Esileht Väikelaps Lottemaa piletid kallid

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Lottemaa piletid kallid

Postitas:

Mina ei sa ka aru mis kallis see pilet nii väga on. Enamus kohtades sellise hinnaga piletid. Kel raha pole ärgu mingu. See ongi äri mitte heategevus. Teeb sama välja et miks te palka küsite. Tehke tasuta tööd.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 21:56; 06.08 03:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan, kuidas üks osa tahab lausa tasuta saada, teine mõistab, et igal taolisel ettevõtmisel on omad kulud ja mitte väikesed. Teades veel kui nõudlikud meie lapsevanemad on, siis tõsiselt imestan nende rumaluse üle nõuda midagi odavalt või puhta ilma. Samas ei imesta ka, sest keskmine lapsevanem ongi rumal ja rumal on ka üldjuhul vaene.

Loen neid piletihindu ja ei saa aru – 15€ sooduspilet kallis? Palju see peaks siis olema? Või õigemini eesti inimesele arusaadavamalt – mida kõike peaks siis selle eest saama? Tundub, et lisaks meelelahutusele ka süüa, juua ja ööbimist?

Keegi leiab siin, et vanemad peaksid poole hinnaga saama… No mina jälle leian, et poole hinna ja/ või tasuta pääsmega ei peaks jälle mitte üks laps mitte kuskile saama, kuna nende kisa ja sebimine on kaasinimestele ebamugav taluda. Näitena toon ühistranspordi, meelelahutusüritused jne.
See poole hinnaga vanem aga nõuab ju täis- ja topelthinnaga teenust ning turvalisust seal Lottemaal, on ju?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 12:36; 06.08 00:29; 07.08 10:11; 07.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei sa ka aru mis kallis see pilet nii väga on. Enamus kohtades sellise hinnaga piletid. Kel raha pole ärgu mingu. See ongi äri mitte heategevus. Teeb sama välja et miks te palka küsite. Tehke tasuta tööd.

Lottemaa pilet on võrdeline Muumimaaga, aga Muumimaa on siiski kahjuks maailmas rohkem tuntud kui Lotte ja see mängumaa. Muumimaa saab elada selle arvelt, et pidevalt sünnib/kasvab maailmas tohtult potensiaaleid kliente ja ei pea püüdlema selle poole, et kliendid korduvalt külastaks seda kohta. Lotte on eesti lastele küll väga tuntud ja armastatud tegelane ja ehk natuke ka veel mõnes riigis, aga kahjuks põhiosa kliendid sellel Mängumaal siiski ilmselt eestlased (ja lätlased koha ligiduse tõttu). Aga just (mitme) lastega pered on kahjuks Eestis paljuski rahaliselt raskustes ning korduvalt suve jooksul/isegi aastate jooksul igal aastal külastada ei saa. Eestis lapsi nii tohutult peale ei kasva, et ühekordse selle maa külastusega oleks piisavalt külastajaid. Näiteks 2015 a oli 94000, 2016. aastast on aga järjest vähenenud külastajate arv ja 2017 70000, 2018 a suvel 52000 külastajat (talvemaaga õnnestus lisaks + 10000) ja tundub, et siiski omanikud pole rahul (muutunud juba võrreldes algusega) olukorraga. Usun küll, et mingite perepiletite (ühe inimese hind soodsam), parkla/rong üldhinnas lüketega saaks korduvaid ja terve perega külastajaid juurde. Praegu palju ka kombineeritakse nii, et lähebki ainult üks lapsevanem ja sel ajal, kui kõikidele lastele (peres) enam-vähem sobib, mitte iga lapsele kõige Lottehuvilisemal ajal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga just (mitme) lastega pered on kahjuks Eestis paljuski rahaliselt raskustes ning korduvalt suve jooksul/isegi aastate jooksul igal aastal külastada ei saa.

Miks peaks samas kohas mitu korda suve jooksul käima?
Vot siin ongi see vaeste mõtlemine!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 12:36; 06.08 00:29; 07.08 10:11; 07.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka mõtlen et mis paneb inimest mitu korda sama kohta läbi käima? Eestis ja välismaal on küll kohti kus käia. Legoland jne… Vaevalt nüüd kõik kohad läbi käidud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 21:56; 06.08 03:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, üksikpilet 20€ päris maha ei löö, aga mul näiteks on neli last. Paar väiksemat suured Lotte-huvilised, meie mehega ilmselgelt pole sihtrühm ja suuremad lapsed ka enam mitte. Siiski perega minnes ei jäta ju kedagi ukse taha, et raha kokku hoida. Kogusumma on minu jaoks väga palju raha siiski. Oleksin rahul, kui oleks mõistlikuma hinnaga perepilet või siis mittesihtgrupile nt 50% soodustust.
Ehk on mõtlemiskoht, sest Lottemaal läheb majanduslikult ikka väga halvasti. Ometigi ei proovida mõistliku hinnaga külastajate arvu suurendada. Suureneks inimeste arv, kellest paljud siiski kohapeal ka asju ostaksid ja käiksid ehk mitugi korda. Samuti võiks kaaluda paindlikku hinnastamist – nt hooajal juulis on kallis, juuni alguses, augusti lõpus ka odavam. Aga ei. Ikka ahnus Eesti moodi. Isegi kui ebaõnnestunud äriplaan näkku kargab, leiab eestlane, et oleks mõistlik veelgi hinda tõsta. Ja siis aetakse madal külastatavus liiga külma, sooja või vihmase ilma peale. Nojah.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 07:06; 07.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 11-aastaste poistega. Kuna mu vanemad lapsed juba suured, võtsime sõbra kaasa.
Minu arvates ei ole kallis arvestades kõike seda mida pakkuda on. Lustisime lastega terve päeva ja olin rahakuluga arvestanud. Joogid olid omal kaasas.
Kui mul oleks 4 last, ja 2 neist vaid huvilised, lähekski nendega ja teismelistega läheks neid huvitavatesse kohtadesse. Olengi nii teinud, mul 3 suurte vanusevahedega last.
Olen täheldanud , et sooduspakkumisi tehaksegi hooaja alguses ja lõpus. Nt augusti teises pooles on Elektrumi ja Club one kliendile soodsam.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 08:56; 07.08 09:33; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, üksikpilet 20€ päris maha ei löö, aga mul näiteks on neli last.

Piletihind tõusis alles nüüd. Muide, see pidi esialgselt tõusma 8.08, aga on tõstetud juba paar päeva varem.
Nojah.
Kogu eelnev aeg oli 15€ soodukas ja on olemas ka perekaart, piletiinfo. Kui jätta asjad viimasele minutile, on tegelikult oma asi. Samuti ka neli last, eks ole ju? Nende riigipoolsest toetuserahast ju lähetegi.
Küll võib ikka vinguda! Eks hakka siis analoogset ettevõtmist vedama, tee 50% soodustust või üldse tasuta.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 12:36; 06.08 00:29; 07.08 10:11; 07.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piletihind tõusis alles nüüd. Muide, see pidi esialgselt tõusma 8.08, aga on tõstetud juba paar päeva varem.
Nojah.
Kogu eelnev aeg oli 15€ soodukas ja on olemas ka perekaart, piletiinfo. Kui jätta asjad viimasele minutile, on tegelikult oma asi. Samuti ka neli last, eks ole ju? Nende riigipoolsest toetuserahast ju lähetegi.
Küll võib ikka vinguda! Eks hakka siis analoogset ettevõtmist vedama, tee 50% soodustust või üldse tasuta.

Kas Te olete närvihaige ja ebakompetentne Lottemaa finantstöötaja? See on ikka kindlasti valus kuulda, et keegi kehvasti väljamõeldud äriplaani kritiseerida julgeb, eks. Mõistan. Huvi korral andke teada – mul on päris suured kogemused nii toetusrahaga (EAS) kui erinevate projektide juhtimisega ning erinevalt teist on minu projektid alati plussis või vähemalt mitte miinuses. Eriti arvestades antud toetussummasid. Ma ei pea selleks hakkama teist Lottemaad ehitama, et aru saada, et mitmekülgsema piletipoliitikaga annab külastatavuse ja seega ka kasuminumbreid oluliselt suurendada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 07:06; 07.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piletihind tõusis alles nüüd. Muide, see pidi esialgselt tõusma 8.08, aga on tõstetud juba paar päeva varem.

Nojah.

Kogu eelnev aeg oli 15€ soodukas ja on olemas ka perekaart, piletiinfo. Kui jätta asjad viimasele minutile, on tegelikult oma asi. Samuti ka neli last, eks ole ju? Nende riigipoolsest toetuserahast ju lähetegi.

Küll võib ikka vinguda! Eks hakka siis analoogset ettevõtmist vedama, tee 50% soodustust või üldse tasuta.

Kas Te olete närvihaige ja ebakompetentne Lottemaa finantstöötaja? See on ikka kindlasti valus kuulda, et keegi kehvasti väljamõeldud äriplaani kritiseerida julgeb, eks. Mõistan. Huvi korral andke teada – mul on päris suured kogemused nii toetusrahaga (EAS) kui erinevate projektide juhtimisega ning erinevalt teist on minu projektid alati plussis või vähemalt mitte miinuses. Eriti arvestades antud toetussummasid. Ma ei pea selleks hakkama teist Lottemaad ehitama, et aru saada, et mitmekülgsema piletipoliitikaga annab külastatavuse ja seega ka kasuminumbreid oluliselt suurendada.

Jääme siis ootama lastega peredele mõeldud teemaparki mis õigesti rahastatud ja hinnastatud.ning tegutseb aastaid miinuseta.Eesti väikesel turul see siiani pole õnnestunud.
Kritiseerida on alati tore.
Millegipärast ei võta kritiseerijad ise midagi asjalikku ette, vaid hõiguvad niisama.
Ausalt öeldes ma ei salli seda projektipõhist Eestit kus elu käib ühest projektist teise, kui projektiraha läbi saab, on raske rahastust leida, eriti kui asi puudutab lapsi ja erivajadustega inimesi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 08:56; 07.08 09:33; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, üksikpilet 20€ päris maha ei löö, aga mul näiteks on neli last. Paar väiksemat suured Lotte-huvilised, meie mehega ilmselgelt pole sihtrühm ja suuremad lapsed ka enam mitte. Siiski perega minnes ei jäta ju kedagi ukse taha, et raha kokku hoida. Kogusumma on minu jaoks väga palju raha siiski. Oleksin rahul, kui oleks mõistlikuma hinnaga perepilet või siis mittesihtgrupile nt 50% soodustust.

Sa ei jäta kedagi ukse taha mitte selleks, et raha kokku hoida, vaid selleks, et suurtel on seal igav. Saadad mehe suuremate lastega samal ajal hoopis kuhugi seiklusrajale, kus väiksematel poleks midagi teha – ei pea ju ometi pere kõik lapsed olema nui neljaks igal pool kaasas, isegi siis, kui neil seal surmigav on.

Mul on samuti neli last, kellest kahe lasteaialapsega kavatsen järgmisel aastal Lottemaale minna, aga teismelisi ma sinna küll kaasa ei hakka võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 00:08; 07.08 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piletihind tõusis alles nüüd. Muide, see pidi esialgselt tõusma 8.08, aga on tõstetud juba paar päeva varem.

Nojah.

Kogu eelnev aeg oli 15€ soodukas ja on olemas ka perekaart, piletiinfo. Kui jätta asjad viimasele minutile, on tegelikult oma asi. Samuti ka neli last, eks ole ju? Nende riigipoolsest toetuserahast ju lähetegi.

Küll võib ikka vinguda! Eks hakka siis analoogset ettevõtmist vedama, tee 50% soodustust või üldse tasuta.

Kas Te olete närvihaige ja ebakompetentne Lottemaa finantstöötaja? See on ikka kindlasti valus kuulda, et keegi kehvasti väljamõeldud äriplaani kritiseerida julgeb, eks. Mõistan. Huvi korral andke teada – mul on päris suured kogemused nii toetusrahaga (EAS) kui erinevate projektide juhtimisega ning erinevalt teist on minu projektid alati plussis või vähemalt mitte miinuses. Eriti arvestades antud toetussummasid. Ma ei pea selleks hakkama teist Lottemaad ehitama, et aru saada, et mitmekülgsema piletipoliitikaga annab külastatavuse ja seega ka kasuminumbreid oluliselt suurendada.

Ma ei ole üks ega teine. Mida muud üks pk kägu suudakski välja mõelda – “oled selle asutusega seotud!”?

Arusaamatu, MIKS peaks käima/tahtma käia kohas, mis on nii vastik, nii vastik? Vii oma lapsed metsa loodusesse, õpeta neile seeni-marju, loodust ja loomi, ilmakaari, ellujäämist või muud kasulikku. Täiesti tasuta tegevus (peaaegu). Selle asemel aga kritiseeritakse olemasolevat, tahetakse ilma saada ja – nui neljaks! – kiputakse ikka sinna ebameeldivasse ning kallisse kohta? Takkatippu räägib seda inimene, kel väidetavalt äri hästi edeneb?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 12:36; 06.08 00:29; 07.08 10:11; 07.08 14:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Väikelaps Lottemaa piletid kallid