Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,741 kuni 4,770 (kokku 5,526 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Katrinmets

Avokaado, kas sul kodune internetivärk sinu nimel?

Jep 😀

Ise nii rõõmus ka veel 😀 😀 😀

Ikka rõõmus, kui kellegi teise nimel oleks olnud, siis veel hullem ju 😀😀 Aga see oli päriselt lamp kommentaar, ikka väga lamp…eluski ei oleks uskunud, et sellise asja eest saadetakse. Siit on kordades hullemat p#ska läbi käinud.

Armas oled 😀

+7
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Lisaks ei ole iga kriitiline kommentaar veel au teotamine! Selline ettevaatusele manitsev kommentaar pole seda kohe kindlasti mitte.

Kuulake seda saadet: https://soundcloud.com/delfierisaade/erisaade-keda-tohib-solvata-eesti-sonavabadust-varjutab-siiani-rongaema-kaasus?utm_campaign=social_sharing&utm_source=mobi&utm_terms=pfy_plays_part_2.control

+9
0
Please wait...

Postitas:
thyme0ut

Mina, Getter siin. Ma ei ole seni ühtegi nõuet saanud, aga sattusin siia lugema. Need, kes said ja kes on niigi haavatavas olekus, ärge laske end palun sellest põhja tõmmata! Väga kurb on lugeda neid kommentaare, et niigi depressioonis ja nüüd kõik. Ärge palun nii mõelge!

Sarv ei ole end tõestanud tugeva advokaadina ja ammugi mitte eetilisena. Koos saame-saate sellest kindlasti üle. Nõue üksi ei loe mitte midagi!

Mina olen teie poolt ja kasside poolt 🙂 TL pole olnud mitte kuidagi moraalne ja tema käitumine on teinud väga halba paljudele. Pidage see meeles! Kassid, lapsed (lastekodus) .. Kohus mõistab neid tõendeid, eks. Seal on elusid hävitatud, küllaga. Need elud on ka väärt!

+38
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Katrinmets

Muide, päris palju loomakaitsjad on ka nõudeid saanud (huski teema, rebase teema jm asjade eest) ja isegi Roheliste erakonna peatädi (ei taha siia nime kirjutada) on ka kunagi nõude saanud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
ALL-

Aina “paremaks” see lugu läheb. 🤦 Üks pauk teise otsa. Sellistelt inimestest tuleks eemale hoida ja nende vastu mitte huvi tunda. Tundub, et aina valetatakse ei tea mida kokku, et pildis püsida, aga see ei ole üldse normaalne! Mina ei jälgi meid tegelasi ammu enam kuskil, õige oleks ka teistel igal pool unfollow panna, sest “eeskuju” näidatakse oma käitumisega teistele ikka sajaga.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Omg, ma isegi ei kasuta seda meili, mis mul perekoolis on, see on nö prügimeilidele. Hetkel ei jäänud seal midagi silma, aga kuna see mul suht „umbes“, siis äkki olen ka saanud🧐

+2
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

http://www.izmailova.eu/ajaraamat/2020/7/31/kivisaare-advokaadi-mulle-saadetud-kiri?fbclid=IwAR3RJLjn7_EI85CkfaVL7ijGNd5wVY4TulCgSm6aNCU-irdAnrXyv-B0KqQ

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ma juba andsin teada, et mu mees pole sellega seotud, et see on minu kommentaar. Ta ei käigi perekoolis. See on jabur, et ip aadressi järgi tema süüdi. Las nad siis teevad minu maatasa. Lastele jääb vähemalt isa alles. Mind pole enam ammu kellelegi vaja.

Kallis inimene, mingi Sarve pärast oma elu lõpetada küll ei maksa. Palun ära mõtle nii.

Sarv aga võiks mõelda sellele, et teise inimese enesetapule kihutamine on kuritegu!

+26
-2
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Ma olen pisut üllatunud, et nende nõuete pärast ollakse endast nii väljas, et enesetapu jutt juba käib. Nõue ei tähenda, et peate kohe maksma. Kohus ei pruugi Sarvega üldse nõustuda.

Ma eeldan, et kõik kes kirjutasid kommentaari, seisavad ka oma sõnade taga. Kui mina peaksin nõude saama, siis mul pole ka probleemi kogu asjaga kohtusse minna.

Ja neiu, kelle mees sai vägistamisest teada. See on ju tegelikult tore, et ta teab, selline trauma on nii suur, et see saadab läbi elu. Usalda oma meest! On väga ebatõenäoline, et ta su maha jätab.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Täiega imelik, et nii palju saadetakse nõudeid erinevatele perekoolikatele, kuid nendele kommentaatoritele, kes on kommenteerinud avalikult oma nime alt Facebookis ja Instas, neile miskipärast keegi midagi kunagi ei saada 😀 Nendele oleks ju palju kergem nõudeid saata, nimi teada ja värki. Salastatud gruppides on TL-i väga hullult materdatud, miks ta pole neid inimesi vahele võtnud?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
njah1900

Kohtusse mineku jaoks peab raha ka olema. Kas kujutate ette kui ongi kohtusse minek ja nad ei võida. Võidetakse ikkagi siis kui on levitatud laus valet ja räiget laimu, mis reaalselt kahjustab inimest.  Ma ei taha teada,mis kulud siis kaela tulevad( kohtukulud ja Sarv). Mina kahtlustan,et hirmutamiseks see jääbki…

+19
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

…lisaks hakkas mind huvitama, kas Perekooli foorum andis kasutajate IP aadressid välja õiguspäraselt, st kohtu orderi peale või lihtsalt Sarve esimese vile peale?

+17
0
Please wait...

Postitas:
ave854

Huvitav kas Viimsi vallale on trahv makstud

+26
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Sellistest asjadest oma mehele rääkimine on raske. Ja ei ole tore kui see tuleb välja tänu perekoolile. Kuna kasutan tema ip aadressi. Mulle tundub nüüdsest see foorum ebaturvaline.

Aga see ei tohiks ju sulle üllatusena tulla, et selline asi võiks juhtuda. On varemgi asju kohtusse antud.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Treesi

Ei tasu tõesti nii ehmuda nende nõudekirjade peale. Viimane uudis Sarve kohta oli, et kaotas ilma juurahariduseta inimesele, kes iseend kaitses. Minu jaoks on see nimi oma maine ammu kaotanud. Kui ise kunagi juriidilist abi vajaksin siis oleks see advokaat viimane kelle poole pöörduksin.  Advokaat saab ju oma raha kätte igal juhul. Pole vahet kas võidab või kaotab. Seetõttu võib see olla lihtsalt äriliselt tulus tegevus.

Minule on jäänud mulje et viimasel ajal on kohus väga vähe selliseid nõudeid rahuldanud. Kellegi subjektiivne hinnang ei saa ju olla aluseks raha nõuda. Liiatigi siis palve ohumärke märgata.

Pöörduge tasuta juristi vastuvõtule. Kui asi kohtuni jõuab, peab hagi esitaja olema samamoodi valmis selleks et ta kaotab ja tal tuleb kostja kohtukulud katta. See on koht kus TL võiks asja ilusti läbi mõelda ja vaadata kas tal selleks rahalisi vahendeid üldse jaguks. Lisaks võiks ta enne hagi esitamist küsida ka mõne teise juristi/advokaadi arvamust, et kas tal on üldse reaalne võimalus see kaasus võita.

+29
-3
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Täiega imelik, et nii palju saadetakse nõudeid erinevatele perekoolikatele, kuid nendele kommentaatoritele, kes on kommenteerinud avalikult oma nime alt Facebookis ja Instas, neile miskipärast keegi midagi kunagi ei saada 😀 Nendele oleks ju palju kergem nõudeid saata, nimi teada ja värki. Salastatud gruppides on TL-i väga hullult materdatud, miks ta pole neid inimesi vahele võtnud?

Kust võtad, et pole esitatud?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Väga kahju on lugeda, et ähvardused on kellelegi nii negatiivselt mõjunud nagu siin paar inimest väljendanud on. Ja on täiesti lubamatu inimese delikaatseid teemasid (mida väärkohtlemine ilmselgelt on) kolmandatele isikutele ilma ohvri nõusolekuta avaldada. Jääge rahulikuks, ärge alluge provokatsioonidele ning õngitsuskirjadele ei ole mingit vajadust vastata.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
kall

…lisaks hakkas mind huvitama, kas Perekooli foorum andis kasutajate IP aadressid välja õiguspäraselt, st kohtu orderi peale või lihtsalt Sarve esimese vile peale?

Tark oleks advokaaadil see asi esimeseks välja uurida, küsida, sest nõude saanud inimeste edasine käekäik ja protsess võib vägagi palju oleneda ja muutuda. On suur oluline vahe, kas oli vile peale andmete välja andmine või kohtuotsuse orderi peale ja täpsustada see osa detailselt. Seda siin lugedes, meenus mellide väide nende endi suust, et käinud lausa inimese kodu juures luuramas ja väitsid teadvat inimeste töökohti, jne, seda osa kuuldes, tundus minule eriti imelik, sest mistahes kohtuotsusega minu teada selline info küll automaatselt kaasa ei tule, nagu töökohad, jne.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kas kõik said nõuded topelt meilidele, nii sellele mis eesti.ee-s, kui sellele millega perekooli registreeritud?

+6
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Sellistest asjadest oma mehele rääkimine on raske. Ja ei ole tore kui see tuleb välja tänu perekoolile. Kuna kasutan tema ip aadressi. Mulle tundub nüüdsest see foorum ebaturvaline.

Aga see ei tohiks ju sulle üllatusena tulla, et selline asi võiks juhtuda. On varemgi asju kohtusse antud.

Inimene, keda sa tsiteerid, ei ole teadaolevalt selle paari kohta mitte midagi negatiivset öelnud. Tema kommentaari sisu oli järgmine: tal endal on pedofiiliga halb isiklik kogemus ja seetõttu mõjuvad talle kõik vähegi kahtlased videod alarmeerivalt ja ta soovib teisi inimesi hoiatada.

Lisaks muule asetab see kommentaar tema enda väga haavatavasse olukorda ja kui tõesti IP aadressid anti välja kohtuniku nõudel, siis on mul küsimus, et kas see kohtunik neid kommentaare ise läbi ei loegi?

Miks sa tema kallal haugud ja miks sa ise nii rõõmus oled, et teine on viimase piirini aetud?

+26
-3
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Inimene, keda sa tsiteerid, ei ole teadaolevalt selle paari kohta mitte midagi negatiivset öelnud. Tema kommentaari sisu oli järgmine: tal endal on pedofiiliga halb isiklik kogemus ja seetõttu mõjuvad talle kõik vähegi kahtlased videod alarmeerivalt ja ta soovib teisi inimesi hoiatada.

Lisaks muule asetab see kommentaar tema enda väga haavatavasse olukorda ja kui tõesti IP aadressid anti välja kohtuniku nõudel, siis on mul küsimus, et kas see kohtunik neid kommentaare ise läbi ei loegi?

Miks sa tema kallal haugud ja miks sa ise nii rõõmus oled, et teine on viimase piirini aetud?

Kus sa seda näed, et ma haugun? Ma kirjutasin täiesti normaalselt ja ilma igasuguse emotsioonita. Kus sa rõõmu näed? Ära palun kujuta endale asju ette.
Kas see mida sa kirjutasid oligi ta õige kommentaar? Kui see oleks olnud nii, siis kuidas sellest üldse sai kinni hakata?

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Kuidas te neid nõudeid saite, kas lihtsalt tavaline kiri postkasti ja endiselt, miks ühtegi kohtulahendit üleval pole selle kohta?

E-mailile tuli kiri

Ps. Olge siin välimuse kallal ilkumisega ettevaatlikud, mõni leidis näe, et sõna ilueedi on ka tohutult solvav ja saadeti nõue välja nagu naksti 🙂

Taaskord teile küsimus: MIKS te neid inimesi üldse jälgite? Minu jaoks täiesti arusaamatu.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Kes siis lõpuks hüvitist nõuab- nais- või meespool?

0
0
Please wait...

Postitas:
avokaado

Kes siis lõpuks hüvitist nõuab- nais- või meespool?

Mõlemad koos 😀

+9
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Ma hea meelega loeks seda originaal kommentaari, mida too Pilveke kirjutas. Kas tõesti oli nii süütu, nagu väidetakse.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Mina, Getter siin. Ma ei ole seni ühtegi nõuet saanud, aga sattusin siia lugema. Need, kes said ja kes on niigi haavatavas olekus, ärge laske end palun sellest põhja tõmmata! Väga kurb on lugeda neid kommentaare, et niigi depressioonis ja nüüd kõik. Ärge palun nii mõelge!

Sarv ei ole end tõestanud tugeva advokaadina ja ammugi mitte eetilisena. Koos saame-saate sellest kindlasti üle. Nõue üksi ei loe mitte midagi!

Mina olen teie poolt ja kasside poolt 🙂 TL pole olnud mitte kuidagi moraalne ja tema käitumine on teinud väga halba paljudele. Pidage see meeles! Kassid, lapsed (lastekodus) .. Kohus mõistab neid tõendeid, eks. Seal on elusid hävitatud, küllaga. Need elud on ka väärt!

Suurte vastu ei julge (meediaväljaanded, tuntud mõjuisikud). Hea on hirmutada pensionäre ja pereemasid.

+20
0
Please wait...

Postitas:
kadri97

Jah, mis need kommentaarid olid, mille pärast kohe kohtusse peab minema? Neid kommi nalju kommentaare natuekene ähmaselt mäletan aga mis avokaado halvasti ütles?

+12
0
Please wait...

Postitas:
tereesaemil

Kui on tulnud nõue, on kohustus raha maksta VÕI esitada omapoolne vastukiri. Ei pea tormama kohe maksma. Ja kohtusse ka esialgsed nõuded ei liigu automaatselt.
Vastukirja võib inimene täiesti ka ise kirjutada kui puuduvad vahendid õigusabi eest tasumiseks.

olge tublid ja palun ärge ennast kyll tapma hakake 🥺

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Freya82

Ma ei näe selles postituses ebakohast väärtushinnangut. On täiesti adekvaatne arvata, et sellise nalja tegemine lapsele on sobimatu.

+30
-1
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Avaldasite Perekooli foorumis 7. juunil 2021. a kell 23:36 teema „Suunamudijad“ (kättesaadav

lingilt: https://foorum.perekool.ee/teema/suunamudijad/page/57/) juurde alljärgneva

kommentaari (ebakohane väärtushinnang kaldkirjas) (lisa 1):

Kahju tõesti, kui vanemad ei märka ja peavad seda normaalseks. Pärast ärge tulge nutma, et

keegi ei teadnud ega näinud, et last mõnitatakse ja käitutakse niivõrd ebasobivalt, et lapsel on hiljem väga

valusad mälestused. Tahaks näha neid emasi omasilmaga, kes arvab tõsimeeli, et selline käitumine

on tore ja naljakas, kui kasuisa küsib, et kas soovid suhu võtta ja ulatab mehe suguelundi kujulise

pulgakommi.

Pedofiilja algabki algul pisikestest asjadest ja järjest enam süveneb. Lihtsalt kurb kui ei märgata. Ma varemgi

pannud tähele kuidas J käitub mu meelest poisiga ebasobivalt. Aga olgu eks ma eemaldan selle kommentaari

ja hoiame eestlaslikult silmaklappe peas ning hiljem otsime, et kuidas keegi ei teadnud ega näinud. Kannatajaks

jääb lihtsalt laps.

Sellele osale esitati nõue. Kas see on J-i nii solvav, et peaks kohtusse pöörduma. Ütlen varasemad kommentaarid minu poolt olid pigem neid kaitsvad.

Siin ei ole ju kirjas, et oled ise pedofiilia ohver olnud?

ja see kommentaar minu hinnagul ei vääri rahalist nõuet. Tasub kindlasti enda eest seista. Ja kui neid nõudeid rohem laiali saadetakse, siis ühendada nõude saajatel jõud omavahel.

+24
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,741 kuni 4,770 (kokku 5,526 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema