Esileht Pereelu ja suhted Lõpuõhtu, kärgpere

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Lõpuõhtu, kärgpere

Postitas:

See pidu võiks olla siiski lõpetaja seisukohast.
Kui tema jaoks on isa uus naine aksepteeritud ja sobilik, siis emana ma võtaks enda kokku, kutsuks mõlemaid (kui naine ise ei tule, on tema otsus) ja väldiks omalt poolt lapse peole pingete tekitamist, kui naine siiski tuleb. Nagu isegi ütled, sina ise alustasid selle laialiminekuga, see naine ei puutunud üleüldse teie pere lõhkumisse ning sul endal ju ka uus mees. Laps võiks sulle samamoodi öelda, et sina algatasid pere laialimineku ning su uus mees ei sobi tema peole. Mul endal hakkaks piinlik enda käitumise üle, kui oma laps suudab täiskasvanulikumalt asjadesse suhtuda, kui ise, sest tundub, et aksepteerib su meest ja isa uut naist, kuigi tema oma isa ja ema enam koos ei ole ja see ei muutu. Ja kohal võiksid sel juhul olla mõlemad “uued”, sest ilmselt on lahku mindud ammu, laps on nii ema, kui isaga koos olles paratamatult puutunud ka “uutega” kokku ning ilmselt natuke on ka nemad olnud ikkagi selle lapse kõrval.
Iseasi, kui laps ise ka ei sooviks (ja ei oleks normaalseid suhteid), aga siis tuleks nii lapsel, kui sinul isaga see teema üle rääkida.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga eksmees ikka tahab, et ta tuleks.

Sel eksmehel on siiani mingi probleem.

Ta pole suutnud lahti lasta ja vajab endale mingit tuge kõrvale. Naine võib tal isegi normaalne olla (kuna polnud paremat meest võtta) ja otsustas mitte liituda.

Teades kõike seda, mina vist kannataks ära.
No pole ju ka ilus, kui isa on üksi ja oma püksid täis teeb; las see turva siis olla tal kaasas.
Sõu wuat, sa ei pea selle naisega seal vennastuma hakkama. Pigem las teeb midagi kasulikku, kui juba tuli. (koristab soolase nõud vms) Võibolla hakkate isegi läbi saama.

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 12:32; 19.06 16:54; 20.06 10:59; 21.06 01:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tulevad sinna mõlemad pered ja loomulikult suhtuvad täiskasvanud inimesed üksteisesse sellisel üritusel viisakalt, isegi kui keegi ei meeldi.

Loomulikult ei tule minu korraldatud peole ei see mees, kes meid maha jättis, ega tema kallim.

Kui nad tahavad lapsega koos pidutseda, teevad ise peo, eeldusel, et laps üldse seda soovib.

Aktusele tulgu, kes tahab, nendega ei pea kokku puutuma seal, veelvähem teesklema, et meil on tore terviklik perekond.

Ja ma ei saa aru, mis “lapse päevast” siin jahutakse, kui seesama laps jäeti isa poolt maha. Arutasin tütrega, mitte ükski laps ei taha, et need läbi elatud ja mingil määral juba unustatud pingelised suhted koduõuele tagasi toodaks, et talle “rõõmu teha”.

Teemaalgatajal ei ole ju sellist ajalugu.
Siin ongi kaks normaalset lahendust:
1. Kaks eraldi pidu, kui ikka üldse ei klapi – no näiteks on see sinu variant
2. Üks pidu ja kõik neelavad lapse peol oma antipaatia alla.
Selline variant, et “mina teen peo ja teda ei taha” ei ole viisakas.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te sellele ei ole mõelnud, et äkki see uus naine ise ka ei taha vana naise koju ronida? Mina ei tahaks minna inimese juurde, kellega mul on vastastikune antipaatia. Mulle jääb teemaalgatusest mulje, et mees ise tahab omale millegipärast lapsehoidjat kaasa. Suhelgu parem oma lapsega sel üritusel.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te sellele ei ole mõelnud, et äkki see uus naine ise ka ei taha vana naise koju ronida?

Muidugi oleme mõelnud.

Me oleme isegi sellele mõelnud, et perekoolikas ronib igale poole ja normaalne inimene läheb vähestesse kohtadesse.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 12:32; 19.06 16:54; 20.06 10:59; 21.06 01:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madal enesehinnang ja armukadedus, muud ei midagi.
Kas kardad, et eksmees on sust ülesaanud? Või tahaksid veel eksmehega kaelast kinni nutta?
Eksmees kutsutakse kartulisalatit oma koju sööma, aga ilma elukaaslaseta. Mis asi see nüüd on siis? Kellele seda teatrit tehakse?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga eksmees ikka tahab, et ta tuleks.

Sel eksmehel on siiani mingi probleem.

Ta pole suutnud lahti lasta ja vajab endale mingit tuge kõrvale. Naine võib tal isegi normaalne olla (kuna polnud paremat meest võtta) ja otsustas mitte liituda.

Teades kõike seda, mina vist kannataks ära.

No pole ju ka ilus, kui isa on üksi ja oma püksid täis teeb; las see turva siis olla tal kaasas.

Sõu wuat, sa ei pea selle naisega seal vennastuma hakkama. Pigem las teeb midagi kasulikku, kui juba tuli. (koristab soolase nõud vms) Võibolla hakkate isegi läbi saama.

Aga väga huvitav, miks teemaalgataja võib sellel lapse peol oma uue kaaslasega olla ja lapse isa ei või?
Miks tal peab probleem olema? See uus naine on tema pere ja ka laps on tema pere, nad tahavad koos lapsele tähtsat päeva tähistada. Pulma ka ei tohiks see uus naine tulla, kuna teemaalgatajale ei meeldi või? Ma ei saa sellest loogikast aru kui aus olla. Mul jäi teemaalgatusest mulje, justkui TA on armukade, et mehel on uus naine.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 07:34; 19.06 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb teema. Mõtleme pulmadele ja probleem ongi, et mehe vanemad ei salli üksteist. Ei saa ju valida, kumba kutsuda. Ei saa ju pulmi 2 korda teha. Väga nõme, mina küll oma poja pulma minemata ei jätaks… Elaks selle ühe päeva üle ja tunneks lapse üle ja lapsega koos rõõmu!
Nüüd ongi, et kas siis üldse teha kahekesi (no kuidas sa ei kutsu vanemaid tavapulma, ja teine asi – mina tahaks ikka oma vanemad kutsuda). Mulle tundub kurb, kui mina enda omad kutsun ja mees enda omi ei kutsu, või noh, kutsub, aga nad ei tule. Kurb ju. Ärge tehke oma lastele nii, suruge uhkus alla ja kannatage ära, mõelge oma lapse toreda päeva peale!

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 21:19; 20.06 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korraldage pidu hoopis neutraalsel pinnal, nt kohvikus.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidudel tuleb hoida 2+2 distantsi. Võta siis eestlaslik 5+5 ja mure lahendatud.

Aga tõsisemalt, arvestaks lapse arvamusega. Kui tema soovib kõiki oma peol näha, unustaks oma vaenu selleks õhtuks ära.
Palju see laps neid koole ikka lõpetab et kogu aeg selliseid pidusid korraldama peaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb teema. Mõtleme pulmadele ja probleem ongi, et mehe vanemad ei salli üksteist. Ei saa ju valida, kumba kutsuda. Ei saa ju pulmi 2 korda teha. Väga nõme, mina küll oma poja pulma minemata ei jätaks… Elaks selle ühe päeva üle ja tunneks lapse üle ja lapsega koos rõõmu!

Nüüd ongi, et kas siis üldse teha kahekesi (no kuidas sa ei kutsu vanemaid tavapulma, ja teine asi – mina tahaks ikka oma vanemad kutsuda). Mulle tundub kurb, kui mina enda omad kutsun ja mees enda omi ei kutsu, või noh, kutsub, aga nad ei tule. Kurb ju. Ärge tehke oma lastele nii, suruge uhkus alla ja kannatage ära, mõelge oma lapse toreda päeva peale!

See on ju elu. Mida toredat “lapse” (abielluja on tegelikult vast ikka täiskasvanu) jaoks on teadmises, et ema-isa tulid küll kohale ja teevad head nägu, kuid sisimas on pinges, stressis ning ootavad pikisilmi seda, et üritus ometi juba läbi saaks.

Võtke elu sellisena nagu see on, laske inimestel tunda omi tundeid, teha omi valikuid ja ärge üritage neid vägisi mingile piltpostkaardile manipuleerida “laste nimel”.

Teemaalgataja, see on mehe probleem, mitte sinu. Ära tee sellest enda probleemi. Otsustagu mees, kas tuleb üksi või ei tule üldse. Mõlemal juhul saab mees oma seltskonnaga lapsele teise peo lisaks korraldada, kui soovib. Austa iseennast ja oma soove. Sinu kodu, sinu reeglid. Kui praegu on nii, siis on nii. Mõne aasta pärast ehk tunned juba teisiti ja siis ongi teisiti. Õpetadki lapsele oma eeskujuga, et elust saab rõõmu tunda igal moel, ei pea olema “kõikvägisikooshambadristinaeratusnäolklantspilt”. Ole ise rõõmus ja on ka laps rõõmus. Tähtis on emotsioon, mitte kohalviibijate arv.

No 20 aastat peale lahutust võiks ju suuta eluga edasi minna. Ma lihtsalt ei kujuta ette, et ma oma poja pulma/lõpetamisele/kuhuiganes ei läheks, lihtsalt kuna seal on mingi mind närvi ajav inimene. Lähen ju lapse pärast, ei pea juttu rääkimagi selle inimesega. Räägin siis lapsega, endapoolsete sugulastega, lapselastega kui juba on nt.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 21:19; 20.06 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidudel tuleb hoida 2+2 distantsi.

Kovidioot küsib: Miks?

https://www.err.ee/1103481/valitsus-loobub-2-2-reegli-kohustuslikkusest

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 12:32; 19.06 16:54; 20.06 10:59; 21.06 01:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prbe

Eksmees oma naisega ja sinu uus mees lähevad istumisele, aga sina hoia eemale, kui käituda ei oska.

Õige – kui teised suudavad normaalselt käituda – siis on prolbeem sinus ja parem kui sa ise kohale ei tule. Loeb see, mida laps tahab – kui ta soov on, et isa uus naine tuleb – siis ei ole sinul küll midagi keelata ega käskida.

No vaevalt lapse SOOV on isa uut naist peole kutsuda, vaevalt nad nüüd nii sõbrad on. Tal ei ole isa uue kaasa vastu midagi ja see naine käib isaga kokku, seal ei ole lapse jaoks midagi arutada. Ja lapse ema jaoks ka. See on siiski lapse tähtpäev.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah. Ma muidugi ei tunne neid konkreetseid inimesi, aga väga võimalik, et kui teemaalgataja ei oleks rõhutatult öelnud, et lapse isa tulgu üksi, ei oleks teemat üldse olemas. Lapse isa on häiritud, et teda nii rõhutatult ilma kaaslaseta kutsutakse ning seepärast nõuabki õigust koos naisega tulla. Puhas võimuvõitlus. Oleks teemaalgataja lihtsalt öelnud, et lapse lõpetamine on sel ajal ning pärast väike tähistamine meie kodus, ilma naist mainimata, oleks isa naine ilmselt ise arvanud et ta parem ei tule kaasa ning isa ei oleks ka oma naist vägisi sundima hakanud. Teemaalgataja alustas võimuvõitlust, millele mees kohe vastu võitlema hakkas ning nüüd kahe lolli pärast kannatavad laps, kelle peost on tehtud lahinguväli ning isa uus naine, kes tegelikult ei tahagi kaasa tulla, aga mees nõuab, et tuleks, sest nii saab eksnaisele koha kätte näidata. Kas tõesti täiskasvanud inimesed ei suuda täiskasvanud olla, mis teil viga on?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 12:46; 22.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik teema, endalgi see käsil. Mehe lapsed veel koolilapsed, lasteaia lõpetamisel köis mees üksi kohal lasteaias, peole ei läinud edasi, sest ei tahtnud. Mina sinna kaasa muidugi ei läinud, sest see pole minu laps ja me ei ela igapäevaselt koos. Tähistasime oma perega kui laps jälle isal külas oli. Aga kui lapsed suuremad ja tulevadki pulmad. Ma ei tea, mina sinna ikka minna ei tahaks, ja samas ma tean et mu mees ka sinna ei tahaks üksi minna pidutsema kui kohal on eksnaine koos oma suguvõsa ja tema uue mehe suguvõsaga. Jah, teoorias lähed lapse pulma, võta end kokku lapse pärast , laps ei pea kannatama. Aga reaalsus on ju see, et pere on lõhki, last on kasvatanud teine mees. Kohtutakse küll aga see pole ikka üldse see mis igapäevaselt koos elamine. Kahju on kohe kõigist.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 15:38; 21.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik teema, endalgi see käsil. Mehe lapsed veel koolilapsed, lasteaia lõpetamisel köis mees üksi kohal lasteaias, peole ei läinud edasi, sest ei tahtnud. Mina sinna kaasa muidugi ei läinud, sest see pole minu laps ja me ei ela igapäevaselt koos. Tähistasime oma perega kui laps jälle isal külas oli. Aga kui lapsed suuremad ja tulevadki pulmad. Ma ei tea, mina sinna ikka minna ei tahaks, ja samas ma tean et mu mees ka sinna ei tahaks üksi minna pidutsema kui kohal on eksnaine koos oma suguvõsa ja tema uue mehe suguvõsaga. Jah, teoorias lähed lapse pulma, võta end kokku lapse pärast , laps ei pea kannatama. Aga reaalsus on ju see, et pere on lõhki, last on kasvatanud teine mees. Kohtutakse küll aga see pole ikka üldse see mis igapäevaselt koos elamine. Kahju on kohe kõigist.

Minu mees ei läinud üldse lapse lasteaia lõpetamisele. Pole teab mis oluline sündmus ja kõigil oma elud. Lisaks see, et nad kohtuvad suhteliselt harva ja siis poleks lapsele lõpetamisest muud mälestust jäänud kui et isa tuli peole.
Selles on sul õigus, et pered lõhki ja suhted jahenevad. Kasvatabki teine mees ja on rohkem isa kui see tõuisa.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:02; 20.06 21:54; 23.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei läinud üldse lapse lasteaia lõpetamisele. Pole teab mis oluline sündmus ja kõigil oma elud. Lisaks see, et nad kohtuvad suhteliselt harva ja siis poleks lapsele lõpetamisest muud mälestust jäänud kui et isa tuli peole.

Ja nüüd on siis lapsel lõpetamisest mälestus, et isa EI tulnud peole. Nunnu.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 23:14; 21.06 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nüüd on siis lapsel lõpetamisest mälestus, et isa EI tulnud peole. Nunnu.

See on mingi uute naiste teema vist.
Päris õudne, jah.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 12:32; 19.06 16:54; 20.06 10:59; 21.06 01:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik teema, endalgi see käsil. Mehe lapsed veel koolilapsed, lasteaia lõpetamisel köis mees üksi kohal lasteaias, peole ei läinud edasi, sest ei tahtnud. Mina sinna kaasa muidugi ei läinud, sest see pole minu laps ja me ei ela igapäevaselt koos. Tähistasime oma perega kui laps jälle isal külas oli. Aga kui lapsed suuremad ja tulevadki pulmad. Ma ei tea, mina sinna ikka minna ei tahaks, ja samas ma tean et mu mees ka sinna ei tahaks üksi minna pidutsema kui kohal on eksnaine koos oma suguvõsa ja tema uue mehe suguvõsaga. Jah, teoorias lähed lapse pulma, võta end kokku lapse pärast , laps ei pea kannatama. Aga reaalsus on ju see, et pere on lõhki, last on kasvatanud teine mees. Kohtutakse küll aga see pole ikka üldse see mis igapäevaselt koos elamine. Kahju on kohe kõigist.

Arusaamatu, miks abiellutakse inimesega kellega pärast lahutust ei suudeta sõbraks või vähemalt neutraalseks tuttavaks jääda.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 17:45; 18.06 19:31; 18.06 20:24; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei läinud üldse lapse lasteaia lõpetamisele. Pole teab mis oluline sündmus ja kõigil oma elud. Lisaks see, et nad kohtuvad suhteliselt harva ja siis poleks lapsele lõpetamisest muud mälestust jäänud kui et isa tuli peole.

Ja nüüd on siis lapsel lõpetamisest mälestus, et isa EI tulnud peole. Nunnu.

No tõenäoliselt on see ainult üks näide pikas reas, mida see isa pole teinud.

Kui lasteaia lõpetamisele ei viitsi isa minna, siis koolilõpetamistele lihtsalt ei kutsuta enam. Pole last, pole probleemi, eksju, uus naine?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 20:24; 21.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei läinud üldse lapse lasteaia lõpetamisele. Pole teab mis oluline sündmus ja kõigil oma elud. Lisaks see, et nad kohtuvad suhteliselt harva ja siis poleks lapsele lõpetamisest muud mälestust jäänud kui et isa tuli peole.

Ja nüüd on siis lapsel lõpetamisest mälestus, et isa EI tulnud peole. Nunnu.

No tõenäoliselt on see ainult üks näide pikas reas, mida see isa pole teinud.

Kui lasteaia lõpetamisele ei viitsi isa minna, siis koolilõpetamistele lihtsalt ei kutsuta enam. Pole last, pole probleemi, eksju, uus naine?

Probleem tekib alles siis, kui mees jääb voodihaigeks ja uus naine peab teda alaealiste laste kõrvalt hooldama, aga täiskasvanud lapsed miskipärast ei tule vaatamagi, rääkimata sellest, et nädalavahetuseks enda juurde võtta.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 23:14; 21.06 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik teema, endalgi see käsil. Mehe lapsed veel koolilapsed, lasteaia lõpetamisel köis mees üksi kohal lasteaias, peole ei läinud edasi, sest ei tahtnud. Mina sinna kaasa muidugi ei läinud, sest see pole minu laps ja me ei ela igapäevaselt koos. Tähistasime oma perega kui laps jälle isal külas oli. Aga kui lapsed suuremad ja tulevadki pulmad. Ma ei tea, mina sinna ikka minna ei tahaks, ja samas ma tean et mu mees ka sinna ei tahaks üksi minna pidutsema kui kohal on eksnaine koos oma suguvõsa ja tema uue mehe suguvõsaga. Jah, teoorias lähed lapse pulma, võta end kokku lapse pärast , laps ei pea kannatama. Aga reaalsus on ju see, et pere on lõhki, last on kasvatanud teine mees. Kohtutakse küll aga see pole ikka üldse see mis igapäevaselt koos elamine. Kahju on kohe kõigist.

Arusaamatu, miks abiellutakse inimesega kellega pärast lahutust ei suudeta sõbraks või vähemalt neutraalseks tuttavaks jääda.

Ollaksegi ju neutraalsed tuttavad. Ei ole kismasid ega kaklusi, kõik on rahumeelne. Lapsed elavad emaga, kohtuvad isaga. Rahaasjad korras. Lihtsalt inimene ei taha võib olla aega veeta seltskonnas, kus eksnaise praegune ämm vaatab, et see ongi see mees kes mu poja pärast maha jäeti. Mina arutasin oma seisukohta, minul pole mingit soovi mehe eksnaisega suhelda, pidusid pidada ja vestelda. Mul on selleks enda sõbrad ja inimesed enda ümber valitud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 15:38; 21.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks kajabki siin võimuvõitlus ja eestlaslik ärapanemine. Paar aastat tagasi lõpetas mehe poeg esimsest kooselust gümnaasiumi ja oli ette teada, et saab ka kiituse. Poiss oli enne seda aastaid meil elanud, käis emal vahel külas. Kutsus ema külla, küsis ka minult luba, sest tema ema käitumine minevikus minu suhtes jättis pehmelt öeldes soovida (minuga kohtumata jagus tal igasugust juttu minu iseloomust ja väidetavatest tegudest). Lubasin, sest see oli mehe poja suurpäev – jõuda kauaoodatud lõpetamiseni ja kiitusega. Valmistasime peo ette, kutsusime mõned sugulased ka külla, ema informeeritud ja kutsutud koos järjekordse mehe ja teiste lastega (kõigil erinevad isad)… ja ema jättis tulemata. Ma oleks mõistnud, kui ei taha koju tulla, kuid kasvõi õnnitlema? Enne lõpupidu rääkisin ka selle võimaluse läbi, et ma jään koju pidu ette valmistama, et ehk on nii kõigil lihtsam, kuid poisi palvel ikka läksin. Mida te arvate, mis selle poisi hinges toimus?
Teemaalgatajale – lõpeta lapsik jonn ja võta ennast kokku! Ära tekita oma lapsele hingehaavu!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõigil erinevad isad

Kindlasti oluline lisainfo, ilma selleta poleks sel jutul väärtust olnud.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te vanad naised olete ikka ühed õelusekotid. Lihtsalt niisama “mulle ei meeldi ja mina käsin poon ja keelan”. /…/ Miks ma ei meeldi? ei teagi, ma olen täpsel tühe korra selle naisega rääkinud, lahus olid nad juba üle 2 aasta, kui meie tutvusime, seega jumal seda teab, mida ta on välja mõelnud – nii palju olen küll kuulnud just mehe pojalt, et on mind palju klatšinud, mind isegi tundmata ???? Imelikud inimesed olete te vanad naised, seda ma ütlen.

Noh, meie oleme eksiga juba 15 aastat lahutatud ja sama kaua elab ta ka teise naisega koos. Mina pole seda naist mitte kunagi näinud, aga millegipärast ei salli ta mind üldse. 🙂 Eksi õdede ja emaga olen kogu selle aja suhelnud (ikkagi lapse tädid ja vanaema) ning nende käest siis kuulen, mida minust on jälle arvatud. Last loomulikult ka eks külastada ei tohtinud. Pidi seda siis salaja tegema. Õige mees ei oleks loomulikult lubanud teisel naisel dikteerida lapsega suhtlemise teemat, aga see selleks. Ehk siis pole midagi nii, et vanad naised on nõiad ja uued inglikesed. Kõik ühesugused oma plusside ja miinustega.
Minu lapse lõpupidudel käis eks samuti salaja. Lapsele oli isa kohalolek sellistel tähtsatel päevadel oluline, kuigi nende aastate jooksul on nad loetud korrad üldse kohtuda saanud, ehk siis praktiliselt võõrdunud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tütar ei taha isa naist sinna peole siis tütar ütleb seda isale.

Mis tütar? Kust seda võtad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Pidu on toimunud, laps kutsus kõiki peole, aga uus naine ei tulnud. Ja ongi kogu lugu..

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 16:55; 18.06 19:53; 22.06 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne elu see puntraseks

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kärgperendus ajab mind oksele.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu, miks abiellutakse inimesega kellega pärast lahutust ei suudeta sõbraks või vähemalt neutraalseks tuttavaks jääda.

Mingi teise Eesti probleem. Intelligentsed inimesed suudavad igas olukorras viisakalt käituda. Mida rumalam inimene, seda piiratum silmaring ja maailmavaade.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 19:56; 22.06 19:00; 22.06 19:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõpuõhtu, kärgpere