Esileht Ilu ja tervis Lõtvunud kõhunahk

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lõtvunud kõhunahk

Postitas:

Peale rasedust kõhu nahk on mulle veidi nö \”suureks jäänud\”, on selline kole kortsuline ja lõtv. Muidu olen normaalkaalus, teen korralikult trenni ja söön normaalselt. Oskab keegi soovitada, kas on mingeid võimalusi, kuidas nahk jälle normaalseks/pingule saada ilma kirurgilise sekkumiseta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:28; 21.02 15:01; 21.02 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju sünnitusest möödas on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 14:51; 21.02 15:15; 21.02 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 väikese vahega sünnitust, viimasest möödas ~1,5a. esimese lapsega sellist lõtvunud nahka ei jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:28; 21.02 15:01; 21.02 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt saad sa asja pisut trenniga parandada aga lõtvunud kõhunahk,mis nii kaua püsind tavaliselt vist väga tagasi ei tõmbugi või siis läheb selleks vähemalt paar aastat aega 🙁
kui sul võimalus,siis soovitan minna spordiklubisse kuskile ja eratreeneri käe all,siis antud piirkonnaga kõvasti vaeva nägema hakata.

mina ootasin ka kahjuks trenniga aasta ja siis enam päästa midagi väga polnudki 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 14:51; 21.02 15:15; 21.02 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole kindlasti asi trenni puudumises. Trennis hakkasin taas käima ~1,5 kuud peale sünnitust, olen käinud ka personaaltreeneri juures. Lisaks teen ka kodus trenni. Miski pole aidanud. Pigem ma mõtlen, et ehk oskab keegi soovitada nt mingit salongi protseduuri, mis võiks aidata. Lihtsalt kreemidesse ma ei usu eriti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 13:28; 21.02 15:01; 21.02 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule meeldib oriflame kõhtu pinguldav geel:) ise kasutan seda ja kõhunahk on oluliselt paremaks läinud, aga kui nahk on ikka välja veninud, siis aitab ainult kirurg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sellisel juhul soovitan sulle lpg massaazi.mina seal kõhunaha pärast ei käinud aga sain armidele abi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 14:51; 21.02 15:15; 21.02 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oluline on toita nahka nii seest kui väljast. Omega rasvhapped on väga olulised naha lõtvumise vältimiseks ja samuti aminohapped, mis aitavad ka nahal omal kollageeni ja elstiini toota. Näiteks kanepis on need asjad kenasti olemas, proovi Canah kanepiõli (nii sisse süüa kui peale määrida) ja lisaks Canah kanepi proteiinipulbrit, kus on hulgaliselt aminohappeid. Nii aminohappeid kui ka osasid rasvhappeid organism ise ei tooda, seega pead neid sisse sööma. Õli sisse soovitan tilgutada ka mõningaid nahka pinguldavaid eeterlikke õlisid, kui just allergiline pole – näiteks küpress, jasmiin vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Lõtvunud kõhunahk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.