Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,711 kuni 4,740 (kokku 4,883 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
kaiekast

Kas ta tõesti väidab et see vunts on vari? 😬 kas kuskil otsas tuleb ka piir, miski mille kohta ei valeta? Iga kord kui mul tast kahju hakkab, siis ta suudab näidata ennast päriselt.

Ohh jumal, miks on vaja teda kiusata iga kuradima asja pärast. Tal on vunts? Ja siis? Noo nii lambiks on see asi siin läinud.

+25
-7
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Mind pigem üllatas tema kommentaari vastused ühe pildi all, kus küsimuse peale kas nad jussuga koos ütleb et nad abielus❤ ja sealt edasi nagu kaitseb tuliselt nende suhet!  Meettheleose leht jälle maas muidu…. Kurb et ta sellele jussu värgile punkti ei suuda panna.

Välimuse teemal ei nokiks, mis eeskuju te oma lastele küll annate?

+22
-5
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Absoluutselt kindlasti ei pea teda vuntside pärast kiusama. Minu kommentaar oli üldsegi järjekordse hämamise peale. Et ühtegi asja omaks ei võeta. Mul on temast enamuse ajast kahju. Aga kohati on küll ärritav see, et valimatult valetatakse.

+10
-11
Please wait...

Postitas:
stinzuke

Nagu tõesti arvate, et inimene kes on suunamudija,teeb ja jätab endast pildi kus nn vunts näha? Näha ju on et see filter, mitmel pildil näha. Jah ta on paljude asjadega üle võlli läinud, aga hakata välimust jm kommenteerima on ikka tase!

+9
-12
Please wait...

Postitas:
stinzuke

See on lihtsalt nii haige kuidas siin välimust jm maha on tehtud. Jah isegi kui on nagu Britney, so what mis see teiste asi on? Jah on avalik tegelane ja no “ei kannata kriitikat” siis so what, miks maha teha? Et eneseuhkus veel allapoole tampida? Tegi ja vb siiani teeb vigu, aga nagu siin maha tehes arvate et muutub midagi? Et need endised käod kui nüüd sõna võtavad, et siis muutub midagi? Või et näe lolli valetab kõikide asjade kohta tervis jne, ja peale seda hakkab ema theresaks? Need samad lollid siin, followad teda ju, seega TL feimi on ja niikuinii jätkab sama rada 🙂

+8
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
plixi

Ma ei näinud küll mingit vuntsi..

Aga nägin just storyt, et J fertiilseks muutunud nüüd äkki??

+10
-5
Please wait...

Postitas:
alexxx

Ma ei näinud küll mingit vuntsi..

Aga nägin just storyt, et J fertiilseks muutunud nüüd äkki??

Instagramis saab pilte suurendada, nö sisse zoomida, siis saab lähemalt näha asju.

Justini storys on näha, et ta käis spermaanalüüsi andmas, mitte kuskil pole kirjas, et ta fertiilseks tunnistatud on.

+22
0
Please wait...

Postitas:
vahalill

Jälle poolearulised platsis, kes arvavad, et oma puudujääke elus on võimalik kompenseerida kellegi välimuse halvustamisega. See ei käi nii, peate välja mõtlema, mis on juhtunud teie elus sellist, mis paneb niimoodi käituma ja siis püüdma seda kuidagi lahendada. Soovitan teraapiat.

+15
-17
Please wait...

Postitas:
nadiatriin

Nüüd vanemaid pilte pingsamalt vaadates on ta tõesti vunts va vigurvänt. 😀

#sorrynotsorry

+11
-12
Please wait...
Postitas:
stinzuke

#sorrynotsorry

Scrollisin vanu pilte ja no ei näe mina kl peale filtri varju ühtegi vuntsi 😃 ja isegi kui oleks, oleks mul üli pohui ja ei hakkaks elusees irvitama veel selle üle.

Haige inimene ikka #sorrynotsorry

+21
-7
Please wait...

Postitas:
perek123

#sorrynotsorry

Scrollisin vanu pilte ja no ei näe mina kl peale filtri varju ühtegi vuntsi 😃 ja isegi kui oleks, oleks mul üli pohui ja ei hakkaks elusees irvitama veel selle üle.

Haige inimene ikka #sorrynotsorry

Vaatame nüüd kõik koos peeglisse ja leiame sealt enda vuntsid

sest igal inimesel kasvavad näol karvad – see on normaalne

+29
-6
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

https://elu24.postimees.ee/7426677/huvitist-noudnud-robert-sarv-kaotas-kohtus-iseennast-esindanud-naisele-kellel-puudub-juuraharidus

+19
-2
Please wait...

Postitas:
MiaMarleen

Ma pigem arvan, et plaan oli teha soeng kus pool pead lühikr – aga tulemus polnud see mis lootis.

+20
-3
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Ma pigem arvan, et plaan oli teha soeng kus pool pead lühikr – aga tulemus polnud see mis lootis.

Kui oled harjunud juukseid kardinana kasutama, siis jääb ühest poolet juustest muidugi väheks.

+27
-3
Please wait...
Postitas:
njah1900

Kas alopeetsiast siis taastub niii kiiresti? 🤔 Minu lähedasel kellel see ilmselt ka oli, temal läks ikka mega kaua, et korda saada ja üks kulm siiani poolik 🤨

+16
-2
Please wait...
Postitas:
siidrinahk

Alopeetsia puhul ei saa olla nii kiiresti täiesti ühtlast tagasikasvu tervel pinnal. Peavad olema kiilad laigud kohati. Kui on ühtlane ilma laikudeta 3 mm tagasikasv, siis pole tegu alopeetsiaga. Kindlakstegemiseks peaks ise nägema seda siilikat pinda.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
perek123

Alopeetsia puhul ei saa olla nii kiiresti täiesti ühtlast tagasikasvu tervel pinnal. Peavad olema kiilad laigud kohati. Kui on ühtlane ilma laikudeta 3 mm tagasikasv, siis pole tegu alopeetsiaga. Kindlakstegemiseks peaks ise nägema seda siilikat pinda.

See mingi scam… Tal oli nädal tagasi kiilakas kõik ja täna juba min 1 cm väljakasvu

+19
-2
Please wait...

Postitas:
preili567

millal ometi jätate välimuse kallal mölisemise?

+7
-21
Please wait...
Postitas:
Ingunn

Asi pole välimuse kallal ilkumises, vaid selles, et inimestele jääb mulje, et jälle üks vale, millega tähelepanu saada. Välimus on asboluutselt teisejärguline.

+32
-5
Please wait...
Postitas:
Kaidi31

Asi pole välimuse kallal ilkumises, vaid selles, et inimestele jääb mulje, et jälle üks vale, millega tähelepanu saada. Välimus on asboluutselt teisejärguline.

Kindel, et te ise siin seda muljet ei suuna?

+11
-11
Please wait...

Postitas:
Seleina

Välimus on asboluutselt teisejärguline.

Oo, kas tõesti? See on teil siin ju pidevalt hambus.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Ingunn

Välimus on asboluutselt teisejärguline.

Oo, kas tõesti? See on teil siin ju pidevalt hambus.

Minu jaoks jah. Tegin avalduse enda arvamise järgi ja arvan, et minuga on saranaselt mõtlejaid.

välimuse kallal ilkuda on nõme, ent mõistan ka kriitikat selles suunas, sest mõnikord panevad valikud kulmu kergitama. Antud kontekstis kui tundub, et jälle vale, on see kõik teisejärguline ja pigem küsin, mis järgmiseks kui kiharad tagasi on.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
perek123

Tl kinnitab viimase postituse all, et ei ole Jga lahus.

“No, we have definetly not broken up and i am wearing my wedding ring on my middle finger cause i have lost weight and have not adjusted it. Still 💍@justinleo.x”

uskumatu

+31
-1
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Kurb

+17
0
Please wait...

Postitas:
cygney

Kurb

Teate küll seda vana lugu karjapoisist, kel oli kohutavalt igav. Kaua sa neid vilepille meisterdad, mättal mängid, Mõelnud siis tüüp, et teeb natuke nalja. Mis pahatihti on ohtlik mõte. Ei ole issand kõigile naljameelt ühtlaselt jaganud, tollele siis väga näpuotsaga ja enne käsi pesemata. Hüüdnud karjapoiss: “Hunt! Hunt“

Jooksnud kokku külarahvas, aga sutt ei kuskil. Tõrelnud vähe karjast, et missa lollitad

Tol aga tulnud sama mõte teinegi päev. Läinud samamoodi

Siis aga tulnudki hunt –  külarahvas enam karjase hüüdeid ei uskunud ja nõnda viidud nii mullikaid kui muid tõuloomi metsa

Mis karjasest pärast sai, lugu ei jutusta. Arvatavasti läks tal mitte hästi

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Pilveke, seda on kurb lugeda, aga nagu ma ennem siin juba kirjutasin, siis alles hiljuti juhtus selline lugu – https://elu24.postimees.ee/7426677/huvitist-noudnud-robert-sarv-kaotas-kohtus-iseennast-esindanud-naisele-kellel-puudub-juuraharidus

Ma ainult ei näe seda kohtulahendit, mille alusel personaalandmeid välja nõuti.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kiira

Antud foorum ei ole enam turvaline koht kus oma muredest rääkida. Mina rääkisin, et ka mina olen olnud pedofiilia ohver ja palusin märgata lapsevanematel, et kui nende lastega käitutakse ebasobivalt. Polnud kirjutatud nii, et Justin on….., aga just seda luges Härra Sarv välja. Ütlesin märgake enne kui on hilja. Sest mina olen olnud ohver ja ei kuulatud ega märgatud ema poolt. Nüüd saadeti mulle ligi 1500 eurine kahjunõue, selle eest, et palusin märgata. Ausalt siia foorumi ei tasu kirjutada. Kuna ka teie lood mida arvate et soovite hoida privaatsena tulevad välja. Härra Sarv saab ikka reada kui olete olnud tagakiusatav või pedofiilia ohver. Minu kommentaarist luges ta välja, et ütlesin, et Justin on….. Kuigi ei öelnud, palusin märgata. Pigem olla ettevaatlik igasugu pulgakommi naljade üle.

Hahahahahahahahahahahahaha

*kindlasti mitte selle pärast, mis sinuga kunagi juhtunud on, aga seetõttu, et sa selline uss oled

+1
-25
Please wait...
Postitas:
avokaado

Mina sain ka nõudekirja, täiesti lambise kommentaari eest (väidetav solvang, au teotamine), siin on ikka kordades ja kordades krõbedamalt neid kritiseeritud, mõnitatud, solvatud. Ei tea kas nõuded saadeti kõigile kommenteerijatele või?

Ei kavatse maksta igatahes. Kui tahavad siis saavad kohtus screenshotid ja kuvasalvestused nende enda jagatud sisu kohta, mida mina siin teemas kommenteerisin. Pole midagi oma peast välja mõelnud.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Freya82

Siin on too lahend: https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/fail.html?id=298772593

Kahju saab nõuda siis, kui ebasobiv väärtushinnang on kõrvutatud inimese nimega. Nt kui öelda, et “Maarika on prostituut”.

Kui ei ole nõnda otse öeldud, siis võid viisakalt vastata, et ei ole sellise nõudega nõus ning võid vajadusel oma seisukohta kaitsta kohtus. Kui ta tahab, siis läheb kohtusse enivei (vahet pole, mida selle nõudekirja peale vastata või mittevastata). Ega muud teha polegi, kui tuleb jääda rahulikuks ja vajadusel oma seisukohta kohtule selgitada (kui ta peaks kohtusse pöörduma). Õigust mõistab siiski ainult kohus.

+26
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

See on lihtsalt selline ärimudel – saata igaks juhuks lambist inimestele nõudeid laiali, mõni äkki hakkab kartma ja maksabki. Kui piisavalt paljudele saata, siis ikka leidub keegi, kes kergemini ehmub.

Jah, kindlasti võta õigusabi. Lisaks tuleks kaaluda, kas mitte Robert Sarve vastu omakorda nõue esitada, kiusamise, sõnavabaduse piiramise ja hingeliste kannatuste tekitamise eest. Ma saan aru, kui välimuse kallal norijaid pigistatakse. Aga sedasorti kommentaari eest? Ei ole normaalne.

+25
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,711 kuni 4,740 (kokku 4,883 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema