Esileht Väikelaps Lottemaa piletid kallid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Lottemaa piletid kallid

Postitas:

Isegi sünnipäeva nädala raames ei lasta hinda alla nagu eelmisel aastal.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nuputan siin, kas augustis, kui Pärnusse minek on, minna lapsega Lottemaale või mitte…

Sõbranna ostis mingil ajal kevadel eelmüügist odavamalt, kas oli 15 euri vist.

Aga pmst on need kohad mõeldudki ju selleks, et raha teha, nii et ma ei imesta, et kallis. Vaateratta sõit T1-s on ju ka 10 euri, teed kolm ringi ja kõige paremad vaated on ikkagi Ülemiste keskuse ja T1 katusest ja parklatest. Samas, lapsega korra käia on ju põnev.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 08:49; 25.07 07:49; 29.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lottemaa külastus on oma hinda väärt. Kõik, mida kasutatakse ju kulub ja vajab hooldamist, lisaks tegelaste palkamine. Kui sellise piletiga suudetakse taset hoida, olen nõus maksma. Loomulikult on iga ettevõtja eesmärk ka tulu teenida.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mitme lapsega minna siis summana jah tuleb piletite eest maksta palju aga kui vaadata, mida selle pileti eest saab siis ütleks küll, et ei ole kallis. Esiteks juba rollides püsivad näitlejad ning teemapargi enda haldamine. Teiseks atraktsioonid, etendused, töötoad…. Ühe pileti eest saab ikka palju. Eriti veel kuna lustida saab ju terve päeva.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju päevapilet, kus sees on lavastused, meisterdamised jne! Muidugi 3+ lapse peale läheb kalliks ja võiks olla perepilet jne, aga ega sa seal rohkem kui 1x suve jooksul vast ei käi ka.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sellised kohad ongi kallid. Samuti on tegelikult kallid ka nt veekeskuste piletid. Just eile käisime lapsega KalevSPA-s, 3 tunni piletid olid 28 eurot (õnneks olen tudeng ja mul on ISIC kaart, ilma selleta oleks kokku 30 olnud). Järgmiseks nädalaks vaatasin Vembu-tembumaad, seal samuti on üks pilet 18 eurot ja selle eest minu meelest saab sisu poolest vähem, kui näiteks Lottemaal.

Lottemaa miinus selles mõttes, et miks pilet kallis on, on minu meelest erinevalt muudest peredele suunatud lõbustustest ka see, et sihtrühm on ju äärmiselt piiratud. Seal käivad ikkagi väga kindla vanusevahemikuga lastega pered. Nt pere, kus on 12+ vanuses lapsed, tõenäoliselt enne lapselaste sündi Lottemaale rohkem ei lähe. Samas veekeskuses, SPAs, Ahhaa keskuses, Meremuuseumis jne käib see pere rõõmsalt edasi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 12:06; 25.07 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.
Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.
Aastaringselt nad lähtu ei ole. Kuidagi peavad nad sedasi hakkama saama.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 15:36; 25.07 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.
Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Absoluutselt nõus. Isegi käiks rohkem seal kui pilet nii kallis poleks. Minul täiskasvanuna pole seal midagi teha aga maksma pean täishinna. Lisaks tahavad lapsed süüa ja juua. Saan aru, et parki vaja ülal pidada aga usun, et soodasama hinna puhul oleks meie pere rohkem Lotemaal käinud. Hetkel 1x jõulude ajal ja 1x suvel käinud. Ilmselt rohkem ei lähe ka.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 00:51; 25.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Absoluutselt nõus. Isegi käiks rohkem seal kui pilet nii kallis poleks. Minul täiskasvanuna pole seal midagi teha aga maksma pean täishinna. Lisaks tahavad lapsed süüa ja juua. Saan aru, et parki vaja ülal pidada aga usun, et soodasama hinna puhul oleks meie pere rohkem Lotemaal käinud. Hetkel 1x jõulude ajal ja 1x suvel käinud. Ilmselt rohkem ei lähe ka.

Söögi saab ju ise ka kaasa teha. Üks mõnus piknik rannal näiteks. Keegi ei keela oma sööki/jooki kaasa võtmast.
Aga nõustun sellega, et sutsu kallis on jah. Mitme lapsega(alates 2) võiks mingi soodus olla/perepilet.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on see, et pilet on nõutav esimest eluaastast – saab see aastane veel millestki aru, samas kui minnakse perega – võtad ka väiksema kaasa. Et kõigile üks hind.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Absoluutselt nõus. Isegi käiks rohkem seal kui pilet nii kallis poleks. Minul täiskasvanuna pole seal midagi teha aga maksma pean täishinna. Lisaks tahavad lapsed süüa ja juua. Saan aru, et parki vaja ülal pidada aga usun, et soodasama hinna puhul oleks meie pere rohkem Lotemaal käinud. Hetkel 1x jõulude ajal ja 1x suvel käinud. Ilmselt rohkem ei lähe ka.

Kaubanduses on sama asi – kui hinda alla lastaks, ostetaks ilmselt vaat et kogu nänn ära, ja siis ei saa ju ometi kahjumisse jääda? Aga kõik tahavad juurdehindlusega endale kohe ja palju raha teha, nii et nt rõivaste ostmine ei tule kuskil Stockmannis või Kaubamajas kõne allagi… “Lihtinimese” jaoks siis. Ilmselt leidub aga piisavalt rikkaid, kelle arvelt neid uskumatuid hindu saab küsida.

Aga lastega käimsie puhul ongi nii, et üldjuhul on kas kõigile samad hinnad või siis väikestele lastele odavamad. Tegelikult peaks olema väikestele lastele mõeldud kohtades hoopis täiskasvanutele madalamad piletid, sest nt minu jaoks pole Lottemaal midagi põnevat ja ka lõbustusparkides on mul igav ja nii edasi. Et siis vastavalt sihtrühmale.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 08:49; 25.07 07:49; 29.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nuputan siin, kas augustis, kui Pärnusse minek on, minna lapsega Lottemaale või mitte…

Sõbranna ostis mingil ajal kevadel eelmüügist odavamalt, kas oli 15 euri vist.

Aga pmst on need kohad mõeldudki ju selleks, et raha teha, nii et ma ei imesta, et kallis. Vaateratta sõit T1-s on ju ka 10 euri, teed kolm ringi ja kõige paremad vaated on ikkagi Ülemiste keskuse ja T1 katusest ja parklatest. Samas, lapsega korra käia on ju põnev.

Jah, see vaateratas ongi suht 1 kord käimiseks ja seal on pidevalt käijaid vaatan. Et turistid otsa ei saa 😉 Hea äriidee

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Absoluutselt nõus. Isegi käiks rohkem seal kui pilet nii kallis poleks. Minul täiskasvanuna pole seal midagi teha aga maksma pean täishinna. Lisaks tahavad lapsed süüa ja juua. Saan aru, et parki vaja ülal pidada aga usun, et soodasama hinna puhul oleks meie pere rohkem Lotemaal käinud. Hetkel 1x jõulude ajal ja 1x suvel käinud. Ilmselt rohkem ei lähe ka.

Kaubanduses on sama asi – kui hinda alla lastaks, ostetaks ilmselt vaat et kogu nänn ära, ja siis ei saa ju ometi kahjumisse jääda? Aga kõik tahavad juurdehindlusega endale kohe ja palju raha teha, nii et nt rõivaste ostmine ei tule kuskil Stockmannis või Kaubamajas kõne allagi… “Lihtinimese” jaoks siis. Ilmselt leidub aga piisavalt rikkaid, kelle arvelt neid uskumatuid hindu saab küsida.

Aga lastega käimsie puhul ongi nii, et üldjuhul on kas kõigile samad hinnad või siis väikestele lastele odavamad. Tegelikult peaks olema väikestele lastele mõeldud kohtades hoopis täiskasvanutele madalamad piletid, sest nt minu jaoks pole Lottemaal midagi põnevat ja ka lõbustusparkides on mul igav ja nii edasi. Et siis vastavalt sihtrühmale.

Vudilas on täiskasvanu ja väikelapse pilet odavam.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 08:56; 07.08 09:33; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiski ei usu, et kui pilet oleks odavam, käidaks rohkem. Külastatavus sõltub meil ka paljuski ilmast. Ja kui suvi külm ka vihmane, oleks ka külastajaid vähe, isegi kui pilet soodne. Ja ma pole kindel, kas ma ise ikka läheks kaugelt korduvalt kohale, kui piletid oleks odavamad. Vist ei läheks. Sõit on omamoodi ettevõtmine.

Sellega olen küll nõus, et võiks olla parem sooduspiletite süsteem. Perepilet, kuni kaks nt tasuta.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 15:36; 25.07 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas Lottemaa puhul jätaks mina ära kindlasti selle parkimistasu (on ju loomulik, et sellisesse asukohta tullakse eelkõige autoga, parkimiskoha puudust seal pole ja no pole ju ka eriti alternatiivi, et nt parkimistasu kaudu inimesi rohkem ühistransporti kasutama panna) Samuti võiks rong olla hinna sees. Need parkimine ja perele rongi piletid annavad päris korraliku summa juurde kogu sellele külastusele.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 12:06; 25.07 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peres on rohkem kui 3 last, siis tasub ehk taotleda perekaarti. Sellega saab Lottemaa pileti 15€.
Kaugemalt tulijatele on see tõesti suur väljaminek. Meie pere on käinud seal ühe korra (saime ka soodukat), ilmselt aasta-paari pärast külastame uuesti (kui väiksemad lapsed natuke kasvavad). Kui pilet veidi odavam oleks, siis külastaks tihedamini.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Rohkem külastajaid tähendab rohkem palgalisi töötajaid, rohkem kulumist, rohkem lagunemist ja lõhkumist.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 16:13; 28.07 17:58; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Rohkem külastajaid tähendab rohkem palgalisi töötajaid, rohkem kulumist, rohkem lagunemist ja lõhkumist.

Rohkem külastajaid tähendab suuremat käivet. Igal külastajal ei ole isiklikku assistenti, seega rohkem töötajaid ei pea olema kui külastajaid on rohkem. Kas etendus läheb pooltühjale või täis tribüünile ei mõjuta näitlejate arvu laval. Külastajate arvust sõltub kas sul lähevad toidud kohvikus halvaks või ostetakse ära jne. Kulumine toimub nagunii ja siit sealt putitama peab kogu inventari ka. Kui on rohkem külastajaid on rohkem raha mille eest seda teha.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 00:51; 25.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubanduses on sama asi – kui hinda alla lastaks, ostetaks ilmselt vaat et kogu nänn ära, ja siis ei saa ju ometi kahjumisse jääda?

No see on sul küll hea loogika, et kui sa müüd kogu nänni maha – ÜKSKÕIK MIS HINNAGA – siis EI SAA kahjumisse jääda. Et ostame sisse kaupa hinnaga 2 eurot tükk ja ise müüme 1 euroga, kõik ostetakse ära ja meil pole kahjumit ega midagi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 00:08; 07.08 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik laste teemapargid ongi kallid ja mitte ainult Eestis vaid kõikjal.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 15:54; 30.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks pilet odavam, käiks ka meie pere tihedamalt. Just hiljuti sõitsime mööda – noorem laps hetkel 9a ja tema oleks tahtnud minna. Teised lapsed on vanemad. Seletasime siis talle, et mäletad, oli titekas koht ja et ärme mine – jäi rahule. Aga kui aus olla, siis soodsama pileti korral oleks ikka läinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on see, et pilet on nõutav esimest eluaastast – saab see aastane veel millestki aru, samas kui minnakse perega – võtad ka väiksema kaasa. Et kõigile üks hind.

KUNI 2-eluaastani on tasuta. Ehk siis kui laps on 1a.11k vana, saab ta tasuta sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Absoluutselt nõus. Isegi käiks rohkem seal kui pilet nii kallis poleks. Minul täiskasvanuna pole seal midagi teha aga maksma pean täishinna. Lisaks tahavad lapsed süüa ja juua. Saan aru, et parki vaja ülal pidada aga usun, et soodasama hinna puhul oleks meie pere rohkem Lotemaal käinud. Hetkel 1x jõulude ajal ja 1x suvel käinud. Ilmselt rohkem ei lähe ka.

Kaubanduses on sama asi – kui hinda alla lastaks, ostetaks ilmselt vaat et kogu nänn ära, ja siis ei saa ju ometi kahjumisse jääda? Aga kõik tahavad juurdehindlusega endale kohe ja palju raha teha, nii et nt rõivaste ostmine ei tule kuskil Stockmannis või Kaubamajas kõne allagi… “Lihtinimese” jaoks siis. Ilmselt leidub aga piisavalt rikkaid, kelle arvelt neid uskumatuid hindu saab küsida.

Aga lastega käimsie puhul ongi nii, et üldjuhul on kas kõigile samad hinnad või siis väikestele lastele odavamad. Tegelikult peaks olema väikestele lastele mõeldud kohtades hoopis täiskasvanutele madalamad piletid, sest nt minu jaoks pole Lottemaal midagi põnevat ja ka lõbustusparkides on mul igav ja nii edasi. Et siis vastavalt sihtrühmale.

Sinu loogika näitab väga hästi, miks sa oled “lihtinimene” ja Stockmann kättesaamatuks jääb. Äri tegemise seisukohast on su järeldused täiesti väärad.
Ma pakun nii toodet kui teenust ja usu mind, oluliselt kasulikum on, kui mul on üks klient, kes maksab nende eest nt. 1000 eurot, selle asemel, et saada see 1000 eurot viielt kliendilt. Mõistad?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 16:13; 28.07 17:58; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu loogika näitab väga hästi, miks sa oled “lihtinimene” ja Stockmann kättesaamatuks jääb. Äri tegemise seisukohast on su järeldused täiesti väärad.
Ma pakun nii toodet kui teenust ja usu mind, oluliselt kasulikum on, kui mul on üks klient, kes maksab nende eest nt. 1000 eurot, selle asemel, et saada see 1000 eurot viielt kliendilt. Mõistad?

Su targutamine võib õige olla, aga Lottemaa läheb aasta-kahega pankrotti. Lottemaast saab hea näide, et ratsa rikkaks ei saa. Kohvik Mustamäel juba läks sama teed, ka seal oli probleemiks liiga kõrged hinnad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis on jah, aga samas kui käia kord aastas, siis vast kraabiks aasta jooksul ikka raha kokku. Koht on ju lahe ja tegevust terveks päevaks.

Neil niigi raskusi majandamisega- olid vist isegi kahjumis.

Lisaks kahjumile kurdavad nad külastajate vähesuse üle. Äkki käidaks rohkem kui pilet oleks soodsam? Nii palju rohkem, et lausa kahjum väheneks kokkuvõttes

Absoluutselt nõus. Isegi käiks rohkem seal kui pilet nii kallis poleks. Minul täiskasvanuna pole seal midagi teha aga maksma pean täishinna. Lisaks tahavad lapsed süüa ja juua. Saan aru, et parki vaja ülal pidada aga usun, et soodasama hinna puhul oleks meie pere rohkem Lotemaal käinud. Hetkel 1x jõulude ajal ja 1x suvel käinud. Ilmselt rohkem ei lähe ka.

Kaubanduses on sama asi – kui hinda alla lastaks, ostetaks ilmselt vaat et kogu nänn ära, ja siis ei saa ju ometi kahjumisse jääda? Aga kõik tahavad juurdehindlusega endale kohe ja palju raha teha, nii et nt rõivaste ostmine ei tule kuskil Stockmannis või Kaubamajas kõne allagi… “Lihtinimese” jaoks siis. Ilmselt leidub aga piisavalt rikkaid, kelle arvelt neid uskumatuid hindu saab küsida.

Aga lastega käimsie puhul ongi nii, et üldjuhul on kas kõigile samad hinnad või siis väikestele lastele odavamad. Tegelikult peaks olema väikestele lastele mõeldud kohtades hoopis täiskasvanutele madalamad piletid, sest nt minu jaoks pole Lottemaal midagi põnevat ja ka lõbustusparkides on mul igav ja nii edasi. Et siis vastavalt sihtrühmale.

Sinu loogika näitab väga hästi, miks sa oled “lihtinimene” ja Stockmann kättesaamatuks jääb. Äri tegemise seisukohast on su järeldused täiesti väärad.

Ma pakun nii toodet kui teenust ja usu mind, oluliselt kasulikum on, kui mul on üks klient, kes maksab nende eest nt. 1000 eurot, selle asemel, et saada see 1000 eurot viielt kliendilt. Mõistad?

Jah, äriinimene ma pole, olen tavaline inimene, kes peab peret ülal pidama. Ma pole küll ka kuskil väitnud, et kaupmees peaks müüma odavamalt kui ise sisse ostab – see oli kellegi funktsionaalse lugemisoskuse probleem. Aga kui nt Stockmann müüb 50 euro eest asja, mille ise ostis sisse 2 euroga, siis vabandust, aga ma lähen parem Jyski ja ostan selle asja 5 euroga. Ka siis, kui ma korraga hulluksin ja ostaksingi selle asja Stokist 50 euroga, ei hakkaks minu rahakotti sellest raha juurde voolama ja rikkaks ma ei saaks. Vastupidi. See on minu kui peret majandava inimese loogika. Seega, niikaua kui ma riigikoguja palka ei saa, ma mõttetult kalleid asju väldin ostmast.

Lottemaaga on selline lugu, et ühe lapsega ühel korral saan ma seal loomulikult käidud, kui juhtub, et Pärnusse asja on. Eraldi sellist sõitu Tallinnast ma ette ei võtaks. Ja juba kahe lapse puhul hakkaksin juba mõtlema, kas tasub.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 08:49; 25.07 07:49; 29.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mai tea… ei ole ju kallis võrreldes muid hindu ja aja veetmise võimaluse pikkust. läheme välja sööma perega. 5 inimest. u 50e läheb. läheme Lange rallirajale. igaüks 15e kümne minuti eest. läheme Tartust loomaaeda. ka pikk sõit ja maksab. sõidame kuhugi spasse. ööbimine ka juurde. kuskil ringleb teema, et mees tahab olla üksi kodus ja saadaks naise lapsed ära. seal soovitakse küll minna kuhugi spasse ja imestakse kas sa üldse kuskil ei käi. nagu normaalne sõita teise linna, võtta sõbrannadega midagi ette. kõik maksab. ma ei ütleks et Lottemaa on võrreldes muu eluga kallis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks pilet odavam, käiks ka meie pere tihedamalt. Just hiljuti sõitsime mööda – noorem laps hetkel 9a ja tema oleks tahtnud minna. Teised lapsed on vanemad. Seletasime siis talle, et mäletad, oli titekas koht ja et ärme mine – jäi rahule. Aga kui aus olla, siis soodsama pileti korral oleks ikka läinud.

9 aastasele ongi titekas juba.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 15:54; 30.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lottemaa hind on minu arvates õiglane (kui välja arvata tasu parkimise ja rongisõidu eest).

Tohutult kallis on käia ujumas H2Os ja muudes suuremates ujulates, nagu Kalev SPA. No perega minnes ikka üle mõistuse hind. Ma ei lähe.

Samuti, näiteks tuua, pulga otsas olevad koogid on eestis kuskil 2,50 EUR, Californias maksavad nad 2 dollari ringis. No ebanormaalne ju! Mina vaikselt protsesteerin meie hinnatõusu vastu sellega, et ei osta taolisi tooteid, ka 3 eurost kohvi ei osta. Absurd mu jaoks.

Siis veel üks teema – Eesti disain! Kõik need asjad on ebavajalikud. Milleks neid osta? Hinnad üle mõistuse. Jällegi, USAs poodides imelised kleidid 30 dollari ringis. Meil pole selliseid olemaski. Ei tea, kes riideid sisse ostavad ja miks promotakse 100-euriseid asju… Kellele?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lottemaa hind on minu arvates õiglane (kui välja arvata tasu parkimise ja rongisõidu eest).

Tohutult kallis on käia ujumas H2Os ja muudes suuremates ujulates, nagu Kalev SPA. No perega minnes ikka üle mõistuse hind. Ma ei lähe.

Samuti, näiteks tuua, pulga otsas olevad koogid on eestis kuskil 2,50 EUR, Californias maksavad nad 2 dollari ringis. No ebanormaalne ju! Mina vaikselt protsesteerin meie hinnatõusu vastu sellega, et ei osta taolisi tooteid, ka 3 eurost kohvi ei osta. Absurd mu jaoks.

Siis veel üks teema – Eesti disain! Kõik need asjad on ebavajalikud. Milleks neid osta? Hinnad üle mõistuse. Jällegi, USAs poodides imelised kleidid 30 dollari ringis. Meil pole selliseid olemaski. Ei tea, kes riideid sisse ostavad ja miks promotakse 100-euriseid asju… Kellele?

No mida küsimust.. kellele. Kas sa arvad, et neid asju toodetaks/müüdaks, kui need kaubaks ei läheks? Muidugi lähevad. Jah, USAs on CK t-särgid 5 dollarit ja Guessi kleit 20 dollarit. Meil on need teatava seltskonna jaoks staatuse sümbolid ja nende asjade eest käiakse välja 50-200 eurot. Napakad või mitte, aga kui turgu on, siis ainult loll jätab raha küsimata.
Mine suvalisse tanklasse- 3-5 kohviautomaati ja igaühe juures on järjekord. Järelikult ei ole 2.70 kohvi eest palju. Ja miks hinda langetada? Et veel rohkem ostetaks, veel sagedamini peab masinaid hooldama ja puhastama. Milleks see vaev, kui niigi läheb hästi.
Rõivadisainis olen ma ka ise kätt proovinud, ostjaid jätkub. Jah, ka mina ei ostaks, sest oskan ise teha, algmaterjal on odav ja disain, eriti viimasel ajal, väga lihtne. Aga tellimusi ma ära täita ei jõudnudki, sest tahtjaid oli nii palju. Masinkootud surfimütsid maksid 35 eurot ja puuvillane t-särk 40-50 eurot, 3 inimest vehkisid 8 tundi päevas neid teha. Kogu aeg oli netis tellijatest järjekord ja ma oleks pidanud hakkama õmblejaid-kudujaid juurde palkama, et seda äri edasi pidada. See, et disainerid ainueksemplaride eest 500-1500 eurot küsivad on veel arusaadav, aga et t-särki annab 50 euroga müüa oli ka mulle pisut üllatav. Meeldivalt üllatav muidugi.
Ilmselgelt on palju inimesi, kes sellise hinnaga asju kunagi ei osta, aga veel rohkem on neid, kelle jaoks see pole suur väljaminek. Iga äri pidaja jaoks on ükskõik, mille arvelt see raha tuleb- vo mõnes peres süüakse pärast Lottemaal või spas käiku nädal aega makarone. Aga ometi rahvas käib, sest eestlane kas kraabib oma viimased sendid kokku või siis tõenäolisemalt teenitakse piisavalt ja saadakse omale kõike seda lubada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 16:13; 28.07 17:58; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Väikelaps Lottemaa piletid kallid