Esileht Kodunurk Lõpuni avanevate sahtlitega kummutid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lõpuni avanevate sahtlitega kummutid

Postitas:

mul oleks vaja osta lasteriiete jaoks kaks kummutit, kuid kõik, mida poes näppinud olen, on sellised, et sahtlid ei avane lõpuni (on kasutatud kõige odavamaid siine ilmselt). kui sügavus on 40-45, siis avades jääb sellest järgi üldse ainult 30-35 cm – no kuidas sealtkaudu asju sahtlisse toppida saaks?

kas mul on üldse lootust leida sellist kummutit või peabki tellima nt garderoobikappide tegijatelt?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 10:26; 19.02 16:16; 20.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mul on üldse lootust leida sellist kummutit või peabki tellima nt garderoobikappide tegijatelt?

Kindlsti on, aga sa ei taha seda enam osta, kui hinda kuuled.

Mina vahetaks tavalisel kummutil siinid ise ära, see 7€/per sahtel ju ei tapa. Esimene näide 100% avanevast siinist:
https://vbh24.ee/tooted/fgv-teleskoopsiin-bbs-2-300mm-vaikselt-sulguv-35kg-100-avanev-t1066935

Selliste siinide puhul peab KINDLASTI kummuti ka seina külge kinnitama, muidu tõmbab keegi kogu kupatuse endale peale ja asi muutub eluohtlikuks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 10:47; 19.02 16:38; 19.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrge Pesapuu kummut – sahtlid avanevad lõpuni ja tulevad väga lihtsalt välja samuti. Minu jaoks pluss, aga lastele ilmselt ei pruugi sobida.
On Sistrast ostetud kapp-kummut, sügavate sahtlitega ja kahel pool kapid riiulitega, täiesti lõpuni avanevad tugevad sahtlid ja mingi nipiga pole seda võimalik kaela tõmmata.
Ja on hästi odav Jyski kummut, sahtlid avanevad korralikult.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:13; 20.02 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlsti on, aga sa ei taha seda enam osta, kui hinda kuuled.

Mina vahetaks tavalisel kummutil siinid ise ära, see 7€/per sahtel ju ei tapa.

siis peab vist enne kuidagi kindlaks tegema, et siinide augud samas kohas ei ole? ma ei ole kindel, et kaasaegsesse mööbliplaati tehtud aukudesse mitu korda kruvi annab keerata.

Mul on kõrge Pesapuu kummut – sahtlid avanevad lõpuni ja tulevad väga lihtsalt välja samuti.

mida see pesapuu kummut täpselt võiks tähendada? tootja?

Ja on hästi odav Jyski kummut, sahtlid avanevad korralikult.

jyskis olen isegi käinud, polnud ühtegi, mis lõpuni lahti tuleks.

mul muidu lapsed suured, ei hakka keegi neid sahtleid mööda enam üles ronima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 10:26; 19.02 16:16; 20.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummutisahtlitel on siinide stopperid, mis takistavad sahtlitel 100% avanemist ja välja tulemist. Osta kummut, ära kokku pannes neid stoppereid sahtlitele pane ja kogu muusika.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis peab vist enne kuidagi kindlaks tegema, et siinide augud samas kohas ei ole? ma ei ole kindel, et kaasaegsesse mööbliplaati tehtud aukudesse mitu korda kruvi annab keerata.

Kui isegi on samas kohas, siis saab ju 5mm kõrvale uued augud teha. Ja vaevalt, et teleskoopsiinidel on samas kohas augud, mis tavalistel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 10:47; 19.02 16:38; 19.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummutisahtlitel on siinide stopperid, mis takistavad sahtlitel 100% avanemist ja välja tulemist. Osta kummut, ära kokku pannes neid stoppereid sahtlitele pane ja kogu muusika.

See muusika on see, et tõmbad sahtli 100% välja ja ta murdub su siinist maha.
Selleks, et 100% välja saaks tõmmata, on miinimum kolm siini üksteise sees.

Oletame, et kapp on 40cm ja 2x siini on 40cm tõmbad täiesti välja, arva, mis saab.

Kolmese siini puhul on 40+40+40-80=40
40/2=20 tähendab, et 20cm jääb igast otsast topelt.
Kolmese teleskoopsiini pilt: https://media.wuerth.com/source/eshop/stmedia/wuerth/images/std.lang.all/resolutions/category/576px/98120.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 10:47; 19.02 16:38; 19.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummutisahtlitel on siinide stopperid, mis takistavad sahtlitel 100% avanemist ja välja tulemist. Osta kummut, ära kokku pannes neid stoppereid sahtlitele pane ja kogu muusika.

See muusika on see, et tõmbad sahtli 100% välja ja ta murdub su siinist maha.
Selleks, et 100% välja saaks tõmmata, on miinimum kolm siini üksteise sees.

Mu Jyski kummutil pole 3 siini (2 on), välja saab tõmmata lõpuni ja 15 aasta jooksul pole miski murdunud. Sahtlid liiguvad vabalt, telliskive pole neisse paigutanud, siis vast murduksid küll.
Sistra mööblist ostetud kummutil on suured ja sügavad sahtlid, neil 3 siini, jooksevad lõpuni välja.
Pesapuu suurel täispudust kummutil on 3 täislaiuses sahtlit, nende kohal 2 pooles laiuses sahtlit ja kõige kõrgemal veel 3 sahtlit. Ja mitte ühelgi pole siine. Liiguvad soonte peal väga hästi, lõpuni.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:13; 20.02 02:05;
To report this post you need to login first.

Mu Jyski kummutil pole 3 siini (2 on), välja saab tõmmata lõpuni ja 15 aasta jooksul pole miski murdunud.

Naistele tuleb nii seletada: sul on huulepulk.
Tõmbad korgi nii lõpuni pealt ära, et 0,1mm jääb ülekatet. (see ongi lõpuni, sest kohe ju tuleb päriselt ära)
Kas kork seisaks veel horisontaalasendis selle huulepulga küljes?

Versus see, et tõmbad korgi ainult poole peale ära.
Aga nad ei pruugi isegi sellest aru saada, jauravad ikka edasi…

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:05; 20.02 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu Jyski kummutil pole 3 siini (2 on), välja saab tõmmata lõpuni ja 15 aasta jooksul pole miski murdunud.

Naistele tuleb nii seletada: sul on huulepulk.

Tõmbad korgi nii lõpuni pealt ära, et 0,1mm jääb ülekatet. (see ongi lõpuni, sest kohe ju tuleb päriselt ära)

Kas kork seisaks veel horisontaalasendis selle huulepulga küljes?

Versus see, et tõmbad korgi ainult poole peale ära.

Aga nad ei pruugi isegi sellest aru saada, jauravad ikka edasi…

Sa ei saa vist ise aru, millest sa räägid. Kui sa korgi ainult poolenisti pealt ära tõmbad, siis mismoodi sa huuli määrid, limpsid kuskilt korgi ja aluse vahelt või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui sa korgi ainult poolenisti pealt ära tõmbad, siis mismoodi sa huuli määrid,

Mis see huulemäärimine siia puutub?
Siinidest oli jutt.
Nagu huulepulk oleks üks siin ja kork teine siin. (noh, need ei ole just päris ühepikkused, aga samamoodi liiguvad teineteise sisse.

Tõega arvasid, et nüüd on aeg järsku huuli värvida?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:05; 20.02 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita sul sellist kummutit osta, millel sahtel käib lõpuni lahti ja mida saab kerge vaevaga ka täiesti välja võtta. Kui soovid niisugust endale magamistuppa, heakene küll, sa oled täiskasvanud inimene ja vast oskad seda endale mitte peale tõmmata. Kui sa tahad sellist panna lapse tuppa, siis on see väga halb idee, sest siis pead ikka pidevalt valvama seda, et laps seda välja ei kisu ja koos sahtli või halvemal juhul terve kummutiga uppi ei kuku. Vigastused garanteeritud.

Mul on kodus ka selline kummut, mille sahtlid küll avanevad lõpuni, aga mille sahtleid päris välja tõmmata ei saagi, stopperid on peal. See toode tarniti juba tehases kokkupanduna ja on spets lastemööbel, ümber ei kuku, varba peale ka ei kuku.

Teise kummutiga peab pidevalt ise jälgima seda, et lõpuni lahti ei tõmba, sest võib õnnetus juhtuda. See on tüütu, iga kord peab lapsele hüüatama, et ära tõmba nii lahti.

See kukkumiskindel lõpuni avanevate sahtlitega kummut on mul ostetus zipist.

Näiteks selline peaks olema nüüd niisugune, millel sahtlid avanevad lõpuni, aga mis tõmmates välja ei kuku.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:51; 21.02 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel kord, mul ei ole väikseid lapsi. (ei jõua end ära kiruda, et mingitest lasteriietest üldse rääkima hakkasin, totaalne möödapanek, sest need lapsed, kelle garderoobi sahtleid vaja on, on teismelised.)

nii ehk naa, mistahes kummut on võimalik kinnitada seina külge.

selline, millel sahtlitel üldse stoppereid ei ole, ei tule nagunii kõne alla. normaalsete sahtlitega kummutid on ju ka olemas, meil endalgi kodus mingist ammusest ajast. siine ju müüakse, nii et ei saa see asi päris kuritegelik ka olla, eks ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 10:26; 19.02 16:16; 20.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest need lapsed, kelle garderoobi sahtleid vaja on, on teismelised.)

A okei, no aga mine vaata sinna Zip mööblisalongi ka, seal on väga toredaid teismeliste komplekte. Kohapeal väljapanek on küll väiksem kui see, mida kataloogist juurde tellida saab, aga igal juhul saad aimu, mis laadi mööbel on.

Kummiteid on seal küll igale maitsele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:51; 21.02 16:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Lõpuni avanevate sahtlitega kummutid