Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,711 kuni 4,740 (kokku 5,476 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Ingunn

Välimus on asboluutselt teisejärguline.

Oo, kas tõesti? See on teil siin ju pidevalt hambus.

Minu jaoks jah. Tegin avalduse enda arvamise järgi ja arvan, et minuga on saranaselt mõtlejaid.

välimuse kallal ilkuda on nõme, ent mõistan ka kriitikat selles suunas, sest mõnikord panevad valikud kulmu kergitama. Antud kontekstis kui tundub, et jälle vale, on see kõik teisejärguline ja pigem küsin, mis järgmiseks kui kiharad tagasi on.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
perek123

Tl kinnitab viimase postituse all, et ei ole Jga lahus.

“No, we have definetly not broken up and i am wearing my wedding ring on my middle finger cause i have lost weight and have not adjusted it. Still 💍@justinleo.x”

uskumatu

+31
-1
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Kurb

+17
0
Please wait...

Postitas:
cygney

Kurb

Teate küll seda vana lugu karjapoisist, kel oli kohutavalt igav. Kaua sa neid vilepille meisterdad, mättal mängid, Mõelnud siis tüüp, et teeb natuke nalja. Mis pahatihti on ohtlik mõte. Ei ole issand kõigile naljameelt ühtlaselt jaganud, tollele siis väga näpuotsaga ja enne käsi pesemata. Hüüdnud karjapoiss: “Hunt! Hunt“

Jooksnud kokku külarahvas, aga sutt ei kuskil. Tõrelnud vähe karjast, et missa lollitad

Tol aga tulnud sama mõte teinegi päev. Läinud samamoodi

Siis aga tulnudki hunt –  külarahvas enam karjase hüüdeid ei uskunud ja nõnda viidud nii mullikaid kui muid tõuloomi metsa

Mis karjasest pärast sai, lugu ei jutusta. Arvatavasti läks tal mitte hästi

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Pilveke, seda on kurb lugeda, aga nagu ma ennem siin juba kirjutasin, siis alles hiljuti juhtus selline lugu – https://elu24.postimees.ee/7426677/huvitist-noudnud-robert-sarv-kaotas-kohtus-iseennast-esindanud-naisele-kellel-puudub-juuraharidus

Ma ainult ei näe seda kohtulahendit, mille alusel personaalandmeid välja nõuti.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kiira

Antud foorum ei ole enam turvaline koht kus oma muredest rääkida. Mina rääkisin, et ka mina olen olnud pedofiilia ohver ja palusin märgata lapsevanematel, et kui nende lastega käitutakse ebasobivalt. Polnud kirjutatud nii, et Justin on….., aga just seda luges Härra Sarv välja. Ütlesin märgake enne kui on hilja. Sest mina olen olnud ohver ja ei kuulatud ega märgatud ema poolt. Nüüd saadeti mulle ligi 1500 eurine kahjunõue, selle eest, et palusin märgata. Ausalt siia foorumi ei tasu kirjutada. Kuna ka teie lood mida arvate et soovite hoida privaatsena tulevad välja. Härra Sarv saab ikka reada kui olete olnud tagakiusatav või pedofiilia ohver. Minu kommentaarist luges ta välja, et ütlesin, et Justin on….. Kuigi ei öelnud, palusin märgata. Pigem olla ettevaatlik igasugu pulgakommi naljade üle.

Hahahahahahahahahahahahaha

*kindlasti mitte selle pärast, mis sinuga kunagi juhtunud on, aga seetõttu, et sa selline uss oled

+1
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
avokaado

Mina sain ka nõudekirja, täiesti lambise kommentaari eest (väidetav solvang, au teotamine), siin on ikka kordades ja kordades krõbedamalt neid kritiseeritud, mõnitatud, solvatud. Ei tea kas nõuded saadeti kõigile kommenteerijatele või?

Ei kavatse maksta igatahes. Kui tahavad siis saavad kohtus screenshotid ja kuvasalvestused nende enda jagatud sisu kohta, mida mina siin teemas kommenteerisin. Pole midagi oma peast välja mõelnud.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Freya82

Siin on too lahend: https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/fail.html?id=298772593

Kahju saab nõuda siis, kui ebasobiv väärtushinnang on kõrvutatud inimese nimega. Nt kui öelda, et “Maarika on prostituut”.

Kui ei ole nõnda otse öeldud, siis võid viisakalt vastata, et ei ole sellise nõudega nõus ning võid vajadusel oma seisukohta kaitsta kohtus. Kui ta tahab, siis läheb kohtusse enivei (vahet pole, mida selle nõudekirja peale vastata või mittevastata). Ega muud teha polegi, kui tuleb jääda rahulikuks ja vajadusel oma seisukohta kohtule selgitada (kui ta peaks kohtusse pöörduma). Õigust mõistab siiski ainult kohus.

+26
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

See on lihtsalt selline ärimudel – saata igaks juhuks lambist inimestele nõudeid laiali, mõni äkki hakkab kartma ja maksabki. Kui piisavalt paljudele saata, siis ikka leidub keegi, kes kergemini ehmub.

Jah, kindlasti võta õigusabi. Lisaks tuleks kaaluda, kas mitte Robert Sarve vastu omakorda nõue esitada, kiusamise, sõnavabaduse piiramise ja hingeliste kannatuste tekitamise eest. Ma saan aru, kui välimuse kallal norijaid pigistatakse. Aga sedasorti kommentaari eest? Ei ole normaalne.

+25
0
Please wait...

Postitas:
marleen1995

Kellelgi pulgakommi “nali” videona salvestatud ka?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Antud foorum ei ole enam turvaline koht kus oma muredest rääkida. Mina rääkisin, et ka mina olen olnud pedofiilia ohver ja palusin märgata lapsevanematel, et kui nende lastega käitutakse ebasobivalt. Polnud kirjutatud nii, et Justin on….., aga just seda luges Härra Sarv välja. Ütlesin märgake enne kui on hilja. Sest mina olen olnud ohver ja ei kuulatud ega märgatud ema poolt. Nüüd saadeti mulle ligi 1500 eurine kahjunõue, selle eest, et palusin märgata. Ausalt siia foorumi ei tasu kirjutada. Kuna ka teie lood mida arvate et soovite hoida privaatsena tulevad välja. Härra Sarv saab ikka reada kui olete olnud tagakiusatav või pedofiilia ohver. Minu kommentaarist luges ta välja, et ütlesin, et Justin on….. Kuigi ei öelnud, palusin märgata. Pigem olla ettevaatlik igasugu pulgakommi naljade üle.

*kindlasti mitte selle pärast, mis sinuga kunagi juhtunud on, aga seetõttu, et sa selline uss oled

Küll ma end ülesse poon kui selline uss olen. Eluisu nagunii otsas. 8 korrus hea alla hüpata. Mu enamus kommentaare on seda pere kaitstes. Aga kuna see video puudutas mind siis palusin märgata.

Sa pole üksi. Sain ka nõude. Sellist summat mul maksta pole, depressioon on kallal juba mitmendat kuud. Nüüd mõtlen, elu oleks lihtsam lõpetada kui selle jamaga tegelda.

Vabandan, Tli ja terve pere ees kommentaaride pärast.

+1
-18
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Kui ma nüüd ei eksi, siis osadel on kõik need videod olemas, vist sellel mustanahalisel blogijal (ei taha nimme ta nime välja kirjutada, et poleks otsinguga leitav) ja osadel veel. Küsi nende käest, nad juhendavad õigete inimesteni.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Kuidas te neid nõudeid saite, kas lihtsalt tavaline kiri postkasti ja endiselt, miks ühtegi kohtulahendit üleval pole selle kohta?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
marleen1995

Kui ma nüüd ei eksi, siis osadel on kõik need videod olemas, vist sellel mustanahalisel blogijal (ei taha nimelt ta nime välja kirjutada, et poleks otsinguga leitav) ja osadel veel. Küsi nende käest, nad juhendavad õigete inimesteni.

Tänan info eest, minul neid vaja pole, aga mõnele tuleb kindlasti kasuks.

Mind huvitab ka, kuidas te neid nõudeid saate? Ja keegi tõsiselt ka kaalub maksmist – miks? Seda küll, et kui alusetu laim, siis oled ise süüdi, aga lambisemad kommentaarid – no way.

+14
0
Please wait...

Postitas:
avokaado

Kuidas te neid nõudeid saite, kas lihtsalt tavaline kiri postkasti ja endiselt, miks ühtegi kohtulahendit üleval pole selle kohta?

E-mailile tuli kiri

Ps. Olge siin välimuse kallal ilkumisega ettevaatlikud, mõni leidis näe, et sõna ilueedi on ka tohutult solvav ja saadeti nõue välja nagu naksti 🙂

Ilueedi = välimusega tähelepanu äratada püüdev mees, edev mees

Allikas: http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=ilueedi&F=M

+14
0
Please wait...

Postitas:
pilveke1

Küll ma end ülesse poon kui selline uss olen. Eluisu nagunii otsas. 8 korrus hea alla hüpata. Mu enamus kommentaare on seda pere kaitstes. Aga kuna see video puudutas mind siis palusin märgata.

Sa pole üksi. Sain ka nõude. Sellist summat mul maksta pole, depressioon on kallal juba mitmendat kuud. Nüüd mõtlen, elu oleks lihtsam lõpetada kui selle jamaga tegelda.

Vabandan, Tli ja terve pere ees kommentaaride pärast.

Pole vähemalt üksi. Mul on ka eluisu juba ammu otsas. Minu kommentaar polnud isegi laimav. Ma ei solvanud teda vaid palusin üleüldiselt märgata. Enamus kommentaarides kairsen neid, aga see pulgakomminali lihtsalt ärritas. Inimesed kellel kõik korras ei saagi aru mis on depressioon ja kuidas see su elu lõhub niigi.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Avokaado, kas täna?

0
0
Please wait...

Postitas:
avokaado

Avokaado, kas täna?

Jah, täna tuli.

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

E-mailile tuli kiri

Aga perekool saab anda Sarvele ainult selle meiliaadressi, mis on perekooli kontoga seotud.

Oleks mul raha siis ma hirmust maksaks. Hetkel poordusin tasuta õigusabi poole ja saatsin kommentaarid ka neile. Mind huvitab hetkel kas Robert Sarv saab mu konto ilma kohtu otsuseta arestida, kuinõuet ei täida? Tasub vist konto kiirelt tühjaks teha. Kohtu läheb asi nagunii kuma mul pole sellist raha ja seal kommentaaris pole kirjutatud, et J on see või too vaid hoiatav sisu, et märgake. Aga nad lugesid välja hoopiski õuud, et ma olekski oelnud, et ta on p…….

Ilma kohtu otsuseta ei saa mitte keegi mitte mingit kontot arestida. Rahu!

+13
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ausalt öeldes peaks need inimesed, kellele Sarv siin huupi laksides nõudeid saadab, koonduma ja Sarve vastu ühishagi esitama.

+26
0
Please wait...

Postitas:
avokaado

E-mailile tuli kiri

Aga perekool saab anda Sarvele ainult selle meiliaadressi, mis on perekooli kontoga seotud.

Oleks mul raha siis ma hirmust maksaks. Hetkel poordusin tasuta õigusabi poole ja saatsin kommentaarid ka neile. Mind huvitab hetkel kas Robert Sarv saab mu konto ilma kohtu otsuseta arestida, kuinõuet ei täida? Tasub vist konto kiirelt tühjaks teha. Kohtu läheb asi nagunii kuma mul pole sellist raha ja seal kommentaaris pole kirjutatud, et J on see või too vaid hoiatav sisu, et märgake. Aga nad lugesid välja hoopiski õuud, et ma olekski oelnud, et ta on p…….

Saadeti mõlemale e-mailile, see mis PK seotud, kui ka nö ametlikule e-mailile, see mis eesti.ee-s kirja pandud. Koos koduse aadressiga ja kõik jutud 😀

+8
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Avokaado, kas sul kodune internetivärk sinu nimel?

0
0
Please wait...

Postitas:
avokaado

Jep 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Pilveke1, kui asi kohtuni jõuab, siis põhimõtteliselt sinu mees kaevatakse kohtusse ju, mitte sina, kuna internetipakett on tema nimel.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

E-mailile tuli kiri

PK ei anna mingeid meiliaadresse, PK annab IP aadressi. Siis võetakse ühendust teenusepakkujaga ning tema väljastab kliendi andmed.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Jep 😀

Ise nii rõõmus ka veel 😀 😀 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
avokaado

Jep 😀

Ise nii rõõmus ka veel 😀 😀 😀

Ikka rõõmus, kui kellegi teise nimel oleks olnud, siis veel hullem ju 😀😀 Aga see oli päriselt lamp kommentaar, ikka väga lamp…eluski ei oleks uskunud, et sellise asja eest saadetakse. Siit on kordades hullemat p#ska läbi käinud.

+16
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Mind hakkas huvitama, kas need, kes kasside saatuse pärast muretsesid või kes panid pahaks, et selle loo üks peategelastest endast rannas kohatu tonaalsusega videot tegi samal ajal kui seal kadunud last otsiti, vms sarnaseid sotsiaalselt vastuvõetamatuid juhtumeid vastustasid – kas nemad saavad samuti nõudekirja?

Mis IP aadressi järgi tuvastamisse puutub, siis tekib küsimus, kas loeb konkreetselt solvavaks peetud kommentaari postitamise aadress või kui see on juhuslikult nurgapealse bensiinijaama aadress, siis kas perekool annab sama kommi postitanud inimese teiste kommentaaride aadressid ka ja kas Sarv hakkab neid kõiki läbi kammima? Kas see poleks nagu ebaseaduslik jälitustegevus ja proportsioonitu andmekorje? Inimesed ju liiguvad…

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Freya82

Ole rahulik – ei saa ükski advokaat su kontot arestida. Kui sa praegu tema nõuet ei täida, ei saa ta midagi teha. Kui ta tahab oma nõuet ikkagi maksma panna, siis peab ta pöörduma kohtu poole. Kohtus on sul võimalik öelda, mida arvad ja kaitsta oma seisukohta. Ära ainult kohtust tulevale nõudele vastamata jäta (muidu võid tagaseljaotsuse saada). Kui tuleb nõue kohtust, siis kindlasti vasta sellele. Lõpuks teeb maakohus otsuse. Kui sa ei ole selle otsusega nõus, siis saad vaidlustada ringkonnakohtus ja Riigikohtus.

Alles siis, kui kohtuotsus on jõustunud, on selle täitmine kohustuslik. Kui kohtuotsuses on kirjas, et tuleb mingi raha maksta, siis tuleb. Kui ise ei maksa, siis saab teine pool pöörduda kohtutäituri poole ja vot alles kohtutäitur saab kontot arestida. Selle kõige eelduseks on aga kohtuotsus.

Ole rahulik. Vaata üle, mida kommenteerisid. Arvestada tasub sedagi, et kohus on avaliku elu tegelaste puhul leidnud, et neil on kohustus taluda suurendatud kriitikat ja negatiivseid arvamusi. Samuti on kohus märkinud, et igale au teotamise juhtumile pole põhjust reageerida rahalise kompensatsiooni väljamõistmisega. Teisalt peab kohus hindama ka seda, kust läheb piir.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Mind hakkasid huvitama, kas need, kes kasside saatuse pärast muretsesid või kes panid pahaks, et selle loo üks peategelastest endast rannas kohatu tonaalsusega videot tegi samal ajal kui seal kadunud last otsiti, vms sarnaseid sotsiaalselt vastuvõetamatuid juhtumeid vastustasid – kas nemad saavad samuti nõudekirja?

Ei tohiks ju, sest need juhtumid toimusid hiljem, kui see aeg, mille kohta väljavõtteid küsiti. Minu meelest küsiti 2020. aasta maist kuni 2021. aasta juunini.

Keegi võiks öelda, mis kuupäevadel on nende kommentaarid jäetud, mille eest nad nõude said.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,711 kuni 4,740 (kokku 5,476 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema