Esileht Ilu ja tervis LORile Regionaalhaiglas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: LORile Regionaalhaiglas

Postitas:

Teada asi et LORidele ajasaamine õnnemäng ja vastu suve tundub see eriti lootusetu. Iga kord helistan esmaspäeval siis ütlevad et pole ei tea millal tuleb ja et helistage siis ja siis uuesti. Siiani tulutult. Olen püüdnud ka digiregistratuuri kaudu aega saada, miskipärast ei õnnestunud mul sinna kuidagi sisse saada. Täna siis üllatuslikult sain ja pakkus aegasid pea-kaelakirurgile (valikusse panin nina-kõrva-kurguarst), aga see pole ju see, nemad tegelevad kasvajatega ju, aga mul vaja mandleid uurida.

Kuidas olete teie aja saanud ja kui ruttu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:46; 05.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Regionaalhaigla digi kaudu on praegu lor-ia aegadest juuli esmaspäevad alates 02.07 vabalt saadaval dr. Metsar. Samast kuupäevast algavad vabad ajad ka ITKs ja LTKHs.
Sadama Medicumi 1. aeg 20. juuni;

Mina olen saanud päris mitmele arstile aja, mis on kellegi teise poolt tühistatud. See eeldab aga pidevat jälgimist – võib õnestuda, võib mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vihje eest! Läksin uuesti vaatama ja sain selle dr.Metsari aja, küll alles kuu aja pärast teine aga vähemalt on lõpuks reaalne aeg. Tundub et ka keegi ütles ära ja siis tekkis, sest hommikul seda aega polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:46; 05.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis LORile Regionaalhaiglas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.