Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,501 kuni 4,530 (kokku 5,684 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
k2rbestejumal

Ahhh see J ajab mind nii vihale, tahaks talle pähe sittuda, ausõna.

+17
-5
Please wait...

Postitas:
plixi

Korralik egoist.

+9
0
Please wait...

Postitas:
TarviSelecta

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4754137554643755&id=100001426718875&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false

Õnneks on Triinul ikka toetajaid ka palju, keda ei koti teie negatiivne arvamus. Ei ole kõik sellised kibestunud inimesed.

Ostetud teenus. Mis toetaja…

+11
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
k2rbestejumal

Korralik egoist.

Egoist on mu meelest väga leebelt öeldud ta kohta. TL teeb pika story sellest, kuidas tal on elu raskeim aasta, on kaotanud sõrbad, töökoha, juuksed. Ja selle peale tõmbab see shit-for-brains särgi maha ja teatab, et “iM nOt aFraId tO lOsE anYbOdy!!!!! As loNg iTs nOt mySelF agAin😢😢😢😢😢”.

“Ütle, et sa oled nartsissist, ütlemata et sa oled nartsissist” konkursi võitja on see tüüp.

+29
-6
Please wait...

Postitas:
wamphiir

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4754137554643755&id=100001426718875&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false

Õnneks on Triinul ikka toetajaid ka palju, keda ei koti teie negatiivne arvamus. Ei ole kõik sellised kibestunud inimesed.

Nad kiidavad seal muidu Patricia joonistusoskust aga oki.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
plumplam

Olen pikalt seda teemat jälginud, aga sõna võtnud pole.

Mulle Triinu-Liisi tänased storyd meeldisid, näitab ennast nõrgemast küljest ka, tavaliselt kuidagi tõrjuv ja väldib neid teemasid. Ja väga hea, et leidis omale terapeudi, paranemine võtab kindlasti kaua, aga näha on, et on algust teinud.

Stressist juuste väljalangemine või mõne puhul ka halliks muutumine on suhteliselt levinud, kuigi storyde põhjal nii hull olukord ei tundunud. Aga seal vist olid pikendused ka, selles mõttes on tõesti parukas mõistlikum variant, sest pikendused koormavad enda juuksejuurt.

J story seevastu oli väga kahtlane, “ei huvita kellegi kaotamine, peaasi et ei kaota iseennast” ja siis lõvide tätoka näitamine… Et nagu… Tahab mingeid süümepiinu tekitada Triinu-Liisis? Või nagu jääb selline mulje, et kahetseb lõvide tätokat??

+24
-3
Please wait...

Postitas:
elokuu

Storyd olid okei tõesti. Siirad ja ausad
Aga vot siis panin kinni kui seda vigast esto-englishi hakkas tulema 🥺.
Inimese emakeel onn eesti keel. Võiks ju selles ka siis kirjutada.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
plixi

Ma loodan, et TL muutub tänu teraapiale, kogub enesekindlust ja saab J üle. Olen ka kuulnud, et suurest stressist võivad juuksed välja langeda. Tõesti jube lugu. Vaatasin ka ta storyt ja siis kohe J oma…häbematu inimene ikka.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Meibi-a

Olen pikalt seda teemat jälginud, aga sõna võtnud pole.

Mulle Triinu-Liisi tänased storyd meeldisid, näitab ennast nõrgemast küljest ka, tavaliselt kuidagi tõrjuv ja väldib neid teemasid. Ja väga hea, et leidis omale terapeudi, paranemine võtab kindlasti kaua, aga näha on, et on algust teinud.

Stressist juuste väljalangemine või mõne puhul ka halliks muutumine on suhteliselt levinud, kuigi storyde põhjal nii hull olukord ei tundunud. Aga seal vist olid pikendused ka, selles mõttes on tõesti parukas mõistlikum variant, sest pikendused koormavad enda juuksejuurt.

J story seevastu oli väga kahtlane, “ei huvita kellegi kaotamine, peaasi et ei kaota iseennast” ja siis lõvide tätoka näitamine… Et nagu… Tahab mingeid süümepiinu tekitada Triinu-Liisis? Või nagu jääb selline mulje, et kahetseb lõvide tätokat??

Samas kui see paha J su klubis tantsule võtaks, siis oleks kohe jalad nõrgad ja seda õnnist sädistamist jätkuks tervele suguvõsale.

+5
-30
Please wait...

Postitas:
harakas30

Mulle tundub,  et peategelane otsib pidevalt kaastunnet. Kunagi oli skuutri lugu, pärast mida mässiti end peast jalatallani sidemetesse. Nüüd tööl õnnetused- stooride põhjal lõikas vähemalt sõrme  või kaks maha ja sekkuma peaks tööohutuse spetsialistid. Perevägivald, mida ta nüüd justkui eitab, kõik juuksed kukkusid välja järsku. Täielik spekulatsioon, võibolla tal Munchauseni sündroom….

+37
-18
Please wait...
Postitas:
Virsik5

Mulle tundub, et peategelane otsib pidevalt kaastunnet. Kunagi oli skuutri lugu, pärast mida mässiti end peast jalatallani sidemetesse. Nüüd tööl õnnetused- stooride põhjal lõikas vähemalt sõrme või kaks maha ja sekkuma peaks tööohutuse spetsialistid. Perevägivald, mida ta nüüd justkui eitab, kõik juuksed kukkusid välja järsku. Täielik spekulatsioon, võibolla tal Munchauseni sündroom….

Aga huvitav, mis sündroom sinul on? Oma elus nii pettunud, et ainuke rõõm, mille saad on maas lamajat lüües? Mul on kahju sinust! Näedsa, kerjasid ka kaastunnet!

+18
-23
Please wait...
Postitas:
cryzelynde

Mulle tundub, et peategelane otsib pidevalt kaastunnet. Kunagi oli skuutri lugu, pärast mida mässiti end peast jalatallani sidemetesse. Nüüd tööl õnnetused- stooride põhjal lõikas vähemalt sõrme või kaks maha ja sekkuma peaks tööohutuse spetsialistid. Perevägivald, mida ta nüüd justkui eitab, kõik juuksed kukkusid välja järsku. Täielik spekulatsioon, võibolla tal Munchauseni sündroom….

Sa pole psühhiaater, et võõraid inimesi diagnoosida. Natukene empaatiavõimet võiks ikka olla, et aru saada, et isegi sellel, MIKS seda kaastunnet otsitakse, on kuskil juurpõhjus. TL käib terapeudi juures ja ma loodan väga, et sellest on abi – õnnetuid inimesi tuleb aidata, sest me kõik võime mingil hetkel sellises olukorras olla.

+25
-8
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kurb kui see päriselt nii oli, aga nädalaga küll kõik juuksed stressist välja ei kuku

+17
-11
Please wait...
Postitas:
harakas30

Loodame, et tõepoolest käib terapeudi juures ja, et politsei suudab loosse tuua mingit selgust. Praegusel hetkel, ma ei usu kumbagi osapoolt.

+18
-5
Please wait...

Postitas:
apunane

https://www.facebook.com/koosmuudamemaailmaparemaks/videos/989285831677563/

Päris hea video. Annab isegi kergelt aimu, kuidas tal õnnestub nii paljusid lüpsta. Ilmselgelt on ta osavam ärarääkija kui suvaline mustlane või poe ukse juures “leivaraha” luniv parm.

Ma ei teadnud et ta parm jne on. Esimest korda nägin seda inimest. Lõi selle video mul Facebooki lehel ette. See, mis ta netikiusust rääkis, on igatahes ok. Muud eesmärki mul polnud seda postitades.

Küll ta siis enda promomisega ise hakkama saab.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Kurb kui see päriselt nii oli, aga nädalaga küll kõik juuksed stressist välja ei kuku

Kust see “nädal” veel tuli?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Marge111

Kui nad Triinust ei hooliks siis ei kommenteeriks Patricia joonistusoskusi

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Marge111

Ostetud teenus. Mis toetaja…

Kes iganes selle tellis ikkagi ju toetab Triinut… Nii et väga vahet ei ole et ostetud teenus. Minu arust on tore, et Triinut hoitakse ja selline armas üllatus tehti. See joonistusvideo temast oli väga hea idee raskel ajal.

+8
-14
Please wait...

Postitas:
masa

See võib oma juuste väljakiskumise impulsshäire olla, lööb välja just stressi olukordades.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
asdfgh987

See võib oma juuste väljakiskumise impulsshäire olla, lööb välja just stressi olukordades.

Ka alopeetsiaga võivad juuksed kõigest mõne nädalaga märgatavalt välja langeda ja kiilaid laike tekkida. Ka see haigus ägeneb enamasti suure stressi korral.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kust see “nädal” veel tuli?

Noo kui juss veel siin oli, olid tal juuksed peas ja nädal pärast tema lahkumist lendas oma parukatega laivi

+13
-10
Please wait...

Postitas:
cryzelynde

Noo kui juss veel siin oli, olid tal juuksed peas ja nädal pärast tema lahkumist lendas oma parukatega laivi

Mida sa üritad väita? Et nädalaga pole võimalik juukseid kaotada?

https://en.wikipedia.org/wiki/Trichotillomania

+7
-10
Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Ei usu enam midagi selle teemaga seoses. Ja kaasa ka ei oska tunda. Inimestel on haiglane tähelepanuvajadus, ei muud.

+23
-7
Please wait...

Postitas:
masa

Kas ta ise ütles et juuksed “kukkusid välja? “silmaga nähtavalt mitte väga heas seisus olid juba siis, kui Tartus tagurpidi majas käisid ja J filmis teda selja tagant. Hõredad tundusid ja umbes kuklani olid tagumised juuksed, mis pikenduste salkude vahelt väljas olid. Ja sellest on jupp aega möödas, kas nad mitte kevadel seal majas ei käinud, ja peale seda olnud mitmeid pikendusi. Et ta ühel päeval juustest ilma jääb, piltlikult öeldes, oligi vaid aja küsimus. Ühel hetkel haprad juuksed võivad hakata murduma ja rasket pikendust enam ei hoia. Minule jäi mulje, et just seetõttu parukas hetkel variant ongi. Aga mis muusse puutub, siis jah, tundub et ma pole ainuke, kes märkab teatud tegevusi eesmärgi saavutamiseks. Hetkel on raskusi et kõike uskuda, ja seda põhjusega, usaldus puudub. Liiga palju eelnevalt nähtud ja kuuldud ja kuidagi tuttav tuleb ette. Mõttes annan oskari.

Jälgin neid kahte alles alates skandaalist. Kas keeg võiks valgustada, mida TL teinud on et ta nii antisümpaatne enamusele on ja mis tähendab usalduse kaotus?

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Simone2

Ebausaldusväärne – kipub valetama ja inimesi ära kasutama.

Konstantne ohvrimentaliteet – teised süüdi, tema süütu lambuke. Ei võta vastutust.

Julm – kasside saaga ja surnud lapse järgne kohatu käitumine.

Ebasiiras – fassaadi etendamine välimuse ja isikliku elu osas

Ebasobiv riietusstiil (subjektiivne arvamus) – nabapluusid ja värvilised ketsid mõjuvad meeleheitlikult.

Kohutav eneseväljendus – eesti keele oskus drastiliselt halvenenud. Vaatasin ta storysid ja ei suutnud uskuda, et nii vähestes lausetes saab olla nii palju õigekirjavigu. Komasid ei tunnista ta vist üldse.

Mul subjektiivselt mõjus tugevalt see, kui oma lapse J omapead jättis teades, et tal on lühike süütenöör ja kalduvus agressiivsusele.

Terapeudi külastamine on väga mõistlik samm, loodetavasti terveneb.

+25
-11
Please wait...
Postitas:
kall

Pole artiklit lugenud, äkki selgub tõde, miks nad meediaplahvatuse osaliseks said ja rekordeid purustasid

https://www.ohtuleht.ee/1051459/fenomenaalne-rekordiline-konkurentsitu-miks-tekitasid-meediaplahvatuse-just-suunamudija-triinu-liis-ja-austraalia-strippar-justin

0
-1
Please wait...

Postitas:
masa

Ebausaldusväärne – kipub valetama ja inimesi ära kasutama.

Konstantne ohvrimentaliteet – teised süüdi, tema süütu lambuke. Ei võta vastutust.

Julm – kasside saaga ja surnud lapse järgne kohatu käitumine.

Ebasiiras – fassaadi etendamine välimuse ja isikliku elu osas

Ebasobiv riietusstiil (subjektiivne arvamus) – nabapluusid ja värvilised ketsid mõjuvad meeleheitlikult.

Kohutav eneseväljendus – eesti keele oskus drastiliselt halvenenud. Vaatasin ta storysid ja ei suutnud uskuda, et nii vähestes lausetes saab olla nii palju õigekirjavigu. Komasid ei tunnista ta vist üldse.

Mul subjektiivselt mõjus tugevalt see, kui oma lapse J omapead jättis teades, et tal on lühike süütenöör ja kalduvus agressiivsusele.

Terapeudi külastamine on väga mõistlik samm, loodetavasti terveneb.

Enamus sellest loetelust iseloomustab suuremat osa influensereid ja blogijaid. Ometi nendest pole eraldi teemat PKs.

+4
-13
Please wait...

Postitas:
tikker111

Mina olen TL-i endine tööandja st juhataja ühes Tallinna restoranis. Meil ei pidanud ta paari päevagi vastu, töö tegemise asemel filmis end, kaastöötajaid ja kliente, mis viimastele olid vägagi häirivad. Ei võtnud teda tööle. Kusjuures alles googeldades sain teada kes ta on.

+35
-7
Please wait...
Postitas:
Peachblossom

Meettheleos konto privaatne, aga taas olemas…

+8
-1
Please wait...

Postitas:
sanshain

Meettheleos konto privaatne, aga taas olemas…

Milleks ometi???? See ei lõppegi niimoodi, mitte kunagi!

+9
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,501 kuni 4,530 (kokku 5,684 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema