Esileht Kodunurk Loputusvahendi kasutamine

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Loputusvahendi kasutamine

Postitas:

Siin on mitmed kirjutanud, et pesevad riideid 50-kraadise veega. Miks te nii kuuma veega pesete? 30-kraadisest veest piisab täiesti, kui kasutate tänapäevaseid pesuvahendeid. Kui oma riiete silte vaatan, siis enamik neist on mõeldud 30 või 40 kraadiga pesemiseks.

Mina pesin ka aastaid pesu 40-kraadise veega. Ei tee mingit põllutööd ja metsik higistaja ka ei ole, tavaline kontoritöötaja, aga puuvillaste pluuside kaenlaalused puhtaks ei saanud. 10 minutit pestud pluus seljas ja kaenlaalused haisesid (ise olin loomulikult enne pestud). Rätikud hakkasid kohe haisema kui niiskeks said. Ka uue pesumasinaga oli nii, seega ei saa süüdistada musta masinat. Asukohaks nii Tartu kui Tallinn, kasutasin erinevaid jaekaubanduses müügilolevaid suuremaid välismaiseid brände ja ka kodumaist Mayerit. Nüüd pesen ainult 60-kraadiga ja probleemi ei ole.

Meil käis kunagi pesumasinapaigaldaja, kes rääkis, et kui masinal ette keerata nt 40 kraadi, võid vabalt saada reaalselt 25-30-kraadise vee. 60 kraadi on napilt 45 kraadi jne. Ta olevat ise üle mõõtnud. Mina pesen enamasti 60-ga, mõned kiirpesu asjad 40ga ja rätikud nt 95-ga, siis ei lähe niiskeks saades haisema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käis kunagi pesumasinapaigaldaja, kes rääkis, et kui masinal ette keerata nt 40 kraadi, võid vabalt saada reaalselt 25-30-kraadise vee. 60 kraadi on napilt 45 kraadi jne. Ta olevat ise üle mõõtnud. Mina pesen enamasti 60-ga, mõned kiirpesu asjad 40ga ja rätikud nt 95-ga, siis ei lähe niiskeks saades haisema.

No mina pesen 40 kraadiga ja olen pesu ajal vahel käega luuki katsunud, tundub soojem kui kehatemperatuur. Seega usun, et kõigil masinatel temperatuur nii mööda küll ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 10:45; 17.11 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kirjutatud, et kasutatakse loputusvahendit selleks, et oleks parem triikida.Ma ei saa aru, mismoodi triikimisele see mõjub, kas on vahendiga pestud või mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

pesen kõike Mayeri sinise sport-geeliga. Tumedat 30, heledat 40 ja linu-rätikuid 60 kraadiga.

Suvel, kui heledaid asju rohkem, ostan ka Perwolli valge pesu geeli.

Pehmendajaid ei kasuta ammu.

Ihupesu pesen kotis koos muudega, aga õrna pesu programmi olen kasutanud mingite pidulike riiete, siidsallide jms jaoks.

Miks sa sportgeeliga pesed? (ei mõtle perekoolika tavalist, et mis sul viga on, täitsa siiralt küsin) Ma ei saa isegi hästi aru, miks sellega peaks spordiriideid pesema, aga samas ma ei tee ka sellist sporti, mille riietel peavad x omadused olema (veepidavus vms).

sest see on lihtsalt väga hea pesuvahend – ei lõhna, peseb hästi, ei aja kihelema, ei riku riideid. Sobib igale pesule ja pole kallis ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 12:10; 18.11 11:49;
To report this post you need to login first.

Vesi ei ole sama karedusega. Mul tööl ei lähegi seep vahutama, kodus sulab vett saades nagu või. Loputusvahendit ei kasuta ja ei kasutanud ka enne kuivati ostu. Pesemistemperatuur on 40 tavaliselt ja korra nädalas 95 (rätikud) ja kasutan pesegeele, mis ei lõhna hingematvalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen iga üle päeva, ca 3-4 korda nädalas. Peres 4 inimest. Valge ja heleda pesu ühe korraga, musta, kirju ja tumeda teise korraga. Neutral lõhnavaba pesugeeli kasutan. Valgele white wash, mustale ja kirjule color wash. Väga ilusti teeb puhtaks ja eemaldab plekid see geel, juba aastaid olen kasutanud, proovinud ka pähkleid jt ökovahendeid, aga jäänud selle juurde. Lõhnaga pulbreid v geele ei kasuta. Kuivati töötab peale igat pesu, loputusvahendit ei kasuta. Tavapesu 30 kraadiga, voodipesu ja kätekaid 60 kraadiga. Miski ei haise, ka spordiriided mitte. Voodipesu kuivatamise puhul tilgutan kuivatisse paar tilka looduslikku lavendliõli, siis tuleb niimoodi pestud pesuga magades eriti hea uni. Ja kuivatamise ajal viskab seda lõhna ikka masinast välja ka mingil määral, selline hea soe lavendlilõhn hõljub vannitoas. Peaks tegelikult ka teiste õlidega katsetama. Kuivati veekoguja pesen korra kuus äädikaga läbi. Pesumasina lasen ka korra paari kuu tagant masinapuhastuskeemiaga läbi ja eemaldan-loputan filtrid. Minu masinal ongi kõige suurem temperatuur 60 kraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei osta keegi seda masinat aluspesu pesemise programmi pärast. Ja mida enam on masinal mõttetuid funktsioone, seda halvem see masin on.

Miks sul on siis nii halb masin, et palju mõttetuid funktsioone?
Minu omal pole küll ainult “Aluspesu”, vaid on “Õrn pesu”. Selle alla käib märksa rohkem esemeid kui vaid siidpüksikud.
Aga juhised saadki oma pesumasuna kasutusjuhendist ja kogemuste najal. Suvalise masina õpetus sind ei aita ju, ikka enda oma peal peab proovima, mis paremini toimib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 12:23; 22.11 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul on siis nii halb masin, et palju mõttetuid funktsioone?

Mul on väga hea masin.
Ühesõnaga, ära targuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.11 22:21; 16.11 23:20; 16.11 23:50; 17.11 01:22; 22.11 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul on siis nii halb masin, et palju mõttetuid funktsioone?

Mul on väga hea masin.

Ühesõnaga, ära targuta.

Aga normaalset kasutusjuhendit ikkagi kaasas ei olnud siis vist, kui ei oska ikkagi pesu pesta sellega.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 12:23; 22.11 09:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Kodunurk Loputusvahendi kasutamine