Esileht Koolilaps Lottemaale koolilapsega

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lottemaale koolilapsega

Postitas:

Mis vanuses lastele on seal lottemaal huvitav ? Praegu soodushinnaga piletid müügil,kas osta või mitte. Päris 20 eurot ei tahaks pileti eest maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub ikka väga palju lapsest. Kuna elame Pärnus, oleme lapsega Lottemaal käinud alates avamisest igal aastal vähemalt 1, mõnel aastal ka mitu korda. Laps sai 10 ja see on esimene suvi kui me võib olla ei lähe. Aga mine tea… Peretuttavad aga käisid avamise aastal korra ära ja nii laps (tollal 3ne) kui vanemad olid väga pettunud, sest nemad tahtsid lõbustusparki jms. See laps on rohkem actionmultikate kui eesti multikate või lastesaadete fänn.
See, milline on sinu laps või milline sa oled ise, pead sa ise teadma. Minule ja minu lapsele seal meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on 10-aastane, saab sügisel 11. Kindlasti läheme sellel suvel ka Lottemaale. Meil on küll laps päris lapsemeelne, sõbrustab suuremas osas 1-2 aastat noorematega ning väga hea klapp on tal väikelastega, väikestele meeldib ta väga: on juba nagu suur, kuid mängib rõõmuga väikestega.
Et oleneb ennekõike lapsest. Minu lapsele meeldib see väike seiklusrada seal ning see suur liumägi. Eelmine kord ta üle tunni aja lihtsalt lasi seal liugu, jooksis aga uuesti ülesse ja liugu lastes alla tagasi. Lisaks meeldis talle meisterdamine ning etendused ning ringmängud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime suvel kui lapsed läksid sügisel kooli, oli vist teine aasta kui Lottemaa avatud oli. Rohkem ei lähe. Siis oli eakohane, aga mitte järgmisel aastal. Raamatud lugesid läbi ikka esimeses või teises klassis, täpselt ei mäleta, filme olid ennem muidugi näinud, olid täiesti Lotte fännid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lottemaal käinud vaid korra. Väiksem laps oli 8 ja suurem 10. Enam tagasi ei kipu, kuna mälestused ei ole kiita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal käisime (lapsed olid siis 6a ja 9a) ja sel aastal kindlasti ka. Vanem laps on ise väike leiutaja ja tal on seal väga p6nev. Nooremal nagunii. Ronida nad ka armastavad, terve päev läheb ära ja aega tuleb vaat, et puudugi. Endal on ka tore :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi elame Pärnus, pole kunagi käinud seal. Miks? Sest meil on poeg. Ja kui see Lottemaa tehti, oli ta 8a ja ei olnud nõus ta iial sinna minema.
Nüüd on meil veel 1a poeg, temaga me vist järgmine suvi lähme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on palju oleneb lapsest, kui ikka lapsemeelne laps ja armastab uudistada ja avastada, siis on lapse jaoks põnev, kui laps vaid tahvlis/teleka ees istub, siis tema jaoksseal igav ja sama kehtib vanemate kohta, kui vanem ikka kõrval toriseb ja aina igavleb, siis hakkab ka lapsel igav.
Ise oleme käinud algusest peale ja iga aasta. Enamasti oleme terve päeva 10-18 (korra vist olime ainult 16, kuna laps väsis ära). Minu jaoks on üllatav, et paljud tulevad alles 15-16 aeg sinna kohale ja siis 18 jorisedes minema, kui igav see ikka on.

Ainuke, mis ennast lottemaa puhul häirib, et programm on aastatega läinud aina lahjemaks, kui esimesed aastad oli ikka 2-4 tegevust samaaeg ja oli raske isegi söögiaega vahele mahutada, kui soovisid kõigist osa saada, siis nüüd on ainult üks ja enamasti õhtul juba kordab hommiku asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Lottemaale koolilapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.