Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,381 kuni 4,410 (kokku 5,174 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
apunane

Siiani olen arvamusel, et korralik mõnitamine pàriselt vägivalla all kannatajate naiste/meeste puhul🙄

Austus kadunud ta vastu. Enam ei ole kaasatundmist ka. Isegi kui oligi vägivald, tema suhtumine ütleb teist.

Mina küll vägivallas ei kahtle. Kõik tundub tuttav. Kõik on sind hüljanud, sest rääkisid enne, vahepeal ja nüüd, et hoia eemale,  aga sa oled üksi, põlatud ja kui loll sa oled… Ainuke ongi see, kes sulle “vist” haiget tegi. Kas kõik ikka oli nii halb. Ma olin ju ise ka süüdi. Ma ei taha üksi olla. Isegi vanemad ütlevad, ise valisid sellise elu. Aga sa ei taha üksi olla. Ta ju polegi nii halb, ainult vahest. Ta ju armastab mind, teised ju ei armasta. Lõi paar korda, rohkem nagu raputas.

Ja nii minnakse teisele ringile. See on nii nii kurb. Aga kui teised on eemaldunud ja hukka mõistavad…                     Ma ei saa aru miks ei käi raputamine vägivalla alla. Õigemini saan küll aru, jälgi ei jää, aga sellepärast nad raputavadki ja see pole vähem valus, vähem alandav, vähem hirmutav. Kui seda korduvalt mainitakse, et raputas, võiks seda arvesse võtta. Mul jäid ka paaril korral ainult jäljed. Kaela ümber sinised sõrmejäljed ja kui rusikaga silma lõi, läks terve nägu paiste ja siniseks.  Ja ma olin üksi ja võtsin tagasi selle koletise. Isegi mitu korda. Mul polnud ka kuskile minna, oli minu korter vanas puumajas. Iga kell sai sisse,  lõhkus ukse või lõi aknaklaasi sisse, kuidas soovi oli. Peksis samuti mööblit, tiris juustest. Minu kolm naabrit ei kutsunud mitte kordagi politseid, varjupaiku siis veel polnud. Möödunud on 20 aastat, enam ma ei hakka üle keha värisema kui ta teisel pool tänavat kõnnib, aga unenägudes piinab ta mind siiani. Ärkan läbihigisena ja paanikas. Psühholoogidest, psühhiaatritest pole abi olnud. Kirjutasin isegi dr Ennetile, ta vastas et aga ütle lihtsalt mõttes talle et jäta mind rahule vms ja kõik.

Kes vähegi suudab ennast tagasi hoida, jätke inimene rahule, ta on üksi ja tuleb see tee läbi käia, kel üks, kellel mitu korda.

+38
-1
Please wait...

Postitas:
plixi

Siiani olen arvamusel, et korralik mõnitamine pàriselt vägivalla all kannatajate naiste/meeste puhul🙄

Austus kadunud ta vastu. Enam ei ole kaasatundmist ka. Isegi kui oligi vägivald, tema suhtumine ütleb teist.

Mina küll vägivallas ei kahtle. Kõik tundub tuttav. Kõik on sind hüljanud, sest rääkisid enne, vahepeal ja nüüd, et hoia eemale, aga sa oled üksi, põlatud, kui loll. Ainuke ongi see kes sulle “vist” haiget tegi. Kas kõik ikka oli nii halb. Ma olin ju ise ka süüdi. Ma ei taha üksi olla. Isegi vanemad ütlevad, ise valisid sellise elu. Aga sa ei taha üksi olla. Ta ju polegi nii halb, ainult vahest. Ta ju armastab mind, teised ju ei armasta. Lõi paar korda, rohkem nagu raputas.

Ja nii minnakse teisele ringile. See on nii nii kurb. Aga kui teised on eemaldunud ja hukka mõistavad… Ma ei saa aru miks ei käi raputamine vägivalla alla. Õigemini saan küll aru, jälgi ei jää, aga sellepärast nad raputavadki ja see pole vähem valus. Kui seda korduvalt mainitakse, et raputas, võiks seda arvesse võtta. Mul jäid ka paaril korral ainult jäljed. Kaela ümber sinised sõrmejäljed ja kui rusikaga silma lõi läks terve nägu paiste ja siniseks. Ja ma olin üksi ja võtsin tagasi selle koletise. Isegi mitu korda. Mul polnud ka kuskile minna, oli minu korter vanas puumajas. Iga kell sai sisse, lõhkus ukse või lõi aknaklaasi sisse, kuidas soovi oli. Minu kolm naabrit ei kutsunud mitte kordagi politseid, varjupsiku siis veel polnud. Möödunud on 20 aastat, enam ma ei hakka üle keha värisema kui ta teisel pool tänavat kõnnib, aga unenägudes piinab ta mind siiani. Ärkan läbihigisena ja paanikas. Psühholoogidedt pole abi olnud. Kirjutasin isegi dr Ennetile, ta vastas et aga ütle lihtsalt mõttes talle et jäta mind rahule vms ja kõik.

Kes vähegi suudab ennast tagasi hoida, jätke inimene rahule, ta on üksi ja tuleb see tee läbi käia, kel üks, kellel mitu korda.

Mulle tundub ka,et ta jõuab veel mitu tiiru temaga teha. Kõik on tuttav ka mulle.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
apunane

1. Mulle tundub ka,et ta jõuab veel mitu tiiru temaga teha. Kõik on tuttav ka mulle.

[/quote]
    Loodan väga et mitte. See mees on eemal. Triinu Liis saab aega mõelda,  analüüsida. Hea oleks kui oleks keegi hea tuttav mees, kes räägiks kui vale see kõik oli. Keegi erapooletu.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
plixi

Ee, viimane J story…kuhu ta lendama hakkab? Eesti tagasi?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
sasadada

küsisin kuhu minema hakkab siis. vastas, et tagasi sydneysse. et see kiri oli ta original bookingu kohta.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
koeradkassid

https://www.youtube.com/watch?v=wxel0fPKz0E

ommg kui normaalne ta siin videos tundub ja nii mõistlikku juttu räägib :O teiseks näeb täiesti korralik, viisakas ja kena välja… what happend…

+11
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
suuredrinnad12

ommg kui normaalne ta siin videos tundub ja nii mõistlikku juttu räägib :O teiseks näeb täiesti korralik, viisakas ja kena välja… what happend…

Sellist TL ma mäletangi vanast ajast. Enesekindel, eneseteadlik noor naine. Ei mingeid käsi näo ees ega liigset isepruunistajat.

+21
0
Please wait...

Postitas:
rootslane26

Sellist TL ma mäletangi vanast ajast. Enesekindel, eneseteadlik noor naine. Ei mingeid käsi näo ees ega liigset isepruunistajat.

Käsi näoees tuleneb ebakindlusest. See võib seotud olla kaaluga – isegi kui tegemist polegi mis ülekaalus inimesega, siis need mõned kg on näos ehk ja tekitavad ebamugavust.

Inimesed muutuvad, vb see kes ta oli ennem ei olnudki päris see, mida ta ise soovis. Kõik konnime millegi poole ja muutume. Muudame oma stiili ja igapäevaselt, mis vb isegi mõne tunniga muutub mõtlemine.

Selle kõige jama valguses 10’points – kui tublilt ta ikkagi püsti seisab, sest igaüks seda ei suudaks.

+4
-14
Please wait...

Postitas:
kagu59

Praegu tundub küll, et tuleb big laav story vol 2, sest TL võtab järjest varem tehtud väiteid vastu ja süüdistab meediat. Ilmselt on J ajupesu veebi teel jätkanud. Olen ise sellises nõiaringis olnud ja sellest pääseda ongi väga raske, Triinul oleks tõsiselt teraapiat ja tuge vaja, et mõista, et ta ei vaja J-t.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Meibi-a

Praegu tundub küll, et tuleb big laav story vol 2, sest TL võtab järjest varem tehtud väiteid vastu ja süüdistab meediat. Ilmselt on J ajupesu veebi teel jätkanud. Olen ise sellises nõiaringis olnud ja sellest pääseda ongi väga raske, Triinul oleks tõsiselt teraapiat ja tuge vaja, et mõista, et ta ei vaja J-t.

Vast ta ikka unustab selle mõrraparadiisi kus isegi pensionärid jälgivad seda tele novuelat.

0
-16
Please wait...

Postitas:
K4gu

Nojah, nagu oligi arvata, et panen aussi järgi oma väidetavale peksjale.

Niisiis, kumb oli vale – kas väited ahistamise ja vägivalla kohta või see biig laav ise?

+7
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Kui “Bite me. See you in March” – tähendab seda, et TL ei huvita teiste arvamus ning J tuleb märtsis tagasi, siis ei oska kohe miskit enam öelda..

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kui “Bite me. See you in March” – tähendab seda, et TL ei huvita teiste arvamus ning J tuleb märtsis tagasi, siis ei oska kohe miskit enam öelda..

Pigem seda, et lendab ise sinna oma väidetava peksja juurde.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
rootslane26

Niisiis, kumb oli vale – kas väited ahistamise ja vägivalla kohta või see biig laav ise?

vagivald – oldi tülitsedes ilmselt väga temperamentsed .. Triinu ise ka

ahistamine – kes kus?! J küll mitte, seega jah

Vahet pole kuidas siis on, peaasi et mõlemad ise rahul ja õnnelikud.

0
-17
Please wait...

Postitas:
ruby

Alles oli mai kuuga mingi teema ju 😀😀 Nüüd siis visati märts õhku?!

Kui tõesti peksja juurde lendab, siis edu talle, enam madalamale langeda ei saagi. Siis tõenäoliselt ei ole enam ka mingeid toredaid naabrinaisi teda seal päästmas.

Märtsis pidi Avril Lavigne’i kontserdile minema ja “Bite Me” on tema laulu nimi.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
lymic

Issand kuidas ma vihkan kui inimesed postitavad avalikult nii krüptilisi asju.

Sama kui keegi paneb facebooki staatuseks, et on haiglas ja kui keegi küsib, et mis juhtus, siis vastatakse et “ma ei taha sellest rääkida”.

Pesuehtne tähelepanu saamise viis. 🤣

+45
-1
Please wait...

Postitas:
preili567

ta on toetavad kommentaarid ära kustutanud pildi all. Enne oli viimase pildi all kümmekond toetavat (et sa pààsed J käe alt, tubli, et välja tulid jne) kommentaari. Norm.

+22
0
Please wait...

Postitas:
billa

Vaevalt, et J siia tagasi tuleb. Kes teda enam strippama kutsuks?

+14
-1
Please wait...

Postitas:
rootslane26

Mina, kui teenust peaks olema vaja. Keda veel siis, Marko 🤣

+3
-31
Please wait...

Postitas:
monic77

Kutsud hoopis The Dream Givers. https://thedreamgivers.eu/

+6
-4
Please wait...

Postitas:
K4gu

vagivald – oldi tülitsedes ilmselt väga temperamentsed .. Triinu ise ka

ahistamine – kes kus?! J küll mitte, seega jah

Vahet pole kuidas siis on, peaasi et mõlemad ise rahul ja õnnelikud.

Kas nad siis on mõlemad rahul ja õnnelikud, kui üks käib ajakirjandusele kaebamas, kuidas teda väärkoheldi ja teine lahkub enne enda poolt öeldud tähtaega ja lubab juristi võtta?

+23
-1
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

No pigem tõesti juba Marko. Striptiis on niiehknii naljakas, Marko on humoorikas tegelane ja pealegi tundub olevat väga sõbralik inimene.

+43
-2
Please wait...

Postitas:
kolja

No see on nüüd küll sita ja saia võrdlus.Marco on kordades lahedam tüüp ju, loooomulikult pigem Marco. Marco on ka normaalsetest stripparitest lahedam, sest ta on ka naljakas, mitte ainult nilbe.

+48
-1
Please wait...

Postitas:
Kristine

Marco on tõesti hästi sõbralik ja humoorikas tüüp. Mitte mingi ülbe ülespumbatud torsokauboi.

+36
-2
Please wait...

Postitas:
Lambikas

Strippamisest rääkides, Jussi viimane story on küll mega dramaatiline 😂 ei tea kas teised costany menid lõid noa selga või

+28
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Nüüd on “wannabe strippars in  Estonia” 😂

+17
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Strippamisest rääkides, Jussi viimane story on küll mega dramaatiline 😂 ei tea kas teised costany menid lõid noa selga või

Võib-olla ärritus eespool antud lingi kuttide peale?

+9
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Pagana eestlased kõlari ka pihta pannud😂😂😂

+13
-1
Please wait...

Postitas:
alexxx

Pagana eestlased kõlari ka pihta pannud😂😂😂

Seda ta ju ei väitnud.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
kall

Kas tõesti töökaaslaste filmimine nende söömise ajal on okei ja sedasi avalikustada? Lihtsalt sõidad nagu diiva, telefonikaameraga sisse ja filmid. Terve rida inimesi on ebamugavasse olukorda aetud, pole võimalust liikudagi, kuna istuvad kitsas vahes üksteise kõrval. Üks naine (see moment kui kelner leiba pakub, istub kelnerist paremal) lausa terve kehaga proovib end seina taha peitu venitada ja teine ebamugava olukorra tõttu, hakkab arutult peaga noogutama, ebamugav sedasi süüa. Ennast ei filmi söömise ajal, teisi küll.

Intelligentsi puudumine on mõnel silmnähtav. Mina, antud situatsioonis läheksin ülemuse juurde, töökaaslase sellisest käitumisest ja filmimisest teatama. Igasugune privaatsuse piir on ületatud, minu meelest. 33 000 inimese ees avaldada sedasi teiste inimeste (töökaaslaste) privaatsust, kuidas põlve otsas õhtusööki nosivad.

+57
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,381 kuni 4,410 (kokku 5,174 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema