Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema

Näitan 30 postitust - vahemik 4,771 kuni 4,800 (kokku 5,314 )

Teema: Lõvide perekonna uus teema

Postitas:
Simone2

See on naljanumber. Kui nad ise toodavad provokatiivset sisu (eriti mis puudutab last), siis on loogiline, et inimesed sellele reageerivad ja arvamust avaldavad. Enamus kommentaare on olnud suhteliselt adekvaatsed.

Saate need kergesti vaidlustada. Mille alusel advokaat väidab, et tegemist on ebakohase väärtushinnanguga? 😀

Päris julge samm nende poolt pärast seda, kui on kurtnud materiaalset kitsikust. Miks nad arvavad, et kommenteerijad vaesed on, kel pole võimalust omale mõni tippadvokaadist esindaja võtta, kes sellised nõuded pihuks ja põrmuks teeks?

Loodan, et staarpaarikesel on kuskil rahalaev ootel, et kohtusse jõudvate keisside puhul arvestada ka üsna tõenäoliste kaotustega.

+38
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Ilmselt tasub see video üles leida ja kohtuistungil näidata. Loodan, et ajakirjanikud tulevad ka kohale, siis saab seda videot näha terve Eesti.

+27
-1
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Ma imestan selle naisterahva üle, paar kuud tagasi oli suur skandaal perevägivalla kohta, oli peidus ja nüüd ühiselt kaebavad inimesi kohtusse? Lihtsalt uskumatu. Ebareaalne lihtsalt.

+34
0
Please wait...

Postitas:
Freya82

Pilveke – kes on nõude esitaja? Kas J või TL?

+6
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Appi, tõesti? TL, sa olid suur kannataja, vägivallaohver, me kõik ( no tõesti enamus) elasime sulle kaasa selles osas. Ja nüüd sa irvitad kõigile näkku ja teatad, et “hei,hei, we are still together”? ja asud inimesi kohtusse kaebama. Hale oled.

Lähen ka vaatan meilid üle.

+39
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
plixi

Või nii. Stripparil taskud tühjad ilmselt.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

No Pilvekese kommetaari peale ei saa ta mingit raha. Pilveke andis hinnangu nenende enda tegude pärast.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
njah1900

Eile keegi kirjutas siin, et sai sôna: ilueedi, eest nôude🤭

Ma vist reaalselt naeraks kôva häälega kui sellise nôude saaks. Kirjutaksin ise vastu ja oleks täiesti nôus kohtusse minema.
.

+27
-3
Please wait...

Postitas:
kaiekast

TL on Pilvekese kohapealt ka sõna võtnud. Mida iganes.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kurrnjauu

Mis siin toimub?

Inimesed langevad deprekasse, hakkavad elusid endilt võtma.. Mille pärast?

Mitte, et ma kedagi kaitseks aga üle aasta on kestnud kellegi elu üle arutlemine. Siis olid kõik siin targutajad ja julged oma väljaütlemistes.

Olge õnnelikud, et teema kangelanna kuskil oksa otsas ei ripu peale sellist kiusu!

🙈🙈

+14
-25
Please wait...
Postitas:
vahalill

Huvitav, et nüüd siis suur deprekas ja eluisu otsas, miks kommentaari kirjutamise ajal sellele ei mõelnud? Või sellele, et Triinu Liisil võib ka eluisu otsa saada nii haige mõnitamise tõttu? Inimesed, millal te lõpuks aru saate, et te mõnitate siin reaalseid inimesi? See pole mingi eriline koht, kus sõnadel on kergem kaal. Näkku te iial selliseid asju öelda ei julgeks. Konkreetne pedofiiliaga seostamine oli see pilvekese kommentaar ju. Nüüd helpige oma suppi ja saage avalikuks. Nimed ju teada Triinu Liisile ja Justinile.

+17
-33
Please wait...
Postitas:
kaiekast

Mina ka sellest probleemist hästi aru ei saa. Igaüks ju vastutab oma ütlemiste eest.

+18
-4
Please wait...

Postitas:
pinksponks

Nõus! Tõesti võtab kulme kergitama, et kuidas täiskasvanud inimesed aru ei saa, et kõige eest mis internetti kirja paned pead olema valmis ka vastutust võtma ning kui kommentaar endale hiljem häbi põhjustab, siis ehk ei tasu seda ka anonüümsena kirja panna!

+22
-11
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kui asi lähebki kohtusse, siis mina paluks esmalt tõendada, et J ja TL tähistavas just NEID inimesi. Keegi pole kedagi täisnimega maha teinud, niiet good luck

+28
-9
Please wait...
Postitas:
sadness

Kui asi lähebki kohtusse, siis mina paluks esmalt tõendada, et J ja TL tähistavas just NEID inimesi. Keegi pole kedagi täisnimega maha teinud, niiet good luck

No ole normaalne, see pole ju keeruline. Kõik need lingid mida siin on jagatud, seal on ju nende storyd. Kas sa tõesti usud, et tähtedega ei saa midagi tõestada? Seal on ju terved arutelud. Ja miks peaks hakkama üldse valetama, et nendest ei räägitud? Julgesid öelda, julge tunnistada.

+14
-16
Please wait...

Postitas:
Egerta

Pilveke!

Palun püüa võtta rahulikult. Sinu kommentaar kindlasti pole sellise sisuga, mille alusel raha nõuda. Ehk leidub siin mõni juristiharidusega kasutaja, kes oleks nõus sind aitama vastulause kirjutamisel?

Elust loobumine teeb lähedastele väga haiget ja praegune ebameeldivus leiab kindlasti lahenduse.

+23
-5
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Lugege, mida kohus viimati BS teemal otsustas. Eriti see, kes ilueedi eest nõude sai.

+20
0
Please wait...

Postitas:
starest

Kõik kes te olete saanud nõude. Mõelge selle peale, kui palju on erinevad sisuloojad Sarve nime mängu toonud ja nüüd pange kõrvale jõustunud kohtulahendit, mis näitavad, kui palju nendest nõuetest sisuloojate poolt võidetud on.

Kõigile külma närvi. Advokaadi koostatud nõuded kõlavad ähvardavalt, aga see peabki nii olema. Esitage oma seisukohad Sarvele või ärge vastake üldse. Kohus on rahuldanud ainult Sarve nõude, et teie isik kindlaks teha, aga see ei tähenda veel, et kohus nõustub, et kellegi au on teotatud vms.

Aga ühiskonnale on vaja seda õpetust. On vaja õpetada kommenteerijaid, et laimata ja niisama lahmida ei tohi. Õpetada erinevust laimu, arvamuse ja kriitika vahel. Samas on vaja sisuloojaid ja avaliku elu tegelasi õpetada tundma seda pahupoolt, mis kuulsusega kaasneb. See võib kõlada nõmedalt, aga midagi ei ole teha, ka kohus on öelnud, et ise nad on valinud selle tee, et elada avaliku elu tegelasena, sellega kaasneb kriitika ja erinevad arvamused.

Ainuke, kes midagi ei kaota on Sarv 🙂

+38
-1
Please wait...

Postitas:
Kady

Huvitav kas mina kui eks sõbranna saan kõige kopsakama nõudekirja. Aga siis ma esitan ka vastu. Kus TL väitis mulle sms, et ma levitan laimu ta kohta Elu24, et Elu24 toimetus  helistas talle ja mainis minu nime. Toimetus aga ei teadnud midagi asjast 😁Siin oli pikalt vaikus ja ilmselt proual hakkas igav ja hakkas taas enda IG jama tootma, et räägitaks. Kole asi see tähelepanuvajadus!

+34
-9
Please wait...

Postitas:
avokaado

Huvitav kas mina kui eks sõbranna saan kõige kopsakama nõudekirja

Ei usu isiklikult, et ta ühegi eksmummu vastu läheb. Sealt hakkaks siis veel väga palju saladusi välja kooruma. Lihtsam ja turvalisem on võõraste peal õnne proovida.

+35
-1
Please wait...

Postitas:
Kiira

Kole asi see tähelepanuvajadus!

On küll jah, võiksid end koomale tõmmata veidikene.

+13
-25
Please wait...
Postitas:
Kady

Ahah 😀Võtan vahel sõna ja kohe jüngrid kaitsevad. Nii mõnna 😁

+18
-11
Please wait...
Postitas:
mimi20

Salastatud gruppides on TL-i väga hullult materdatud, miks ta pole neid inimesi vahele võtnud?

Võibolla sellepärast, et tegu on salajaste gruppidega, mis ei ole avalikult loetavad igale huvilisele? 🙂

+18
0
Please wait...

Postitas:
tartlane88

Saan aru, kui tuleb nõudekiri tõesti väga halvustavatele ja solvavatele kommentaaridele, mida siin on läbi aegade ikka olnud. Aga et tuleb nõue selle peale, kuidas keegi julges öelda “ilueedi” ning juhtida tähelepanu sellele pulgakommi naljale….paneb ikka kulmu kergitama küll. Siis võib nõude teha absoluutselt iga vähegi kriitilisema kommentaari peale, ükskõik kui viisakalt ja neutraalselt see kirjutatud on.

+29
-4
Please wait...

Postitas:
sadness

Ära unusta, et ka sina olid mingi aeg tema jünger ja see ei olnud just väga kaua aega tagasi. Sa kommenteerisid siin üsna agaralt.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kady

Ära unusta, et ka sina olid mingi aeg tema jünger ja see ei olnud just väga kaua aega tagasi. Sa kommenteerisid siin üsna agaralt.

Omateada ei ole siin kunagi agaralt sõna võtnud 😁Aga andke aga juurde, ma toitun täna teie mürgistest väljaütlemistest 🍽

+3
-18
Please wait...

Postitas:
sadness

Omateada ei ole siin kunagi agaralt sõna võtnud 😁

Ahnii, sa siis ei olegi see juuksur?

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kady

Ahnii, sa siis ei olegi see juuksur?

No anna kannatust!🤦🏻‍♀️

+1
-16
Please wait...

Postitas:
sadness

Aga millegipärast ilmud sa alati välja, kui nende kohta jälle mingi teema üles kerkib. Huvitav kokkusattumus.

Ja siis süüdistab TL-i tähelepanuvajaduses. Kas see pole mitte pada-sõimab-katelt olukord?

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kady

Aga millegipärast ilmud sa alati välja, kui nende kohta jälle mingi teema üles kerkib. Huvitav kokkusattumus.

Teie siin kirjutate kuudekaupa ma viimati võtsin sõna kui oli nn vägivalla skandaal. Huvitav kes siin on koguaeg iga storyt kommenteerimas. Mina mitte😁

+6
-17
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 4,771 kuni 4,800 (kokku 5,314 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lõvide perekonna uus teema