Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lõpurasedad-diivanikaunistused-lapsevanemad?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lõpurasedad-diivanikaunistused-lapsevanemad?

Postitas:

Ei osanud paremat pealkirja panna.
Nimelt on mul kodus 2 aastane põnn ja hetkel rasedust 33+ nädalat. 31 nädalal, aga otsustati, et ma peaksin diivanikaunistuseks hakkama, kuna mõni beebi tahtis hakata juba välja tulema. No ei suuda koguaeg teise lapse kõrvalt voodis lesida, kuigi mees hetkel kodune. Lisaks valdab mind hirm, et kuidas teine sünnitus üldse läheb ja millal hakkab ja kuidas ma aru saan… Iga sekund, minut, tund mõtlen, et kas nüüd või millal… ma ei suuda enam nii palju karta. Ainult muretsen. Kas siis kõhubeebi pärast või suurema lapse reaktsiooni pärast jne jne. Kuidas teie ennast rahulikuks sunnite/hoiate???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen alati, et mis see kartmine ja muretsemine ikka aitab – kõik läheb nii nagu on ette määratud minema. Ja eks ma jõuan muretseda asjade pärast siis, kui need reaalselt juhtunud on, mitte igaks juhuks ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, mul rasedust samapalju. Aga kui muretseda tahaksin, siis oleks põhjust muretsemiseks kahe lapse reaktsiooni pärast. Kodus on 2 ja 4 aastane. Mina olen ka alati seda meelt, et ette muretseda pole mõtet. Esiteks- asi ei pruugi üldse nii minna nagu arvad ja teiseks ei ole sest vähematki kasu, pigem vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lõpurasedad-diivanikaunistused-lapsevanemad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.