Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,411 kuni 4,440 (kokku 5,476 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Virsik5

Kas tõesti töökaaslaste filmimine nende söömise ajal on okei ja sedasi avalikustada? Lihtsalt sõidad nagu diiva, telefonikaameraga sisse ja filmid. Terve rida inimesi on ebamugavasse olukorda aetud, pole võimalust liikudagi, kuna istuvad kitsas vahes üksteise kõrval. Üks naine (see moment kui kelner leiba pakub, istub kelnerist paremal) lausa terve kehaga proovib end seina taha peitu venitada ja teine ebamugava olukorra tõttu, hakkab arutult peaga noogutama, ebamugav sedasi süüa. Ennast ei filmi söömise ajal, teisi küll.

Intelligentsi puudumine on mõnel silmnähtav. Mina, antud situatsioonis läheksin ülemuse juurde, töökaaslase sellisest käitumisest ja filmimisest teatama. Igasugune privaatsuse piir on ületatud, minu meelest. 33 000 inimese ees avaldada sedasi teiste inimeste (töökaaslaste) privaatsust, kuidas õhtusööki põlve otsas nosivad.

Kui siiani olen pigem TL kaitsva suhtumise võtnud, siis siinkohal olen täiega nõus- väga ebapädev ja teistega mittearvestatav käitumine!

+43
-1
Please wait...

Postitas:
cyanide

Ma töökaaslasena tõuseks lihtsalt püsti ja ütleks kõlava häälega, et mulle ei istu see asi. No tõsilugu, mis videoguru ta arvab end olevat, tüütu nagu tiinekas oma filmimisega. Võiks tõesti juba suureks kasvada.

+47
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ta on ju seda töökaaslaste filmimist teinud igas jumala töökohas, kus ta on töötanud. Kui sisu pole millestki toota, siis tuleb see tekitada

+35
0
Please wait...

Postitas:
cyanide

On teinud jah ning huvitav, kas keegi pole tõesti talle öelnud, et pane nüüd see kaamera kordki käest, me ei taha sinu sisutühja elu jäädvustustele sattuda, lase rahus süüa, palun. Või kuidas ta ise sellele ei tule, et totaalselt vale koht “sisu” toomiseks. Kuskil vloggerite-bloggerite jms. kokkutulekul jah, filmigu üksteise söömist ja wcs istumist palju soovib, aga tavainimesed võiks siiski rahule jätta.

+44
0
Please wait...

Postitas:
monic77

No ta tahtis head.  Tahtis teavitada, kui ebainimlikud tingimused on firmas kus ta töötab. Aga  firma vaated ei pruugi tema omadega ühtida.

Kuhu järgmiseks tööle läheb?

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Meibi-a

Nojah, nagu oligi arvata, et panen aussi järgi oma väidetavale peksjale.

Niisiis, kumb oli vale – kas väited ahistamise ja vägivalla kohta või see biig laav ise?

vagivald – oldi tülitsedes ilmselt väga temperamentsed .. Triinu ise ka

ahistamine – kes kus?! J küll mitte, seega jah

Vahet pole kuidas siis on, peaasi et mõlemad ise rahul ja õnnelikud.

Kas nad siis on mõlemad rahul ja õnnelikud, kui üks käib ajakirjandusele kaebamas, kuidas teda väärkoheldi ja teine lahkub enne enda poolt öeldud tähtaega ja lubab juristi võtta?

Nad toodavad sulle contenti, et sinul oleks elu. Elu mida lahata, hinnata jne. Pmst nad manipuleerivad sinuga, sest nemad veavad viiulit ja sina tantsid…

+6
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Doris987

Niisiis, kumb oli vale – kas väited ahistamise ja vägivalla kohta või see biig laav ise?

Kas nad siis on mõlemad rahul ja õnnelikud, kui üks käib ajakirjandusele kaebamas, kuidas teda väärkoheldi ja teine lahkub enne enda poolt öeldud tähtaega ja lubab juristi võtta?

Nad toodavad sulle contenti, et sinul oleks elu. Elu mida lahata, hinnata jne. Pmst nad manipuleerivad sinuga, sest nemad veavad viiulit ja sina tantsid…

wow, miinus miinuse otsa  aga nii hästi öeldud minumeelest 😁.

+6
-14
Please wait...
Postitas:
silko

2 ja pool nädalat pärast vägivalla avalikkuse ette tulekut on ikka TLi “heart stolen by JL” ja kõik nunnupildid üleval…

+43
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Nagu juba öekdud – sul ei maksaks sõna võtta teemadel, mida sa ei valda. Mina neid ei jälgi, piisab sellest, mida ajakirjandus avaldab. Aga sinul vist küll muud elu pole kui mind perekoolis jälitada…

+4
-9
Please wait...

Postitas:
preili567

bite me pildil on ka kommentaare palju kustutatud. WTF TAL VIGA ON?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Ohsa, J läinud ja naabrinaine S kohe pildis tagasi. J siinoleku ajal oli väga kadunud.. samas ajakirjanikust naabriprovvast pole enam miskit kuulda pärast seda, kui oma väljaütlemisi tagasi hakkas võtma.

Proovisin nüüd aru saada, kas ühel viimastest videootest need kusekollast tooni on siis lõpuks ta enda juuksed ja nende praegune seisukord? Muul ajal ikka vaheldumisi must ja valge parukas peas..

+18
-5
Please wait...

Postitas:
beebispinat

bite me pildil on ka kommentaare palju kustutatud. WTF TAL VIGA ON?

Vaevalt, et ta ise kustutas. Solvav klounikommentaar on ju alles.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

https://elu24.postimees.ee/7406761/jungrid-reetsid-justini-skandaalne-austraalia-takk-pettunult-nii-palju-siis-headest-semudest

Elu24 küsib “Kas süüdi on õpipoiss Rasmus?”

+2
0
Please wait...

Postitas:
ninja

Wtf tätoveeringukavand see selline on? Miks enda peale mingi võõras naine joonistada lasta? Äkki ehk veel mõni haldjas või ingel?! Täiesti kummastav sümboolika ja pildikeel.

Kavandi järgi on tegija üks paras soss-sepp ka. Palun ära tee!

+17
-9
Please wait...
Postitas:
vahalill

Wtf tätoveeringukavand see selline on? Miks enda peale mingi võõras naine joonistada lasta? Äkki ehk veel mõni haldjas või ingel?! Täiesti kummastav sümboolika ja pildikeel.

Kavandi järgi on tegija üks paras soss-sepp ka. Palun ära tee!

Kas ta üritab sulle seda tätoveeringut teha või miks sa nii kettas oled selle pärast?

+16
-8
Please wait...

Postitas:
ninja

Ei, aga mu meelest on see maitsetu ja sisuvaba. Sul on oma arvamus, mul oma.

+10
-10
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Hea et uuni jussi pilti veel otsaette ei joonista.

+16
-2
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

J nimetab TL mummut staarajakirjanikku “Eesti haletsusväärseimaks reporteriks”. Vägev perekond! Aplaus!

+28
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Kohe näha, et TL püüab lepitust Justinilt otsida. Äkki J kutsub ta siis Aussi järgi. Aga J kirjutab ilusti, et jätke mind rahule ja laske mul oma elu elada Austraalias. Nii et mingit tagasitulekut pole. Ja ega tal poleks ka siin midagi teha enam.

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Nojh ei vasta J minu ega mu sõbranna küsimustele, väga hoolikalt valitud küsimused-vastused.

+3
-17
Please wait...
Postitas:
astorias

Nojh ei vasta J minu ega mu sõbranna küsimustele, väga hoolikalt valitud küsimused-vastused.

Nalja teed või? 😂😂😂

+9
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ja mis te siis küsisite?

+6
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

J andis ikka väga selgelt teada, et tuleb siia vaid korraks, kui üldse tuleb ja tema liigub eluga edasi.. Nunuh..  Huvitav mida põnevat tänane Luts Maria osa meile siis paljastab..

+17
0
Please wait...

Postitas:
MsR

Nende justini vastuste põhjal tundub nagu triinuliis oleks ikkagi valetanud midagi ja tema oli hoopis segaduses ja šokis sellistest süüdistustest? väga kahtlane lugu igast küljest ikka

+8
-4
Please wait...

Postitas:
kadri234

J mängib süütukest.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Nende justini vastuste põhjal tundub nagu triinuliis oleks ikkagi valetanud midagi ja tema oli hoopis segaduses ja šokis sellistest süüdistustest? väga kahtlane lugu igast küljest ikka

No shit Sherlock…muidugi ta ütleb midagi taolist.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

Täit tõde teavad vaid 2 inimest… Mis see spekuleerimine annab teile? Pärast kogu seda infosõda mina küll seisukohta ei võta asjas, sest jumal teab, mis tegelikult õige on. Ma loodan, et mõlemad saavad oma eluga edasi minna nii nagu soovi on. Kes vassides, kes mitte…

Nördinud olen ainult selle pärast, et tõsiseltvõetavat strippi ei saa tellida enam… 😀

+6
-15
Please wait...

Postitas:
sasadada

tundub mega puujalg võrreldes jussuga. aga noh, harjutamine teeb äkki meistriks!

+1
-17
Please wait...

Postitas:
preili567

Aga ma pàriselt ei mõista miks on kustutatud toetavad kommentaari T suhtes? Just need kus on kirjas, et ülitubli, et asjaga välja tulid?

Kõik oli siis vale? Või J on ta kontos boss??🤔🤔

+16
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Aga ma pàriselt ei mõista miks on kustutatud toetavad kommentaari T suhtes? Just need kus on kirjas, et ülitubli, et asjaga välja tulid?

Kõik oli siis vale? Või J on ta kontos boss??🤔🤔

J teab/teadis enamikke TL paroole ja luges/nuhkis/kontrollis küll ta sotsiaalmeediat ning isegi vastas tema konto alt teisele.

+16
-5
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 4,411 kuni 4,440 (kokku 5,476 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema