Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,531 kuni 4,560 (kokku 5,328 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
sadness

Mina olen TL-i endine tööandja st juhataja ühes Tallinna restoranis. Meil ei pidanud ta paari päevagi vastu, töö tegemise asemel filmis end, kaastöötajaid ja kliente, mis viimastele olid vägagi häirivad. Ei võtnud teda tööle. Kusjuures alles googeldades sain teada kes ta on.

Appi kui nõme tööandja – tuled PK-sse lihtsalt klatšima delikaatsetest asjadest.

+11
-27
Please wait...

Postitas:
Huviline

Meettheleos konto privaatne, aga taas olemas…

Milleks ometi???? See ei lõppegi niimoodi, mitte kunagi!

Sest nad kumbki ei tahagi, et see lõppeks. Mida oligi arvata. Mul on täiesti null kaastunnet kogu selle loo peategelaste suhtes. Esiteks, on äärmiselt julm kasutada ära lähisuhte vägivalla teemat mingiks omakasuks, teiseks, ei usu ma sellest loost enam sõnagi. Naine, kes on päriselt peksa saanud, ei hoia kümne küünega kogu vanast elust nii kinni, nagu teeb seda loo peategelane. Samuti on minu jaoks kõnekas fakt, et terve perekond on temaga suhtlemisest loobunud. Isegi vanemad. Ma ei usu, et isegi psühhiaater siin palju aidata saaks, sest loo peategelane ei tunnista endas süüd IIALGI!.

Selge on ka see, et loo meestegelane üritatakse mis iganes viisil tagasi saada, seda kinnitab ka MTL ühiskonto avamine. Loodetavasti ainult järgmine kord ei tehta sellest “issänd, ma sain peksa ja mind vägistati” loost uut meediatsirkust, austusest nende naiste vastu, kellega see päriselt on juhtunud.

+22
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Huviline

Mina olen TL-i endine tööandja st juhataja ühes Tallinna restoranis. Meil ei pidanud ta paari päevagi vastu, töö tegemise asemel filmis end, kaastöötajaid ja kliente, mis viimastele olid vägagi häirivad. Ei võtnud teda tööle. Kusjuures alles googeldades sain teada kes ta on.

Appi kui nõme tööandja – tuled PK-sse lihtsalt klatšima delikaatsetest asjadest.

Jahhaaa, see on delikaatne, aga töötaja firmasisene kaastöötajate, klientide ja kõige muu filmimine ja 20 000 jälgijaga jagamine pole.

+27
-4
Please wait...
Postitas:
Katrinmets

Null kaastunnet!

+12
-2
Please wait...
Postitas:
MaSu1993

Ilmselgelt paljud siin ei ole kokku puutunud lähisuhtevägivallaga. LSV ohver tihtipeale kahjuks hoiabki kümne küünega suhtest kinni, isegi siis kui see paneb teda halvasti tundma.

Nagu olen aru saanud, siis TL pole oma emaga alati kõige lähedasem olnudki, rohkem ikka vanaemaga lähedane.

MTL leht.. kuidas saab nii kindel olla, et selle avas just TL jälle? Ehk tegi seda ikka J? On ju taas näha, et inimesed panevad isegi selle eest Triinule puid ja J saab ise jälle süütukest mängida.

Ja, kui polnud mingit vägivalda, vaid valetamine ja vassimine ja lollitamine, siis miks uurib asja politsei ja see on valmis isegi Austraaliast abi paluma, juhul kui härra J jälle peitu üritab pugeda? Politsei ikka nalja pärast kriminaalmenetlust ei alusta 😉

+10
-5
Please wait...

Postitas:
sadness

Jahhaaa, see on delikaatne, aga töötaja firmasisene kaastöötajate, klientide ja kõige muu filmimine ja 20 000 jälgijaga jagamine pole.

Kas ma olen seda väitnud? Loomulikult on ka see. Mulle TL ei meeldi, aga minu arust on ka veidi veider tulla n-ö endisel tööandjal siin sõnavõtma. Mina sellise all küll töötada ei tahaks.

+9
-14
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Ilmselgelt paljud siin ei ole kokku puutunud lähisuhtevägivallaga. LSV ohver tihtipeale kahjuks hoiabki kümne küünega suhtest kinni, isegi siis kui see paneb teda halvasti tundma.

Nagu olen aru saanud, siis TL pole oma emaga alati kõige lähedasem olnudki, rohkem ikka vanaemaga lähedane.

MTL leht.. kuidas saab nii kindel olla, et selle avas just TL jälle? Ehk tegi seda ikka J? On ju taas näha, et inimesed panevad isegi selle eest Triinule puid ja J saab ise jälle süütukest mängida.

Ja, kui polnud mingit vägivalda, vaid valetamine ja vassimine ja lollitamine, siis miks uurib asja politsei ja see on valmis isegi Austraaliast abi paluma, juhul kui härra J jälle peitu üritab pugeda? Politsei ikka nalja pärast kriminaalmenetlust ei alusta 😉

Just. Ei teata vägivallast mitte midagi ja siis hakatakse tarka panema ja dramaatiliselt teatama, et on null kaastunnet. Mul on teist “null kaastunne” ja “ma ei usu peategelat” lihtsalt kahju ja ma soovin teile endile südamest vaid head.

+8
-8
Please wait...

Postitas:
rahhhe

Siin on tõesti selline tunne lugedes, et hoia peast kinni ja jookse vastu seina. Juba alguses, kui skandaal lahvatas, leidus siin mõistlikke ja arusaajaid inimesi kes uskusid, et sellise lähisuhtevägivalla loo puhul on see alles esimene etapp ja üldsegi mitte viimane.

Väide, et kui inimene ikka TÕELISELT vägivalla all kannatab, siis ta ei läheks kunagi tagasi – lubage naerda palun. Kas te olete mõnda sellist suhet lähedalt näinud? Kui ei, siis ilmselt tuleks veidi oma arvamust tagasi hoida, sest see suhe ongi nagu pingpongi pall oma tõusude ja mõõnadega. Ja ei lähe see ohver ka kuhugi, sest kuhu tal minna? Olgu, asuvad erinevates riikides hetkel, aga kes talle jäänud on? Ma mõtlen kedagi sellist, kes ei naeraks ta üle VÕI ei üritaks teda mõjutada sellest suhtest lõplikult loobuma? Sest need viimased tõrjutakse eemale koos esimestega. Ja peale jääb ikkagi see üks ja ainus – kes tema kallal vägivalda tarvitab ENT on tema jaoks koguaeg olemas.

Palun saage aru, et see ei ole nii lihtne lugu, nagu ABC. Siin ei ole loogikat. Siin ei ole ratsionaalsust. Siin on segadus, manipulatsioon ja hirm tuleviku ees.

+24
-8
Please wait...

Postitas:
masa

Ei usu enam midagi selle teemaga seoses. Ja kaasa ka ei oska tunda. Inimestel on haiglane tähelepanuvajadus, ei muud.

Oma empaatiavõime puudumist on oluline siin teavitamas käia muidugi.

+9
-10
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Kall, mille põhjal sa väidad, et vägivallatseja üldjuhul ei lähe? Või mida peaks see näitama, et nädal mõtles, kas tasub abielu päästa? Seesama asi põhineb sinu arusaamal, minu arusaam minu kogemusest. Ma lihtsalt arvan, et kui inimene on päriselt, päriselt asja lähedalt näinud ja mõistnud, siis ta saab aru kui raske, individuaalne ja mitmekihiline iga olukord on.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
masa

Just. Ei teata vägivallast mitte midagi ja siis hakatakse tarka panema ja dramaatiliselt teatama, et on null kaastunnet. Mul on teist “null kaastunne” ja “ma ei usu peategelat” lihtsalt kahju ja ma soovin teile endile südamest vaid head.

Miks oled kindel ja väidad et teised ei tea vägivallast mitte midagi. Kui analüüsida Kroonika esimest lugu, kus peategelane teatab, et mees on nende kodust 2 korda ära läinud, ja teisel korral lausa nädalaks, selleks, et mõelda järgi, kas abielu päästa või mitte. Üldiselt vägivallatseja ei lähe ise kodust minema selleks, et mõelda järgi, mis suhtest edasi saab. Mees nagu tahtnuks sellest suhtest ise välja astuda. Kas tülide käigus ainult üks inimene lõugas ja räuskas ja teine oli vait kui sukk ja ainult kannatas. Kroonikas kirjeldatakse videolõiku kus mees ütleb “Ma vihkan sind. Sina oledki minu frustatsiooni põhjus”

Varem keegi ei teadnud perekonna väidetavast probleemidest, küll aga peaosalis(t)e enda käitumine tekitas palju diskussiooni, negatiivseid tundeid ja seda sama “frustatsiooni” On väidetud et politsei algatas kriminaalmenetluse tänu meedia kajastusele. On nähtud kuvatõmmist, kus üks kirjutab et ütles uurijale ka, et mees ei ole teda löönud ega vägistanud. Mõlemad võisid olla mingil määral vägivallatsejad teineteise suhtes, mis teatud olukordades kulmineerus selliseks, et lärm läks liiga suureks ja vaja oli sekkuda. On nähtud kuidas mõlemad oskavad valetada ja manipuleerida vaatajaga. Aga kui nüüd tõesti peaks juhtuma et II vaatus algab, tahaks loota et mitte. Vastasel juhul nii pea see palagan ei lõppe ja läheb sama auruga edasi. Juuuube väsitav ja meedia hoiab uute artiklitega kütet üleval.

Ajalehed kirjutavad paljudest muudest asjadesk ka. Pole mingit kohustust lugeda “frustrueerivatest” ja “väsitavatest” teiste inimeste eludest.
Eks teised teemad on muidugi keerulisemad, kergem on kellegi elu lahkamas ja arvustamas käia. Mannetud olete!

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Marge111

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4754137554643755&id=100001426718875&m_entstream_source=timeline&anchor_composer=false

Õnneks on Triinul ikka toetajaid ka palju, keda ei koti teie negatiivne arvamus. Ei ole kõik sellised kibestunud inimesed.

Ma ei saa aru miks inimesed miinuseid panevad? Mida ma valesti ütlesin seal?

+4
-6
Please wait...

Postitas:
billa

Kõige selle kõrval on endiselt “heart stolen by justinleo” ja ühised pildid kontol üleval…

MTL kontol oli mitukümmend tuhat jälgijat, juss kasutab seda tulevikus ilmselt millekski muuks nagu ta costany FB lehe kõigi jälgijatega võttis ja stripisaiduks tegi.

+17
-4
Please wait...
Postitas:
rahhhe

Siin on tõesti selline tunne lugedes, et hoia peast kinni ja jookse vastu seina.

See olukord ei ole päris üks ühele võrreldav nagu sina kirjeldad. Üldjuhul suhtevägivalla ohvril pole kuhugi mujale minna ega põgeneda, siin jäi “kannatanu” oma koju edasi ja “vägivallatseja” läks ise minema, tagasi oma koju. Läks küll planeeritust veidi varem aga läks. Kui inimene suhtes olles otseselt vägivalla all kannatab, siis antud olukorras on suhtest lahti laskmine tunduvalt kergem. kuna väidetav vägivallatseja on ohutus kauguses.

Ei ole kellegi poolt ega kellegi vastu, kuna minule ei tundu kõik asjad päris nii nagu (meedias) on esitletud ja peaosalised ei tekita antud hetkel kumbki usaldust. Olen hästi kursis igasuguse vägivallaga.

Pigem sa EI ole hästi kursis igasuguse vägivallaga, sest füüsilise kõrval on ka alati vaimne vägivald ja selle eest ei saa sa põgeneda ka siis, kui vägivallatseja on tuhandete kilomeetrite kaugusel.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Üldiselt vägivallatseja ei lähe ise kodust minema selleks, et mõelda järgi, mis suhtest edasi saab. Mees nagu tahtnuks sellest suhtest ise välja astuda. Kas tülide käigus ainult üks inimene lõugas ja räuskas ja teine oli vait kui sukk ja ainult kannatas. Kroonikas kirjeldatakse videolõiku kus mees ütleb “Ma vihkan sind. Sina oledki minu frustatsiooni põhjus”

Ikka läheb. Eriti vaimselt vägivaldses suhtes on selline käitumine osa vägivallast: “Jätan sind maha”, “Tahad lahku minna?” jne. Või siis võis vabalt ka päriselt tahta lahku minna – arvad, et vägivaldsed inimesed ei taha kunagi lahku minna? Ja öelda inimesele, kellega sa suhtes oled ” ma vihkan sind” – ma ei tea, sinu meelest see on ok või? Minu meelest ei ole sellist asja kellelegi öelda eriti mingis olukorras normaalne.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
se

Mulle tundub ka, et Kall pigem ei ole kursis lähisuhtevägivallaga. Iga olukord on erinev ja üldistada seda ei saa. Ei saa lahterdada kõrvaltvaatajana olukordi lihtsateks ja keerulisteks, sest olukorras sees olijatele on kõik ainult keeruline. See lause, et vägivallatseja ei lähe kunagi ära, ei pea päris paika. Seda kutsutakse manipuleerimiseks. Selline teguviis tekitab kannatajale süütunnet, paneb mõtlema, kuidas edasi. Sellisest suhtest välja tulemiseks läheb aega kaua. Kui vägivallatseja on ära mõned päevad v nädala, on kannataja alles nn leinafaasis, murefaasis, hirmus, mis saab edasi. Ja enamasti palub ta ise sellel ajal, et teine tagasi tuleks. Kannataja ei saa lähisuhtevägivallaga suhtes üle mõne päevaga, need inimesed on katki. Neid ob manipuleeritud, tehtud ajupesu, pandud uskuma asju, mida terved inimesed ei usuks eales. Mida saab vägivallatseja sellest? Ainult jõudu juurde. Seega ei saa öelda, et vägivallatseja ei lähe kunagi ise ära, ta kontrollib inimest ka eemalt.

Ei ole “kergem” sellisest suhtest välja astuda, kui ise oma koju jääd. Kõik, absoluutselt KÕIK selles kodus meenutab teist poolt. Ja meelde tulevad enamasti need head ajad. Kannataja võitleb iga sekund nende heade mälestuste ja mõtetega.

Ainuke asi, mida saab ehk lahterdada T ja J loos kergeks on tõesti see, et nad viibivad eraldi riikides. Aga ainult sellesosas, et T pole kohe võimalik J kaissu pugeda, see annab selle olude sunnil aja, mis on oluline suhtest taastumiseks. Võib arvata, et T armastab ikka J. Armastus ei kao sekundiga, ei kao ka siis kui need süüdistused osutuvad õigeks. Armastus kaob ajaga. Sellistest suhetest tullakse välja ajaga. Ja ainuke hea asi ongi see, et erinevates riikides olemine annab selle aja, annab esimese hea kaardi kätte, mis on oluliseks sammuks tervenemisele.

Katsume mõista, antud paar ei ole paljude silmis teinud palju asju õigesti, aga alati on inimese käitumisel põhjus. Nad ei pea teistele põhjendama seda, vaid iseendale ja mõistma iseennast. Ja mida saavad teha kõrvaltvaatajad, ongi proovida lihtsalt mõista.

+16
-6
Please wait...

Postitas:
kall

Üldiselt vägivallatseja ei lähe ise kodust minema selleks, et mõelda järgi, mis suhtest edasi saab. Mees nagu tahtnuks sellest suhtest ise välja astuda. Kas tülide käigus ainult üks inimene lõugas ja räuskas ja teine oli vait kui sukk ja ainult kannatas. Kroonikas kirjeldatakse videolõiku kus mees ütleb “Ma vihkan sind. Sina oledki minu frustatsiooni põhjus”

Ikka läheb. Eriti vaimselt vägivaldses suhtes on selline käitumine osa vägivallast: “Jätan sind maha”, “Tahad lahku minna?” jne. Või siis võis vabalt ka päriselt tahta lahku minna – arvad, et vägivaldsed inimesed ei taha kunagi lahku minna?

Nagu ma eelnevalt kirjutasin, et on erandeid aga üldiselt vägivaldne inimene ei loobu esimesena oma “saagist” ega lähe lausa nädalaks kodust ära, et settida peas asju.

Igas suhtes on mingil määral nii, et üks on teisest vaimselt üle. Paljud paarid lähevad lahku sarnaselt “Jätan sind maha”, “Tahad lahku minna?” jne. Ega need pole alati vägivallasuhted.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Ikka läheb. Eriti vaimselt vägivaldses suhtes on selline käitumine osa vägivallast: “Jätan sind maha”, “Tahad lahku minna?” jne. Või siis võis vabalt ka päriselt tahta lahku minna – arvad, et vägivaldsed inimesed ei taha kunagi lahku minna?

Nagu ma eelnevalt kirjutasin, et on erandeid aga üldiselt vägivaldne inimene ei loobu esimesena oma “saagist” ega lähe lausa nädalaks kodust ära, et settida peas asju.

Igas suhtes on mingil määral nii, et üks on teisest vaimselt üle. Paljud paarid lähevad lahku sarnaselt “Jätan sind maha”, “Tahad lahku minna?” jne. Ega need pole alati vägivallasuhted.

Jah, ilmselt on see õige, et kuna sa ei ole olnud sellises suhtes, siis sa ei saa aru. On vahe, kas inimesed tahavadki lahku minna või kasutatakse seda “jätan sind maha” kaarti manipuleerimiseks. On inimesed, kellele meeldibki seda iga tüli käigus näiteks öelda. Et sind hirmutada. Sellepärast, et neile meeldib tunda, et kontroll on nende käes. Ja sellepärast, et nad teavad, mis tunde see sinus tekitab.

Ja mis mõttes ei loobu esimesena oma saagist – vägivaldsed inimesed tüdinevad samuti suhetest. Leiavad võibolla uue inimese. Viskavad su minema. Mu vaimselt vägivaldne eks näiteks tahtis kuu aega “pausi”. Et “mõelda”. St ringi tõmmata vabalt. Mina nutsin patja kogu selle aja. Pärast olime jälle koos.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
kall

Siin on tõesti selline tunne lugedes, et hoia peast kinni ja jookse vastu seina.

See olukord ei ole päris üks ühele võrreldav nagu sina kirjeldad. Üldjuhul suhtevägivalla ohvril pole kuhugi mujale minna ega põgeneda, siin jäi “kannatanu” oma koju edasi ja “vägivallatseja” läks ise minema, tagasi oma koju. Läks küll planeeritust veidi varem aga läks. Kui inimene suhtes olles otseselt vägivalla all kannatab, siis antud olukorras on suhtest lahti laskmine tunduvalt kergem. kuna väidetav vägivallatseja on ohutus kauguses.

Ei ole kellegi poolt ega kellegi vastu, kuna minule ei tundu kõik asjad päris nii nagu (meedias) on esitletud ja peaosalised ei tekita antud hetkel kumbki usaldust. Olen hästi kursis igasuguse vägivallaga.

Pigem sa EI ole hästi kursis igasuguse vägivallaga, sest füüsilise kõrval on ka alati vaimne vägivald ja selle eest ei saa sa põgeneda ka siis, kui vägivallatseja on tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Jäägu sulle sinu arvamus ja minule endale piisab teadmisest, olen teemaga kursis, seega vaidlema ei soovi hakata. Näiteks tüübilt klammerduja ei tahagi suhet lõpetada. Vaimsed pooled paaride vahel ei ole alati tasakaalus, kõik suhted pole alati vägivallasuhted, olenemata sellest et üks pool on vaimelt teisest üle. Suhtes võivad väga osavalt manipuleerida mõlemad ja korraga.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Vaimselt üle olemine ja vaimne vägivald  on ikka erinevad asjad. Inimesed saavad terrorit ka selle eest kui nad liiga häälekalt söövad või asju külmkappi valesti panevad. Ja kuii üks pidevalt seletab, et ma jätan su maha, aga tal pole plaaniski või ta sekundit ka ei mõtle seda päriselt, siis see ongi manipulatsioon ja vägivald.

+5
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Minu kunagine vägivaldne mees jättis mu maha ja pärast kuu aega hiljem võttis mu tagasi. Tol ajal ma ei suutnud jumalat ära tänada, et ta mu tagasi võttis – milline puhas õnn! Ja peale seda ma olin veel rohkem tema käpa all, sest kartsin teda kaotada.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
perek123

Minu kunagine vägivaldne mees jättis mu maha ja pärast kuu aega hiljem võttis mu tagasi. Tol ajal ma ei suutnud jumalat ära tänada, et ta mu tagasi võttis – milline puhas õnn! Ja peale seda ma olin veel rohkem tema käpa all, sest kartsin teda kaotada.

Minu vägivaldne suhe lõppes ka mehe poolt maha jätmisega. Oi kui raske mul oli, et ta kaotasin. Siis kui 2 aastat hiljem astusin uude suhtesse, siis sain aru, mis on normaalne ja terve suhe.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
kall

Mulle tundub ka, et Kall pigem ei ole kursis lähisuhtevägivallaga. Iga olukord on erinev ja üldistada seda ei saa. Ei saa lahterdada kõrvaltvaatajana olukordi lihtsateks ja keerulisteks, sest olukorras sees olijatele on kõik ainult keeruline. See lause, et vägivallatseja ei lähe kunagi ära, ei pea päris paika. Seda kutsutakse manipuleerimiseks. Selline teguviis tekitab kannatajale süütunnet, paneb mõtlema, kuidas edasi. Sellisest suhtest välja tulemiseks läheb aega kaua. Kui vägivallatseja on ära mõned päevad v nädala, on kannataja alles nn leinafaasis, murefaasis, hirmus, mis saab edasi. Ja enamasti palub ta ise sellel ajal, et teine tagasi tuleks. Kannataja ei saa lähisuhtevägivallaga suhtes üle mõne päevaga, need inimesed on katki. Neid ob manipuleeritud, tehtud ajupesu, pandud uskuma asju, mida terved inimesed ei usuks eales. Mida saab vägivallatseja sellest? Ainult jõudu juurde. Seega ei saa öelda, et vägivallatseja ei lähe kunagi ise ära, ta kontrollib inimest ka eemalt.

Ei ole “kergem” sellisest suhtest välja astuda, kui ise oma koju jääd. Kõik, absoluutselt KÕIK selles kodus meenutab teist poolt. Ja meelde tulevad enamasti need head ajad. Kannataja võitleb iga sekund nende heade mälestuste ja mõtetega.

Ainuke asi, mida saab ehk lahterdada T ja J loos kergeks on tõesti see, et nad viibivad eraldi riikides. Aga ainult sellesosas, et T pole kohe võimalik J kaissu pugeda, see annab selle olude sunnil aja, mis on oluline suhtest taastumiseks. Võib arvata, et T armastab ikka J. Armastus ei kao sekundiga, ei kao ka siis kui need süüdistused osutuvad õigeks. Armastus kaob ajaga. Sellistest suhetest tullakse välja ajaga. Ja ainuke hea asi ongi see, et erinevates riikides olemine annab selle aja, annab esimese hea kaardi kätte, mis on oluliseks sammuks tervenemisele.

Katsume mõista, antud paar ei ole paljude silmis teinud palju asju õigesti, aga alati on inimese käitumisel põhjus. Nad ei pea teistele põhjendama seda, vaid iseendale ja mõistma iseennast. Ja mida saavad teha kõrvaltvaatajad, ongi proovida lihtsalt mõista.

Ma kirjutasin ÜLDISELT ei lähe ära, ma ei kirjutanud et KUNAGI EI LÄHE ÄRA  see on sinu enda tahtlik või tahtmatu apsakas või arusaam. Keegi ei tea, kuidas see lugu päriselt on, me teame selle põhjalt kuidas meedia seda lugu kajastanud on. Võib olla mõlemad on teineteise vägivalla ohvrid. Iga suhe mis lõpeb, üks pool on suurem kannataja kui teine. Pea igas lahkuminekus on erinevad faasid, kurbus, süütunne, igatsus, nuga südames tunne, jne. Mina proovingi selliselt mõista, et kui J saab kriminaalsüüdistuse, milles ma sügavalt kahtlen, ma ju ometi võin praegusel hetkel kahelda, eks. Alles siis ma usun seda lugu. Lihtsalt antud hetkel lugedes erinevaid artikleid, mis on vastakad. Ühes artiklis väidab naine, 7 dets., elu24/postimees, et mees ei ole löönud ega vägistanud ja teises õhtulehe artiklis, 1 dets,. Triinu Liis kommenteerib Õhtulehele mehe väiteid, öeldes: „See pole ju nii, et mõtlesin kogu loo välja ja lõin ennast ise rusikaga rinda.“

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Kinni hoidmine ja löömine on ikka ka natuke erinevad asjad. Ja ei hakka mina otsima, kust tuli vägistamise jutt, sest minu mäletamist mööda triinu polegi seda väitnud. See tekkis jumal teab kust. Ja väita, et ta algul ütles ja siis ajas tagasi. Palun otsige siis see koht üles, mitte ärge seletage, et kuskil artiklis ju oli. Kus see siis oli?

+3
-19
Please wait...

Postitas:
Lepaleht29

Endine ?

Mitmes toitlustuskohas ta siis töötanud on?

Nagu hetkel näha, siis filmib edasi. Küll mitte töökaaslasi , vaid ennast:D

+15
-1
Please wait...

Postitas:
neiuke556

Endine ?

Alles veidi aega tagasi filmis töökaaslaseid ka, sõid maas nagu tibud reas 😀

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Endine ?

Alles veidi aega tagasi filmis töökaaslaseid ka, sõid maas nagu tibud reas 😀

Kui hea reklaam restoranile. Vähemalt tean kuhu mitte minna 😬

+11
-5
Please wait...
Postitas:
marleen1995

Mina usun, et ikka oli vägivald ja seda just J poolt. Ta on ju ilmselge nartsissist. Mulle meenuvad kohe paar juhtumit, kust oli kohe aru saada, et midagi on väga väga valesti. Esiteks Taavi Libe saatesse minek, kus naispool tahtis justkui maa alla vajuda. Miks sa siis lähed saatesse terve Eesti ette? Ilmselgelt Justini “käsul”, tema tundis ennast seal küll nagu kala vees. Arvate, et Justin ei saanud aru, kui ebamugav naisel on? Sai ja liigagi hästi, aga ignoreeris seda, nagu kõik oleks OK.

Teine juhtum – kui J Eestisse saabus. Esialgu pidi saabumise päev saladus olema, seda kinnitas Triinu ise ka. Siis otsustas J selle ikkagi avalikustada, ilmselt naise tahte vastaselt. Kõik muidugi enda heaolu ja meedia tähelepanu nimel.

Ja kõik need korrad, kui ta T filmis ja kõikidel perekoolikatel oli niiiiii cringe vaadata, kuidas naine ennast elu eest varjata üritab. Arvate, et Justin ei saanud aru? Ilmselt ta nautis seda üleolekut nii väga.

+13
-12
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Ühes artiklis väidab naine, 7 dets., elu24/postimees, et mees ei ole löönud ega vägistanud ja teises õhtulehe artiklis, 1 dets,. Triinu Liis kommenteerib Õhtulehele mehe väiteid, öeldes: „See pole ju nii, et mõtlesin kogu loo välja ja lõin ennast ise rusikaga rinda.“

Löömisest ei olnudki kusagil juttu. Minu meelest oli igal pool räägitud tõukamisest ja kinni hoidmisest. See viimane lause, et lõin ennast rusikaga rinda – selle oled sa ise praegu ju valesti kirjutanud ja tõlgendanud. Selle all oli ilmselgelt mõeldud “endale rusikaga vastu rinda tagumist” muus kontekstis, mitte et keegi oleks talle päriselt rusikaga rinda löönud. (mis oli tegelikult tal endal ka valest väljendatud, sest see tähendab natuke midagi muud). Sõna “vägistama” ta ise ei kasutanud kusagil. Kirjeldas lihtsalt ühte kahtlast juhtumit, mida sisuliselt võib vägistamisena võtta nii et kõik hakkasid seda sõna kasutama.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Selle juukste teemal, võiks ju überkhuuli poisipea lasta lõigata, no ei usu et kohe päris “kiilakas” on. Oleks palju normim kui mingite imelike parukatega ringi jooksta. Kui nö kiilakas siis ega enam ju samu pikki juukseid enam tagasi ei saa, ja pikenduste panemine ja oodata et  juuksed välja kasvavad on ju peaaegu mitme aasta protsess ja mitte jätkusuutlik.

+15
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,531 kuni 4,560 (kokku 5,328 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema