Esileht Ajaviite- ja muud jutud Loreeni riivatu kleit

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Loreeni riivatu kleit

Postitas:
Kägu

Õhtuleht kirjutab, et Rootsile Eurovisioni võidu toonud Loreen ilmus kuningliku pere ette õige riivatu välimusega! Nimelt ta püüdis teisipäevaõhtusel Polar Music Prize’i galal pilke läbipaistva kleidiga.

“Kas nägite? Olen tagant peaaegu alasti. Kleidi disainis Fadi el Khoury,” rääkis 35aastane lauljanna Aftonbladetile.

Vaata Loreeni kleiti siit.

Mis arvate, kes selline kleit on sobiv galale? Mis tundeid ja mõtteid see kleit teis tekitab?

Vaata lisaks kroonprintsess Victoria kleiti siit.

* ABBA mänedžerina tuntud Stig Andersoni loodud auhinda Polarpriset ehk Polar Music Prize anti tänavu üle juba 17. korda. Auhind, mis määratakse tavaliselt kahele artistile või ansamblile kahasse, tunnustab muusikasse antud panust. Polar Music Prize’i tseremoonial saab igal aastal näha Rootsi kuningliku pere liikmeid ning auhinna annab üle kuningas ise.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis tundeid ja mõtteid see kleit teis tekitab?

Lihtsalt haiglane tähelepanuvajadus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eest on ka peaaegu alasti 😀 Kena keha, aga kleidiks see narts küll ei kvalifitseeru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kleit kleidiks (kuigi eks ta pigem bordumajja sobiks, jah), aga mis ta endaga juhtunud on? Kunagi oli selline hottie , tõesti kuum naine ja nüüd vaatasin, et on’s see ikka tema või on jälle miskine drag queen seeliku selga tõmmanud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kleit kleidiks (kuigi eks ta pigem bordumajja sobiks, jah), aga mis ta endaga juhtunud on? Kunagi oli selline hottie , tõesti kuum naine ja nüüd vaatasin, et on’s see ikka tema või on jälle miskine drag queen seeliku selga tõmmanud…

Artiklist tuleb välja, et ta on biseksuaalne. Võib olla on see muutuste põhjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuningapere on haritud inimesed, kellegi alastus mingeid šokeerivaid emotsioone ei tekita ja isegi kui see panebki kulme natuke kergitama siis osatakse seda viisakalt varjata…
Küll on aga teemaalgatajal vist väga igav ja tal on aega, mida raisata… (nagu ka minul praegusel hetkel, kes ma jelle siia perekooli olen ära eksinud…..)
Kellegi alastus ei peaks küll mingeid emotsioone tänapäeval tekitama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuningapere on haritud inimesed, kellegi alastus mingeid šokeerivaid emotsioone ei tekita ja isegi kui see panebki kulme natuke kergitama siis osatakse seda viisakalt varjata…

Küll on aga teemaalgatajal vist väga igav ja tal on aega, mida raisata… (nagu ka minul praegusel hetkel, kes ma jelle siia perekooli olen ära eksinud…..)

Täiesti nöus. Aga raudselt öhtul magamistoas proua itsitas, et “vaata mis kleit tal seljas oli” ja härra tömbas kulmu kortsu “nuuu jah, aga see pole meie asi”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti nöus. Aga raudselt öhtul magamistoas proua itsitas, et “vaata mis kleit tal seljas oli” ja härra tömbas kulmu kortsu “nuuu jah, aga see pole meie asi”.

Kindlasti oli see aruteluteemaks ja leiti, et see oli kohatu nagu ka ajakirjandus seda leidis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult alastus või napp riietus ise ei tekita emotsioone. Konteksti sobimatus tekitab emotsioone.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keha on ju kena ja alastust ei kommenteeri. Aga see hõlst iseenesest on küll kole. Kaks riba kalavõrku kokku traageldatud. See moekunstnik on muidu ja väga ilusaid kleite disaininud, vaadeldav on veidi ebaõnnestunud lahendus mu meelest. Tundub nagu oleks mingi jupp voodrit kuskilt üle jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuninga eluviise arvesse võttes täiesti sobilik kleit ju. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

eest on ka peaaegu alasti 😀 Kena keha, aga kleidiks see narts küll ei kvalifitseeru.

Aga miks mitte? Kena keha napis kleidis, pole midagi pahaks panna.

See “uudis” käis läbi ka Rootsi meediast, kuna kuningapaar samuti üritusel viibis ja mõnede arvates oli kleit liiga napp. Mina nii ei arva. Mis pagana pühad lehmad need kuningakojad on, et nende ees eriti siivsalt riietuma peab? Inimene peab saama ennast vabalt tunda ja kui kuningale ei meeldi (milles ma kahtlen), 😉 siis ta saab alati tulemata jätta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küsimus pole, kas kuninga ees on selline kleit sobilik, vaid kas sellise kleidiga avalikult ringi käimine on ikka normaalne. See ei häiri ainult kuninglikku peret, vaid ka teisi.

