida hirmsat täpselt minuga juhtuks kui omicron mind “kätte saaks” ????????? Kas tundub nagu haigus, mida iga hinna eest ja suvalist jama endale sisse süstides vältima peaks ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline täiesti asümptomaatiline inimene levitab kordades vähem viirust.

Palun viidet teadusuuringule. Mitte kellegi ARVAMUSELE, vaid tõestatud ja kontrollitud teadusuuringule.

Sinusegusele pole mõtet mingeid uuringuid saata, sest aru Sa neist nagunii midagi ei saa. Või millist tõestatud ja kontrollitud teadusuuringud Sa muidu nende paar kuud tagasi turule paisatud vaktsiinide kohta lugenud oled ???? Idi..t.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida hirmsat täpselt minuga juhtuks kui omicron mind “kätte saaks” ????????? Kas tundub nagu haigus, mida iga hinna eest ja suvalist jama endale sisse süstides vältima peaks ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Eks ta nii vist vahest olegi. Julge elada, julge surra.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusegusele pole mõtet mingeid uuringuid saata, sest aru Sa neist nagunii midagi ei saa. Või millist tõestatud ja kontrollitud teadusuuringud Sa muidu nende paar kuud tagasi turule paisatud vaktsiinide kohta lugenud oled

Ennem tapab liigne soola tarbimine, veinitamine, suitsetamine, töödeldud toidu tarbimine jne.

???? Idi..t.

koprolaalia?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsuse teadusnõukoja juht Toivo Maimets leiab, et koroonapassi kaotamine võtab inimestelt motivatsiooni minna vaktsineerima.

Kumb see nüüd on – teadus või poliitika?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsuse teadusnõukoja juht Toivo Maimets leiab, et koroonapassi kaotamine võtab inimestelt motivatsiooni minna vaktsineerima.

Kumb see nüüd on – teadus või poliitika?

rahastatud vastus.

ps: siiani ootan seda ülinakkavat viirust, no, raisk, ei tule ega ole seda kuskil:(((

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ps: siiani ootan seda ülinakkavat viirust, no, raisk, ei tule ega ole seda kuskil:(((

Ole õnnelik, kui ei tule. Minu isa käis eelmisel nädalal täpselt ühe korra kodust väljas – kodu lähedal poes. Õhtul, kui vähe inimesi on, mask ees, sups poodi ja kohe koju, ei mingit ühistransporti – ja nüüd on koroonas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kõige raskemalt põdenud omikroni ajal hoopis alaealised, mitte 70+ rühm. Mu teismeline isegi nii raskelt, et ei soovitaks ka seda omikroni endale igatseda. See on igasuguste populaarsushäälte otsijate helesinine unistus, et omikron on jube kerge tüvi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kõige raskemalt põdenud omikroni ajal hoopis alaealised, mitte 70+ rühm. Mu teismeline isegi nii raskelt, et ei soovitaks ka seda omikroni endale igatseda. See on igasuguste populaarsushäälte otsijate helesinine unistus, et omikron on jube kerge tüvi.

Kuidas neil alaealistel toitumisega lood on?

Igasuguse haiguse kulg saab tulla raskem, kui mingist ainest on puudus, või põletikulisus kõrge… Pole teie alaealisi poes näinud – ilmselgelt – aga nii palju, kui neid poodides näha on, siis lindile lendavad eranditult kartulikrõpsud, limonaadid, kummikommid… 🙂

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsuse teadusnõukoja juht Toivo Maimets leiab, et koroonapassi kaotamine võtab inimestelt motivatsiooni minna vaktsineerima. Kumb see nüüd on – teadus või poliitika?

Et ei olegi mikrobioloog, vaid hoopis käitumisteadlane? 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nügime ikka edasi inimesi, sest see on ju siin riigis fantastiliselt seda vaktsineerituse % tõstnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi neist raskelt põdenud alaealistest ei käi ise poes, seega ei lenda lindile kummikommid, krõpsud jms. Vastupidi – tegu on pigem peredega, kus toitutakse tavapärasest korralikumalt ja kergemalt/kergelt on pääsenud just need nö kartulikrõpsu-alaealised, kellel isegi täitsa ametlikult aineid puudu.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu teismeline isegi nii raskelt

Kas ta sattus haiglasse?

Arstid nimetavad igasugust sellist põdemist, et saab kodus ära põetud, kergeks haigestumiseks. Alles siis, kui otsapidi haiglasse jõuab, on raske põdemine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsuse teadusnõukoja juht Toivo Maimets leiab, et koroonapassi kaotamine võtab inimestelt motivatsiooni minna vaktsineerima. Kumb see nüüd on – teadus või poliitika?

Et ei olegi mikrobioloog, vaid hoopis käitumisteadlane? ????

Ta ju ka haridusminister olnud. Mees nagu orkester 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jätaksin oma lapse terviseandmed siiski enda teada. Sellega võib ju lohutada end, et äkki ta sõi mul krõpse ja limonaadi ja äkki ta ei sattunudki haiglasse, aga tõsiasi on see, et mitte keegi meist ei või kindel olla, kuidas ta lapsed, ise või vanemad koroonat põevad. See, et omikron on imekerge tüvi ja raskelt põevad ainult 60-70+ inimesed, on jutuks hea küll, aga elu käib ikka oma rada. Ka ühes klassis on neid, kes piirduvadki ainult positiivse testiga ja neid, kes põhjusega pikalt koolist eemal.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jätaksin oma lapse terviseandmed siiski enda teada. Sellega võib ju lohutada end, et äkki ta sõi mul krõpse ja limonaadi ja äkki ta ei sattunudki haiglasse, aga tõsiasi on see, et mitte keegi meist ei või kindel olla, kuidas ta lapsed, ise või vanemad koroonat põevad. See, et omikron on imekerge tüvi ja raskelt põevad ainult 60-70+ inimesed, on jutuks hea küll, aga elu käib ikka oma rada. Ka ühes klassis on neid, kes piirduvadki ainult positiivse testiga ja neid, kes põhjusega pikalt koolist eemal.

Okei, kardame ja läheme isoleerime metsa ennast kõik.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus