Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lõputu katkemine ja uued päevad.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lõputu katkemine ja uued päevad.

Postitas:

Tere,

Rasedus katkes 30 oktoobri – 3 novembri vahel täpset päeva ei tea täpselt kuna 30 hakkas määrima ja peale seda oli veel hcg näit veidi tõusnud.
Nüüd sellest asjast saadik on määrinud igapäevaselt, suur verejooksu pole kordagi olnud. Kolmapäeval kõhtvalutas , tekkisid punnid näkku ( nagu päevade ajal ) ja määrimine muutus tugevaks aga mitte nii nagu tavaliselt päevade ajal. Eilsest hommikust saati rohken pole määrinud. Kas nüüd kolmapäeval võisid hakkata verevased päevad ja neist hakkata lugema uut tsüklit või siiski peaks ootama edasi päevasi lähiajal ?
Olen 3 korsa kontrollis käinud ja iga arst räägib erinevat juttu nii, et sooviksin teiste naiste kogemusi kuulda millal hakkas peale katkemist päevad ja kui kaua kestsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli tühi lootemuna, ja puhastus tehti operatsiooniga, siis öeldi, et lugeda võib operatsioonipäevast, aga päris päevad need siiski pole, sest ei olnud ju ovulatsiooni tavalisel kujul. katkemisest võib minna paigast ära ka mõneks ajaks hormoonide talitus, aga enamasti siiski katkemisest umbes kuu edasi tulevad alles esimesed päevad, kusjuures esimesel tsüklil ei pruugi munarakk küpseda. mul oli hormooni järgi ka rasedus veel päris mitu nädalat testiga tuvastatav, ja veritsemine oli vahelduva eduga paari nädala vältel enne kui täitsa järele jäi, aga ikkagi tulid päevad kuu aega pärast oppi. vistrikud võivad tulla ka siis, kui hormoonid on omadega segamini natuke katkemise tõttu. eks saad teada alles järgmise tsükliga, kui kõik enam-vähem regulaarseks muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:12; 05.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul 7n katkes, siis määrimine kestis kolm nädalat. Esimene nädal oli väga tugevalt ja edasi läks rahulikumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes ka 7.nädalal, käisin verejooksu alates kontrollis ja arst suurt midagi ei näinud (loogiline). Aga verejooks oli ikka täitsa päevadega võrdne, krambitas rohkem. Ainult määrimine on küll kummaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

praegu juba rase, esimene tsükkel siis pärast päevi, loodan teile sama, ja et seekord koik hästi läheb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:12; 05.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lõputu katkemine ja uued päevad.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.