Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,471 kuni 4,500 (kokku 5,684 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Kiira

Tadadadaaa, te ikka ei üllata üldse. Kirute, siis tunnete kaasa, siis kirute, tunnete kaasa, kirute, tunnete kaasa….. Mis teil viga on?

+9
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
alexxx

Tadadadaaa, te ikka ei üllata üldse. Kirute, siis tunnete kaasa, siis kirute, tunnete kaasa, kirute, tunnete kaasa….. Mis teil viga on?

Siin on palju erinevaid inimesi. Erinevad inimesed käituvad erinevalt. Ei ole mingit ühtset “teiet”.

+31
-5
Please wait...
Postitas:
vahalill

Selline filter on peal, et nina ja suuümbrus on udused. Nägu nii oranz ja käsivars, mida ette topib, nii valge. Ja siis need jubedad võltsjuuksed. Kas tal endal üldse mitte mingit kriitikameelt pole!?

Mis sul viga on? Hakkab jälle pihta see iga detaili kallal nokkimine. Mis see sinu asi on, missugune ta välja näeb? Miks on sul vaja teise välimust pidevalt kritiseerida? Elus on midagi ikka väga puudu? Ilmselgelt teda ei huvita teie „kriitika“, kaua jõuate?

+19
-18
Please wait...
Postitas:
wamphiir

Mis siin ühest perekoolikast sai, kes pidi ka nõudeid esitama hakkama?

+2
-3
Please wait...
Postitas:
vahalill

Sa mõtled seda, kes ise siin ennast avalikustas ja lubas siis mind tema avalike fotode kohta arvamuse avaldamise eest politsei kaudu kätte saada? Endiselt ootan, pintsak valmis juba ostetud, et kohtusse minna.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Sa mõtled seda, kes ise siin ennast avalikustas ja lubas siis mind tema avalike fotode kohta arvamuse avaldamise eest politsei kaudu kätte saada? Endiselt ootan, pintsak valmis juba ostetud, et kohtusse minna.

Aa sind pidigi. 😀 Anna ikka teada kui kutse saabub!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Meibi-a

Ja samuti kuna meie armsad J ja T on NII AVAMEELSED internetis, kus pesevad oma musta pesu avalikult, siis sooviks seekord ka avameelset juttu – miks kiisud ette jäid ja miks just Sinirebase? 😊

kui T ei teadnud, et J minema viib, siis J kindlasti oskab seletada miks ta kassid surma viis mitte ei otsinud uut omanikku🥰😘

Näägutad nende kassidega elu lõpuni? Õelust ja kurjust nii noores inimeses nii palju.

+8
-26
Please wait...

Postitas:
ole4onnelik

Ma arvan, et ta on oma juuksed maha lõiganud

Ma arvan ka et tegi Britneyt

Kuid tegelikult kurb, et inimene ikka nii alla käib.

Oli tore ja armas ja tundub, et ka tööalaselt ainult tõusvas joones….

Vot mis üks “suur M” teha võib! Ja nagu selgub, et see M isegi õiget mehe asja ei suuda teha

+12
-9
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma arvan, et ta on oma juuksed maha lõiganud

Ma arvan ka et tegi Britneyt

Kuid tegelikult kurb, et inimene ikka nii alla käib.

Oli tore ja armas ja tundub, et ka tööalaselt ainult tõusvas joones….

Vot mis üks “suur M” teha võib! Ja nagu selgub, et see M isegi õiget mehe asja ei suuda teha

Mis see suur M siis nii väga tegi?

+12
-2
Please wait...

Postitas:
liisimari

See kõik on tõsi Maria Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

0
-26
Please wait...
Postitas:
Huviline

See kõik on tõsi Maria Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Kas sa oled mingi vaimse arengupeetusega?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
kassimamma666

Tahakas teada kuidas edasi… too ennustaja/kaardimoorkägu, kes cirka vähem kui 2 aastat tagasi pmslt asju ette ütles. Ühest saigi vaimne, teine jättis pere – Tehtud. Ja need teised 2, nende kohta öeldi ka pmslt samuti täppi. Nüüd tahaks teada, mis edasi saab neist kahest kes inimesi kohtusse kutsuvad. Olen pmslt kindel et sama inimene veelgi jälgib teemat ja teab mis juhtuma hakkab.

Mina see olin, kuid ei taha enam avalikult rääkida tulevikust.. Ega see helgem ei tule, kahjuks.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
triinuke123

Tahakas teada kuidas edasi… too ennustaja/kaardimoorkägu, kes cirka vähem kui 2 aastat tagasi pmslt asju ette ütles. Ühest saigi vaimne, teine jättis pere – Tehtud. Ja need teised 2, nende kohta öeldi ka pmslt samuti täppi. Nüüd tahaks teada, mis edasi saab neist kahest kes inimesi kohtusse kutsuvad. Olen pmslt kindel et sama inimene veelgi jälgib teemat ja teab mis juhtuma hakkab.

kes pere jättis?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

kes pere jättis?

Neid on ju rohkem kui üks olnud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Mida siis täpselt ja kellele ennustati?

Otsinguga küll midagi välja ei tulnud 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
billa

Kihlasõrmust kannab ikka edasi???

+5
-4
Please wait...
Postitas:
Tiitss

kus restoranis ta töötab?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Pyret

Mul on ka üks selline tuttav – lapse isa kinkis kihlasõrmuse ja nüüd kannab seda siiani, kuigi peale lahku minekut on olnud tal 3 meest 😄.

Mõne jaoks ei ole see vist tähtsusega, vaid lihtsalt üks sõrmus

+14
-2
Please wait...

Postitas:
wamphiir

See ju nagunii koostoo raames Goldtimelt saadud, mitte otseselt Justinilt. 😀

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Mul on ka üks selline tuttav – lapse isa kinkis kihlasõrmuse ja nüüd kannab seda siiani, kuigi peale lahku minekut on olnud tal 3 meest 😄.

Mõne jaoks ei ole see vist tähtsusega, vaid lihtsalt üks sõrmus

Minu kihlasõrmus on väga tagasihoidlik, väikese kivikesega, ei tea, miks seda edasi kanda ei võiks. Abielusõrmuse võtaks jah ära, see on (mul) ikka eemalt näha, et abielusõrmus, klassikaline ja lai. Kui see üldse ära tuleks, inimese mõõdud võivad ajas muutuda 😀

+11
0
Please wait...

Postitas:
Grislikaruke

kus restoranis ta töötab?

Mul tuttav nägi teda Roofis.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
vahalill

Ma arvan ka et tegi Britneyt Kuid tegelikult kurb, et inimene ikka nii alla käib. Oli tore ja armas ja tundub, et ka tööalaselt ainult tõusvas joones…. Vot mis üks “suur M” teha võib! Ja nagu selgub, et see M isegi õiget mehe asja ei suuda teha

Mis allakäigust sa jälle räägid? Sinu fantaasiates vb tõesti on ta alla käinud. Ma saaks aru kui ta kusalgi silla all süstiks ennast ja kodutu oleks. Minu arust täiesti tavalise eestlase tüüpiline elu, lihtsalt avalikkuse ees.

+12
-24
Please wait...

Postitas:
Nustik

Ma arvan ka et tegi Britneyt Kuid tegelikult kurb, et inimene ikka nii alla käib. Oli tore ja armas ja tundub, et ka tööalaselt ainult tõusvas joones…. Vot mis üks “suur M” teha võib! Ja nagu selgub, et see M isegi õiget mehe asja ei suuda teha

Mis allakäigust sa jälle räägid? Sinu fantaasiates vb tõesti on ta alla käinud. Ma saaks aru kui ta kusalgi silla all süstiks ennast ja kodutu oleks. Minu arust täiesti tavalise eestlase tüüpiline elu, lihtsalt avalikkuse ees.

Tüüpiline elu? Väikese lapse ema korraldab avalikkuse eest sellist tsirkust ja töötab vahelduse mõttes stripparina ja sinu meelest on see täitsa tavaline elu?

+30
-10
Please wait...
Postitas:
vahalill

Tüüpiline elu? Väikese lapse ema korraldab avalikkuse eest sellist tsirkust ja töötab vahelduse mõttes stripparina ja sinu meelest on see täitsa tavaline elu?

Aga mis siis nii väga erineb, kui sõna “avalikkus” välja jätta? Justin võiks olla mingi suvaline “prints valgel hobusel aka Don Julio Hispaaniast”, kes ei osutu päris printsiks, töökohti vahetavad väga paljud, klatšivad ja intriige punuvad ka väga paljud. Nothing new

+11
-12
Please wait...

Postitas:
kaiekast

https://www.facebook.com/koosmuudamemaailmaparemaks/videos/989285831677563/

Miks sa selle siia panid?

+11
0
Please wait...

Postitas:
perek123

et propageerida

+3
-3
Please wait...

Postitas:
iseoled

et propageerida

Propageerida elupõlist suli.

+18
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Miks seda kerjuse-Villut siin jagada on vaja?

+18
0
Please wait...

Postitas:
Marge111

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4754137554643755&id=100001426718875&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false

Õnneks on Triinul ikka toetajaid ka palju, keda ei koti teie negatiivne arvamus. Ei ole kõik sellised kibestunud inimesed.

+1
-21
Please wait...
Postitas:
kolja

Päris hea video. Annab isegi kergelt aimu, kuidas tal õnnestub nii paljusid lüpsta. Ilmselgelt on ta osavam ärarääkija kui suvaline mustlane või poe ukse juures “leivaraha” luniv parm.

+14
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 4,471 kuni 4,500 (kokku 5,684 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema