Esileht Ajaviite- ja muud jutud Loreeni riivatu kleit

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Loreeni riivatu kleit

Postitas:
Kägu

Vali riietust vastavalt ajale ja kohale. Rannas palun väga jaluta ainult püksikute väel. Õhtusel pidulikul üritusel aga kohatu. Ja asi pole selles, et rinnad oleks inetud. Ka meesterahvas palja ülakehaga suspede väel mõjuks seal täpselt sama kohatult ja ebameeldivalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üdini KOLE kogu kombo. Pole midagi eksponeerida,ei keha ega muud. haiglane vajadus kerjata tähelepanu, kuna mujalt seda muudmoodi ilmselgelt ei saa.
On see mees või naine, kes see on üldse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole midagi öelda. Ilus keha, ilus tiss, ma ei tea kas vitumokad olid ka näha?
Tähelepanu saab ta kindlasti nii meestelt kui kadetaelt naistelt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus pole, kas kuninga ees on selline kleit sobilik, vaid kas sellise kleidiga avalikult ringi käimine on ikka normaalne. See ei häiri ainult kuninglikku peret, vaid ka teisi.

Vabalt tunne end kodus ja käi seal oma palja peega ringi. Teistele inimestele oma keha näkku määrimine pole küll muud kui haiglane tähelepanu iha.

Sellest kommentaarist ma ei saa aru. Mida ta on sulle “näkku määrinud”? Kuidas see sind häirib? Korra vaatad, kui ei meeldi, keerad pilgu ära ja rohkem pole vaja vahtida. Muidugi, kui ikka edasi piidled, siis on, vabandust väga, sinu haiglase hobiga tegu.

Kuidas häirib? Nii lihtsalt häiribki. Miks mina pean kogu aeg pead kuhugi ära pöörama? Riietus valitakse ikka vastavalt ajale ja kohale. Minna igale poole nagu tahan, on suur ego demonsteerimine. Sinu paljad tissid, tagumik või tutt pole teistele meeldiv vaadata juba ühest pilgust.

Ütlesin ju – korra vaatasid, ei meeldinud, ära rohkem vaata ja unusta ära!
Sa oled vist selline proua, kes lastel silmad kinni katab, kui alasti inimkeha kuskil näidatakse ja mehe rannast minema viib, kui stringidega tibi seal päevitab? Sest SINUL on ju ebamugav vaadata (keegi teine pole protestinud)?

Ma ei väida, et see sääsevõrk ilus või sobilik oleks, aga mingit “näkku määrimist” ma ka ei näe.
Sa ise ilmselt vahtisid ikka mitme sekundi jooksul kauem kui lihtsalt “korraks”, on ju? Ütlesin juba – sinu enda hobi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Räägi seda juttu väikemehele ja temale arusaadavas keeles. 😀 Meeste juhtmed käivad ju väikemehe kaudu.

Novot, siin ongi täiskasvanud inimene, kes ei julge isegi genitaale nende õigete nimedega nimetada! “Väikemees”… 😂👈

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keha on ju kena ja alastust ei kommenteeri. Aga see hõlst iseenesest on küll kole. Kaks riba kalavõrku kokku traageldatud. See moekunstnik on muidu ja väga ilusaid kleite disaininud, vaadeldav on veidi ebaõnnestunud lahendus mu meelest. Tundub nagu oleks mingi jupp voodrit kuskilt üle jäänud.

Minu meelest, kui uurima ja puurima hakata, siis on jah täitsa OK keha, aga kui mitte uurida tähelepanelikult läbi võrgu paistvaid kehaosi, vaid lihtsalt üldmuljet vaadata (nagu oleks viisakas, eks), siis just ilmselt tänu “kleidile” jääb mulje, nagu oleks mingi vana kortsus nabani rippuvate rindadega mutt, kes pesu väel aias tööd teeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu lesbist prostituut. Stripparikingad on veel kirss tordil.
See lausa karjub “palun pöörake keegi mulle tähelepanu” järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägi seda juttu väikemehele ja temale arusaadavas keeles. 😀 Meeste juhtmed käivad ju väikemehe kaudu.

Novot, siin ongi täiskasvanud inimene, kes ei julge isegi genitaale nende õigete nimedega nimetada! “Väikemees”… 😂👈

MIDA siis ütlema peab, proua tarkpea -idik? Väikemees jumalast normaalne väljend. Sina kindlasti ütled otse MU*N?
Väljend genitaalid on veel eriti ilge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MIDA siis ütlema peab, proua tarkpea -idik? Väikemees jumalast normaalne väljend. Sina kindlasti ütled otse MU*N?

Idik? Oh, sa ossitar! Nii labasele inimesele pole vist mõtet meditsiinilisi termineid õpetada, aga proovin – kuidas oleks “peenisega”?
Genitaalid muide tähendavad suguelundeid üldse. Mitte ainult meeste omi 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Idik? Oh, sa ossitar! Nii labasele inimesele pole vist mõtet meditsiinilisi termineid õpetada, aga proovin – kuidas oleks “peenisega”?

Olen väga hästi kursis, mis on genitaalid, aga see väljend on väga ebameeldiv.
Peenis? Sada korda etem on öelda väikemees. Kasutad kindlasti ka väljendeid tussu ja vagiina.
Sul tuleb vist selliseid arutelusid tutvusringkonnas tihti ette, mulle tundub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On sul väga igav?
Kuidas sa jaksad kembelda siin teemas?
Ja milleks selline mõnitav kõnepruuk? Kodus ka räägid nii mehe ja lastega? Ema ja isaga?
Kui nende arvamus sinu omaga kokku ei lange, siis hakkad osatama?
Näiteks mu meelest vanem generatsioon kasutab üsna palju vihjamisi ütlemisi.
Kui su ema nüüd peaks rääkima, et naabrimehel kellad paljad – siis on su ema ossitar või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Peenis? Sada korda etem on öelda väikemees. Kasutad kindlasti ka väljendeid tussu ja vagiina.

“Tussu” on ikka sinu ja su “väikemehe” repertuaarist. Teismelised ja siis hilisemas keskeas prouad on ju need, kes puterdavad ja punastavad kui jutt on seksist/ vahekorrast/ aktist, genitaalidest ja muust sellega seonduvast. Teevad siia teemasid `a la “kuidas te sealt alt ennast pesete” ja “tegime seda vanainimeste asja/ kebensit/ krõpsu”. Nüüd on siis üks “väikemees” kah kohale ära eksinud.
“Vagiina” on täiesti korrektne väljend. Kui sind itsitama ajab, näitabki eelpool kirjeldatud vanuserühmade käitumist. Normaalne täiskasvanud naine ei reageeriks nii lapsikult.
Mis puutub vastava teema sagedusse, siis ei mäleta hetkel, et oleks neist teemadest peale arsti olnud vajadust kekkegagi rääkida. Seksuaaleluteemadel oleme küll vahel abikaasaga vestelnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui su ema nüüd peaks rääkima, et naabrimehel kellad paljad – siis on su ema ossitar või?

Väljend on tõesti ossi(tari)lik. Mis teha, ka emad võivad vahel nii öelda.
Tegelikkuses puudub mul vajadus oma emaga niisugustel teemadel vestelda. Tema kohus on täidetud, mind on noore plikana instrueeritud menstruatsuoonist, mehe-naise kehade ja vajaduste erinevustest, rasestumisteemadest. Praegu pole see enam teemaks. Naabrimeheks on tal ühe tuntud Eesti ettevõtte juht, kes ei juba pelgalt avaliku tähelepanu tõttu ei saa veidrustega tegeleda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti keel on rikas! Kujutan ette su meelehärmi kui ajakirjandus omal ajal kasutas üksmeelselt lõbusat väljendit Väike Ott, mitte anatoomiliselt korrektset nimetust peenis. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Tussu” on ikka sinu ja su “väikemehe” repertuaarist. Teismelised ja siis hilisemas keskeas prouad on ju need, kes puterdavad ja punastavad kui jutt on seksist/ vahekorrast/ aktist, genitaalidest ja muust sellega seonduvast. Teevad siia teemasid `a la “kuidas te sealt alt ennast pesete” ja “tegime seda vanainimeste asja/ kebensit/ krõpsu”. Nüüd on siis üks “väikemees” kah kohale ära eksinud.

“Vagiina” on täiesti korrektne väljend. Kui sind itsitama ajab, näitabki eelpool kirjeldatud vanuserühmade käitumist. Normaalne täiskasvanud naine ei reageeriks nii lapsikult.

Mis puutub vastava teema sagedusse, siis ei mäleta hetkel, et oleks neist teemadest peale arsti olnud vajadust kekkegagi rääkida. Seksuaaleluteemadel oleme küll vahel abikaasaga vestelnud.

Ahh, ole juba tasa, ära targuta. Räägi oma peenistest ja vagiinadest edasi palju soovid. Totrad on need väljendid teiste jaoks ikkagi. Ma saan aru, et vanemate inimeste jaoks ongi oluline väga korrektselt rääkida ja sõna väikemees ei tuleks sul suust eales välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahh, ole juba tasa, ära targuta. Räägi oma peenistest ja vagiinadest edasi palju soovid. Totrad on need väljendid teiste jaoks ikkagi. Ma saan aru, et vanemate inimeste jaoks ongi oluline väga korrektselt rääkida ja sõna väikemees ei tuleks sul suust eales välja.

Ei mõjunud! Igasugused väikemehed ja kebensid on just punastavate ja puterdavate keskiga+ prouade rida (ja 12+ aastaste tiinekate sõnavaras). Korrektne meditsiiniline termin ajab nad segadusse nagu ka võõrsõnad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei mõjunud! Igasugused väikemehed ja kebensid on just punastavate ja puterdavate keskiga+ prouade rida (ja 12+ aastaste tiinekate sõnavaras). Korrektne meditsiiniline termin ajab nad segadusse nagu ka võõrsõnad.

kuulge teie kaks 😀 Siinpool üks keskealine proua, kes suhtleb ka keskealine+ prouadega.
ma ei ole väga üldse täheldanud, et sellised prouad sellistel teemadel väga räägiks, aga selle pildi kohta ütles mu 70+ ämm – kas tõesti nii palju raha polnud, et enda tissid ja tagumik korralikult kinni katta. hea, et tutt peitu jäi.
ei öelnud rinnad, istmik ja vagiina, ei öelnud ka udarad, nisad, pee, v.tt või peeruvahel nöör vms.
suguelundite kohta ütlevad vanemad prouad lihtsalt – riist ja tutt või midagi sama neutraalselt ja imede ime, kõik saavad aru, kui vaja on. ainult et tavaliselt ei ole põhjust sellistel teemadel tõesti rääkida.
peenise ja vagiinaga ei hakka küll keegi peenutsema, mis nõmedad sõnad ka veel. asi pole üldse selles, et need sõnad ei tuleks suust välja vaid nad on lihtsalt nõmedad.

kuna mu täiskasvanud ja teismelised lapsed ei räägi nendel teemadel minu kuuldes, siis ei tea, kuidas nemad ütleks.
näitasin seda pilti oma 16-aastasele. kommentaar – vuhh! rõveee! kas inimestel üldse enam aju pole.
ma siis küsisin, et kuidas ta nüüd sõbrannale räägiks, mis seal pildil paljastatud oli (tahtsin teada, mis väljendeid ta kasutaks). vastuseks sain – mina ei tea, ma näitaks pilti, las ise vaatab 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust on väga kole. Pole nii imeilus keha ka, tiss on lontis. Ainuke pluss, et kõhn. Aga nagu juba öeldud, kui mees oleks ilmunud õhtusele üritusele, ülakeha ümber selline võrk mässitud, oleks see täpselt sama kohatu, seega asi pole soos. See riietus ei sobi antud üritusele, ei kaunista kandjat, häirib teisi, seega täiesti sobimatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

peenise ja vagiinaga ei hakka küll keegi peenutsema, mis nõmedad sõnad ka veel. asi pole üldse selles, et need sõnad ei tuleks suust välja vaid nad on lihtsalt nõmedad.

Küll need meedikud alles peenutsevad, oh issake!

Ega kui sõna perekooli prouale nõme tundub, ei tähenda, et seda olemas ei oleks ja arenenud seltskond ei kasutaks. Jääge teie oma tuttide ja väikemeeste juurde, pole ju probleemi 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tädi saavutas eesmärgi – sai tähelepanu kogu raha eest, ajalehed kirjutasid, inimesed arutavad… Tema poolt vaadates great success.

Minu meelest kohatu. Loomulikult ei pea ju teda pikalt vaatama, kui ei meeldi, aga tegemist siiski seltskonnaüritusega – keegi peab kätt suruma, tervitama, tema kõrval istuma… Pole päris sama, mis rannas või pargis jalutamine.

Ma ise tunneksin end sellises kleidis naisterahvaga kohtudes samamoodi nagu liputajat kohates – pilgu võin ära pöörata, aga siiski tunnen end ahistatuna. Mitte sellepärast, et poleks enne paljast naist näinud, vaid just seetõttu, et kontekst on sobimatu ja palja inimese ilmumine on ootamatu ning häiriv. See pilt iseenesest mind ei šokeeri, samuti jätaks mind täiesti külmaks, kui ta ilmuks niimoodi oma kontserdile, kus tema reegleid dikteerib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega kui sõna perekooli prouale nõme tundub, ei tähenda, et seda olemas ei oleks ja arenenud seltskond ei kasutaks. Jääge teie oma tuttide ja väikemeeste juurde, pole ju probleemi 😁

meedikud jätame kõrvale. meedikud muide kasutavad ka uriini asemele nii mõnigi korda sõna kusi. tavainimeste hulgas on see aga halvakõlaline.
arenenud seltskond ei räägigi omavahel jutte, kus kasutataks sõnu peenis ja vagiina või mida neist iganes.
too mulle konkreetne näide, kus seltskonnas oleks vaja nendest rääkida ja neid sõnu kasutada.
istutakse kenasti pidulauas ja siis pöördutakse lauakaaslase poole küsimusega – kuidas Su peenis nendes pükstes ennast tunneb? Nii või? 😀

ossid jah saadavd üksteist igast kohtadesse, mis on sünonüümid sõnadele peenis ja vagiina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meedikud jätame kõrvale. meedikud muide kasutavad ka uriini asemele nii mõnigi korda sõna kusi. tavainimeste hulgas on see aga halvakõlaline.

arenenud seltskond ei räägigi omavahel jutte, kus kasutataks sõnu peenis ja vagiina või mida neist iganes.

too mulle konkreetne näide, kus seltskonnas oleks vaja nendest rääkida ja neid sõnu kasutada.

istutakse kenasti pidulauas ja siis pöördutakse lauakaaslase poole küsimusega – kuidas Su peenis nendes pükstes ennast tunneb? Nii või? 😀

ossid jah saadavd üksteist igast kohtadesse, mis on sünonüümid sõnadele peenis ja vagiina.

Miks me meedikud peaks kõrvale jätma, kui kägu väidab, et mitte keegi ei kasutavat peenis/ vagiina?
Arenenud seltskonnaks pidasingi neid, kes genitaalseid teemasid igapäevaselt ei aruta. Mina ka ei aruta, kirjutasin juba eespool. Aga siis tuli siia proua oma “väikemehega” ja on ka imestunud, et kes niisugustel teemadel üldse räägib?! ENNE TEDA, kusjuures, polnud mitte keegi seksuaalset seost kleidiga maininud. Ei tea jah, kel vastavad jutud nii igapäevased, et ise ei pane enam tähelegi 😁

Please wait...
Postitas:
Pilletydruk

Äkki teete eraldi teema oma vagiinade ja peeniste aruteluks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki teete eraldi teema oma vagiinade ja peeniste aruteluks?

milleks foorumit risustada? 😀 ja mõnda äkki häiriks selline teema, siis on hea, kui siia ära peidetud on see jutt 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks me meedikud peaks kõrvale jätma, kui kägu väidab, et mitte keegi ei kasutavat peenis/ vagiina?

Arenenud seltskonnaks pidasingi neid, kes genitaalseid teemasid igapäevaselt ei aruta. Mina ka ei aruta, kirjutasin juba eespool. Aga siis tuli siia proua oma “väikemehega” ja on ka imestunud, et kes niisugustel teemadel üldse räägib?! ENNE TEDA, kusjuures, polnud mitte keegi seksuaalset seost kleidiga maininud. Ei tea jah, kel vastavad jutud nii igapäevased, et ise ei pane enam tähelegi 😁

ma ei viitsi otsida, kas keegi kuskil väidab, et MITTE KEEGI ei kasuta neid sõnu. loomulikult kasutab ja loomulikult ka arutatakse sellistel teemadel, aga kindlasti mitte igapäevaselt vaid siis, kui midagi on aktuaalne. näiteks hetkel see kleit.
kuid kui pildil oleks mõni mees selliste läbipaistvate alukatega (aluspükstega, trussikutega, bokseritega etc.), siis ei usu mina ka, et keegi tavainimene (mitte meedik) ütleks – ta peenis kumas läbi pükste. Otil punnitas ka seal väike Ott 😀 ei ole minu väljamõeldud nimi, ajakirjanduse süü 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

See moekunstnik on sama kaval ja osav nagu need rätsepad Anderseni muinasjutus “Keisri uued rõivad”, et selle litritega marliriba kleidi pähe suutis maha ärida. “Kleit” on kahtlemata kole, nagu gladiaatorikostüüm või mingi maadlustrikoo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimesed võtaks aru pähe ja lepiks kokku, et rinnad on normaalsed kehaosad, et need võivad olla nähtavad, siis ei ohi enam keegi ega tekita pseudoprobleemi.

Ega me mõnes Aafrika metsikus suguharus ela. Meil on siiski oma kultuur. Eks järgmine etapp on täiesti alasti, milleks seda kalavõrkugi enam.

See “meie oma kultuur” ei ole tegelikult selline nagu sa arvad. See häbenemise kultuur on võõraste usuvooludega saabunud. Enne võõrvallutajate poolt meile ristiusu pähemäärimist elasime suhteliselt vabameelselt, riideid oli tarvis vaid ilmastiku kaitseks, täpselt niipalju kui vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga elundite nimetuste osas, siin olemegi juba üle võlli läinud. Kuni selleni, et nee nn. siivsad ümbernurga asendusnimed hakkavad juba tavaelus käibelolevate samade sõnade kasutamist häirima. Näiteks:

Väikemees – meil hoovikvartalis kutsutakse sedasi naabripere noorimat poega. Tuleb vastu naabrimees ja küsib “kas oled minu väikemeest näinud täna?”

Tutt – kuna tänapäeval igal teisel naisel on karvad ära raseeritud, siis pole see nimetus enam kuidagi kohane, pigem isegi solvav nendele siledaks aetud naistele, jättes neist mulje kui lohakatest kes ei hoolitse enda keha eest.

Aga ka “ametlike nimedega” pole lood kõige meeldivamad:

Peenis – paljud mehed tõsiselt vihkavad seda nimetust ja tunnevad solvatuna, eriti need kellel on püksis üpris korraliku läbimõõduga “jämis”.

Rind – see sõna tähistab ju otseselt rinnakorvi koos rinnalihasega, nii naisel kui mehel, ehk siis seda mis näiteks naistel on rasvkoest ja näärmetest esileulatuva pealisehituse all. Selle pealisehituse jaoks polegi nagu paremat ja selgemat nimetust kui “tiss”.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Loreeni riivatu kleit