Esileht Pereelu ja suhted Lõpuõhtu, kärgpere

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Lõpuõhtu, kärgpere

Postitas:

Eks paljude jaoks on see juba leierdatud teema. Aga siiski uuesti üks lugu. Laps lõpetab kooli. Mul on uus mees, eksmehel ka uus naine. Peale aktust on meie juures aias väike istumine. Muidugi on mu uus mees ka seal. Aga ma ei soovi, et eksmehe uus naine sinna tuleks. Me ei saa temaga mitte üks gramm läbi. Lapsega saab ta normaalselt läbi. Uus naine olevat öelnud, et tema sinna koosistumisele ei tule, aga eksmees ikka tahab, et ta tuleks. Ma kohe kardan, et kui see naine kohale tuleb, siis on selline pingeline õhkkond ja lapsele ei jää kooli lõpetamisest head mälestust. Loodan, et uus naine jääb ikka kindlaks ja ta ei tule peole. Aga selle peale ütles mu eksmees, kui sina ei taha, et minu naine sinna tuleb, miks siis sinu mees seal on. Ma ei saa ju öelda mehele, et ta kodust minema läheks, kuna mu eksmees tuleb sinna.

+12
-39
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:55; 18.06 19:53; 22.06 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on lapse sündmus ja las tema otsustab, keda ta sinna tahab. Laps muidugi ei taha kummalegi vanemale pettumust valmistada. Täiskasvanud hoidku oma egod koomale ja leidke mingi lahendus, mis kõigile sobib. Äkki teete ühe tähistamise sinu juures aias ilma isata ning järgmisel päeval isa korraldab lapsele koos uue naisega mingi muu tähistamise?

+54
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka absoluutselt ebanormaalne, kui täiskasvanud inimesed, mõlemad oma eluga edasi läinud, ei suuda ennast lapsele olulisel päeval mõneks tunniks kokku võtta! Mis tähendab ” ei saa temaga mitte üks gramm läbi”? Ei peagi ju läbi saama, ei pea sõbrustama, ei pea isegi vestlema pikemalt – viisakas saab ikka olla, eriti kui laps isa uue kaasaga kenasti läbi saab.
Aiapidu pealegi, vaba olemine, ega te seal kahekesi ole! Tere ikka suudad öelda, õnnesoovid vastu võtta ja öelda need tavapärased viisakused: astuge edasi, seal on see ja seal too, siit saab süüa ja sealt juua – kõik. Pingeliseks saab õhkkond ainult siis minna, kui võõrustaja ise selle pinge üles tõmbab. Laps on tubli olnud, vaeva näinud ja pingutanud, tal on tähtis ja oluline päev – ja ema ei suuda nii palju pingutada, et lapse rõõmuks seda päeva veel ilusamaks teha sellega, et on rõõmus ja lahe võõrustaja ning käitub kõigi külalistega ühtviisi kenasti?
Minu jaoks väga kummaline.
Lahutatud vanemate lastel on sellest lahkumineku ja uute eludega kohanemise ajast nagunii igasuguseid mälestusi, mis kõik pole kaugeltki meeldivad, aga on igaveseks mällu sööbinud. Miks ei võiks nende kõrvale nüüd söövitada ühte head ja ilusat mälestust perekondlikust koolilõpupeost, kus kõik tundsid end asjaosalisetena, keegi ei pidanud koju jääma / kodust ära minema – ja päevakangelane sai tunda, et ta on tõepoolest kõigi lähedaste poolt hoitud ja armastatud ja mõnus perepidu on ka kärgperega võimalik?

+66
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksmees oma naisega ja sinu uus mees lähevad istumisele, aga sina hoia eemale, kui käituda ei oska.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:45; 18.06 19:31; 18.06 20:24; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka enda koju ebameeldivaid inimesi ei soovi. Laps saab ju aru, kui tema ees võltsi etendust etendatakse, kus ema on õnnetu ja isa uus naine on kaasa trüginud peole, kus ta peo perenaise poolt oodatud ei ole. Mina teeks kaks erinevat sündmust. Lapse isa ja ta uus naine tehku oma aias teine pidu. Teemaalgataja uus mees on oma kodus, tema lahkuma sundimine pole üldse õigustatud. Elu on liiga lühike, et midagi hambad ristis teha või ebameeldivate inimeste ees head inimest etendada.

+11
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 17:57; 18.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prbe

Eksmees oma naisega ja sinu uus mees lähevad istumisele, aga sina hoia eemale, kui käituda ei oska.

Õige – kui teised suudavad normaalselt käituda – siis on prolbeem sinus ja parem kui sa ise kohale ei tule. Loeb see, mida laps tahab – kui ta soov on, et isa uus naine tuleb – siis ei ole sinul küll midagi keelata ega käskida.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 17:59; 18.06 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prbe

Eksmees oma naisega ja sinu uus mees lähevad istumisele, aga sina hoia eemale, kui käituda ei oska.

Õige – kui teised suudavad normaalselt käituda – siis on prolbeem sinus ja parem kui sa ise kohale ei tule. Loeb see, mida laps tahab – kui ta soov on, et isa uus naine tuleb – siis ei ole sinul küll midagi keelata ega käskida.

Sa ei tea ju tausta. Päris tihti on kahjuks eksmees koos uue naisega vana naise hinge s*******. See on nagu elu vaimse vägivallatsejaga, probleem on ju ainult ohvris, vägivallatseja endas probleemi ei näe. Ei saa öelda, et kui käituda ei oska, ära osale.

Alternatiiv on ka kogu sündmus enda kodust ära viia, siis ei peaks võõrustajana teenindama vähemalt ebameeldivat inimest. Tehke kohvikus lõuna. Õhtune aiapidu jäägu väiksemale seltskonnale.

+12
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 17:57; 18.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole, mis oli või on. Kõige tähtsam on laps ja lapse pärast peaks suutma paar tundi ebameeldivat inimest viisakalt taluda küll. Lapse jaoks on tähtis, et kohal oleksid kõik temale olulised inimesed ja vanemate uued partnerid on lapse jaoks olulised, sest nad on suur osa lapse elust nii praegusest kui tulevasest. Lapsele jääb kindlasti peost parem mälestus, kui ta näeb, et tema ema tema pärast püüab isa uue naisega paar tundi ühes lauas istuda, kui sellest, et too naine ema kiusu pärast tulemata jäi. Mis saab kui laps pulmi peab?

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole, mis oli või on. Kõige tähtsam on laps ja lapse pärast peaks suutma paar tundi ebameeldivat inimest viisakalt taluda küll. Lapse jaoks on tähtis, et kohal oleksid kõik temale olulised inimesed ja vanemate uued partnerid on lapse jaoks olulised, sest nad on suur osa lapse elust nii praegusest kui tulevasest. Lapsele jääb kindlasti peost parem mälestus, kui ta näeb, et tema ema tema pärast püüab isa uue naisega paar tundi ühes lauas istuda, kui sellest, et too naine ema kiusu pärast tulemata jäi. Mis saab kui laps pulmi peab?

Kärgperenduse tõttu jäävad paljud pulmad pidamata või siis abiellutakse ilma seltskonnata, vaid kahekesi. Räägin oma elu põhjal, abiellusime ka ilma vanemate ja sõprade juuresolekuta. Kuna mehe isa on ome pere lõhkunud ja isa uut naist me seal nagunii näha poleks soovinud, lisaks mehe emaga koos ühte ruumi nad ei mahugi (emal tulevad siiani pisarad silma juhtunut meenutades), siis leidsime, et parem olla uhkelt ilma kui sitalt saanud.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:02; 20.06 21:54; 23.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole, mis oli või on. Kõige tähtsam on laps ja lapse pärast peaks suutma paar tundi ebameeldivat inimest viisakalt taluda küll. Lapse jaoks on tähtis, et kohal oleksid kõik temale olulised inimesed ja vanemate uued partnerid on lapse jaoks olulised, sest nad on suur osa lapse elust nii praegusest kui tulevasest. Lapsele jääb kindlasti peost parem mälestus, kui ta näeb, et tema ema tema pärast püüab isa uue naisega paar tundi ühes lauas istuda, kui sellest, et too naine ema kiusu pärast tulemata jäi. Mis saab kui laps pulmi peab?

Kärgperenduse tõttu jäävad paljud pulmad pidamata või siis abiellutakse ilma seltskonnata, vaid kahekesi. Räägin oma elu põhjal, abiellusime ka ilma vanemate ja sõprade juuresolekuta. Kuna mehe isa on ome pere lõhkunud ja isa uut naist me seal nagunii näha poleks soovinud, lisaks mehe emaga koos ühte ruumi nad ei mahugi (emal tulevad siiani pisarad silma juhtunut meenutades), siis leidsime, et parem olla uhkelt ilma kui sitalt saanud.

Eks me vaata, mis juttu sa räägid, kui ise lahutad ja lapsel pulmad tulevad.

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:45; 18.06 19:31; 18.06 20:24; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Uus naine minu eelnevalt abielu ei lõhkunud. Olin ise see, kes mehe maha jättis. Aga muid kärgpere probleeme tekkis ja kuidagi see suhtlus läks väga halvaks. Ja kuna eelnevad asjad on lahendamata, siis ongi kogu olukord nagu vulkaan, mis võib kohe purskama hakata. Eeldan muidugi, et ta peol midagi ütlema ei hakkaks. Lihtsalt vanad pinged oleks kohe õhus, kui uus naine kohale ilmuks.

+4
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:55; 18.06 19:53; 22.06 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne-kui uus naine on keegi, kellega minu selja taga susserdati, enne kui lahkuminek toimus-siis ei ole ta oodatud. Kui mitte-siis ma ei näe mingit põhjust mitte läbi saada, seda enam, et lapsele ta meeldib.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:56; 22.06 19:00; 22.06 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muid kärgpere probleeme tekkis ja kuidagi see suhtlus läks väga halvaks.

Millised võiks küll olla kärgpere probleemid, millega lapse isal pole mingit pistmist (temaga ju “pingeid” polevat), aga isa uus naine on suur süüdlane?
Saa üle oma “pingetest”!

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saaks palju lihtsamalt neid asju teha kuskil neutraasel pinnal, minge vabaõhukohvikusse, tehke piknik vms, ei pea ebameeldivat inimest oma kodusel pinnal taluma, aga tegelikult ära kannatada võiksid need paar tundi viisakusest siiski. Kõik ei keerle sinu ümber, see on lapse pidu ja tema jaoks on ok, et mehe uus naine sinna tuleb, siis nii on.

Ma saan aru, on ikka äge tunne küll, kui eksmees järgi annab ja oma naise sinu tahtel koju jätab, eksole. Aga milleks sul seda vaja on? Sul on võimalus olla üle sellisest jamast, olla vähemalt viisakas paar tundi kellegi vastu, kellest sa suuremat ei pea. Täiskasvanud inimene ka ei saa oma ego niipalju painutatud, et teise pidu (omaenese lapse pidu) ära ei rikuks, see on lihtsalt lapsik.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 20:24; 21.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muid kärgpere probleeme tekkis ja kuidagi see suhtlus läks väga halvaks.

Millised võiks küll olla kärgpere probleemid, millega lapse isal pole mingit pistmist (temaga ju “pingeid” polevat), aga isa uus naine on suur süüdlane?

Saa üle oma “pingetest”!

Ikka soov omada nii endist kui praegust meest.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:45; 18.06 19:31; 18.06 20:24; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule. Te ei plaani ju ühist puhkusereisi, vaid paaritunnist koosistumist. Katad laua, oled uhke lapse ja iseenda üle. Sest sa suudad olla viisakas, meeldiv ja külalislahke ka selle inimese vastu, keda sa oma ideaalmaailmas külla ei kutsukski.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah, tuttav olukord. Mõistan sind, teemaalgataja. Minu jaoks on pidu rikutud, kui seal on isikuid, keda ma ei talu.
Kaks pidu on hea mõte. Ema perega ja isa perega. Miks peab isa oma uue naisega eelmise naise koju ronima?

+5
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah, tuttav olukord. Mõistan sind, teemaalgataja. Minu jaoks on pidu rikutud, kui seal on isikuid, keda ma ei talu.

Kaks pidu on hea mõte. Ema perega ja isa perega. Miks peab isa oma uue naisega eelmise naise koju ronima?

See ei ole ju sinu pidu, vaid lapse pidu. Iga peetakse ennast maailmanabaks, kelle ümber käib tants ja trall, kusjuures ema uus mees võib tulla, aga isa uus naine mitte.
Olen käinud pulmas, kus on ämmal ja äial olid uued kaaslased, omavahel visati nalja, kõik rõõmustasid noorpaari üle, mitte ei vedanud vingu. Ausalt – võiks ikka üle saada lahkuminekust, ärge tulge ütlema, et mees on 100% süüdi ja ärge tehke endast ohvreid.