Vabalt tunne end kodus ja käi seal oma palja peega ringi. Teistele inimestele oma keha näkku määrimine pole küll muud kui haiglane tähelepanu iha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meenutas esimesena proua D. Klasi 🙄

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Soeng on üllatav. Siiani käis paksu karvase paruka all ringi ja jäi mulje, et ei julge nägu näidata. Nüüd viskas koos parukaga kõik riided ka maha. Moslemi tausta arvestades ikka väga üllatav käitumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus pole, kas kuninga ees on selline kleit sobilik, vaid kas sellise kleidiga avalikult ringi käimine on ikka normaalne. See ei häiri ainult kuninglikku peret, vaid ka teisi.

Vabalt tunne end kodus ja käi seal oma palja peega ringi. Teistele inimestele oma keha näkku määrimine pole küll muud kui haiglane tähelepanu iha.

Sellest kommentaarist ma ei saa aru. Mida ta on sulle “näkku määrinud”? Kuidas see sind häirib? Korra vaatad, kui ei meeldi, keerad pilgu ära ja rohkem pole vaja vahtida. Muidugi, kui ikka edasi piidled, siis on, vabandust väga, sinu haiglase hobiga tegu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Omasooiharatel on peas ikka tõsised rikked.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks kuulsuste mõttemaailm muutub, ei adu enam, et kõigi unistus ei ole nende palja ihu vaatamine. Üsna jube näeb välja ausalt öelda, selline hilp ei kaunista kedagi, ükskõik kui paljastav see ka pole. Võib-olla ta on liiga sõna-sõnalt ütlust “less is more” võtnud 😀

Paljast keha näeb tänapäeval telekast, meedias jne, see, kui tiss kleidist läbi paistab, ei eruta enam kedagi, nii et kummaline, et sedasorti riietust ikka kantakse ja sellega pildile saada üritatakse. Mõjub ju pigem naeruväärselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest kommentaarist ma ei saa aru. Mida ta on sulle “näkku määrinud”? Kuidas see sind häirib? Korra vaatad, kui ei meeldi, keerad pilgu ära ja rohkem pole vaja vahtida. Muidugi, kui ikka edasi piidled, siis on, vabandust väga, sinu haiglase hobiga tegu.

Kuidas häirib? Nii lihtsalt häiribki. Miks mina pean kogu aeg pead kuhugi ära pöörama? Riietus valitakse ikka vastavalt ajale ja kohale. Minna igale poole nagu tahan, on suur ego demonsteerimine. Sinu paljad tissid, tagumik või tutt pole teistele meeldiv vaadata juba ühest pilgust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsuks maha rahuneda. Mida inetut või ebameeldivat on naise rindades? Tegemist on imetamisorganitega. Rindade häbenemine on kinni kõrvade vahel. Moslemid häbenevad isegi naise käsi, jalgu ja nägu.

Kui inimesed võtaks aru pähe ja lepiks kokku, et rinnad on normaalsed kehaosad, et need võivad olla nähtavad, siis ei ohi enam keegi ega tekita pseudoprobleemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Omasooiharatel on peas ikka tõsised rikked.

Rike on peas EKRE-meestel. Just need inimesed on naise keha vastu. Varro Vooglaid sureks ära suurest meelehärmist, kui näeks paljaste rindadega naist. Hakkaks kiirelt palvetama, et vabaneda patust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsuks maha rahuneda. Mida inetut või ebameeldivat on naise rindades? Tegemist on imetamisorganitega. Rindade häbenemine on kinni kõrvade vahel. Moslemid häbenevad isegi naise käsi, jalgu ja nägu.

Kui inimesed võtaks aru pähe ja lepiks kokku, et rinnad on normaalsed kehaosad, et need võivad olla nähtavad, siis ei ohi enam keegi ega tekita pseudoprobleemi.

Räägi seda juttu väikemehele ja temale arusaadavas keeles. 😀 Meeste juhtmed käivad ju väikemehe kaudu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas kärjäär ei edene loodetud kiirusega, nii et pildil püsimiseks tuleb end peaaegu alasti kiskuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega me mõnes Aafrika metsikus suguharus ela. Meil on siiski om kultuur. Eks järgmine etapp on täiesti alasti, milleks seda kalavõrkugi enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See kleit on pealetükkiv. See jääb igal pool häirivalt silma ja paneb ebamugavust tundma. Pole mõtet loota, et Loreen ei tillerdaks galal edasi-tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naise rinnad on ilusad. Aga imetada galal pole ka sobilik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole üldse mingi moraalijünger, aga see hõlst on küll liiast ja seda ükskõik millises avalikus kohas – on seal siis kroonitud pead ka või mitte. Nagu koerte kätte oleks jäänud.
Inimestel on mingid moraali- ja käitumisnormid siiski loodud ja paljalt ringi lehvimine ei ole kohe kindlasti sobilik ja ei ole lugupidav teiste inimeste suhtes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaata Loreeni kleiti tagantpoolt siit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peame olema tänulikud sellegi eest, et ta püksid jalga jättis.
Tegelikult imelik, et otsustas püksid jätta. Veel vabam oleks ikkagi olnud ilma. Tuuleõhk oleks paremini läbi käinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peame olema tänulikud sellegi eest, et ta püksid jalga jättis.

Mille eest sina tänulik pead olema? Sind sinna galale ju ei kutsutud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Loreeni riivatu kleit