Esileht Ilu ja tervis Lõualott

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lõualott

Postitas:

Avastasin, et mulle on tekkinud päris arvestatav lõualott 🙁 Kas keegi on dieeti või mingeid harjutusi tehes sellest kuidagi lahti saanud või ongi lõualott igavene nüüd?
See on see voodis pikali telefonis või raamatu lugemine 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu lugesin, et sellest saab lahti kui peegli ees panna pliiats vms endale suhu ja kirjutada tähestikku 6hus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleüldine kaalulangus aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma väga kahtlen, et mingist pidevast asendist lõualott tuleb. Ikka kas kaalutõus või vanus.

Kindlasti abiks üldine kaalukaotus, aga Youtube’is on palju treeningvideosid spetsiaalselt selle jaoks. Kommentaaride järgi peaks see aitama

https://youtu.be/wg-uslIi1J4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm, mul on just kaalulangusest lõua alla lott tulnud, mida rohkem alla võtan, seda hullemini ripub

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:51; 24.02 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm, mul on just kaalulangusest lõua alla lott tulnud, mida rohkem alla võtan, seda hullemini ripub

kas äkki oled väga rasvunud siis? et nahk on nii välja veninu? osadel jääb pärast rasedust ka kõhunahk rippuma, ei tõmbu tagasi, kuigi kaal on endine.

Lõualott võib olla rasvumisets, ag akindlasti ka vanusega võib tekkida ilma rasvumiseta. No näitek son minul ka selline ilus lõuajoon ajaga veidi kadunud, otseselt rippuvad lotti pole, aga lõuajoon pole enam nagu noorel inimesel. NAerdes tekib tihti topeltlõug .

Võid proovida harjutusi+ vajadusel kaalulangus, kui see tundub kohane. Aga vananemise vastu ei saa, kui nahk ja lihased lihtsal tveidi lõtvuvad (võid proovida ka kollageeni süüa)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm, mul on just kaalulangusest lõua alla lott tulnud, mida rohkem alla võtan, seda hullemini ripub

kas äkki oled väga rasvunud siis? et nahk on nii välja veninu? osadel jääb pärast rasedust ka kõhunahk rippuma, ei tõmbu tagasi, kuigi kaal on endine.

Lõualott võib olla rasvumisets, ag akindlasti ka vanusega võib tekkida ilma rasvumiseta. No näitek son minul ka selline ilus lõuajoon ajaga veidi kadunud, otseselt rippuvad lotti pole, aga lõuajoon pole enam nagu noorel inimesel. NAerdes tekib tihti topeltlõug .

Võid proovida harjutusi+ vajadusel kaalulangus, kui see tundub kohane. Aga vananemise vastu ei saa, kui nahk ja lihased lihtsal tveidi lõtvuvad (võid proovida ka kollageeni süüa)

Rasvunud pole, kmi on 21, kollageeni söön ja kreemitan ka, aga eks vanus on jah juba 40.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:51; 24.02 23:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Lõualott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.