Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,741 kuni 4,770 (kokku 4,787 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Huviline

Kas ma nägin õigesti, et TL on pool pead täiesti kuliks lastud?

Mul just kukkus lõug põrandani. Ma arvasin, et siin ilgutud “teeb nüüd Britneyt” oli vaid niisama nokkimine, aga, et ta päriselt ka pea kiilaks lasi….

Seda ma muidugi arvasin, et ta ise tekitas endale mingi kaose pähe ja neid parukaid sellepärast kannab, mitte ei kukkunud tal juuksed peast, nagu ta väitis. Ilusti on ju näha, et pats on enda juustest peas. Eks seal muidugi pikendustest enam suurt alles pole, aga milleks see pool pead veel kiilaks ajada…

+28
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mette-Merithh

Mul just kukkus lõug põrandani. Ma arvasin, et siin ilgutud “teeb nüüd Britneyt” oli vaid niisama nokkimine, aga, et ta päriselt ka pea kiilaks lasi….

Seda ma muidugi arvasin, et ta ise tekitas endale mingi kaose pähe ja neid parukaid sellepärast kannab, mitte ei kukkunud tal juuksed peast, nagu ta väitis. Ilusti on ju näha, et pats on enda juustest peas. Eks seal muidugi pikendustest enam suurt alles pole, aga milleks see pool pead veel kiilaks ajada…

Ilmselgelt ta ise usubki, et kõik teised usuvad, et tal raskest elust täpselt poolelt pealt juuksed nullini välja kukkusid ja teisele poole kenasti alles jäid 😂🤦‍♀️ No nagu kõik pidid uskuma, et ta annab kohe välja raamatu, ostab ööklubi, kannatab koduvägivalla all, et tema kassid on “elu ja turvalisuses” jne.

+32
-7
Please wait...
Postitas:
M88rj8
  1. Kas ma nägin õigesti, et TL on pool pead täiesti kuliks lastud?

Ilmselgelt ta ise usubki, et kõik teised usuvad, et tal raskest elust täpselt poolelt pealt juuksed nullini välja kukkusid ja teisele poole kenasti alles jäid 😂🤦‍♀️ No nagu kõik pidid uskuma, et ta annab kohe välja raamatu, ostab ööklubi, kannatab koduvägivalla all, et tema kassid on “elu ja turvalisuses” jne.

Sellele ei mõelnud, et äkki olid mingid rootsud ainult külgedel alles? Sellisel juhul ajaks ise ka maha. Lisaks teeb minuarust selline lõikus tema ümarapoolse näo visuaalselt veidi pikemaks. Iseasi muidugi, kas see nüüd ilus lahendus on. Praktiline kindlasti ühtlase juuksekasvu tekitamiseks.

+10
-17
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Seal tõepoolest pigem ise kiilaks lastud end, kui peast ära kukkunud juuksed, need laigud näeks ikka veits teistsugsed välja kui ühtlane masinaga maha ajamine…

+26
-3
Please wait...
Postitas:
Kaidi31

Kas sa pole varem sellise soenguga naist näinud v, et imestusest pikali kukkusid?

+5
-14
Please wait...

Postitas:
lauder

Kui fenix, siis fenix…

+16
0
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Kui nii palju juukseid on välja langenud, et soengut ei anna viisakalt välja kanda, siis ongi mõttekam juba ühtlaselt maha ajada, nagu ta ilmselt tegi.

+9
-11
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Kui nii palju juukseid on välja langenud, et soengut ei anna viisakalt välja kanda, siis ongi mõttekam juba ühtlaselt maha ajada, nagu ta ilmselt tegi.

Ühtlaselt maha ei tähenda ju seda, et ühelt poolt ajad kiilaks, aga teisele poolele jätad pikad juuksed. Seda võib vabalt teha ja vabalt on okei ennast ka üleni kiilaks ajada. Miks selle juurde aga peab valetama, et juuksed välja kukkusid, see on küll arusaamatu.

+23
-7
Please wait...

Postitas:
sinaiida

Tema sõnul on tal alopeetsia, eks ole näha millal ripsmed ja kulmud lähevad..

+22
-3
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Mulle jäi mulje, et oma screenshotiga ta üritas mõista anda, et stressist tingitud alopeetsia. Kuid kuna ta inglise keele tase on üsna kehvake, siis ta ei tee vahet “may cause psychological stress” ja “may be caused by psychological stress” lausete vahel. Samuti ühes stooris ütleb, et laseb peal hingata, et juuksed saaksid taastuda. Alopeetsia puhul uued karvad enam tagasi ei kasva. Üsna rumal luiskamine taaskord.

Edit: Tegin kiire googelduse ja pean oma eksimust tunnistama. Kergemate alopeetsiajuhtumite korral on kasvavad juuksed 80% kordadest aasta jooksul tagasi.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Aa, okei. Edu talle selle lookesega siis. Et ta ka ei väsi.

+22
-5
Please wait...
Postitas:
Leenuke24

väike märkus

Juhul Kui Tl on alopeetsia on siis tal kulmud ja ripsmed ära ei tule  mingil raskemal vormil tõesti, aga stressi järgselt ainult juuksed langevad välja siis seda olukorda saab parandada .

+9
0
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Aa, okei. Edu talle selle lookesega siis. Et ta ka ei väsi.

Alopeetsiaga võib vabalt ka lihtsalt üks-kaks kiilast laiku olla, ei pea üleni karvutuks minema..

+21
-1
Please wait...

Postitas:
jaanuaris

Inetu ja pahatahtlik Soov! Kas saad aru, et reaalselt see haigus võibki tekkida stressist? Kahjuks ei ole kõikidel alopeetsia vormidel ka mitte ühtegi pikaajaliselt toimivat ravi. Halvimal juhul lähevad isegi küüned.

Kuidas ma tean? Been there done that…

+14
-6
Please wait...

Postitas:
plixi

Inetu ja pahatahtlik Soov! Kas saad aru, et reaalselt see haigus võibki tekkida stressist? Kahjuks ei ole kõikidel alopeetsia vormidel ka mitte ühtegi pikaajaliselt toimivat ravi. Halvimal juhul lähevad isegi küüned.

Kuidas ma tean? Been there done that…

No tõesti, kas tasub nii õel olla?

0
-7
Please wait...

Postitas:
Triin265

Mette, kas mitte teie ei olnud see, kes siin ühes hiljutises teemas etendas maailma kõige kaastundlikumat ja taktitundelisemat inimest, kutsudes teisi inimesi üles empaatiavõimet ja viisakust üles näitama?

Mis siis nüüd juhtus? Unustasid ära, et sa pidid ju tohutult hea inimene olema? Ainuüksi sellel lehel siin on mitu sinu mõnitavat ja inetut kommentaari konkreetse inimese suunas.

Aina imestan, kuidas mõnel inimesel avaldub empaatiavõime nii valikuliselt. Samuti ei suuda mõista, kuidas ühele naisele võivad teise, tema jaoks täiesti võõra naise juuksed nii kõvasti korda minna, et peab sellel teemal lausa mitu kommentaari kirjutama.

+20
-4
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Millal TL aus on olnud enda väljaütlemistes?

Viimasest aastast meenub ainult pidev hämamine. Ühte valet mätsib kinni mitme järgmise valega. Patoloogilise valetaja õpikunäide ütleks isegi.

Me ju teame ta juustepikenduste lugu ja seda, kuidas juukseid näo ette lohistati igal võimalikul juhul. Pikendused taluvad sellist käperdamist halvemini, kui päris juuksed. Loomulikul mõjub see aastaid pikenduste kandmine enda juustele laastavalt.

Pean haiguse juttu lihtsalt järjekordseks valeks.

+35
-6
Please wait...
Postitas:
sinaiida

Ta ei ole seal maininud, kas see on raskekujuline või kerge.
Miks ma siis ei või teha omi järeldusi ja arvata, et see on raske ja jääb kõikidest karvadest ilma?
Sina võtad ju omale vabaduse arvata, et see on kerge vorm. Ja kellegile ma midagi siin soovinud ei ole, võta rahulikult.

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

J

Mette, kas mitte teie ei olnud see, kes siin ühes hiljutises teemas etendas maailma kõige kaastundlikumat ja taktitundelisemat inimest, kutsudes teisi inimesi üles empaatiavõimet ja viisakust üles näitama?

Mis siis nüüd juhtus? Unustasid ära, et sa pidid ju tohutult hea inimene olema? Ainuüksi sellel lehel siin on mitu sinu mõnitavat ja inetut kommentaari konkreetse inimese suunas.

Aina imestan, kuidas mõnel inimesel avaldub empaatiavõime nii valikuliselt. Samuti ei suuda mõista, kuidas ühele naisele võivad teise, tema jaoks täiesti võõra naise juuksed nii kõvasti korda minna, et peab sellel teemal lausa mitu kommentaari kirjutama.

Mina ei ole kindlasti hea inimene ja pole seda mitte kuskil mitte kunagi väitnud. Samas ei ole ma kindlasti nii valelik ega südametu inimene, nagu kõneallolev naisterahvas. Viidatud kommentaaris ei kommenteeri ma ka mitte tema juukseid, vaid tema pidevat vajadust vahendeid ja valesid valimata pidevalt pildis püsida. Empaatia muide ongi valikuline. Mitte keegi ei suuda kõige ja kõigi vastu empaatiline olla. Ja ei saagi olla, sest kõik inimesed ja kõik teod lihtsalt ei olegi empaatiat väärt.

+8
-9
Please wait...

Postitas:
alexxx

Eksid tõestii. Äkki ajad vahalillega sassi? Vaata Mette-Merithhi postitused üle ja siis ei ole vaja aina imestada.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
cygney

Kole lugu, kui aasta jooksul kõik maailma hädad ja haigused ründavad, kindlasti on veel pooled neist avastamata.. perevägivald ja alopeetsia.. vats nekst?

+27
-5
Please wait...
Postitas:
ave854

Viljatu partner ja raseduse katkemine ka

+24
-3
Please wait...
Postitas:
billa

Söömishäirest rääkis ta ka.

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Mauno

Mu arvates on tal see hoopis see haigus, kus inimene mõtleb endale haiguseid ja hädasid välja, et kaastunnet saada. Samamoodi need sidemed ja lahased.. (kaatriõnnetus, tööõnnetus). Münchauseni sündroom?

+33
-4
Please wait...
Postitas:
atsetoon

Vaatasin uut storyr ja no midaa…. enne ju näitas alles, et ta oleks nagu vasakult poolt kiilas ja et alopaatsia ja juuksed kukkusid sealt välja 😃 ja nüüd uus “soeng” näitab ju selgelt, et sealtpoolt juuksed alles. Ripsmetušš täiesti tükkis ja laiali. Ok, kellegi komm ” kena vunts” on lapsik, aga dee et TL väidab et see on vari- ahhh???

Nagu mis toimub?! Kunagi piltilus inimene.

+5
-13
Please wait...
Postitas:
Kaegu113

Ühel ta juuksepikendusi armastaval exsõbrannal on ka kõrvade taga suured kiilad laigud. Tavaliselt tal juuksed lahti aga kui kinni pani, oli päris ehmatav pilt.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Vaatasin uut storyr ja no midaa…. enne ju näitas alles, et ta oleks nagu vasakult poolt kiilas ja et alopaatsia ja juuksed kukkusid sealt välja 😃 ja nüüd uus “soeng” näitab ju selgelt, et sealtpoolt juuksed alles. Ripsmetušš täiesti tükkis ja laiali. Ok, kellegi komm ” kena vunts” on lapsik, aga dee et TL väidab et see on vari- ahhh???

Nagu mis toimub?! Kunagi piltilus inimene.

Vaatasin ka et jubedad kommentaarid pildi all:D ala vunts, ja rõve jne. Aga need kommid kustutatakse kiirelt……

Ta ei peagi selliseid kommentaare oma pildi alla alles jätma. Ma ka ei jätaks.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Ma lendaks selliste ripsmetega Kanaaridele.

+6
-9
Please wait...
Postitas:
Kaegu417

Ma lendaks selliste ripsmetega Kanaaridele.

Isegi nina on ripsmetuššiga koos 🤫

+7
-10
Please wait...

Postitas:
sinaiida

Kohe kahju vaadata..

+6
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,741 kuni 4,770 (kokku 4,787 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema