Esileht Hobinurk Lõuna Küpros-Paphos ilm,hinnatase

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lõuna Küpros-Paphos ilm,hinnatase

Postitas:

Kas keegi on käinud oktoobri lõpus-novembri algusnädalail?Kuidas ilm,kas ujuda veel kannatab?Kuidas on hinnatase väljas söömise osas ja supermarketites Paphosel?Kas tasuks minna? Küpros paistab imeline ja huvi on suur,aga ehk oleks väljas süüa mõtekam kui hotellis kõik hinnas paketi raames. Hommikusöökidega ja täispansion paketi vahe inimese kohta on ca 200 eurot.Ideid?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean rahvuskööki üheks võtmeks teisele kulturile lähemale saamiseks. Hotelliköögid on aga nn kesmisele maitsele – seega mina sööks mujal, kus tuju tuleb.
Meri on minu arvates ujumiseks ok.
Aga Paphoses hotellikompleksis vedeleda … no maitiiia…
Ise olen Germasogeias ehk Limassoli äärelinnas oma vaba aega veetmas, seda nii suvel, talvel kui ka muul aastaajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna rannailma enam pole, siis tasubki minna maad avastama ja ringi seiklema, seega oleks täiesti mõttetu täispansioniga hotelli võtta. Seal pole ju midagi teha, riiki ka ei näeks. Ujuda justnimelt “kannatab”, aga mind ei kutsu küll. Novembris on parajalt jahe ka, mõnus ringi sõita. Päike loojub juba enne 5, seega ega seda sooja päikesepaistet kauaks ei jagu sügisel. Muidugi võib ka sadada palju, kuidas just juhtub. Paphos ise on pisike linn, tasub ikka mujale ka sõita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 11:33; 12.10 07:57;
To report this post you need to login first.

Kui plaanid sõita Nikal Traveliga, siis arvesta, et hotellid asuvad suht pärapõrgus mitte seal kus restoranid, ja (eriti hooaja lõpus) võid pmt nälga jääda kui pole täispansionit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui plaanid sõita Nikal Traveliga, siis arvesta, et hotellid asuvad suht pärapõrgus mitte seal kus restoranid, ja (eriti hooaja lõpus) võid pmt nälga jääda kui pole täispansionit.

Teemaalgataja küsib Lõuna ja Paphose kohta, aga Nikal käib vaid Põhja-Küprosele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 11:33; 12.10 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvitamiseks on oktoobri lõpp viimane piir. Siis võib saada nädala 30 kraadi aga võib ka nädala padupilves ilma saada.
Muidu reisimiseks käib küll.
Turismipiirkondades on hooaja lõpp ja rahvast parajalt vähe. Kohati on turismiatraktsioonid juba kinni.

Mina armastan hotelli toitu ja rahvusköögiga tutvun paaril õhtul väljas süües. Küprosel meze, mida proovida, aga ma pigem pooldangi igavat hotellitoitu.
Pimedaks läheb varakult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Lõuna Küpros-Paphos ilm,hinnatase

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.