Esileht Tasuta teated Lõputöö seoses orgaanilisest materjalist lasteriiete ostmisega

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lõputöö seoses orgaanilisest materjalist lasteriiete ostmisega

Postitas:

Tere Perekooli liikmed!

Paar kuud veel ja jälle üks eluetapp hakkab lõppema.
Seoses ülikooli lõpetamisega olen kirjutamas lõputööd orgaaniliste lasteriiete ostmis- ja kasutamisharjumusest.

Iga lapsevanem, võiks võtta kuni 10 minutit ja vastata küsitlusele alljärgneval lingil:
https://forms.gle/wpjV9k1L12ju6HN76

Küsitluses osalenu jääb anonüümseks ning vastuseid analüüsitakse Tartu Ülikooli Pärnu kolledži lõputöö koostamisel.

Suur tänu ja ilusat kevade algust 🙂
Annika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsin ära. Küsimustik tundus olevat kiiruga tehtud, kuna esines väga palju kirjavigu. Soovitan üle vaadata ja ära parandada, ei jäta väga korrektset muljet muidu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oluline on Sinu jaoks lasteriiete koostismaterjal?
Mida ma peaks siin vastama? Orgaaniline materjal on oluline, kas see tähendab, et ma eelistan orgaanilist? Sünteetiline materjal on oluline/minu jaoks on tähtis, et laste riided on mittesünteetilisest materjalist või ma pean oluliseks, et need oleksid sünteetilised?
Minu lapsed on küll juba suured, üks neist ostab endale riideid ise oma äranägemise järgi, nooremaga käin koos poes. Aga minu meelest on oluline, et alusriided-toariided oleksid naturaalsed, samas näiteks vihmajope oleks vettpidav ja hingav seega 100% sünteetiline pigem.
Põhikooli õpilase kohta oleks see küsimustik vast OK, ülikooli lõputööks (ka bakalaureuseks) tundub väga nõrk olevat. Kas teemaalgatajal lõputöö juhendaja ka on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõputöö on kaasus, turuanalüüs orgaanilisest materjalist lasteriideid tootvale ettevõttele. Kaasus on üks äriplaani osa, minul turuanalüüs. Mahuliselt on see u poole lühem, kui lõputöö.
Kogu töö on kooskõlastatud juhendaja ning kooli õppejõududega.
Orgaanilise ja anorgaanilise materjali tähtsus riide koostises on just sellise vastuse valikuga, et oleks võimalik koostada korrelatsiooni analüüsi. Mõeldud on seda, kui palju kellegi jaoks riide koostismaterjal tähtsust omab, olenemata riideesemest vaid üldiselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 20:34; 09.04 21:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tasuta teated Lõputöö seoses orgaanilisest materjalist lasteriiete ostmisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.