Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lõpurasedad kuidas tunne,,,

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Lõpurasedad kuidas tunne,,,

Postitas:

Mul on pühapä.evast saadik, selg nii valutanud, et enam voodist püsti ei saa, komberdan elamises ringi, ei tea kas laps on vaagnasse vajunud või milles asi, aga nii valus on kõndida, kõht on pidevalt toonuses, kuigi tähtaeg on 4 ndl pärast. Ei tea kas need on märgid lähenevas sünnitusest, mis te arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kõht toonuses, eriti öösel, kõndimine nii ja naa, alaseljale annab tunda, ristuluu valutab, aga see tavaline asi mu meelest.
Mul 2 nädalat veel ja siis on minek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba esimesed libakad olnud 😉 terve öö valutasin, valud ebaregulaarsed 10min kuni max 1 tunniste vahedega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 17:10; 25.01 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 2 nädalat veel aega. Hetkel ei ole küll mingeid uusi hädasid tulnud. 🙂 Ainult magada tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu päeva on olnud ka \”päevade\” moodi valu, mida see võiks tähendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 17:10; 25.01 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 37+1 ja viimased 3 päeva on enesetunne palju parem olnud juba, isegi wc-s ei käis öösel enam nii palju. Aga alaselg ja vaagen on ikka kergelt valusad ja lapse pea ka pressib allapoole. Kõndimist veel ei sega ,kuigi jube kohmakas on nagunii kõhu tõttu olla 😀 Lohutagem end sellega ,et varsti on meil kõigil minek 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka libavalud juba 1,5 nädalat käinud. Üsna raske on olla, vetsus käin öösiti 1,5-2 tunni tagant. Selg alutab ja raske käija. Esimeste rasedustega pole mul küll libavalusid olnud, aga seekord juba päris pikalt. Aga õnneks pole enam palju jäänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahulik tunne on endiselt. Unerütmi sain vist paika tagasi, vahepeal olin öösiti üleval kella kaheni ja siis magasin pool päeva maha. Need ajad tunduvad olevat möödas. Seljavalu on mul just ära kadunud, isegi puusad ei valuta enam. Ma varem ei viitsinud kurtagi, sest pidasin neid enesestmõistetavaks. Päevi loen küll:) Tahaks juba näha oma põnni, aga tohutut kärsitust veel ei ole. Toimetan tasapisi, tegelen õmblemisega, olen hakanud palju telekat vaatama (varem vaatasin ainult uudiseid, kui sedagi). Loen palju. Üldiselt naudin vedelemist:) Järgmisel nädalal plaanin kinno minna, et igav ei hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetunne hea. Väga kurta ei saa. Olen isegi viimased paar ööd magada saanud. Päeval kindel tunnine uinak. Toonused aeg-ajalt ja kriipimine häbeme piirkonnas on natuke ebameeldivad, aga talutavad.
Päevi sisustangi koduste töödega. Ausalt öeldes, ega enam nagu polegi midagi teha, kõik kohad nii ära koristatud juba. Lume rookimine on üks meelistaegevus. Tasa ja targu aga tehtud saab ja värsket õhku ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juba täitsa lõpurase. Enesetunne on hea. Magan terve öö järjest ilma wc käimata.. huvitav 😀

Muidu olen vist valmis, ootan juba, et millal midagi toimuma hakkab, Libavalusid ega mudiu toonuseid ei ole…

Hakka või muretsema, et midagi korrast ära, kuna kõik korras :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 04.02. tähtaeg ja päevi täidan töötamisega… pole jõudnud kodutöödega veel kuhugi, vaid kriitilise massi tõmban aegajalt kokku ja teen vahel süüa. Magan vähe, päeval mitte kunagi. Ebamugav on lihtsalt.

Õues nii külm praegu, et ei olegi tahtmist sünnitama minna 🙂
Kõndida mugav ei ole, kuigi laps pole veel alla laskunud (keerutab veel küljelt küljele). Võitlen seenega endiselt. Aga libavalusid ei ole olnud, vahel lööb korra valu sisse kui plika sirutab end, aga muidu on ok olla.
Homme arsti juurde, KTG tehakse ka.

Jõudu teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 19:07; 26.01 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teeb ka selg aeg-ajalt valu, eriti kui voodis keeran või diivanilt püsti ajan. Igat väiksemat päevade moodi valu kardan juba. Alati arvan, et on minek. Millegi pärast tekib iga päevaga ainult suurem hirm sünnituse ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka juba nädal libakad. Lisaks on hetkel hüpotroofia kahtlus.
Libakate kohalt käskis arst hästi vähe ja rahulikult liigutada ja kohe pikali visata ning 2 Nospa-d võtta.
Hüpotroofia kohta saan selgust nädala pärast UH-s. Eks siis otsustatakse, kas haiglasse sisse ja esilekutsumisele või… (Peaks kohe ka 37 nädalat täis saama).
Hetkel hüpotroofiat väga ei karda, sest eelmise lapsega oli ka nii ja istusin nädal sees, kuni lõpuks ikka kutsuti esile, aga siis tuli välja, et laps ikka täitsa normi piires (3002 grammi 40+4 sünnil).
Nüüd on juba aga varem probleem välja löönud…
Tegelikult aga kardan neid varaseid libakaid ja ka tahaks, et see väikene põnn saaks kõhus suuremaks kasvada.

Siiski hakkasin juba kotti pakkima. Mine tea, ehk peab ikkagi nädala pärast juba valmis olema… Samas loodan, et sinnamaanigi välja veaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on läinud juba nädala üle. Olin 2 päeva haiglas esilekutsumisel, aga ei midagi. Paistab et venitan lausa veebruarini välja. Tähtaeg oli 19.01. Täielik tüdimus juba. Ringi liikuda on juba nii raske. Käimine väsitab, selga midagi ei mahu. Kodu pole ammu nii läikima löödud olnud 😉 Igavus kipub kallale. Pole ammu nii palju raamatuid lugenud.
Kõht on toonuses, limakork tuli haiglas ära, emakas teeb õhtuti-öösiti hoolsalt trenni (võin juba lausa intervalle lugeda), aga vaibub hommikuks täielikku rahusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin KTG-s täna ja emakas pidi juba tööd tegema, ise ei tunne aga midagi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 19:07; 26.01 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna esimesed libavalud – vist. Ei usu, et nii vara sünnitama hakkan. Kaks eelmist rasedust kandsin üle. Igatahes on täna õhtul selline päevade moodi valu, mis vahepeal kaob ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna tähtaeg, aga mingit tunnetki veel pole, et võiks asjaks minna :S Nii ootan juba, kuigi jah… hirmutav on ka. Ootan teist last, esimesega ei osanud miskit karta/oodata, seekord on nagu natuke teistmoodi. Selg kipub valusaks jääma ja öösiti pean külge keerama üsna tihti. Muus osas on enesetunne hea. Kui tips sama täpne on nagu tema venna, siis võiks ju täna miskit pihta hakata 🙂 Ootan igatahes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lõpurasedad kuidas tunne,,,

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.