Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,441 kuni 4,470 (kokku 4,936 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
suuredrinnad12

J nimetab TL mummut staarajakirjanikku “Eesti haletsusväärseimaks reporteriks”. Vägev perekond! Aplaus!

+28
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Kohe näha, et TL püüab lepitust Justinilt otsida. Äkki J kutsub ta siis Aussi järgi. Aga J kirjutab ilusti, et jätke mind rahule ja laske mul oma elu elada Austraalias. Nii et mingit tagasitulekut pole. Ja ega tal poleks ka siin midagi teha enam.

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Nojh ei vasta J minu ega mu sõbranna küsimustele, väga hoolikalt valitud küsimused-vastused.

+3
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
astorias

Nojh ei vasta J minu ega mu sõbranna küsimustele, väga hoolikalt valitud küsimused-vastused.

Nalja teed või? 😂😂😂

+9
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ja mis te siis küsisite?

+6
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

J andis ikka väga selgelt teada, et tuleb siia vaid korraks, kui üldse tuleb ja tema liigub eluga edasi.. Nunuh..  Huvitav mida põnevat tänane Luts Maria osa meile siis paljastab..

+17
0
Please wait...

Postitas:
MsR

Nende justini vastuste põhjal tundub nagu triinuliis oleks ikkagi valetanud midagi ja tema oli hoopis segaduses ja šokis sellistest süüdistustest? väga kahtlane lugu igast küljest ikka

+8
-4
Please wait...

Postitas:
kadri234

J mängib süütukest.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Nende justini vastuste põhjal tundub nagu triinuliis oleks ikkagi valetanud midagi ja tema oli hoopis segaduses ja šokis sellistest süüdistustest? väga kahtlane lugu igast küljest ikka

No shit Sherlock…muidugi ta ütleb midagi taolist.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
vahalill

Täit tõde teavad vaid 2 inimest… Mis see spekuleerimine annab teile? Pärast kogu seda infosõda mina küll seisukohta ei võta asjas, sest jumal teab, mis tegelikult õige on. Ma loodan, et mõlemad saavad oma eluga edasi minna nii nagu soovi on. Kes vassides, kes mitte…

Nördinud olen ainult selle pärast, et tõsiseltvõetavat strippi ei saa tellida enam… 😀

+6
-15
Please wait...

Postitas:
sasadada

tundub mega puujalg võrreldes jussuga. aga noh, harjutamine teeb äkki meistriks!

+1
-17
Please wait...

Postitas:
preili567

Aga ma pàriselt ei mõista miks on kustutatud toetavad kommentaari T suhtes? Just need kus on kirjas, et ülitubli, et asjaga välja tulid?

Kõik oli siis vale? Või J on ta kontos boss??🤔🤔

+16
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Aga ma pàriselt ei mõista miks on kustutatud toetavad kommentaari T suhtes? Just need kus on kirjas, et ülitubli, et asjaga välja tulid?

J teab/teadis enamikke TL paroole ja luges/nuhkis/kontrollis küll ta sotsiaalmeediat ning isegi vastas tema konto alt teisele.

+16
-5
Please wait...
Postitas:
suuredrinnad12

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/95403849/ametlik-politsei-algatas-suunamudijate-justin-ja-triinu-liis-mcnairni-vaidetavate-vagivallajuhtumite-uurimiseks-kriminaalmenetluse

+17
-1
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

No mis siin imestada, inimene avaldas meedias et ta on perevägivalla ohver, isegi naistevarjupaigas abi otsinud, ei julgenud enam koju minna, politsei väljakutsed, jne.

Loomulikult algatakse uurimus, pole vaja isegi  asjaolijate avaldust. Eks TL peab minema nüüd tunnistama.

Eks muidugi see austraalia kodanik tahab oma eluga edasi minna. Täitsa huvitav kuidas selline asi lahenduse saab.

+28
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

J teab/teadis enamikke TL paroole ja luges/nuhkis/kontrollis küll ta sotsiaalmeediat ning isegi vastas tema konto alt teisele.

Ei usu, et J ta instas toimetamas käib.

TL enda näoga ju välja öelnud, et jätku inimesed neid rahule, pole vägivalda olnud.

Kui J paroole teaks, oleks konto üldse ära kustutanud nagu ta seda nende ühise kontoga tegi.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kagggu

TL on juba ütlused andnud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

P

TL on juba ütlused andnud.

Vaene TL. Kõigepealt jookseb kägudega kohut, nüüd on lisandunud ka J keiss, ja uurijatega jamamine 😀 😀

+14
-2
Please wait...

Postitas:
kontroll123

Kommenteerin siin midagi esimest korda, aga tahtsin öelda, et suure psühholoogiahuvilisena ja -tudengina on olnud TL ja J teemat huvitav vaadelda ja analüüsida.

Kurb on vaadata, kui palju viha TL saab, ilmselgelt on vägivald toimunud, vaadates sinikaid ja pistes põse pilte ning teades, et J enda ema hoiatas tema eest TLi (ma pole viimast ise näinud, aga pildid olevat tasulises uudises).  Naine on kahjuks väga ebakindel ja arvatavasti sattus paanikasse peale draamat ja mõtles, et abielu tulgeks ikkagi päästa. Vb on ta oma identiteedi liiga J-ga ühendanud.

J koha pealt on selgelt näha, et tegu on nartsissistiga. Kahjuks on nartsissistidega tihti nii, et nad on hästi enesekindlad ja šarmantsed ja oskavad hästi valetada ja inimesi oma lugu uskuma panna. On tehtud isegi uuringuid, kus sama kuriteo eest antakse aktaktiivsetele inimestele poole väiksem valgakaristus kui mitte atraktiivsetele. TL selle loo juures jääb mitte artaktiivseks just oma ebakindluse tõttu – ja sp on teda ka lihtsam süüdistama hakata.

Tore, et politsei ikkagi kriminaalmenetluse algatas ja loodan, et TL ei otsusta Aussi mehele järele minna. Seal ei oleks tal mingisugust tugisüsteemi, ainult J.

Lisaks: Vaadake, milline oli TL enne J pilti tulekut: tavaline, normaalne blogija ja millegipärast tundus ka palju enesekindlam. Ja vaadake J teisi kokkupuuteid Eesti tuntud inimestega: absoluutselt kõigiga oli tal mingi kana kitkuda, küll BSH-ga, Mallukaga, Pärtelpojaga jne. Nüüd ka enda endise sõbra Rasmusega. Mees lihtsalt karjub draama järele.

+34
-11
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Mis sellest mikrokast sai siis? 😁

+5
0
Please wait...

Postitas:
Harmony

Mis sellest mikrokast sai siis? 😁

J kirjutas, et andis Rasmusele.
Kuid nüüd peaks tagasi küsima, sest tuli välja ,Et Rasmus on nüüdseks hoopiski varas.   Varastas tema stripishow siis 😆

+16
-1
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Huvitav, kas auto seisab siiani TL maja ees?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kristine

Ja kui Rasmusega tülli läks, tahab kingitust tagasi võtta? Norm vend 😄

+21
0
Please wait...

Postitas:
Lambikas

Mind reaalselt huvitab kuidas ta seda tagasivõtmist ette kujutab 😂 lendab ise tagasi ja võtab selga või?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
anonuumne

Rasmus viis mikroka TL-i juurde.  Rääkis sellest enda instagramis.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

See mikrokasaaga on lihtsalt niiii hale 😃😃

+21
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

See mikrokasaaga on lihtsalt niiii hale 😃😃

Pigem kogu see saaga on väga hale juba..
Oli vägivaldne,- ei olnud;  ajakiranik on ühele mummu ja teisele vihavaenlane.

Lõppkokkuvõtteks see veel nagu mingi Postimees vs Delfi sõda hoopis. Kes jookseb Elu24 infot jagama, kes Kroonikasse.

+22
-4
Please wait...
Postitas:
mimi20

Oli vägivaldne,- ei olnud;

Kui juba kriminaalasi avati, siis vägivald on esinenud nende vahel.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Jah.. lihtsalt jutt on küll mõlemal juba selline, et tule eile meile ja võta homne ajaleht kaasa.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Jah.. lihtsalt jutt on küll mõlemal juba selline, et tule eile meile ja võta homne ajaleht kaasa.

Kui mingis portaalis kirjutatakse Triinu kahest lausest seitse erinevat uudist, siis kuidas see Triinu jutt muutunud on?

+4
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,441 kuni 4,470 (kokku 4,936 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema