Esileht Ilu ja tervis Lõputu tupeseen

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lõputu tupeseen

Postitas:

No lausa piinlik on juba.2 kuu jooksul olen läbi teinud 1 küünlakuuri ja 2 tableti kuuri(1tbl kuur) ja ikka tuleb tagasi. Küsisin arsti käest, kas ka mees ei peaks seda tabletti võtma, arsti sõnul ei pea. Varem pole mus seda seent iialgi välja löönud ja nüüd siis selleisel moel. Kas hakkabki nüüd nii olema? Täitsa meeleheitele ajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase välja kirjutada need suukaudsed tabletid, nii endale kui mehele. samal ajal olge kondoomiga vahekorras, kui ravi kestab. Kui ikka tagasi tuleb, siis võib mingi muu haigus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa beebipille sööd, siis võib nendest ka olla ja enne ära ei lähe, kui pillid ära jätad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seen näitab, et immuunsüsteem on nõrgenenud.

siin on palju häid soovitusi olnud eelnevates teemades.

kookoseõli
lapacho

jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eesnäärme põletik võib tekitada naisel seent. Samuti mingid alaägedad suguhagused, a la ureaplasma vms. Seda ütles meile meestearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toitumist tuleb ka jälgida, valgest jahust loobuda, piimhappebaktereid tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen loobunud raseerimisest, kannan puuvillast tavalise lõikega pesu, seks käib kondoomiga, pille ei võta ja no IKKA on mul konstantselt tupeseen. Ravinud nii suukaudselt kui vaginaalselt, teisi haigusi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No lausa piinlik on juba.2 kuu jooksul olen läbi teinud 1 küünlakuuri ja 2 tableti kuuri(1tbl kuur) ja ikka tuleb tagasi. Küsisin arsti käest, kas ka mees ei peaks seda tabletti võtma, arsti sõnul ei pea. Varem pole mus seda seent iialgi välja löönud ja nüüd siis selleisel moel. Kas hakkabki nüüd nii olema? Täitsa meeleheitele ajab.[/tsitaat]Tähtis pole niivõrd leida ravimeid, millega seent ravida, vaid leida üles see põhjus, mis seent tekitab.
Sa võid kasutada erinevaid tablette, küünlaid, kreeme… mis iganes. Nii kaua, kuni sa seene tekitajat ei kõrvalda, nii kaua sa sellest lahti ei saa.

Jah, raseerimine põhjustab ka seent. Ükskõik, kui närvi ja vihaseks see jutt ka mõnda perekooli naist ajab, on see kahjuks tõsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 21:39; 06.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ravisime välja ureaplasma ja sain seenest lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see ureaplasma on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kõigele eelnevale soovitan vältida pesukaitsmete kasutamist ning pesta alt intiimpesugeeliga. Mul ka sama jama korduvalt olnud ning günekoloog soovitas seda. Olen seda udujutuks alati arvanud, kuid nüüd võib olla vara veel hõisata, aga see kuu olen sest pääsenud. Minu günekoloog on ikka soovitanud paralleelselt ka meest ravida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lisaks kõigele eelnevale soovitan vältida pesukaitsmete kasutamist ning pesta alt intiimpesugeeliga. Mul ka sama jama korduvalt olnud ning günekoloog soovitas seda. Olen seda udujutuks alati arvanud, kuid nüüd võib olla vara veel hõisata, aga see kuu olen sest pääsenud. Minu günekoloog on ikka soovitanud paralleelselt ka meest ravida.[/tsitaat]Mina lisaks hoopis seda, et alt ei pea üldse mingi pesuvahendiga pesema.

Piisab täiesti tavalisest soojast veest.
Pole vaja ennast igasugu geelidega lobistada.

Pidasid udujutuks seda, et pesukaitsete ja tavalise dushigeeli või seebi kasutamine võib seent põhjustada???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 21:39; 06.03 20:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Lõputu tupeseen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.