Esileht Väikelaps Lottemaa piletid meilis

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Lottemaa piletid meilis

Postitas:

Kuidas ma saaks meili pealt paberile printida?Üks variant on mobiilist näidata aga mul pole tasulist netti peal ja kas Lottemaa territooriumil on wifi olemas kassade juures,et näidata piletid ette,mis varem interneti kaudu ostetud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 04:21; 16.08 16:38; 16.08 16:40; 16.08 16:46; 17.08 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No printida ikka saab ju, avad meili ja vajutad prindi märki. Iseasi, kui kodus printerit pole, siis pead leidma koha.
Jah, Lottemaa kassade juures on wifi. Meil oli tahvel kaasas, näitasime sealt.
Kodulehel ka info: Omadused

Üldine varustus
Ligipääs ratastooliga
WIFI
Infotahvlid
Infopunkt
Parkimine tasuline
WC
Aiaga piiratud territoorium

Lisateenused
Toitlustus
Töötoad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need piletid pdf formaadis siis pole – salvestada telefoni ära ja hiljem pole netti vaja vaatamiseks.
Muidu printida saab nagu ikka, printeri abil.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 07:35; 16.08 20:19; 17.08 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee piletist telefonis ekraanipilt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No printida ikka saab ju, avad meili ja vajutad prindi märki. Iseasi, kui kodus printerit pole, siis pead leidma koha.

Jah, Lottemaa kassade juures on wifi. Meil oli tahvel kaasas, näitasime sealt.

Kodulehel ka info: Omadused

Üldine varustus

Ligipääs ratastooliga

WIFI

Infotahvlid

Infopunkt

Parkimine tasuline

WC

Aiaga piiratud territoorium

Lisateenused

Toitlustus

Töötoad

Kas ta seal mingit lottemaa wifi parooli ei küsi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 04:21; 16.08 16:38; 16.08 16:40; 16.08 16:46; 17.08 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need piletid pdf formaadis siis pole – salvestada telefoni ära ja hiljem pole netti vaja vaatamiseks.

Muidu printida saab nagu ikka, printeri abil.

Samast ma saaks mob pildi teha suurest arvutist piletist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 04:21; 16.08 16:38; 16.08 16:40; 16.08 16:46; 17.08 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need piletid pdf formaadis siis pole – salvestada telefoni ära ja hiljem pole netti vaja vaatamiseks.

Muidu printida saab nagu ikka, printeri abil.

ikka pdf formaadis proovisin aga ei salvesta mu failidesse seda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 04:21; 16.08 16:38; 16.08 16:40; 16.08 16:46; 17.08 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui netis olles meili pealt avab, siis peab saama salvestada ka.

See selleks. Hakkas huvitama, mis variant see on, kus mobiilset netti üldse ei ole? Minu meelest on täna juba ka paari-Eurostes pakettides minimaalsel määral mobiilne internet sees. Palju sina siis oma mobiiliteenuse eest maksad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 07:35; 16.08 20:19; 17.08 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui netis olles meili pealt avab, siis peab saama salvestada ka.

See selleks. Hakkas huvitama, mis variant see on, kus mobiilset netti üldse ei ole? Minu meelest on täna juba ka paari-Eurostes pakettides minimaalsel määral mobiilne internet sees. Palju sina siis oma mobiiliteenuse eest maksad?

Mul ämmal ka pole. Nutikas on aga andmeside kasutuse lasi operaatiril täitsa kinni panna. On ainult wifi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tule taevas appi: paarisajaeurost nutitelefoni jõuab osta, 35 eurost printerit mitte. samuti ei jätku raha kõige odavama mobiilse interneti jaoks (tele 2, smartkaart, 1 kuu 2€)

no osta siis ometi kassast paberpilet. lihtne.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav, et peetakse imelikuks, et inimesel ei ole netipaketti. Mul ka pole – töö ajal pean nagunii arvutis olema, kodus on ka arvuti olemas. Mul pole olnud vajadust kuskil mujal internetti kasutada. Tutvusringkonnas on internetipakett ma arvan vähem kui pooletel inimestel. Ja seda mitte kokkuhoiu mõttes, vaid lihtsalt ei ole vaja. Vanus on mul 35.

Ilma internetita mobiilipakette on palju, pole ju mõtet endale ebavajalikke teenuseid võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul ka ei ole netipaketti ja lastel ka ei ole.
Ei ole aru saanud, milleks seda vaja on. Euroopas ma ei reisi, reisi jaoks võtaks ilmselt. GPS töötab offlines ja piletid salvestuvad pdf-s, olen ka välja trükkinud, printer olemas. Mul ei tule ühtegi argumenti meelde, miks peaksin endale neti muretsema. Töötan arvutiga ja kodus on ka wifi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tule taevas appi: paarisajaeurost nutitelefoni jõuab osta, 35 eurost printerit mitte. samuti ei jätku raha kõige odavama mobiilse interneti jaoks (tele 2, smartkaart, 1 kuu 2€)

no osta siis ometi kassast paberpilet. lihtne.

Milleks mul on vaja mobiilile neti kui on suur lauaarvuti ja ühe korra printimise pärast aastas nagu pole mõtet mingit printerit osta

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 04:21; 16.08 16:38; 16.08 16:40; 16.08 16:46; 17.08 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav, et peetakse imelikuks, et inimesel ei ole netipaketti.

Jäi ehk ekslik mulje – ma ei pea inimese juures seda imelikuks, lihtsalt tõesti ei teadnud, et sellised paketid nii levinud on. Kuutasulistest pakettidest olen vist ise näinud kõige odavamat hinnaga 3,99 EUR ja selles oli ka nett juures.
Kasutamisest – tõepoolest kulus mobiilne nett viimasel ajal ära just Euroopas autoreisil olles. Otsisin infot asulate/objektide kohta ning GPS oli koguaeg sees (online, et vajadusel marsruuti korrigeerida). Mingit erihinda ei maksa, sest tavapaketi andmemahtu saab kasutada lisatasuta kogu EL piires. Muidu on ta enamasti lihtsalt kiirem kui wifi ja seetõttu eelistan vahel kasutada. Maakodus pealegi wifi-t pole.
Tegelikult see polegi tähtis ja muidugi saab ka ilma mobiilse internetita elada. Huvitaski, et millised need paketid siis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 07:35; 16.08 20:19; 17.08 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ma saaks meili pealt paberile printida?Üks variant on mobiilist näidata aga mul pole tasulist netti peal ja kas Lottemaa territooriumil on wifi olemas kassade juures,et näidata piletid ette,mis varem interneti kaudu ostetud?

No siis ei saagi käia sellistes kohtades, kui on arvamus, et internet ja nutitelefonid on saatanast. Laps võib kodus kaltsunuku ja puuhobusega ka mängida, nagu 100 a tagasi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav, et peetakse imelikuks, et inimesel ei ole netipaketti.

Tegelikult see polegi tähtis ja muidugi saab ka ilma mobiilse internetita elada. Huvitaski, et millised need paketid siis on.

Meie peres on näiteks nutitelefon üldse ilma igasuguse kaardita, kasutatakse wifis ja niisama mängimiseks, helistamiseks on tavalised nuputelefonid (aku kestab 3-4 nädalat) ja kõnepaketid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 01:04; 21.08 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helistamiseks on tavalised nuputelefonid (aku kestab 3-4 nädalat)

Mis firma mis mudel nii hea akuga on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helistamiseks on tavalised nuputelefonid (aku kestab 3-4 nädalat)

Mis firma mis mudel nii hea akuga on?

Samsung (GT E-2370 ja GT E-1200 mudelid meil kasutuses).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 01:04; 21.08 00:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Lottemaa piletid meilis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.