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 17:59; 18.06 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, no ausalt lasteaed. Mis vahet sel on, et kes sulle meeldib või ei meeldi, neela see üks päev alla ja ela üle. Kuidas sa lapsevanemana küll aru ei saa, et see on lapse päev, mitte sinu ja kui laps saab isa naisega hästi läbi ja see on lapse lõpetamine, mitte sinu, siis laps otsustabki, et kes tema lõpetamist tähistama tulevad.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kärgperes lahendatud asjad nii: aktustel, avalikel üritustel käivad laste bioloogilised vanemad (ilma oma uute kaaslasteta),laste peod ja ütitused on eraldi- mina tähistan koos oma uue abikaasa ja endapoolsete sugulastega lapse elusündmusi, lapse isa teeb eraldi istumised enda uue elukaaslase ja nendepoolsete sugulastega.
Esimestel aastatel proovisime ka ühendada, aga pingeid oli liiga palju ja ei saanud keegi nautida lapse jaoks olulisi päevi. Niimoodi toimib meil see ideaalselt juba aastaid 🙂

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil läksid ka eksmehe ja tema naisega asjad väga koledaks. Mina nendega ei suhtle, aga lapsed suhtlevad niipalju kui soovivad, käivad külas jne.
Lapsele tähtsal üritusel aga pigistaksin ma enda suu ja iseloomu kinni. See on lapse päev. Mõned viisakusväljendid ikka suudaksin vahetada, suudaksin ka nägusid tegemata olla. Lapsed on mulle tähtsamad kui kõik muu jura elus kokku.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 07:34; 19.06 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka enda koju ebameeldivaid inimesi ei soovi. Laps saab ju aru, kui tema ees võltsi etendust etendatakse, kus ema on õnnetu ja isa uus naine on kaasa trüginud peole, kus ta peo perenaise poolt oodatud ei ole. Mina teeks kaks erinevat sündmust. Lapse isa ja ta uus naine tehku oma aias teine pidu. Teemaalgataja uus mees on oma kodus, tema lahkuma sundimine pole üldse õigustatud. Elu on liiga lühike, et midagi hambad ristis teha või ebameeldivate inimeste ees head inimest etendada.

Miks peaks ema seepärast õnnetu olema? Tal on tore perekond, armastav mees, laps lõpetas kooli, ilm on ilus, aiapidu, jne Kui kohtuda inimesega, kes sulle ei meeldi, ega see kohe õnnetuks tee.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, täiskasvanud inimene hoiad lihtsalt oma tunded vaos. See on sinu lapse tähtis sündmus, mitte sinu. Ära riku mossitamisega tema tähtsat päeva ära. Loomulikult tulevad sinna mõlemad pered ja loomulikult suhtuvad täiskasvanud inimesed üksteisesse sellisel üritusel viisakalt, isegi kui keegi ei meeldi. Sinu antipaatia eksmehe naise vastu ei ole antud juhul tähtis, tähtis on laps ja draamadeta mälestus sellest päevast. Ja sundida laps iga kord osalema kohustuslikult kahel peol, sest tema vanemad ei saanud partnerivalikuga õigel ajal hakkama, on ikka paras egoism.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:49; 19.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, miks isa uus naine peaks üldse minema mehe lapse kodusele lõpupeole? ok, kooli juurde lilli tooma, kus on palju rahvast, on mõistetav, aga mehe eksi koju?
mina uue naisena ei kujuta üldse ette, mis ajend sellisel külaskäigul oleks. kui omavahel saadaks väga hästi läbi, käidaks pereti muul ajal ka külas jne, siis küll. aga kui suhted on niigi keerulised, miks ma peaks minema mehe eksi koju külla?
mehe kutsest jääb mulje, et mees ei tunne end seal hästi eksnaise uue mehe seltsis ja tahaks endale uut naist toeks, aga uue naisena mina ei läheks sinna pingeid tekitama

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll kogemust pole, aga kui ma seda olukorda ette kujutaks, kuidas ma ise asja lahendaks, siis eksnaisena pakuks mulle isegi kerget naudingut see, kui suudan oma kodus eksmehe naise sõbralikult vastu võtta ja kõigest üle olla.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vanad naised olete ikka ühed õelusekotid. Lihtsalt niisama “mulle ei meeldi ja mina käsin poon ja keelan”. Ja selline suhtumine ei ole ainult siis,kui uus naine on mehe üle löönud, vaid selline suhtumine on isegi siis, kui see vana naine on ise uue mehe juurde jooksnud.

See on armukadedus – mitte mehe-naise suhte pärast, vaid, et mees ei olegi enam alati tema lapse päralt, et ta ei saa alati meest kutsuda, kui abi vaja, et ta ei saa last alati mehe juurde saata, sest äkki mehel olid juba teatripiletid ostetud jne.

meie kärgperes näiteks, saba ainult üks minu ja mehe lastest käia oma poolvenna sünnipäeval, sest et mina ka väidetavalt mehe eksile misiganes põhjusel ei meeldi, aga kui mõlemad väikesed lapsed kaasa anda, ei jääks mehel enampoja jaoks üldse aega vaid jookseks ainult 2 lasteaia lapse järel. Kaasa läheksin ju justnimelt lapsehoidjaks, et mees saaks ka pojaga rääkida natuke. Miks ma ei meeldi? ei teagi, ma olen täpsel tühe korra selle naisega rääkinud, lahus olid nad juba üle 2 aasta, kui meie tutvusime, seega jumal seda teab, mida ta on välja mõelnud – nii palju olen küll kuulnud just mehe pojalt, et on mind palju klatšinud, mind isegi tundmata 😀 Imelikud inimesed olete te vanad naised, seda ma ütlen.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 10:21; 19.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tulevad sinna mõlemad pered ja loomulikult suhtuvad täiskasvanud inimesed üksteisesse sellisel üritusel viisakalt, isegi kui keegi ei meeldi.

Loomulikult ei tule minu korraldatud peole ei see mees, kes meid maha jättis, ega tema kallim.

Kui nad tahavad lapsega koos pidutseda, teevad ise peo, eeldusel, et laps üldse seda soovib.

Aktusele tulgu, kes tahab, nendega ei pea kokku puutuma seal, veelvähem teesklema, et meil on tore terviklik perekond.

Ja ma ei saa aru, mis “lapse päevast” siin jahutakse, kui seesama laps jäeti isa poolt maha. Arutasin tütrega, mitte ükski laps ei taha, et need läbi elatud ja mingil määral juba unustatud pingelised suhted koduõuele tagasi toodaks, et talle “rõõmu teha”.

Aga mis siis saba, kui mees teebki peo, samal päeval ja laps otsustab hoopsi minna oma isa korraldatud peole? Selle peale ei tule, et asi võiks ka nii laheneda? Miks te emad arvate, et teil on kuidagi rohkem õigust otsustada, veel nii suure lapse üle, kes lõpetab juba kooli.

Õppige olema normaalsed inimesed ja siis ei ole ka kärgperendus enam mingi probleem. Kärgperendus “ajabki oksele” seetõttu, et inimesed ei oska selles olukorras enam mõistlikultkäituda ja arvavad, et elu peab olema üks pidev võitlus, koguaeg vaja tõestada, kes on kõvem, kellel on õigus, selmet lihtsalt elada

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 10:21; 19.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul viskas 25-aastaselt lõplikult üle see eraldi pidude-sündmuste teema. Ja nüüd ongi nii, et nendega, kes elavad veel ühes linnas, tähistan sünnipäeva koos. Kes ei taha, ei pea tulema. Ema pere, kes elab mulle lähemal, tuleb ise külla. Mina ei taha oma vanemate pärast mööda Eestit ringi tuuritada iga paari kuu tagant ning iga jumala sündmust kaks korda tähistada. Ei taha. Ei viitsi.

Olge valmis selleks, et teigi lastele ühel hetkel enam ei meeldi kõike topelt tähistada.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainuke, kes uue naise kohaletulemist tahab on ju eksmees. miks siin uut naist ja eksnaist süüdistada, ilmselt on uus naine selgrooga inimene- ei tule kohale ja kõik. seega küsimus on ainul eksmehes. miks ta lapse tähtsa päeva puhul vägikaigast veab, ma ei saa aru. tulgu ja olgu paar tunnikest ilma, et uuel naisel pidevalt kätt põlvel hoiaks!

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainuke, kes uue naise kohaletulemist tahab on ju eksmees. miks siin uut naist ja eksnaist süüdistada, ilmselt on uus naine selgrooga inimene- ei tule kohale ja kõik. seega küsimus on ainul eksmehes. miks ta lapse tähtsa päeva puhul vägikaigast veab, ma ei saa aru. tulgu ja olgu paar tunnikest ilma, et uuel naisel pidevalt kätt põlvel hoiaks!

Mina arvan, et kõige rumalam, mida teha, on enda poolt sudima hakata. Kui tütar ei taha isa naist sinna peole siis tütar ütleb seda isale. Peaasi et ta ei tunne survet, et peab sinu meeleheaks hakkama mitut pidu pidama. See on väga kurnav kui oled kahe kakleva osapoole vahel ja püüad mõlemale meele järgi olla. Ära tee seda oma lapsele. Kui lapsel endal on ka selle naisega kana kitkuda, on teine asi aga kui see on sinu poolt sugereeritud “kohustus” teda vihata, siis on see halb.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:49; 19.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõpuõhtu, kärgpere